World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#126338
Epedve várunk töki.

Calver
#126337

"The trees move. Do you not see it?"

Davidus
#126336
pet talentek se szarok

Roar of Recovery
Rank 0/1
Requires 2 points in Owl's Focus
Requires 20 points in Cunning Talents
34 Focus
30 yd range
Instant
6 min cooldown
Your pet's inspiring roar restores 40% of your total mana over 8 sec.

V9ykn8_TZL0

shala
#126335
b+ eltünt a burning dvd-m 😄

non potest pluere aeternum

TDC Geronimo
#126334
<3

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Calver
#126333
inkább töröljük a resit és hadd szabaduljanak el az indulatok <#vigyor1> sokkal mókásabb lenne a pvp ha az emberek 2-3 ütés után feküdnének, nem pedig 400+ resivel ellátott népek ölnék egymást fél évig, hogy végül az döntse el a küzdelmet hogy melyik oldalon van több healer.

"The trees move. Do you not see it?"

Davidus
#126332
kb 50%al(van olyan spell ami csak 30) gyógyítanak többet a lvl80 healing spellek

V9ykn8_TZL0

shala
#126331
megvan az új gép, megyek wowozni ratyik !

non potest pluere aeternum

Calver
#126330
folytatva a sort: esetleg huntereknek új shot, mondjuk legyen a neve "Facepalm Shot", ami átugrik minden anti-CCt, 90%-al lassít és esetleg még mass dispellel is... ja, persze shapeshiftel se lehet kijönni belõle, mert nem számít movement impairing effectnek.

"The trees move. Do you not see it?"

Calver
#126329
mintha palának olyan sokszor kellett volna lockok elõl bubihselnie <#nyes>

nem tudom még milyen faszság jön resistek/immunitások szintjén... már van ugye dispel resist ami nem resistel, helyette a dispel simán átugorja. most akkor jön immunitás, amin mi sem természetesebb mint hogy át lehet lõni. mi lesz a következõ? sebzõ spell ami nem sebez, helyette kedvesen megcirógatja a másik játékost és elmondja hogy anyuci szereti?

"The trees move. Do you not see it?"

Lynx_TWL
#126328
az alacsony szintû healeket nagyon le fogják nerfelni, hogy egyáltalán ne legyen értelme használni 80on

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#126327
Ja, vagy a másik lehetõség: Az átlag hp -mivel direkt kiemelték, hogy nem lesz nagy hp növekedés- lesz mondjuk 30k hp, ami az alapjáték 2-300%-os hpnövekedése mellett mondjuk csak pont 100%, a healerek kapnak megint a spellpowerbõl meg az átvariálásból annyi + healinget, hogy a lvl10-es 0,1 seces spellel maxra húzzák magukat és ott leszünk megint ahol a part szakad. Plusz még gondolom vmi nagy gondolkodó hatására berakják s5-ös gearbe mondjuk az anti-resilience pontokat, ami arra lesz jó, hogy a resilience hatását oltsa ki... Marad minden ahogy most van, csak egyformán gearelt, sorozatgyártásban fröccsöntött mûanyag-katonák fognak rohangálni mindenhol, nulla variálhatóság mellett.

TDC Geronimo
#126326
<#szomoru1>

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Lynx_TWL
#126325
tükör visszavág

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

BEAST
#126324
linkszet mindenki egyshotolja :o



...najo malav nem 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Davidus
#126323
én téged 1shotollak majd

V9ykn8_TZL0

BEAST
#126322
szep uj vilag :C

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Lynx_TWL
#126321
ha nem kúrják tele staminavala 80as cuccokat, mindenki képes lesz egyshotolni a másikat😄

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#126320
Ahogy nézegettem a videókat meg az infókat az új képességekrõl egyre inkább úgy tûnt, hogy az elsõ néhány hónap a könnyáztatta billentyûzetek jegyében fog eltelni. Van itt annyi durvának tûnõ újdonság, ami alapjában fogja felforgatni a mechanikát. Mind baromi hívogatónak tûnik, remekül vissza fogja hozni azokat, akik már lejöttek a szerrõl, csakhát ha bg-re vagy arénára kerül a sor, akkor olyan látogatott lesz a hivatalos fórum, mint egy ingyenkocsma.

Tatyla
#126319
saját Maghmadar

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#126318
WTB béta kulcs<#awink><#rolleyes>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

s0n1c
#126317
azt vicces lesz bevinni majd arenaba
Lynx_TWL
#126316
😄😄

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#126315
te menjél vissza aocozni

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

PiszkosFred
#126314
merges gnom

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Davidus
#126313
pl devilsaur

V9ykn8_TZL0

#126312
rugó jah, tényleg imba lesz, de szerintem az új destrolock se lesz pite.
az a chaos bolt nagyot fog ütni bizonyos kasztok ellen (no more bubihs)

meg néztem egy lock movie-t is a demon form-ról, hát kellemes lesz.
úgy néztem megkapja az éppen elõl lévõ démon speckóit is (felgárnál pl. charge, bár lehet ez spéci demonform képesség).
mókás lesz, jah...

amire viszont baromi kiváncsi lennék, hogy a hunternél az 51 pontos talentnél miafranc lesz az az exotic pets...

TDC Geronimo
#126311
Ameddig ilyen linkszféle tõrös ratyik játszanak vele, addig nem lesz gond <#hehe>

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Lynx_TWL
#126310
egyértelmûen a rugó lesz a legimbább

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

tigeroo
#126309
és tele lesz a LFG csatorna ilyennel:

"LF1M DK...or DK to BF"
<#idiota>
BEAST
#126308
Errol van szo... most mindenki tatott szajjal nezi a dk ujdonsagokat es azon gondolkozik mi lesz az uj karakterenek a neve csak mert... jujdeimba... kozben ha jobban utananeznenek az emberek latszodna hogy mar most is elegge jol mukodik a rendszer, csak a szamokat kell kicsit balanceolni... ennek ellenere nem latom a "huhaalockhuntershamanpaladinmilyenimbalesz" hozzaszolasokat, pedig 1-2 uj cucc kifejezetten erosnek tunik, amiknel szinten majd a szamokban lesz aprobb valtozas. A dk is olyan lesz mint a tobbi, annyi kulonbseggel hogy par honapig 100x tobbet fogunk latni belole mint barmelyik masik kasztbol 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

ronihun
#126307
Ja meg azért nem csak dk-knak lesznek erös spelljeik.uj talentek stb minden kasztnál pl ez elég durva föleg a metamorphosis

...

antgecc
#126306
Nem kell beszarni a DK-któl. Rögtön kezdésnél imba kék cuccokat kapnak, hogy gyorsan fel tudjanak zárkózni és ne kelljen sokáig szopni a faszt Outlanden. Kb 65-66 környékén fogják lecserélni a cuccaikat és balance-olódik a DK dolog. 80-ra már egyenrangú lesz minden karival.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

TDC Geronimo
#126305
3 magevel toltuk heroicon. Akkor nerf mages is? <#idiota>

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#126304
nem 20 m magasról ugrott le hanem kb 3 de az minek számít ha nem leugrásnak? <#banplz>

#126303
én is öltem meg 62-es affli lock-kal 70-es lock-ot, még anno Harpa-val, mikor szinteztem.
még screenshot is van róla vhol a gépemen, elõkereshetem x)

#126302
Jééézus máriám. Jobb, mint az ötfõs Shaman bohóckodás apám<#idiota>. Na kiváncsi leszek, hogy idõvel hány DK fog rohangálni<#smile>(tuti, hogy nekem is lesz egy....majd valamikor<#idiota>)

Lynx_TWL
#126301
ne is figyelj a többiekre... amikor crassus szájalja ugyanezt az skillbõl van, te meg csak afksokat tudsz ölni

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#126300
Szerencsétlen mage balesetet szenvedett õ meg legankelte. Javaslom tiltsuk ki az agresszort a topikból!

AnarchoiD
#126299
jaja , amugy 9 szint kulonbseg meg ugyis necces ... mas meg se tunna karcolni a 70-est de a mi Hary Janosunk megolte ... ez a nagy dolog 😉

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

[HUN]Crassus
#126298
sámán kollégánk pedig látva a zsíros prédát rávetette magát...csóri mage meg csak kapkodott össze-vissza low hp-n😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#126297
Megfejtettem a rejtélyt!

"zangarmash határán leugrott elém egy gnome mage flying mountról"
valószínûleg 2k hp-ja maradt a nagy ugrás után.......😛😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Lacee
#126296
tisztelt bíróság, ezen kijelentés után javaslom a gyanúsított pszichiátriai vizsgálatát az ítélet meghozatala elõtt! 😊

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#126295
nembaj, megöltem nekem jól esett 😄

Davidus
#126294
hát akkor ezt sajnos nem tudjuk perdöntõ bizonyítékként elfogadni

V9ykn8_TZL0

#126293
de faszom se tudja már hogy hívják a csávót 😄

Davidus
#126292
ja jó. midig elfelejtem hogy ez már a 21. század😄

V9ykn8_TZL0

tigeroo
#126291
tegyetek fel keresztkérdéseket!
elõbb-utóbb úgyis bevallja hogy hazudik 😄
#126290
armoryn megnéztem

MarkBlade
#126289
Farmbot volt 😄