World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
nomorebubihs x)
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/warlock/talents2.html
"...pierces through defensive immunities"
Sends a bolt of chaotic fire at the enemy, dealing 990 to 1256 Fire damage. Chaos Bolt cannot be resisted, and pierces through all absorption effects.
A bubi viszont nem absorption, hanem immunity effect.
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
az árnyékok még mindig gecijók
V9ykn8_TZL0
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost
๏̯͡๏﴿
akinek nincs rá ideje, vagy úgy gondolja hogy irl sokkal hasznosabb dolgot csinál jatek helyett, az ne játszon. 😊 NEm kötelezõ mindenkinek wowozni.
Akinek meg van rá ideje és élvezi az megjátszon.
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
๏̯͡๏﴿
most nem jó, mert arénától függ a játék /cry
nem jó, mert raid-elni kell, hogy jó gear-em legyen /cry
ha ennyi minden nem jó, akkor miaf*sz jó egyáltalán?
van valami, amivel kedvére lehet tenni az ilyeneknek mint te?
ne vedd sértésnek, de ez az ez ezért nem jó, az azért nem jó, már qrva unalmas...
csinálj jobbat, elötted a lehetõség
๏̯͡๏﴿
kár beléd a szó😄
๏̯͡๏﴿
de 3v3ba és fõleg 5v5be tuti nem visznek healer druidát flourish nélkül
V9ykn8_TZL0
๏̯͡๏﴿
"The trees move. Do you not see it?"
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
V9ykn8_TZL0
V9ykn8_TZL0
gyengébb healek
1v1 arena<#idiota>#idiota>
nekem ennyi kell a pvp boldogsághoz
V9ykn8_TZL0
"The trees move. Do you not see it?"
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost
A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost
viszont a megoldás nem a resil kivétele, hanem valami olyasmi, hogy ezt az egész pve fegyver, hp, pvp systemet valahogy úgy balancolják ki, hogy mindenki happy legyen.
szerintem még anno az a rendszer volt a legjobb, mikor még nem volt aréna, nem volt free, honoros s1, s2 epix, hanem mindenki, aki jó geart akart összeszedni, annak raid-elnie kellett.
akkor volt motiváció a raid-elésre, nem is kevés.
na ezt kéne kicsit megfûszerezni a resil system-mel valami minimál szinten, hogy ne 1-2 shotolják egymást az emberek és mindenki happy lenne.
hogy ezt hogy tudná megvalósítani a blizz (a pve progresst ugyanis pont a minél pro-bb tárgyak szerzése motiválja, ezért jön minden instával egyre táposabb set, meg cuccok), na arról gõzõm sincs, mert baromira nem egyszerû történet...
A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost
tényleg baromi jó lenne cloth-osként, mikor odamenne egy warrior, kettõt rádb*szna vagy még annyit se és elfeküdnél...
biztos élveznéd ezt a feeling-et wsg-n minden 30. mp-ben, mikor ress-elnél a temetõben...
ne légy már marharépa, a resi pont emiatt született, hogy a pve-hez szükséges abszurd dps-t pvp-ben lehessen valamivel egyensúlyozni, s ne 1-2 hit-eljék egymást az emberek -.-
ez már bc elött se volt fun, meg most se lenne az...