World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#126631
Biztosan költenék ilyenre. Annyit nem ér, és azért elég jó kapcsolataim vannak. Ez sem beta acc, csak eddig féltették tõlem (nem véletlen mondjuk) 😄

Narxis
#126630
e-bay

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#126629
oroszoktól :p

TVelvet
#126628
btw te honnan a bubánatból szereztél kulcsot?😊
#126627
Hellfire peninsula 58-62.5-ig adott xpt (semmi insta). Jó lett a csökkentet xp 60-70-ig :p

#126626
Ez így ennyi, 4 death rune, nem tudom olyan gyorsan spammolni az abilityket hogy elfogyjanak a runák 😄

TVelvet
#126625
lvl hány vagymár te ?😄D
#126624
Vicces ez a dk mondjuk, zangaban a melee naga elitet hp vesztés nélkül öltem le 😄
Többi karival ez sose ment egyedül ~~

Lynx_TWL
#126623
hah pont a két legjobb város

๏̯͡๏﴿

#126622
Nekem már az alap koncepció sem tetszik. Stormwindet is utálom meg silvermoont is, ez meg a ketõõ keveréke nagyjából. Sok-sok rózsaszín ocsmány épület <#szomoru1>

Davidus
#126621
dalaran még messze van a véglegestõl

V9ykn8_TZL0

Lynx_TWL
#126620
túl üres még az egész. majd ha telekúrják megfelelõ textúrákkal meg doodadokkal egész jó lesz. jobb az atmoszférája imo mint shatt zöldszar színének.

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#126619
Szerintem nagyon ocsmány lett, ráadásul érdekes lesz több száz emberrel ekkora helyen..

tigeroo
#126618
az a kard ugy néz ki a felsõ képen mint valami franciakulcs
#126617
átvált az actionbar? majd mást is megkérdezek...

Narxis
#126616
<#finom>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#126615
tört szerverrõl ne itt keress információt
nálam ugyaúgy van druid mint rugó mindenféle szirszar makro nélkül

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#126614
fakk

ja legfontosabb dalaranban:
barber shop!!!! hajat facial hairt tetkót piercinget mindent (még draenei tülköket is) lehet változtatnimajd


&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#126613
de az ugy jobb lenne 😄 ugy kellene mondom mint a rugónál hogy hogy ott legyen a másik actionbar hogy ne egérrel kelljen kattintani hanem számmal és a legkézreállóbbal a 2-essel

Lynx_TWL
#126612
hey sexy
http://kepfeltolto.hu/i/?176733&t=img

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#126611
mi a répának neked makro?
tegyél be egy bottomleft action bart azt kész hanem férsz el

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#126610
csá all!

Valaki segítsen PLS!
Druidánál meg csináltam azt hogy cat formba, mikor átmegyek stealth-be akkor actionbart vált, ezt megcsináltam macroval (hogy olyan legyen mint rugónál).Nekem ehhez még pluszba annyi kellene hogy mikor még nemtelt le a prowl cooldown-ja akkor ne váltson át actionbar 2-re, vagyis valami olyan sor hogy not cast when not ready vagy valami.

Ugyanigy az kellene még hogy mikor stealth-ba vagyok. Akkor megcsináltam még macroval hogy a pounce képességel még visszaváltson az actionbar 1-re és ott tevékenykedjek tovább 😊. Na ide még nekem az kellene hogy mikor nyomogatom a pouncét gyorsan egymás után hogy nehogy észrevegyenek akkor ha nem vagyok elég közel akkor a pounce akkor ne váltson vissza az action bar 1-re 😊.

THX elõre is várom az 5leteket 😛

Lynx_TWL
#126609
ez meg dragonblighton a wyrmrest keep, új frakció (lehet itt is reput seggelni) erõdítménye.

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#126608
rengeteg helyen még fel sincs textúrázva


egyébként az új shattrath lesz. méretben tizede ugyan, de ugyanúgy van portál minden fõvárosba, még shattba is, megtalálható az összes profession grand master trainere és a bg portálok is.

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Tatyla
#126607
valaki olyan timert tudna mondani ami egyszerre több targeten mutatja ha feldotolom mert a sorrent timer már egy ideje megdöglött?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Lynx_TWL
#126606
dalaran:

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Norbi507
#126605
arcanum? nem ismerem miket tud? adj linket!

\"Itt tavaszi-tekercs, hallasz?..\"

#126604
arcanum addonról mi a véleményetek?

Get a life!

#126603
<#banplz>

Get a life!

Norbi507
#126602
igen, van itt nézz körül: www.mpcheat.eu (regelsz és go, egyébként magyar)
De vigyázz tényleg mert ha észerveszik kapsz 1 rövid bannt, ha még1x észreveszik lehet h örökre bann, de lehet hogy csak 1 napos, vagy 1 hetest kapsz.

\"Itt tavaszi-tekercs, hallasz?..\"

GamerAdams007
#126601
Nah 300 lett úgy fél órányi dobálás után! 😄

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Mighty
#126600
Dr. Boom a te aldozatod.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Botond
#126599
Persze, a játékban az elsõ bann hullámmal azokat tiltották ki, akik ezt használták. 😄


Btw kiegben alapzsákot lehet végre növelni vhogy?
B@lu
#126598
CSa all... letezik vmi fishing macro vagy addon vagy bot vagy ilyesmi?

[HUN]Crassus
#126597
mármint a partról a vízben lévõ halakat😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#126596
evad-re már nem adja meg:S régen a vízben dobáltam a halakat ha skill kellett😛😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

GamerAdams007
#126595
Thx, nekem is olyasmi jutott eszembe, hogy olyan mobot kéne keresni, ami nem jön rám ha dobálgatom, elõször az evades mobokra gondoltam, de nem voltam benne biztos, hogy evadere is megadja-e a skillt.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Lacee
#126594
dobáld az elite démonokat dark portal lépcsõjénél, azok csak nehezen aggroznak

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

GamerAdams007
#126593
Thrown wep skillt hogy lehet hatékonyan húzni? Most fogom kivenni a merci dobóaxot, de egyelõre 1-es a skillje... <#idiota>

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Norbi507
#126592
Az szép 😄

\"Itt tavaszi-tekercs, hallasz?..\"

#126591
Wildornak szeretettel:

http://members.chello.hu/gatyo/left_hand_keyboard.jpg <#mf2>

JA és jár hozzá ingyen betûmatrica is, pink, sárga, és fehér színekben! <#wow1>

Norbi507
#126590
Hát azért csak van 1 kivétel a lock <#nevetes1>

\"Itt tavaszi-tekercs, hallasz?..\"

Davidus
#126589
minden 3 gombos kivéve amivel én tolom mert az 30

V9ykn8_TZL0

antgecc
#126588
Szvsz az összes karakter 5 gombos class. Mindegyikkel kb 5 fontos dolgot csinálsz, ami legnagyobb részben meghatározza a karaktered, a maradék 5 gombot pedig néha-néha, mikor úgy hozza a szükség.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

Norbi507
#126587
Bal kezes vagy jobb kezes tök 8, egeret át bal oldalra, és WASD, meg lehet szokni, eleinte nekem is furcsa volt jobbkezesként pl a wasdot használni, és nem a nyilakat 😄

\"Itt tavaszi-tekercs, hallasz?..\"

#126586
én még palával és sámlival nem is nagyon játszottam (asszem 40-es volt talán a legnagyobb mindkettõbõl -.-)

Lynx_TWL
#126585
nem, csak nem bindeltem még be quickbar slotokat mint a rugómnál és lusta voltam, ezért inkább visszamentem unholy/bloodra

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#126584
jah, ezért jött be neked a rugó is.
az ilyen 5 gombos class, még én is simán lazán kezelem (balkezesként), és még maradt igy is 3 mázsa felesleges gomb, ahová a különbözõ targetelési funkciókat be tudtam tuszkolni.
(na ezt más class-al eddig még nemigen tudtam összehozni)

#126583
"ratyi ez a dk, nincsen stealthje."

tudom rá a megoldást.
night elf dk x)

antgecc
#126582
Ijj, menõ. Alig várom már a dolgot: reroll DK, de nem azért, mert húdetápimba és mindenkit bever (ami sztem nem lesz igaz 80-ra), hanem azért, mert már minden karit gecire unok és egy olyannal akarok játszni, ami teljesen ismeretlen és mindenben újdonság.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.