World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#126581
szerintem próbáld ki, hogy mennyire egyszerû ez valójában.
ha rosszúl számitod ki az alakváltást, már kapod is a nyakadba caster form-ban az intercept-et, vagy shadowstep-cheap/kidney combot, az pedig ~3000 armorral nagyon tud ám fájni.
szóval ja, én is látom a videokon, ahogy csinálják, meg arénában is, de ugyanezt megcsinálni már egy kicsit nehezebb mutatvány -.-

(btw healeltem már pappal is - instában + bg-n is, igaz már elég rég volt - azzal kicsit egyszerûbb móka volt ez)

Norbi507
#126580
Mi az hol játszotok ki DK-val?😄 😛

\"Itt tavaszi-tekercs, hallasz?..\"

Lynx_TWL
#126579
legnagyobb burst damot azzal lehet tolni, 57en plague strikeal mac 800at criteltem, froston howling blasttal meg 2k fölött.
nem használtam frostot sokáig, mert túl sok skillt kaptam, és zavart😄

๏̯͡๏﴿

antgecc
#126578
Frost ág mennyire jön be? Ahogy olvasgattam a talenteket nekem az jött le, hogy simán jó pvp-re is, holott tankolásra ígérik. Mennyire mûködik a frost "élõben"?

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

Lynx_TWL
#126577
ratyi ez a dk, nincsen stealthje.

๏̯͡๏﴿

Norbi507
#126576
Hello, Ragnaras-on játszok és hallottam az Unbeliveable pvp guild-rõl de még nem láttam senkit onnan, szóval pls írjatok 1 jó magyar pvp guildet! (39 vok jelenleg)warlock

\"Itt tavaszi-tekercs, hallasz?..\"

antgecc
#126575
Elég nekem látni, hogy mit csinálnak ellenem, elég nekem, hogy spanjaim miért nem akarnak restolámok lenni és miért mennek vissza feralra. nooblammer....

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

AnarchoiD
#126574
ha probaltad volna, tunnad, nemprobaltad, megis ugatsz rola, ez a nooblammer

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

antgecc
#126573
Hát biztos nagyon nagy valami... És biztos mindenki azért hívja õket noobrestonak, mert annyira bonyolult shiftet váltani, elszaladni a faszba, healelni kettõt és megint elszaladni. Hát én is gratulálok minden resto druidnak, aki ezt a hihetetlen bonyolult combot össze tudja hozni. És ha elfutás után még el kell nyomni 1-2 cyclone-t is, hát azok már csakis profik lehetnek... <#wow3>

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#126572
eredeti játék<#gonosz1>
#126571
hogy lehet kedvencet szerezni?
#126570
Ne tevedjunk nagyot, ez csak a BS, nem Magyarorszag. 😊

dartonita
#126569
Szégyen <#levele>

k O T T A
#126568

magyarország 2008<#hehe>

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

#126567
btw van itt valakinek igénye moderálásra? mert általában a dolgok egyszerûbb végét szeretem megcélozni, és csak magam miatt a franc se kattintgat ennyit, egyszerûbb kivenni bookmarkból a topicot

#126566
btw le a kalappal minden druida healer elött, de komolyan, ezt a shift ki, heal, shift be, shift át másba, charge, shift ki, ciklon, heal, shift be, pounce, assist a dps-nek, targetváltás-hegyek, wrathspam, moonfirespam, ciklon, pet-re figyelni, root, heal, shift-ki-be, közben kite-olni a dps-t, stb. f@szom, ezt valami kib***ott nehéz lemûvelni...
legalábbis nekem nem nagyon akar összejönni -.-

szóval grat srácok, akik ezt lemûvelik frankón arénában, azelött magasan emelem kalapom...

Davidus
#126560
ha már grafika. Howling Fjord az MMO történelem legszebb zónája😊

V9ykn8_TZL0

Botond
#126558
9800gx2n 9300as procival és 4 giga corsair rammal is ledadog aoc, szalz...
#126557
Apropó age of gépigény.Most hogy végre sikeredett lecserélni a gépemet kipróbálnám ismét, úgy hogy nem 20-25 fps-el megy nagyon low beállitások mellett.Esetleg ha van valakinek trial kódja megköszönném.

A wow is nagyon nagyon más lett 1680x1050 -ben wide screenel fullra felhúzva minden.
#126556
70% crit mint mi? age og indián?
Botond
#126555
Szerdára elkészül az új logóm 70%crittel. ^^
#126554
Igen sw az stromwind, ha van idõd és körbe akarsz nézni most is megteheted ugyan a kikötõ még nincs sehol, de a park és a katedrális közti hátsó falnál már készülnek a robbantásra ill az épitkezésre.Olvasd el mit mond az épitkezés és robbantásvezetõ.
ThisZip
#126553
sw kikötõ? stormwind? 😮

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél!\" (ismeretlen)

tigeroo
#126552
itt van az eladatlan wow doboza elõttem
szinte hívotat...
"nebazz már bébi, tölts fel...azt hittem a mi kapcsolatunk többet jelent neked!!"<#idiota>
Botond
#126551
Jó az. 46 perces aréna meccsek, pewpew. Végre nincs 2shotolás, minden balanceolt meg minden. Minden, minden. -.-
Lynx_TWL
#126550
bcben nincs dk, meg új skillek területek, és az armorok is rózsaszínek :c

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Botond
#126549
Proság van BCben megint. Statok kezdik túlnõni a resit és megint lehet pewpewzni. ^^
Lynx_TWL
#126548
béta után szenvedés lenne visszamenni bcbe

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Narxis
#126547
lal..

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

TVelvet
#126546
én is csak kieg miatt töltöm fel magam.😊
tigeroo
#126545
vááááááá

õsi dobszólam, kántálva:
kikell bírnom ,kikell bírnom, kikell bírnom...
Lynx_TWL
#126544
lichborne animja:

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#126543
más magyarok is játszanak 😄

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#126542
még nem

#126541
nem
meg kell venni a játékot
nem a kliensért fizetsz, hanem a kliens használati jogáért

Lynx_TWL
#126540
lichbornet próbáltad már? attól leszek undead elvileg, de nemtudom magam továbbra se gyógyítani dcvel:C

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#126539
Hello mindenki!

1 kezdõ kérdésem lenne, mivel eddig csak privát szerveren játszottam és szeretnék eredetin is játszani:

szóval csak accot kéne létrehoznom, mivel a kliens megvan - ezért sem akarom megvenni a boltban - viszont ha csak game card-ot veszek, akkor azzal tudok-e létrehozni 1 új accot?

elõre is kösz a helpet!
Davidus
#126538
ifjú padavanok vagytok ti még

V9ykn8_TZL0

TDC Geronimo
#126537
ratyiság

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

BEAST
#126536
reroll pve, amit en mutatttam jobbabb :p

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Lynx_TWL
#126535
a kukacok viccesek, de blood inkább partyban jó, unholyn ghoullal meg akkora gyakás van, hogy az csak na
blody vengeance + cinderglacier + necrosis =win

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Davidus
#126534
#126533
Mage, most frost és késõbb sztem pve ami fire-t von maga után

Get a life!

Lynx_TWL
#126532
full blood sehol nincs unholy dmghez képest

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Guest
#126531
Amióta a béta elindult, tudtommal megszûnt az NDA.
Botond
#126530
Ezt is törölni kéne, mielõtt bannolják béta accod kari név alapján,nem? 😊
#126529
unholy teljesen felesleges, full blood jobb :p

#126528
gyors vagy... nagyon gyors... ^^

PiszkosFred
#126527
bur... ize kek


(3600-3800ra saccolom, mielott Foglaltnick eloveszi a radirjat)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Lynx_TWL
#126522
57en mennyi hpja volt egy warriornak pre tbc idõkben?

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;