World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#126681
>eZt< talán jobban szereti a nép, lock, frost mage, warrior, prot pala, ezek nagyon ott vannak... (ill lesznek<#idiota>)

Get a life!

#126680
lynx da first wow celeb

TVelvet
#126679
pizsiii
Norbi507
#126678
Biztos nem nagy újdonság, de nekem az 😉
Jó kis talentágak 😛 Imádom a Talenteket
Wrath of te Lich King Talentek<#vigyor><#finom><#circling>

\"Itt tavaszi-tekercs, hallasz?..\"

panther112
#126677
Ezzel csak egyet tudok érteni, találkoztam néhány emberrel, aki tört-szerveren BT clearig jutott, ami állítólag nem egy dolog, de sokkal gyorsabban jutottak elõre fizetõs változatban is, mint az átlag.

ChuckyHUN
#126676
Létezik valamiféle faq?

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

Lynx_TWL
#126675
<#vigyor2>

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

tigeroo
#126674
az egyik DéKán haverommal megbuktattunk egy rakás egyetemistát
csomo HK-t kaptunk gecey<#gonosz1>
Fehercsoki
#126673
Melyik tört szerveren?

bAguziB2
#126672
amúgy undead nether drakem honnan lesz?

bAguziB2
#126671
Skacok ez a Dk naon brutál. 3 dk haveromml kiírtottuk egész og-t😮

Narxis
#126670
Én GameMaster-ként, de így unalmas volt ezért el kezdtem játszani.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#126669
én proként kezdtem

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

tigeroo
#126668
i agree, a nagy gitárosok is mind serpenyõvel és ráfeszített damillal kezdték<#idiota>
antgecc
#126667
Már bocs, de ekkora baromságot ritkán hallani. Nem kell mindenáron flémelni azt, aki törttel kezdett.

És állítom, hogy sikeresebb lesz, mint egy olyan, aki nulláról kezdi a játékot....

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#126666
hát jah, wotlk-ban sokminden meg fog változni a mostanihoz képest, az tuti...

Davidus
#126665
wotlkban a balance lesz a sztár😄

V9ykn8_TZL0

panther112
#126664
Én voltam egyszer balance druiddal MH clearen, és enm is szerepelt annyira vészesen. MOndjuk csak funból jött ilyen builddel, amúgy az egyik tnakunk volt (megtehette mert guildmaster volt). Karán túl nem nagyon jutsz ilyen builddel.

Ioles
#126663
Köszi a választ, végre vki aki normálisan tud válaszolni.. Warlockot nem szeretem, akkor sztem maradok a feral druidnál.

#126662
Szerintem kezdj warlockot ha szereted a mágiát használó kasztokat. Azzal fejlõdni sem túl nehéz és durva dps.
#126661
Semmilyen. balance druidot nem visznek instába mert a többi dps kasztnak a nyomába se ér. Vagy tank leszel vagy healer ha ragaszkodsz a druidhoz.
[HUN]Crassus
#126660
ATYAÉG BASZOD!

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Ioles
#126659
Jó tudom te biztos nagyon jó vagy instákban nem?.... Mindenkinek meg kell tanulni egyszer nem így van?... Amúgy sem azt kérdeztem h hogy fogok alakítani instákban, biztos beletanulok majd, hanem h milyen a balance druid instákban.

Narxis
#126658
Ne.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

lololol
#126657
szvsz tort server skillel nem fogsz sok instaba eljutni 😄

Ioles
#126656
Sziasztok!

A következõ héten szeretném elkezdeni 1 év magánszerver után a normális játékot, és druid szeretnék lenni. Na most... Olyan kérdésem lenne h instaban a balance hogy alakít eredetin?-mert nekem volt balance druidom magánszerveren de végig untam az instákat vele, legyen az SSC vagy TK. Két legfõbb dolog miatt: elsõ ugye a mana, ami elég gyorsan fogy 1.5s-es Wrathok után, hiába van innervate-m, egy idõ után úgyis elfogy, és ez kb a Boss fele körül szokott lenni... A másik hogy nagyon sokat resistelt, lehet nemvolt elég hit ratingem, meg bele kell venni ugye hogy ez mégiscsak magánszerver. Kilehet ezt valahogy küszöbölni? Ferallal nem lenne gond, az is tetszik végül is, de pvp-zni balancevel szerettem mindig is, feralban annyira nem köt le a "mögé állok és shred+maim+shred" combo sorozat.

Fehercsoki
#126655
Rugó legyél.

ChuckyHUN
#126654
Ok, köüszi ez egy hasznos tanács!!! (Y)

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

edios
#126653
Nincs könnyû és nehéz karakter, hanem mindegyiket más stílusban kell játszani. Amelyiket választod, azt fogod megszokni. Válaszd azt, amelyik a legjobban tetszik.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

ChuckyHUN
#126652
Ok, amúgy Lineageban volt egy Titanom, szerettem de a Magek a kedvenceim.

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

#126651
amit akarsz.ha nagyon náb vagy 😄 akkor hunti vagy pala ahhoz "kevesebb" skill kell pve re amúgy bankkártyával jobban megéri fizetni mert az csak 2500.

ChuckyHUN
#126650
Srácok: Ha veszek Gamecardot, és hosszabb távra tervezem a játékot mi a legjobb kari egy wowos kezdõnek de egy visszaesõ mmosnak?😊

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

Tatyla
#126649
mindegy felraktam egyenlõre jól muzsikál....

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

jazzy
#126648
igaz.
Tatyla
#126647
az se jó 2007 10.03. óta nem volt frissítve...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

jazzy
#126646
DoTimer
#126645
Köszönöm.
Narxis
#126644

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#126643
megadod a 0.48-as letöltési helyét? Nekem valami alpha van és pár qestet nem mutat.
Narxis
#126642
Jó reggelt, nem tudom a tied mikori de kétféle QuestHelper lett, mindegyik 2.4.3-as patch-hez. 0.48 és 0.47.19-alternate. Én a 0.48-asat használom problémamentesen.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#126641
Jó reggelt. Van új QuestHelper?
#126640
"valaki olyan timert tudna mondani ami egyszerre több targeten mutatja ha feldotolom mert a sorrent timer már egy ideje megdöglött?"

a kérdés jó, ez engem is érdekelne...

#126639
Norbi507
#126638
Ezt olvassátok el+ nézzétek meg a 2 videót a mi közben van! (megéri😉
WotLK-ról ír, friss hír és még lesz több is 😛

WoW WotLK Bemutató/videók/leírás

\"Itt tavaszi-tekercs, hallasz?..\"

Norbi507
#126637
Woaaaah nem max WOW effeked lesz<#vigyor>😛

\"Itt tavaszi-tekercs, hallasz?..\"

Narxis
#126636
WOAAAAH effekt :ASD:ASD:ASD

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#126635
nem lehetne a kepeket linkbe? mert ez igy erosen spoileres vegig, nem lesz meg a WOAAAAH effekt amikor eloszor latom ingame😛

Prince of Máté
#126634
Kipróbáltam a trialt, megtetszett a játék, lehet megveszem 😛

#126633
ez sztem szép, de minek is hívják ott az égen azt az akármicsodát 😄

TVelvet
#126632
oroszoktól wtf?😄 És miaz hogy nem béta acc? 😊 Confused, Devilking te mindig bennevagy a tutiban!