World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#127135
de én egy night elf warior al vok és még a kezdõhelyen 8-as szintü vok
#127134
szóval a folytatás 😄 :
és a quest végén kapsz egy olyan skillt hogy Tame Beast.. és ezzel odamész egy tetszõleges "beast" tipusú állathoz és befogod 😊

#127133
ahogy kezdõ helyrõl mész Ironforge-ba útközben van egy kis "város" most nem jut eszembe a neve... ott bal oldalt egy dombon áll egy törpe és õ adja a questet.. asszem lvl 6on lehet felvenni

TVelvet
#127132
vigyél neki virágot.. egyébéként meg Tamelésnek hívják, és hunter tudja, asszem 10 szinttõl, de már nemtom..
#127131
cs tudja valaki hgy kell a játékban állatot szeliditeni akkor válaszoljon csak kezdõ vok<#integet2> elõre is köszi
#127130
Ez tuti, hogy igaz hisz kint van az Interneten! <#nezze><#levele>
Tatyla
#127129
új árja elmélet mi?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

[HUN]Crassus
#127128
a "kiválasztott nép" fiaitól nekem is herótom van,de ez szakmai ártalom😊
,de ha ez így igaz az elég durva:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#127127
hmmm

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Davidus
#127126
igen

V9ykn8_TZL0

lololol
#127125
Hallottatok/ hogy okkultista naci szektaban van benne a nihilum es az sk gaming, es az egesz cyclone battlegroup hypeot hitler eletre keltese miatt csinaltak? 😉

lololol
#127124
En vettem, szinte azonnal kuldik mailben a gc kod kepet. Regen az volt az ingameservice.de oldal, megbizhato farmerek, es a jatekba se nagyon latom oket spammelni 😛

Forolto
#127123
Mellik banknál vagytok? Én most mentem át a CIB-hez és ott is ez a gáz,hogy ilyen megerõsitéses SMS érkezik,azaz elsõre ugy visszautasít,mint a fene utána másodikra engedi csak a fizetést.

Napersze sux Visa electron...az sose volt jó a netes fizetésre.Váltsatok ki egy mastercardot.A régi bankomnál soha nem volt gondom,pedig szinte egy klánnyi accountot fizettem vele.

GamerAdams007
#127122
Szintén visa electronom van, évekig ment róla a fizetés mmokra semmi gond nem volt, utúbbi 1 hónapba meg szarik mûködni. Betelefonáltam bank ügyfélszolgálatra aszonta nincs jobb ötlete, mint hogy próba újra. Érdekes akkor már simán ment... 😄

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

rhazid
#127121
nekem is visa electron kártyám van és mégis mindig elfogadta az acc felötöltésnél is és a karakter átrakásnál is szóval nem biztos hogy az a baj.

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

#127120
a problémaforrás valószinûleg a visa electron kártyád.
amig nekem is az volt, hol jó volt, hol nem, mint a mesében.
mióta cib internetkártyát (mastercard) használok, azóta nincs gond.

#127119
és most persze addig besem tok lépni vele.... vicc az egész

#127118
sziasztok, mikor megpróbáltam átteni a karimat bs-re.. megjött az email és rámentem hogy confirm blabla ... ugye bejött hogy 20 euro és beirtam a bankkárty bizbazokat és akkor rámentem hogy continue-ra aztán finish.. .erre kiírta hogy payment rejected..... megpróbáltam még 2er aztán kiirta hogy biztonsági okokból csak 24 órával késõbb próbálkozhatok.... electron visa kárytám van és már transfereltem ezelõtt is vele... csak most mindig payment rejected.... valaki tudna segiteni hogy mi lehet a baj?

picket
#127117
vigyázz, me' az én apukám erõsebb!! és õ nem törtön jáccik!! te szerós!!1 :ppp

&#3237;_&#3237;

TVelvet
#127116
Valaki már vett GC-t ezen a Randyrun-on keresztül?
tigeroo
#127115
izomszag
antgecc
#127114
Kockák összecsapnak, ijj de kemény <#wow3>

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

QuippeR
#127113
hûdekeményvagymindjártmeggörbülkörülöttedatéridõkontinuum.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

[HUN]Crassus
#127112
sztem anyád testvére lehet

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

picket
#127111
Testvéred? <#idiota>

&#3237;_&#3237;

#127110
<#eljen>

Soultrain
#127109
ok,köszönöm professzor😊

Narxis
#127108
Elõfordul, nálunk bg-n, kapunyitás elõtt mindenki debuffot kapott valamelyik nap.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

TVelvet
#127107
valami error volt, de ment rá 10 percre
Botond
#127106
58,874%, de a statisztikai hibahatáron belül voltál, szalz np.
Mighty
#127105
Szerintem 57.876%, de lehet, hogy nem.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Soultrain
#127104
hali újra!
tudnátok adni egy kis infót a ragnarosh Eu szerverrõl? Elsõsorban az érdekelne h hány %-ban vannak jelen magyarok,és milyen a társaság.

[HUN]Crassus
#127103
A szüleid és az oktatás csõdje vagy bazdmeg!

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#127102
Ott a pont!!!! <#worship> <#taps>

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

tigeroo
#127101
inkább olvasd el a pál utcai fiúkat. egy hónap múlva úgyis kéri majd a tanítónéni.
#127100
Ezt is tudom ajánlani: http://galaxisnet.hu/world-of-warcraft

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

#127099
Nos, akkor az értelmezéssel van gond. Figy, http://www.google.hu/ <- ezzel rákeresel az adott témára és szépen kiadja majd neked a találatokat. Aztán majd ott tudsz keresgélni vagy kérdezõsködni.

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

#127098
Egyébként tényleg érdekes szókincsed van... <#nevetes1><#action>

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

skate00
#127097
tom de akko meg ki a fasz tud nekem segíteni

LÁTOK és tok is olvasni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#127096
Ez a kis bemutatkozó szöveg a topik tetején olvasható. Ha mindenképpen tört verzióval akarsz játszani, akkor keress egy olyan fórumot, ahol errõl szó van. Ne olyanokat fárassz ezzel, akik nem kíváncsiak a törtre.

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

#127095
A tört verzióról ne itt keress infót!
Itt mindenki eredetivel játszik és nem fog segíteni!

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

Narxis
#127094
😄DDDDDDD

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Davidus
#127092
alreg

V9ykn8_TZL0

panther112
#127091
Elõször józanodj ki (az írásod alapján gondolom erõsen ittas lehetsz), utána pedig olvasd el a banner alatti piros betûs szöveget.

Narxis
#127090
😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

skate00
#127089
EGy másik na msot tettem fel a wow ot 2.3 mas paths van fent és hogy hogy jáccak vagyis hogy Mondjatok má egy szerver mert reg eltem egy Accontot a NIGHT MARE szervren de mikor meg akarom erõsíteni akko azt irja ki Error na akko hogy tudok már végre jáccani honnan szedjek le Paths et

Azért irok ide MErt a TÖRT es topic ba 1 évbe egyszer irnak

Soultrain
#127088
köszi

GamerAdams007
#127087
Az egyik a normal a másik a bc.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

GamerAdams007
#127086
1. fizetési mód, egyszerre 1, 2 vagy 3 hónapot vonnak le, akkor is kell választanod, ha 1 ingyen hónapod van, késõbbiekben ez alapján fogja levonni
2. kártyaszámot

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

skate00
#127085
Mi a külömség az ACCONT TIPUSok között van NORMÁL + BC??????????????????,