World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#127185
"kiélezett meccsnél", ha a végére 1v1 alakul ki, akkor ott valami nagyon el van baxva x)

btw wtb 5k arena points, és 50k honor points.
meg kéne vennem a s4 chestet, fejest, gatyát, bracit, cipõt -.-

csak éppen se token, se honorpont.
na ez a gáz...

Lacee
#127184
ez zsír 😊

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#127183
ja nem, nincs rá igény, engem annyira nem zavar, örülök hogy jól elvagytok ^^

Narxis
#127182

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#127181
Természetes szelekció.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

panther112
#127180
Én azt nem értem, hogy miért tölti valaki a szabadidejét olyan stresszes dolgokkal, mint a wow, ha egy kisebb kudarcélménytõl is ennyire kiborul. Ez még az egészségre is káros.

Lynx_TWL
#127179
figyeld mindjárt jön a paraszt foglaltnick és töröl😄

๏̯͡๏﴿

Narxis
#127178
<#pias>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#127177
büszke paraszt vagyok

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#127176
lynx atomparaszt vagy 😄D bár ez nem új info

anti hero

#127175
drogzol-e

amugy
nem az a paraszt aki traktorral megy diszkóba, hanem az, aki nem kapcsolja le róla az ekét!!!

anti hero

#127174
:o

anti hero

[HUN]Crassus
#127173
LESZAROM,hogy vesztettünk csak érdekességként közöltem,de látom a parsztság nálatok nem ismer lehetetlent....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Lynx_TWL
#127172
:ddddd

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#127171
verd le a poharat aztán

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

[HUN]Crassus
#127170
MEKKORA EGY ATOMPARASZTOK VAGYTOK !

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Lynx_TWL
#127169
én apukám meg nem is erõsebb

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#127168
de komolyra forditva a szot; sajnallak!
komolyan!
na megyek vissza guitarherozni (hi malav:G) :d

anti hero

[HUN]Crassus
#127167
a fenti SS-on látszik,hogy full CD-vel jönnek vissza....még elementalja is volt a magenak😞( fura

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#127166
i almost cared
;x

anti hero

panther112
#127165
Én meg egy január környéki kara pug alatt nyertem mongoose, és Sunfire enchantokat, de mindkettõt rossz embernek adta a master looter, gm nem tudott semmit se tenni, mert mindketten megtanulták rögtön😞(( bííííí sírjunk még egy picit.

[HUN]Crassus
#127164
igen.... mondom csak ma 2x fordult elõ,hogy kiélezett meccsen 1v1 alakult ki a végére és lekasztolt a feltámadt emberük és NYERTEK!:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

GamerAdams007
#127163
Jah ilyen elõfordult nálunk is, megnyertük a meccset, be is adta az ablakot, meg megadta a meccset, de lagg miatt nem rakott ki leave arena gombra, és addig a felkelt lock szépen lövöldözte a priestünket... <#idiota> Azt úgy megnéztem volna mi van, ha mind3unkat megöl, akkor végülis vesztettnek adta volna be?? 😄

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

[HUN]Crassus
#127162
megtörtént az is.....


közben megtudtam,hogy ha valaki aki meghal elég lagos a netje és a leave arena-ra klikkel míg tart a meccs akkor visszadobja az arénába a kariját néhány másodpercre...ami néha 6-8-10 sec is lehet!:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

GamerAdams007
#127161
Mi meg ma nem kaptuk meg az egyik gyõztes meccsünkre a ratinget, mert amikor megnyertük, befagyott az arénaszerver v mi, és már a meccs végi ablakot se adta be. Nem történt semmi, nagy nehezen kijutottunk, de a meccset nem tekintette lejátszottnak. (Még jó, hogy nem vesztettnek adta be... -.-)

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

[HUN]Crassus
#127160
csak ma,...

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#127159
hiába vagytok kurva viccesek 2 meccset buktunk miatta:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

GamerAdams007
#127158
Ha ezeket nem ide küldözgetnéd, hanem a blizznek, akkor még talán történne is vmi az ügyben...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

[HUN]Crassus
#127157
"SS" nem ma tettem fel a wowot baszod

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#127156
megint baszki!



\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#127155
resident evil!

anti hero

Narxis
#127154
ss

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

[HUN]Crassus
#127153
ez mi a picsa? gondolnak egyet a HALOTT enemyk és halál után feltámadnak! nézzéteka kurzornál a kiírást,hogy már meghalt a mage!
erre 20 sec mulva BAMM fireblast:S
Tegnap egy druida 3 vs 1 nél 20-30 seccel a halála után felkelt még meccs közben és kaptam 3 moonfiret és egy rootot! ez mi??

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#127152

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#127151
Köszönöm, bár azért egy pve party/raid healer vagy egy pvp everybody healer 😊 érdekelne

Get a life!

Khabbas
#127150
<#ticking><#banplz>

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

#127149
nincs legjobb healer... mindegyik másra van specelve... tehát nem mind1 hogy mt-t healelsz és pl pala vagy és csak tunkolni kell ... vagy egy druid aki rakja a hotokat... a legjobb hunter faj.. hm hát ilyen sincs.. igazából nézd meg a statjait a fajoknak.. nekem ne hunterem van

bodesz
#127148
sept 1.

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

TVelvet
#127147
Mikor lesz már vége a nyáriszünetnek? (ez nekem is szar, de legalabb kevesebb lesz a nub ).
#127146
Alliance oldalon (a hunter faj)

Get a life!

#127145
Melyik a legjobb healer ? És Hunterben melyik a legjobb faj?

Get a life!

#127144
csak hunter tud befogni petet... és légyszíves ne minden mondatot új hszben írj.. ez nem chat . És a google a barátod.

#127143
shadowglen-be vagy vova mentem vissza night elf 8 lvl warior vok és mikor lehet megkapni az állatszeliditõs skillt?
#127142
meg egy alreg? vagy csak azthiszi hogy msn-n van?

#127141
de am köszi<#eljen>
#127140
ja és amúgy hogy kell befogni ha már megvan a skill?
#127139
az mégcsak 3 mas szintû de fejlesztek beuljitok egy kicsit
#127138
de megnézem a törp karimmal
#127137
nem tudtok egy magyar wowos oldalat ajánlani
#127136
olyan drakkari server ben vok