World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Lifebloom was unintentionally buffed too much during Burning Crusade when we made the coefficient scaling work on the stack applications. This has caused a lot of problems with balance in the game. Druids are intended -- as healers -- to be able to dish out good throughput heals with very low efficiency, likewise Lifebloom is intended to be rather cheap and efficient, but not to the degree that it is today.
úgy hivják, hogy tournament realm.
asszem potom 15 dolcsiért a te accod is compatible lesz vele.
tévedsz, mert lehet.
csak annyi változott, hogy asszem van 4 sec delay az elsõ manaregen tick-ig. ha jól emléxem...
de az fix, hogy lehet inni arénában
2v2-ben a druida az, ami pi**adurva.
mobilis, iszonyat jól healelnek a hot-jai, mindenféle snare-root-stb-bõl tud szabadulni, durva manaregenje van, a healerek közül a legtöbb cc-vel rendelkezik, emellé a durva heal+cc mellé meg még tekintélyes dps-t is tud felvonultatni mondjuk restokin speccel.
szóval ez igy 2v2-ben nagyon-nagyon imba...
de ahhoz, hogy ez igy imba legyen, nagyon kell hozzá érteni.
aki azt hiszi, hogy a dudu annyi, hogy 2-3 gombbal hotspam, az kb. 3 mp-ig élne vele arénában.
hát bizzunk benne, hogy wotlk-kal ezek a dolgok majd megváltoznak...
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Mert egyébként a "please spam this" tooltipjû képességekkel rendelkezõ kasztokkal akkora kihívás a pvp.........
ಥ_ಥ
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
tarts mage-et, jót tesz a manának! <#idiota>#idiota>
ಥ_ಥ
ಥ_ಥ
azért van mindenhol warri meg rugó mert csak õk tudnak -healt szpemmelni.
V9ykn8_TZL0
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
anti hero
V9ykn8_TZL0
anti hero
viszont sok "offspec" akik BCben jelenleg hulladékok(retri, feral, balance, elem, cement stb) igen durva buffokat kapnak
V9ykn8_TZL0
ezekkel kéne valamit kezdeni, akkor máris helyreállna a rend, vagy legalábbis nem az lenne, mint amit itt is látni ezen a link-en:
2v2
azért ezen is baromira látszik, hogy 2 qrva imba class van 2v2-ben, ez pedig a rugó és a druida (az elõfordulási arányokat tekintve) + a warrior.
3v3-ben meg az RMP (rogue-mage-priest) dominál nagyon keményen, szóval ide is kéne, hogy lesújtson a nerfbunkó.
a blizz meg remélem felfogta már, hogy az 5v5 az max. bohóckodásra kell, oda kell a legkevesebb skill, s ott a legnagyobb az a rés is, ami eltûri a hibákat. balancolni 3v3-ra és 2v2-re kell, nem 5v5-re.
(5v5-ben ha 1 ember vét 2-3 hibát, nem gond, mert tudja kompenzálni a másik 4. ha 2v2-ben az egyik vét 1 hibát is, azzal kb. jó eséllyel be is bukta a meccset.)
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
ojaj
<#idiota>#idiota>
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Viszont jó látni, hogy legalább spell-talent szinten igyekeznek felhozni az eddig hulladék classokat, ellátják õket eszközökkel a folyamatos sunyulás ellen + az alap sebzésnövekedés + remélhetõleg normális manaregen (mage, lock).
Bár elnézve a healek új szintjeit, azok még mindig 5v5-re vannak belõve, amibõl következik a nevetséges 2v2 és 3v3 healer balance.
A hab a tortán nálam már csak az, hogy pillanatok alatt ki lehet kerülni combatból, travelformban elrohanni az oszlopokkal teletûzdelt "aréna" másik végére, szépen megteríteni a piknikes kosárból és fullra inni magad. Természetesen a fasz rossz végén állók mögött folyamatosan ott van a non-stop minimum 50% lassítást fenntartani tudó, legjobb burst dmg-el rendelkezõ, cc-zhetetlen rogue a példának okáért. Ez a "leülök inni" dolog hogy lehet még mindig a játékban?
amúgy mi is szopunk keményen a rugó + X felállásoktól.
a legnagyobb gáz, hogy a klottgatyámba olyan mértékû sebzést visznek be még demon armor, soullink és voidwalker mellett is, ami majdnem kihealelhetetlen (szép magyar szó xD).
rugó, disc pap a leggázosabb a setupunkra nézve -.-
az új dinamikus pályaelemeknek hála, meg ha megérzéseim nem csalnak, a lock-ok és egyéb dot-oló class-ok szép kis elõnyt élveznek majd...