World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

picket
#127335
"legendary allando szereplokkel" - szólítottál?

ಥ_ಥ

picket
#127334
Errõl az jutott eszembe, hogy egyszer buzi guildet akart alapítani valaki, és kirakták a szûrét, aztán meg vissza, és hercehurca. A kérdésem: aki csak buzikat enged a guildjébe, az diszkriminál? <#idiota> (horda oldalon, mert az allinál eleve mindenki buzi, mint tudjuk, és csak a hordások olyan retardáltak, hogy ilyen kérdésekkel foglalkozzanak, hogy ki melyik nemhez vonzódik)

&#3237;_&#3237;

picket
#127333
1. Aki szánalmasozza azt, aki szánalmasoz valamit, az mi?
2. Te még csak vettél raidre helyet, igazin nem voltál :\

&#3237;_&#3237;

#127332
szerintem csak szopatott.

DJ RX7
#127331
mégis csak tört szerver 😊

:3

panther112
#127330
Ok, reméljük holnap majd sikerül😊

blackparty
#127329
köszi mindent. már megvan visszamentem stormwindbe most a padlón fekszi ka szellem:S de azt mondták a gm feltud támasztani. szal majd hnap ha lesz gm megpróbálom. és mégegyszer köszi hogy ennyire igyekeztél segíteni rendes vagy.

panther112
#127328
Mondjuk, ha tört szerver, akkor nem tudom, hogyan lehet megoldani, ha vannak repülõ mount-os karakterek, akkor azok fel tudnak támasztani ott is. Törtön ha jól tudom nincs GM szolgálat, vagy ha van teljesen másképp mûködik. Tört wow-ból, ahány, annyi féle + én sosem próbáltam, szóval a repülõvel odamegy, feltámaszt az egyedüli megoldás, ami kézenfekvõnek tûnik.

panther112
#127327
Ja, hogy outland? akkor semmi gond, egyszerûen megkérsz egy resurrecter-t, hogy repüljön oda a hulládhoz, és támassza fel.

panther112
#127326
A wow-ban a szellemek halhatatlanok, ellenben ki kell õket engedni (mondjuk 6 perc után mindneképpen kilépnek a testbõl, ha nem instanciában haltál meg). A kép fekete-fehérre kell, hogy váltson, és a legközelebbi temetõbe leszel lerakva, ahonnan visszkutyagolhatsz a hulládhoz, vagy választhatod a temetõben való feltámadást a spirit healer-rel, ha ezt teszed 10perces debuff-ot kapsz, ill. extra item sérülést, amit a táskáidban lévõ itemek is elszenvednek. Ha mindezt már tudtad, és nem ezzel van a gond, akkor még az lehet, hogy a szellemmel túl messzre másztál a parttól, és a fatigue miatt újra "meghaltál", bár ebben az esetben újra vissza tudnál emnnia temetõbe. Vagy még az lehet, hogy a szellemed beesett egy olyan helyre, ahol nem tudsz vele rendesen mozogni (elvileg mindenhonnan ki lehet ugrálni, de van ahonnan elég nehéz). Ha emlékszel, hogy hol van a tested, és ezt el is tudod mondani egy másik játékosnak, akkor kérd meg, hogy támasszon fel (pap, pala, sámán, druida tud). Elképzelhetõ, hogy bug-ot kaptál, ezért nem tudsz mozogni, ebben az esetben, GM, vagy ha el tudod mondani egy online, feltámasztó spellel megáldott karakternek, hogy hol a hullád, akkor a fenti megoldás.

blackparty
#127325
de új karit se akarok mert ma egésznap rajta dolgoztam és már csak 2 szint kellett volna a 70 hez:S

blackparty
#127324
asszem nem érted mit mondok😊 a szellem is meghalt szóval csak egy test zuhant le a szakadékba amivel nem tok menni meg smmit se csinálni.

panther112
#127323
Szóval a szellemeddel estél egy olyan helyre, ahonnan nem találod a kiutat. A hulládat jelöli a minimapon egy piros koporsó. De ha nem tudod elérni, akkor egyszerûen vedd az irányt a legközelebbi spirit healer felé, ha megírod melyik területen vagy most éppen, szellemalakban, akkor meg tudom mondani merre menj.

blackparty
#127322
a második a jó válasz😊 csak az a baj hogy nem tok menni semerre mert 1. nem látom a karit 2. eleve már a szellem esett le és az is halva rem érthetõen fogalmaztam😊 am rouge kari.

panther112
#127321
Van egy erõs gyanúm, hogy egy night elf karakterrõl van szó, és Teldrassil a helyszín.

panther112
#127320
Várj, most a hullád esett olyan helyre, amit a szellemmel nem tudsz megközelíteni, vagy szellemformában (útban a hullád felé) estél le valahova, ahonnan most nem látod a kiutat? Ha az elsõ, akkor beszélja spirit healer-rel, gm is ezt fogja mondani, ha a második, akkor írd emg hol vagy, meg fogom tudni adni a kivezetõ utat😊

Gm ticket amúgy ott van az alsó sorban, ahol a karakterinfo, ki-be logolás, beállítások, stb. De készülj fel rá, hogy kb. 2-3 óra mire reagálnak, szóval, ha többet írsz, inkább segítek így.

blackparty
#127319
jah és annyira leesett hogy már nem is látom és eleve halva esett le:S csak nem tom hogy:S

blackparty
#127318
de ez nagyon nagyot zuhant több száz métert semmi esély rá hogy más megközelítsen. am hogy kell megcsinálni a gm ticketet? és köszi a gyors választ😊

panther112
#127317
Pontosan hol estél le? (csak azért kérdezem, mert én nem tudok olyan helyet, ahonnan ne lehetne visszaugrálni) Amúgy ha írsz egy gm ticket-et meg fogják oldani. Ha el tudod mondani, hogy hol a hullád, kérj meg egy papot, palát, druidát, vagy sámánt, hogy támassza fel. Egyszer a szellemem beesett a textúra alá, így enm votl esélyem feltámadni, egy pala 3 perc múlva visszahozott az élõk sorába, szóval pánikra semmi ok😊 A gm ticketet tényleg csak végsõ esetben írd meg.

blackparty
#127316
Sziasztok!
ma történt hogy meghaltam a karimmal és elindultam megkeresni a testem de leestem egy szakadékba és onnatól kezdve nem csinál semmit akármit nyomok semmi. pls vki segítsen hogy ilyenkor mit tudnék csinálni. elõre is köszi.

BEAST
#127315
Kerdezz inkabb olyat amire van esely is 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#127314
Mi történne veletek, ha egyszer nem b*szogatnátok egymást? <#banplz>

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

#127313
Komoly szavak ezek olyantól, aki két mondatot sem tud értelmezni. 😄

#127312
http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=5275909580&sid=1

panther112
#127311
Áh, nem dinamit ez, hanem csak egy szerencsétlen, aki a népszerû fórum sablonok felhasználásával próbálja menteni a menthetetlent.

Narxis
#127310
<#wow1> mi van itt dinamit?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127309
Jaj te kis nyomi, ne itt kelljen már neked szövegértés órákat adni, ezenfelül a legközelebbi felnõttet kérdd már meg, hogy magyarázza el az irónia értelmét. A legrosszabbak azok a tinik, akiknek a mérhetetlen butaságuk nagyfokú magabiztossággal párosul... ékes példája vagy ennek.

Netgear
#127308
Wow error-t mivel lehet javítani?

Elindul a játék, bejelentkezik, betöltöm a szereplõt, betötlt a játék, és hibával kifagy ?? Mi lehet a hiba?

PONT ÍGY!!!

HP Elitbook 8730 IntelCore&#8482; 2Quad | 4x2,5GHz 2x6MB cache | 4GB RAM | 500GB SSD | Blu-Ray | NVIDIA&#174; Quadro&#8482; FX3700M 1GB |

panther112
#127307
Én meg tartom magam a w3 tradícióhoz, és játszom minden oldalról😊

tigeroo
#127306
pedig nekem a horda szimpatikusabb, fõleg a tauren-ork friendshiptõl fogva...
panther112
#127305
Már kezdtem elszomorodni, hogy senkinek nem tûnt fel. A gank mentes wow-ozás viszont igaz, legalábbis sylvanas-ra, ssl-re.

panther112
#127304
BE-rõl hallottam eddig csak, hogy buzis, alliance ált. a nyálas jelzõt kapja. A horda meg primitív, és gonosz, de ezt úgyis mindenki tudja😊

Hamed
#127303
Mar 2 topikban nyomod ezt az elitista pve dumat. A carebear pro raider a pvp szerveren😉
A "gankmentes" leveling sztorid is eleg kemeny volt az aoc topikban, de ez a "pvp-s hozzaallas" tetel mindent visz😊

Ez az sg wow topik nem az EJ. Itt miota az eszemet tudom gankeles, BS, pvp a tema legendary allando szereplokkel. Nem egy illidan taktika elemzes, cserebe szorakoztato😄D

\"Csak egy szimpla forma, aki nem szívja orrba\"

#127302
valaki aki most szeretne transferelni karit, tud valamit errõl a payment rejected dologról? mert 1én akartam áttransferelni és még mostanáig sem sikerült... de ahogy olvastam blizz forumot, ott is sok ember írja, hogy nekik is folyamatosan payment rejected.. valaki nem tud errõl valami pontosabbat ?

Lacee
#127301
az volt már, hogy a horda gonosz és primitív, az allisok meg buzik?

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

panther112
#127300
Egy horda vs. ally flame jó is lenne ma estére, 5-10 résztvevõvel. Semmi jó nem lesz a tv-ben.

tigeroo
#127299
hát...tudod hogy megy ez...popkorn betáraz és kész😊
panther112
#127298
Ez a topik nem is nagyon szól másról, csak egymás baszkurálásáról, ill. némi pvp-rõl, és tört szerverrõl. De a maga nemében elég szórakoztató.

#127297
lóóóóóól megamates xD

jönnek a skilles emberek... 😄

na most reklám, aztán utána folytatjuk a Clash of Egos 2ik részét...

anti hero

tigeroo
#127296
sztem itt senkit sem érdekel a wow

csak a kockák csatáját😄
#127295
Ez nem pvp topic, majd ha lesz pvp topic oda nem irok 2000 rating alatt.
Lacee
#127294
2000 arena rating alatt innentõl ne írjon senki.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

panther112
#127293
Sunwell boss-ok és Kael kivételével az összes bosskillem megvan, és 2 hónapja le van mondva az accom. Amúgy meg végképp nem értem, miért kell paraszt módon személyeskedni. Tipikus pvp-s hozzáállás ez is. Csak súlyos önértékelésbeli hiánnyal, és egyéb frusztrációkkal lehet az ilyen viselkedést magyarázni. (Van akinek az ökolábnyoma, van akinek az e-penis-e nagy, és van aki állondóan csak állítgat, és méricskél, na nekem kb. ezért lett elegem ebbõl az ostoba közönségû fórumból...) Ha valakit érdemben érdekel a wow pve része is, akkor írjon, és nyithatunk egy olyan fórumot ahol normális módon lehet beszélni bossfight-okról, talentezésrõl, realmekrõl, sztorikline-ról, rp-rõl...

#127292
Mit tudsz felmutatni pve-ben? Világ 1000.-nek gruult ölni pont annyira "komoly" pve mint felhuzni egy karit 70-re.
Lehet wow pve topic, de oda azok irjanak, akik fel is tudnak vmit mutatni pve-ben. Gruul killer embereknek nem kell külön pve topic. 😛
panther112
#127291
"Ja igen, az elõre programozott önmagát ismétlõ ai-t KIHÍVÁS 225-ödszörre is ugyanazzal a módszerrel, rutinszerûen megverni. Abban van a vitamin. 😄"

"Nem állítottam, hogy KIHÍVÁS"

Magad sem tudod sajnos mit beszélsz, de további "mozgalmas" av, ill. aréna farmot.

Kérdés: vannak-e itt olyan emberek, akiket érdekel a wow pve része is? Ha igen lehetne nyitni egy wow pve topikot, ezt meg akár át is lehetne nevezni wow pvp topikra. A játék maga is két részre esett, nem látom értelmét a közös fórumnak, hisz így egy rakás, valamelyik fél számára érdektelen hsz-t kell végigolvasni. Akiket pedig mindkét vonal érdekel, olvashatják mind a 2 fórumot, dupla öröm, és a "törtszerós" kérdésekkel is egyszerre két topikban lehet majd spemmelni szeptember elsejéig.

#127290
Nem állítottam, hogy kihívás, csak változatosabb. Lehetne jó is ha egyszerûen ki akarnák javítani a balancet... de sajnos majd csak akkor fog kicsit más kasztok felé billenni a mérleg ha túl sok lesz a druid/rugó, aztán lehet majd azokra rerollolni...

#127289
Szánalmas az aki szánalamasozza egy szánalmas grindelésre és farmolásra szánt szánalmas játék pvp részét. Szánalmas, de a pve olyan kiszámítható, mint az excel, akkor meg inkább már azzal játszom, mert azért jól meg is fizetnek... vhogy ha leütögetem a +, 2, *, 2 billentyûket, állandó jelleggel a 4-et írja ki. Ez tiszta olyan mint egy bossfight, ugyanannyi variációval.

Értsd: bármennyire szar is a balance, sokkal változatosabb kikapcsolódás.

#127288
akkor miért belf krasus meg alexstrassza?

TVelvet
#127287
szanalmas eve... várj az jóó
BEAST
#127286
nem mert az account oldalon "bantulanden elsz" felirattal elkuld valahova XD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."