World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
V9ykn8_TZL0
megvárjátok hogy a freedom rákerüljön a sámánra
druida rootolja a warriort közben a rugó stunolja a palát
ahogy a warrior elhasználja a trinketet és vissza van rakva rootba mehet a cyclone palára a rugó meg a sámánra
mint minden ezis a druidán múlik😛 csak skilles druidával lehet megcsinálni
V9ykn8_TZL0
V9ykn8_TZL0
1.vanish
2.gouge
3.hemo
4.evis
5.rupture
6.slice
7.kidney
8.evasion
9.prepa
10.premedi
11.blind
12.ghostly
13.shadowstep
14.cos
15.kick
16.be-nél silence
a stealtheseket nem raktam dierkt
Csupán ennyi ability-m van gyorsbillentyûre rakva, és ezt mindet tolom is rendesen. Tényleg 2 gombos kari a rugó..... <#wow3>#wow3>
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél!\" (ismeretlen)
anti hero
s miközben te a sámánt próbálod megölni, aközben a pala rommá fogja minimál manából healelni, meg a sámli is healelni fogja saját magát, igy gyakorlatilag nulla lesz rá az esélyed, hogy leverd.
rugó nem az a fajta, ami nagy holypala és restosámán killer lenne, warrior detto ugyanez.
s miközben te a sámánt, palát próbálod kiiktatni, aközben a pala szépen fel bles. of freedom-ozza folyamatosan a warrior-t, dispelezi róla a root-ot, az meg úgy csapja szét a druidát, hogy öröm lesz nézni.
innentõl meg a meccs el is dölt.
amit lehet csinálni szvsz, hogy a warriort el kell lehetetleníteni és olyan iszonyat dmg-et kell beletolni, hogy a healerei vért izzadjanak, ha életbe akarják tartani.
a warrior szinte 100%, hogy instantban berserkerbe fog váltani, hogy minél több dmg-et tolhasson a druidába, ha itt el lehet kapni, stun-ba tartani (nem fog tudni visszaváltani def-be), és tolni bele ész nélkül a dmg-et (közben druida ciklonozza palát, rugó blindolja sámánt - itt bubi + trinketet tuti ellövik), akkor a healereknek muszáj lesz égetniük a manájukat, hogy életbe tudják tartani.
ok, persze a warriornak lesz közbe fullos rage bar-ja, de stun-ban, disarmolva, belassítva, demo shoutozva sokat nem fog tudni csinálni.
és ez a lényeg, mert ha elpöcsöltök a healerekkel, akkor a druidát kinyúvassza, s két melee sose fog leverni egy healert úgy, hogy az saját magát healeli meg healelik is közben.
amire figyelni kell, hogy mana totemet azonnal kinyirni, wf totemet szintén, ha warrior-ra bless of prot-ot rak a pala, akkor instantban ciklonozni, s a két meleenek ütni a palát amig be nem bubizik, majd vissza a warrira, amint lejár a bop.
ki kell égetni a healerek manáját a dps-t meg lock-olni kell amennyire csak lehet (a warrior fix, hogy 99%-ban vagy a druidára fog rámenni), különben az extra healpower-ük miatt nyerni fogják a meccset.
barcsak spell damage leszedne a totemeket , ugy lenne fair 😉
Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.
Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.
Na ennyit a ma reggeli theorycraft harcról. ^^
rugó az easymode -.-
a tökéletes gankerkaszt. ha megölni nem tudod az ellenfeled akkor is el tudsz pucolni idõben.
ráadásúl még 1 warriornál is kevesebb gomb kell az irányításához.
a rugó volt eddig az egyetlen class, ahol simán-lazán be tudtam bindelni kényelmesen mindent úgy, hogy még maradt 3 mázsa felesleges gomb is.
szóval pont lynx-nek való XD
a team2 szerintem az egyik legerõsebb combo.
heroism, wf totem, 2 healer, a warriort meg nem kell bemutatni, 2 healerrel a seggében elpatkolni nemigen fog, ütni meg üt, mint az ipari áram.
talán valami olyamivel sikerülhet, hogy full nuke a warrira (druida is), s közben becc-zni legalább 1 healert a kettõbõl. ciklon, blind mondjuk sámlira, druidának meg be kéne küldenie egy jól elhelyezett feral chargot a palára.
3v3-ban (amit mondjuk már több, mint fél éve nem játszottam) eddig ezellen a setup ellen asszem talán 1 alkalom kivételével mindig szivtunk mi is (akkoriban rugó, lock, holypala setuppal nyomtuk)
๏̯͡๏﴿
team2: resto shaman & holy paladin & ms, sword spec warrior
team 1nek van vmi esélye? próbáltuk a warriort a paladint elkapni de nem megy egyszerûen
úgyh retpala helyett rugóra váltok pve érdekében a kiegig meg utána is
legalább nem kell aggódni h omg buff me stb meg h szar dpsvagy nemjöhetsz
a rugó az rugó szimpla melee dps nem kell tankolni healgeart gyûjteni stb
úgyh ha nem tudsz transferolni mint én húzz fel egy másik karit ami tetszik és kezdj új életet😊
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
magas szinten minden nehéz
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
nub
๏̯͡๏﴿
Az account creationnál megadott kártya számot a késõbiekben meg lehet változtatni?
Nezegesd meg itt: http://www.wowwiki.com/Blacksmithing
Together we'll fly someday...
Together we'll fly someday...
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
2. Ekkora haveromnak érzed magad, hogy ilyeneket vélsz tudni rólam? De ezt a fajta mellébeszélési próbálkozást már megszokhattuk.