World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#127736
hogy gondoltad ezt a emgdobást
#127735
Sziasztok!
Segítséget kérek Tõletek tank paladin talent ügyben. Valaki legyen szives dobjon meg egy talentolással. Thx elõre is.
Amúgy melyik egykezest ajánljátok hozzá?
Narxis
#127734
Jó hunter mindig kell, nyugodtan legyél az.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Soultrain
#127733
Szevasztok!
Már megint kaszt problémával küszködök 😊 Ami igazán bejön és amivel szívesen fejlõdnék/instáznák az a hunter. Viszont ebbõl a kasztból már rengeteg van sajnos az arathoron is és félek h nem lenne helyem a raidekben. Ált. mennyi hunter "fér el" egy 25 fõs raidben, és milyen igény van rá?

Lynx_TWL
#127732
nem

๏̯͡๏﴿

#127731
Ami egyet jelent az új nagyreményû pro1337 guildek megalakulásával...

Narxis
#127730
Neeeeeeeeeeeeeee<#rinya>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

PiszkosFred
#127729
Ket het es kezdodik az oskola, erzik a vesztuket.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

BEAST
#127728
Azota gyurok es kontaklencset hordok! <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

picket
#127727
Az utolsó párszáz hsz-bõl annyi információt lehetett leszûrni, hogy aki nem 101 gombos, fehér billentyûzetet vesz, az nerd. Ezek után csodálkozol, hogy az emberek elszórakoztatják magukat más dolgokkal? Flame, idióta képek, okos ember áthajózott másik szigetre. Ez van.

&#3237;_&#3237;

Narxis
#127726
😄😄😄😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127725
Én nemigaz szeretnék Lynx barátja lenni... az utolsó guildtali óta nagyon megváltozott:

BEAST
#127724
nem, az en vagyok :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#127723
hát ha lenne három éves kölköm, akkor max annak a szinvonala lehetne
mindenesetre azért nem törlöm, mert annyira szét van offolva a topik, hogy teljesen feleslegesen törölném ki a beírásait, pontosan egy szinten van a többi aktív fórumozóknak a 75%-ával, akik annyit képesek magukból kiböfögni hogy %frakció%/%class% a zisten, valamint %frakció%/%class% az gay, továbbá ugyanez pvp/pve körben.
Anno nekem is volt ilyen idõszakom, akkor még C64/C+4 témakörben, de az húsz évvel ezelõtt volt, és hamar kinõttem. Mindazonáltal kegyetlen fárasztó ötvenesével törölni a postokat, és amíg a közösség nem moderálja magát legalább fele részben, addig én max reportolom a durvább féleszûeket, de komolyabb erõforrásokat nem mozgatok a dolog érdekében

#127722
lehetek a barátod?

Lynx_TWL
#127721
gamemaster + fansite kapcsolat

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#127720
nem

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#127719
Te kaptad Hancuéktól a pingámányod miatt ugye?

Davidus
#127718
akkor add oda a beta kulcsod!<#idiota>

V9ykn8_TZL0

PJack
#127717
sokkal jobb így, köszi szépen 😊

Pain is inevitable. Suffering is optional.

Lynx_TWL
#127716
rakás szar, 30 bugot jelentettem kb aztán 2 nap alatt meguntam.

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#127715
tévedsz, mert ilyen jót nem röhögtem még malav haverján

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

capaszabi
#127714
nemtudtam :S azt hittem, hogy acchoz regeled kulcsot, ez ok, de emailcim a jelszo, mivel vmi ilyesmit olvastam.

Calver
#127713
mégtovább víve a gondolatmenetet: ha már ST/AP enchant, akkor Savagery, Potency ugyanis 1h fegyverre való. de mégtovább gondolva: Fiery több dps-t ad paladinnak legszebb tudomásom szerint mint Savagery - ennek oka h SoC/SoB-ról procol -, szóval szintezésre mindenképpen Fiery. S2-es free epixre meg mehet szép kis Executioner, de az már másik történet.

"The trees move. Do you not see it?"

dartonita
#127712
Hat joesellyel eddigre mar 350 fole huzta a szakmakat,es eleg penzt tud termelni ahhoz hogy egy 100-150gs enchant ne okozzon gondot.
Fegyverekben igazad van,bar a voidaxe relative konnyen megszerezheto 15perc alatt.70en majd ugyis elgondolkozik hogy retri es szinte allastalan paladin marad e vagy jon a retalent 😊

Mighty
#127711
Lehet, valamelyik addon okozza. Próbáld ki addonok nélkül is.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Calver
#127710
Honed Voidaxe igazándiból akkor jó ha nincs más, és akkor is leginkább Seal of Blood-al, 3.4-es speed csöppet gyors Seal of Commandhoz. legjobb a Hatebringer lvl 68-ig, ahol váltja az AH-ból kidurható The Oathkeeper.
enchantból én spec fiery-t használtam szintezéshez, Potency "csöppet" drága olyan cuccokra amit pár szint mulva kidobsz.

"The trees move. Do you not see it?"

Tatyla
#127709
cseréld le ezt a kártyát gyorsan,de mondjuk számít a proci és a memória is...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

PJack
#127708

Pain is inevitable. Suffering is optional.

Tatyla
#127707
grrrrr..<#rinya>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#127706
csináltam saját Stream csatornát este valószínû bekapcsolom SWP raid alatt...
elérhetõség majd akkor...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

dartonita
#127705
Picit elbasztam a linket,sry.
Szoval honed voidaxe es enchant weapon - potency.

dartonita
#127704
Ahogy pedig felnottel 64-65re,irany Nagrand es mindenkepp szerezd be ezt
http://www.wowhead.com/?item=25762
a ring of blood chainbol.
Rateve egy
http://thottbot.com/s27972
ehhez hasonlo enchanttal igen szepen lehet farmolni es kuldizni egyedul is.

#127703
a csillagok stimmelnek, tényleg 10 csillag a pass-om, de a másikat sajna elqrtad, igy te sem nyertél hangszórót <#vigyor1>
IJ tipikus esete

Calver
#127702
rögtön 60-ra, solozáshoz valami ilyesmi ajánlanék: 2/8/41
utána maxold Divine Strengtet, majd 2/2 Guardian's Favor, és rakd ki BoK-ot vmint Imp. RF-et. ha akarsz instákat healelni érdemes még mindig megtartani 41 pontot retben és kirakni mondjuk ezt a 13 pontot holyban, de így a Precision hiánya fájni fog. nagyon.
fegyverbõl meg Blade of Misfortune a nyerõ 60-on, ha tudsz szerezni AHból. ha nem, Hellreaver rampartsból, de elõbbihez képest ez egy szemét. ezek után lényegében vadássz minél lassabb 2h fegyvereket.
solozás kb ugy néz ki retként h felrakod Blessing of Wisdomot, Rightous Fury-t (ha ki van talentolva a -6% dmg) és gyaksz. izgalom a köbön.

Protection szintezéstõl meg tarts távol magad, AoE Grind ide vagy oda, 1k+ mobot megölni szintenként nem ajánlott.

"The trees move. Do you not see it?"

#127701
Segítek:

login name: wildor
password: ***********

PiszkosFred
#127700
Mert "hrrrrr... Wildor, en vagyok az apad... Hrrrrr"

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#127699
a kulcs acc-hoz van rendelve, az account infóimat pedig még anyámnak se adnám meg, mibõl gondoltad, hogy te megkaphatnád? <#fejvakaras><#nezze><#ejnye1>
kis naív <#zavart1>

capaszabi
#127698
inkább add meg a kulcsot nekem, hogy amig alszol, énis tudjak mókázni

dartonita
#127697
Szia.A sok marhafontos bindeles es kontroller spam utan azert valaszolnek :
70ig eleg lazan el tudsz jutni prot es retri talent-en is,jomagam a retrit valasztottam.A geared pedig mar hellfire-en nagyon hamar le fogod cserelni quest rewardos kekekre.Ha a szakmadhoz illo repuzas is szukseges (pl honor holddal)akkor azert olvass utana hogy milyen sorrendben erdemes instazni/kuldizni,mert kesobb komoly szivas lehet elerni az exa-t.
Sok sikert.

#127696
Már így képek alapján is unalmasnak tûnik végiggrindelni +10 szintet, aztán honor meg repufarmolni. 😄

antgecc
#127695
Nem irigyellek egyáltalán. Én direkt nem is jelentkeztem beta tesztre, nem is próbálok accot szerezni hozzá. Nem akarom megunni a Lich Kinget még az elött, hogy kijön. Meg aztán szerintem el is veszti a varázsát így, hogy idõ elött játszod.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

panther112
#127694
Házigazda alreg sztem, különben törölve lenne😄

#127693
már alszotok is de durva álmosak v tok<#vigyor2><#nyes><#mf1>
#127692
panther112
#127691
Az a trainer, akihez eddig jártál meg fogja mondani.

panther112
#127690
vagy, mint a 70-es fire😄

Magh
#127689
Azért egy +75% damage ABlastot nem sebez túl egy ABar. Töltelékspellnek meg alkalmatlan, túl keveset sebez. Úgy éz ki, a legjobb megoldás jelenleg egy FrB vagy Fireball + ABar rota (a fire így egyben adhatja az Imp. Scorchot is), és ABlast spam váltogatása a manának megfelelõen. Mindenesetre izgalmasabb, mint egy deep frost build, .

Netgear
#127688
Mining skillt 150 után hol lehet tovább fejleszteni? mert néha azt kéri hogy 175 mining skill kell...

HP Elitbook 8730 IntelCore&#8482; 2Quad | 4x2,5GHz 2x6MB cache | 4GB RAM | 500GB SSD | Blu-Ray | NVIDIA&#174; Quadro&#8482; FX3700M 1GB |

panther112
#127687
AB buff le fog esni mindneképpen, mert 3mp-enként lehet castolni az 51 talentes új instant spellt (kb. uúgy sebez, mint egy pompyro) Nagy spirit buff is jön + új mana költség csökkentõ talentek, improvedarc miss sem kerül már többet + manába, Arcane Brilliance-on van egy jó írás az új pve magerõl.