World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#127838
<#szomoru1>

Lacee
#127837
sg.hu nívódíj 2008

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Csirke4
#127836
neked meg a kúrva anyád!!!!!!4444
Lacee
#127835
sem a hivatalos FAQ-t, dobozban található könyvecskét stb 😊

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

panther112
#127834
Szóval csak óvatosan majd a wow világában, messzirõl elkerülni a huntereket!

Netgear
#127833
köszi!

HP Elitbook 8730 IntelCore&#8482; 2Quad | 4x2,5GHz 2x6MB cache | 4GB RAM | 500GB SSD | Blu-Ray | NVIDIA&#174; Quadro&#8482; FX3700M 1GB |

Soultrain
#127832
hunter tud ,de már kérdezték mostanában 2x is.

Netgear
#127831
Hát te aztán egy nagyon vicces gyerek vagy <#mf1><#mf2>, na de most komolyan!!! Wow-ba értem a kérdést!

HP Elitbook 8730 IntelCore&#8482; 2Quad | 4x2,5GHz 2x6MB cache | 4GB RAM | 500GB SSD | Blu-Ray | NVIDIA&#174; Quadro&#8482; FX3700M 1GB |

panther112
#127830
Még jó.

#127829
Kara opera eventhez meg kell ölni Moroest?

panther112
#127828
Kell, is a nagy f.sz, ha tehenet akar b.szni...

panther112
#127827
Jajj ezt pont nekem? Még 1 hete sincs, hogy itt meindenki leírta az ellenkezõjét. Amúgy neked ez a wow csúcsa? Erre egy normálisabb játékos már oda se b.szik, rutinból, félálomban is megoldja. Te meg majd megpukkadsz a büszkeségtõl, és a fennküld word pvp szóval illeted. Na látod eza szánalmas.

Lynx_TWL
#127826
az allisok 18 felettiek de a taureneknek van a legnagyobb fasza..

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#127825
:d nub

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

panther112
#127824
Így, ilyen vicces formában akarod közölni, hogy épphogy meglett a 6 általános, és, hogy nehezen megy az olvasás? Tényleg marha vicces fiú ez a Lynx...

Calver
#127823
a world pvpt max azok hívják gankelésnek akiket szépen 1v1-ben sorra kivasalnak random csúnya és gonosz hordások/allik. aki képes észrevenni h hoppá valami közeledik aminek szép vörös a neve és hopp nem kéne most mobokat ütni, inkább át kéne fordulni a szép vörös nevûre és szerezni egy kis free honort... nos, az jól szórakozik a kedves kis pvp szerverén, nem pedig fórumokon pampog.

"The trees move. Do you not see it?"

Lynx_TWL
#127822
még el se olvastam a kommented de a hosszából már lejön, hogy akkora láma vagy az nem igaz ( de én pont ezt élvezem😄 )

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Soultrain
#127821
Egy pár embernek elkelne<#idiota>

panther112
#127820
Tétel: Ragnaros is kb. uolyan sötét realm, mint a BS.
Bizonyítás: "Az aréna meg kb ugyanannyira unalmas pvp szerón mint pven. BG-k a jók." - egy magyar játékos a Ragnaros-ról, akár játszhatna a BS-en is...

panther112
#127819
Sintér, és ki kell õket hívni (telefonon). Bár most már lehet állatmentõket/kutya, macska menhelyeseket is.

#127818
tapy sztem gyere Ragnaros-ra igaz magyarok ott is megmutatják milyen is az igazi magyaros viselkedés. De BShez képest ég és föld. Amugy pvp szerón ugyanúgy lehet raidelni. Az aréna meg kb ugyanannyira unalmas pvp szerón mint pven az 1000dik insta. BG-k a jók. Kasztnak azt kezdj amit jónak látsz lehet lesõre szokatlan lesz de majd belejösz és akkor nem bánod meg hogy mást választottál. 😊

panther112
#127817
Kár is, mert nem mindneki veszi be azt a sok baromságot, amit itt egyesek képesek elõadni. World pvp... jobb helyeken gank-elésnek hívják. Ha neked ez bejön irány a bs, és boldog ember leszel.

panther112
#127816
"Egyetlen dolog igaz, horda oldalon az átlagéletkor alacsonyabb."

Ha erre gondolsz, ez egy tény. Egy csomó szociológiai felmérés készült a wow játékosokról, ezt is onnan lehet tudni.

A wow rp tartalma, pedig nem azonos azzal a szánalamas bohóckodással, amit az rp guildek elõadnak, szerencsére.

Lynx-et, meg egy csomó más embert, fel sem ismerem, mert naponként váltogatják a hülyébbnél hülyébb képeket a nevük helyén... Lehet, hogy Lynx ilyen vicces fiú, de ha ezt nem tudom elõre + nem látom, hogy ki írja a hsz-t, akkor nekem valahogy a humor nem észrevehtõ a hsz-eiben.

Netgear
#127815
Ki tud állatot befogni??? És hogy???

HP Elitbook 8730 IntelCore&#8482; 2Quad | 4x2,5GHz 2x6MB cache | 4GB RAM | 500GB SSD | Blu-Ray | NVIDIA&#174; Quadro&#8482; FX3700M 1GB |

Calver
#127814
carebear szagot érzek.

world pvp nem halaa és nem gankelés, de nem erõlködök ezt elmagyarázni valakinek, aki meg van gyõzõdve róla hogy pve szervereken nagyobb az átlagéletkor...

"The trees move. Do you not see it?"

Narxis
#127813
Így van allis vagyok homár vagyok, reméltem, hogy ez nem derül ki.<#hawaii>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

BEAST
#127812
Eleg vicces ahogy Lynx "poenkodasaira" komolyan valaszolsz, es foleg az hogy megmondod nem szep dolog az altalanositas, de azert "az egyik fel ilyen, ez igaz!4!4" 😄D

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

panther112
#127811
Mi köze van a wow ünnepeknek az rp guild-ekhez, és fõleg a cybersex-hez (ez utóbbi szerencsére még nem talált meg a wow-ban sem, sajnos a másik már igen)?

Ahol én játszom, ott az ally, azt csinál, amit akar, mert jobb guild-jeik vannak, pedig kevesebben vagyunk! Haala-nál mountolnunk se kell. Vagy farmhelyeken oda szállok le, és akkor, amikor, csak akarok; 10v1-ben sem fognak támadni, mert tudják, hogy 10 perc múlva lehúzhatják a rolót. Ennyit a szuperbátor hordásokról... ez is egy, a sok ostoba wow legendák közül.

Az ally vs horda vita úgy értelmetlen, ahogy van. Egyetlen dolog igaz, horda oldalon az átlagéletkor alacsonyabb. Ezen kívül nincs más különbség.

BEAST
#127810
<#eljen>





ui. kihagytad hogy mind 12 evesek! :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Lynx_TWL
#127809
és a world pvp tényleg egy nagy lófasz, berakták azt a pár pvp helyszínt amiben a harc úgy néz ki, hogy repülõ mounton a gyengébbik fél megvárja amíg elég griffmadárharcos (allisok természetesen, mert azok a való életben is mind buzeránsok) gyûlik össze aztán ha már túlerõ van vagy az ellenség lement 10% hp alá akkor leszáll a mántról aztán nyomja az iwinbuttont

töröljé el a repülõ mountokat

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#127808
pve meg rp azám
errõl a stormwind guard klán jut eszembe akik nem csináltak mást csak egésznap stormwindben sétáltak a bank meg az ah között huhuuuuu
na meg a cybersexes faszlámák akik rp szexelnek ingém
18+ az biztos....

raiden meg instában úgysincs pvp a raid meg ha nem képes leverni az insták elõtti mitugrászokat, az föld nélküli paraszt.

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

panther112
#127807
World pvp nincs a wow-ban. Megesik, hogy néhány osztálytárs (idõsebb korosztály talál magának ennél különb elfoglaltságot) összeáll gank-elni, ezeket 2-3 játékos 5-10 perc alatt lerendezi. Ha szerinted ez a wow csúcsa, csak sajnálni tudlak. Érdekes módon ezek a "profi" world pvp játékosok Haala körnéykén nem szoktak elõfordulni...

A wow-os ünnepek csak pve realmen élvezhetõek, viszont az igaz, hogy a sokadik lvlup már csak pvp realm-en élvezhetõ, ha élvezhetõ egyáltalán😊

Calver
#127806
a world pvp az igazi férfi szórakozása.

PvE szerveren ebbõl kimaradsz. viszont kapsz egy rakás kis homokos carebeart. de ha a játék legmókásabb részét át akarod ugrani, menj carebearkedni. <#vigyor1>

"The trees move. Do you not see it?"

#127805
Meguntam a WoW-ot. Ezért úgy döntöttem, hogy megpróbálom elpasszolni. Az accomon található egy 70-es blood elf shadow / disc pap, egy 64-es tauren feral druida, egy 56-os undead warrior és még kisebb karrakterek.... 30-as hunter, 26-os lock, 22-es mage, 18-as rogue, stb.... Az alapjáték és a kiegészítõ is jár hozzá. Akit érdekel írjon.

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

#127804
Rendben, köszönöm az infókat! 😊 Lassan végzek melóhelyen, úgyhogy hazamegyek rendesen nekiülni a game-nek. 😊
panther112
#127803
Pvp realm 18 év alatt, pve meg felett. Pvp realm-en ne keress rp tartalmat sem, mert nincs. Pve-n élvezhetõek a wow ünnepek, stb. Sajnos én pvp realm-en vagyok, erõsen érzõdik az átlagéletkorban való deficit😞 Pve realmen minden tekintetben magasabb a színvonal, random group-al jó eséllyel tudsz emnni heroic-okba, stb. Sajnos a pvp realmeken a sok tizenéves (nagy pofa, semmi játéktudás) ezt képes ellehetetleníteni. Ally oldalon is magasabb az átlagéletkor, ezt se felejtsd majd el.

Narxis
#127802
😄😄😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#127801
tök mind1 mit indítasz, nem olyan bonyolult a játék mint egy dnd.

lvl3asok ölésében meg az 1 shot a jó meg az, hogy nem tudnak mit csinálni

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Soultrain
#127800
Attól függ h a mágiát vagy inkább kardokat,íjakat ,nagyobb fegyvereket szereted-e jobban.A casterekkel( ahogy te mondod "varázslókkal") kicsit nehezebb fejlõdni , mert manát kell tölteniük egy pár mob megölése után.
Ha gyorsan akarsz fejlõdni ajánlom a huntert.

#127799
és kezdõnek milyen faj-kaszt párosítást javasoltak? mert mondjuk nwn-ben, meg hasonlókban nem érdemes varázslóval indítani, míg nem annyira ismered a játékot, itt mennyire specifikusak a dolgok? mivel érdemes kezdeni?
#127798
allis-allis, hordás-hordást nemtud elpusztítani, csak ki tudja hívni duelre, de abba nem hal bele.

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

Narxis
#127797
Asszem úgy van, hogy ha pl. allis vagy akkor allis területen pl. elwyn forest-ben csak akkor tudnak megütni ha te megütöd a nagyobbat vagyis pvp-be kerülsz. Stv-ben, duskwoodban már asszem simán lecsaphatnak.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127796
és nem úgy van, hogy magasabb szintûek sokkal kissebbeket nem tudnak hentelni? vagy ez csak a south parkban volt? 😊 (pontosabban ott se...) mert amúgy nem tudom mi vicces van abban, amikor egy hatvanadik szintû lecsap egy harmadik szintû karit...
#127795
AH volt az elsõ ami eszembe jutott

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

Narxis
#127794
😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#127793
ha tökös gyerek vagy akkor pvp, ha töketlen faszláma raider akkor....


:d nub

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Soultrain
#127792
én is így tudom.

Soultrain
#127791
Sztem ne az döntsön h kezdõ vagy -e vagy nem.
Ha elviseled h sokszor ok nélkül hentelnek le akk pvp is megfelel.
Viszont ha nem azzal szeretnéd tölteni a játékra szánt idõ negyedét h szellemként szaladgélsz akk pve .

Narxis
#127790
Ezt így elõre nem lehet megmondani, pvp serveren tuti kinyírnak párszor a nagyobbak. Viszont ha jól tudom késõbb nem viheted át a karaktered pve szerverrõl pvp-re.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127789
Köszi az infókat! 😊

Kb. 12 éve játszok különbözõ szeretpjátékokat (gépen is, meg nem is), de ennek a felét sem értettem, mert a wowot nem ismerem, de mivel az elõéletem azért megvan, ez csak idõ kérdése remélem. 😊

De akkor kezdõként érdemesebb PvE szerverre menni? Vagy nem ugrálnap a PvP-n sem a nyakamba? Csak mert kicsit tartok tõle, hogy "bejött ez az elsõ szintû kis fütyi, mutassuk meg neki mi a jómodor..." Szóval egy kezdõ-nek mit ajánlotok? 😊