World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#127888
Ha jól tudom mana regen nem változik csak nem lesz mp5 hanem folyamatosan töltõdik így egy 250 manas spellhez nem kell 5 másodpercet várni hogy töltõdjön 600at mana(healerek)
Ami meg a warlokcot illeti, kicsit azért megkapták azt a buffot amit reméltem hogy elvesznek tõle. Elõre toltál a soul linket omg, mert máskép már nem is warlokc a warlock. Druidtól meg elveszik a feral chargeot azzal az indokkal hogy 10 pontos tlaentnek túl imba...
Ami meg a warlokcot illeti, kicsit azért megkapták azt a buffot amit reméltem hogy elvesznek tõle. Elõre toltál a soul linket omg, mert máskép már nem is warlokc a warlock. Druidtól meg elveszik a feral chargeot azzal az indokkal hogy 10 pontos tlaentnek túl imba...
Kicsit döglõdik a szerver, néha bejön, néha nem.
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
#127885
nekem tök szimpi xXx <3
D:
D:
#127884
valaki aki esetleg mar hívta a blizzardot mondjuk billing supportot vagy valami az letudna irni pontosan miket kell megadni adatokat? nem valami jo meg az angolom és nem akarom 2er hivni õket
#127882
kár... azért köszi
#127880
üdv mindenki!
Lenne egy kérdésem:sámánnal lehet kard használatot tanulni? Csakmert elmentem undercitybe és ott egy Archibald nevû célõhalott elméletileg meg tudna tanítani de nekem csak a tõrök használatát tudja
Lenne egy kérdésem:sámánnal lehet kard használatot tanulni? Csakmert elmentem undercitybe és ott egy Archibald nevû célõhalott elméletileg meg tudna tanítani de nekem csak a tõrök használatát tudja
Bövebben a shamynak mindhárom elég jó még arénában is, persze resto messze a legkeresettebb.
TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!
#127877
ne vedd komolyan a válaszom de szerintem a resto 2v2 , 3v3 ra tökéletes de elemental PvP-re tökéletes 😊
Hamarosan 70 lesz a sámim és szerintetek melyik a jobb talent pvpre a elem/resto vagy a cement?Nekem a cement tetszene de úgy hallottam h az nem olyan jó mint az elem/resto.
Elõkaphatnád akkor :p. Konkrétan a devour és spell lock érdekel, elvileg át lettek alakítva.
Felguardnak meg illene betöltenie az alap demo pet szerepét.
Illidan form szerintem nem illik a WotLK 51-pointerek közé. Valami kis CD, általánosan használható képesség kellene. Ez így vagy OP, vagy semmit nem ér.
Csak theorycraft alapján szerintem haunt + demo lesz a high-end PvP spec. A destro még mindig papír, de a mobilitása össze sem mérhetõ egy firemage-el, úgyhogy szerintem esélytelen.
Felguardnak meg illene betöltenie az alap demo pet szerepét.
Illidan form szerintem nem illik a WotLK 51-pointerek közé. Valami kis CD, általánosan használható képesség kellene. Ez így vagy OP, vagy semmit nem ér.
Csak theorycraft alapján szerintem haunt + demo lesz a high-end PvP spec. A destro még mindig papír, de a mobilitása össze sem mérhetõ egy firemage-el, úgyhogy szerintem esélytelen.
#127872
felhuntert még elõ se kaptam.
felguard viszont kafa, nonstop lehet grindelni vele, 3/3-as manatap-pal, gyakorlatilag megállás nélkül.
metamorphosist se néztem még, szerintem annyira nem lesz imba, egyrészt mert ahogy néztem morfolva elég kevés az ap, amit spelldmg-bõl kap, másrészt limitáltak a skilljeid, harmadrészt túl rövid ideig tart a hatása 51 pontért, negyedrészt meg túl nagy a cd is rajta, hogy jó legyen...arénába és pvp-re nemtom mi lesz a tuti, de biztos nem a demo ág...
plusz a demo ágon még változtatni kell, mert olyan ~30 elköltött pont után volt egy break, ahol trash talentekre kellett pontot pazarolnom, hogy tovább tudjak lépni.
szóval még tuti finomítva lesz...
még túl sokat nem láttam belõle, egyrészt mert hétfõn hajnali 1-re végeztem az installal, kedden 10 perces lagok voltak és játszhatatlan volt, tegnap nem értem rá, szal talán majd ma...meg ofcoz hétvégén.
felguard viszont kafa, nonstop lehet grindelni vele, 3/3-as manatap-pal, gyakorlatilag megállás nélkül.
metamorphosist se néztem még, szerintem annyira nem lesz imba, egyrészt mert ahogy néztem morfolva elég kevés az ap, amit spelldmg-bõl kap, másrészt limitáltak a skilljeid, harmadrészt túl rövid ideig tart a hatása 51 pontért, negyedrészt meg túl nagy a cd is rajta, hogy jó legyen...arénába és pvp-re nemtom mi lesz a tuti, de biztos nem a demo ág...
plusz a demo ágon még változtatni kell, mert olyan ~30 elköltött pont után volt egy break, ahol trash talentekre kellett pontot pazarolnom, hogy tovább tudjak lépni.
szóval még tuti finomítva lesz...
még túl sokat nem láttam belõle, egyrészt mert hétfõn hajnali 1-re végeztem az installal, kedden 10 perces lagok voltak és játszhatatlan volt, tegnap nem értem rá, szal talán majd ma...meg ofcoz hétvégén.
Engem spec nem zavar, mert Perceptionnel így is kiszúrom. A r1 CoC és FrB viszont alapvetõ kellék. Szerencsére én annyira elégedett vagyok a mage rewamp-el (fõleg egy TBC után), hogy egy ilyen spróság nem tud letörni.
az ilyen konzervatív nubok miatt tart itt az ország!!! <#gonosz1>#gonosz1>
๏̯͡๏﴿
Remélhetõleg a kiegben nem a kutya lesz "A" pet, így nektek is több esélyetek lesz melee ellen, és a casterek sem tépik a hajukat. Ha már úgyis van bétád: végülis mi lett a képességeivel?
#127868
nem kell a cry, felesleges.
itt most a leginkább a mage-ek rinyálnak, hogy omg, nem lesz többé rank1 ae spam, hátbavágnak a rugók, nem lesz többé rank1 frostbolt, slow, nem lesz többé rank1 frostshock slow, meg hasonló baromságok, omg /brühühü...
szerintem meg nagyon is jó dolog volt, hogy megszüntették ezt downrankingos marhaságot (mondom ezt úgy, hogy én is elõszeretettel spammeltem arénában a rank1 rain of fire-t, rugókeresésre -.-)
mindenki sír-rí, hogy ez igy szar, úgy szar, jajjajjj, aztán hol van még a beta vége? millió dolog fog még addig megváltozni -.-
itt most a leginkább a mage-ek rinyálnak, hogy omg, nem lesz többé rank1 ae spam, hátbavágnak a rugók, nem lesz többé rank1 frostbolt, slow, nem lesz többé rank1 frostshock slow, meg hasonló baromságok, omg /brühühü...
szerintem meg nagyon is jó dolog volt, hogy megszüntették ezt downrankingos marhaságot (mondom ezt úgy, hogy én is elõszeretettel spammeltem arénában a rank1 rain of fire-t, rugókeresésre -.-)
mindenki sír-rí, hogy ez igy szar, úgy szar, jajjajjj, aztán hol van még a beta vége? millió dolog fog még addig megváltozni -.-
#127867
szerintem itt most maniac barátunk 1v1-re gondolt.
ott meg tényleg szánalmas a produktuma a lock-nak a rugó ellen.
nem kell bemutatni, lock a main-em.
felhunterrel úgy tép szét, mint herkules a kreppapírt.
void-dal viszont 1v1-ben elég szép eséllyel indulok rugacs ellen...
mondjuk vhol alap is, hogy warlock az nem nyerõ rugó ellen, elvégre mégiscsak counterclass, vagy miaszösz -.-
ott meg tényleg szánalmas a produktuma a lock-nak a rugó ellen.
nem kell bemutatni, lock a main-em.
felhunterrel úgy tép szét, mint herkules a kreppapírt.
void-dal viszont 1v1-ben elég szép eséllyel indulok rugacs ellen...
mondjuk vhol alap is, hogy warlock az nem nyerõ rugó ellen, elvégre mégiscsak counterclass, vagy miaszösz -.-
"amúgy meg úgy sírtok FS-en, a fórumon, mint a fürdõsqrvák, de beta manaregenbõl pl. még szart se láttatok...
nekem a fos, ~0 spirit-es lock-ommal úgy pörög felfelé a mana (nem, nem a lifetap-tól xD), hogy öröm nézni, egy fullspirites healernek, tökibuffolva olyan manaregenje lesz, hogy azt se tudja majd, mire költse el a tengernyi manáját... "
Sajnos a beta kulcsokat nem a hozzáértõknek osztják, hanem random, így a "tesztelõk" 95%-a vérnoob. Látni a videókon, hogy pörög a mana. Ugyanolyan lassú, mint most, ilyen 50-eket tölt két mádospercenként, csak szép folyamatosan. Szerinted ez az imba regen fedezni fogja a r1 és r8 CoC közötti 700 manából eredõ veszteséget? Amit 8-15 másodpercenként el kell lõni? És akkor a max rank AE és Blizzard (2500 mana) még elõ sem került. A legtöbb casternél valamilyen módon elõkerül a downranking, ráadásul a skillpool szerves része. Egyszerûen arról van szó, hogy nem képesek kezelni, így inkább eltörlik az egészet. Más kérdés, hogy a növelt manapool és damage + új PvE healerfunkciók miatt az egésznek nagyobb a füstje, mint a lángja.
nekem a fos, ~0 spirit-es lock-ommal úgy pörög felfelé a mana (nem, nem a lifetap-tól xD), hogy öröm nézni, egy fullspirites healernek, tökibuffolva olyan manaregenje lesz, hogy azt se tudja majd, mire költse el a tengernyi manáját... "
Sajnos a beta kulcsokat nem a hozzáértõknek osztják, hanem random, így a "tesztelõk" 95%-a vérnoob. Látni a videókon, hogy pörög a mana. Ugyanolyan lassú, mint most, ilyen 50-eket tölt két mádospercenként, csak szép folyamatosan. Szerinted ez az imba regen fedezni fogja a r1 és r8 CoC közötti 700 manából eredõ veszteséget? Amit 8-15 másodpercenként el kell lõni? És akkor a max rank AE és Blizzard (2500 mana) még elõ sem került. A legtöbb casternél valamilyen módon elõkerül a downranking, ráadásul a skillpool szerves része. Egyszerûen arról van szó, hogy nem képesek kezelni, így inkább eltörlik az egészet. Más kérdés, hogy a növelt manapool és damage + új PvE healerfunkciók miatt az egésznek nagyobb a füstje, mint a lángja.
#127865
Használom a jedi erõimet, és a mellettem álló 1-2 másik ember supportját.
#127864
Mondd el mit csinálsz ha hapsz egy rugót a hátadba és csak kamillázol inaktív gombokkal.
Részletesen.
Részletesen.
#127863
Azért ennyire nem kell elszállni. Egyáltalán nincs olyan szar helyzetben a lock melee ellen.
Persze, hogy látható lesz, ez az ára a range-nek; egy mage tud úgy blinkelni, hogy nem látni, merre ment, de az csak 20 yard. De hogy várni fognak? Ki? Szerinted egy 2v2 vagy 3v3-ban megoldható, hogy az egyik tag a körödnél cirkál? Ugyan már.
#127861
Az igaz hogy ezek a kasztok képesek egy rugót kinyírni de kicsit ferdén látod imho. Nem ezeket kéne nerfelni hanem a rugókat. nem is kicsit. A lockkal pl semmit (!!!) nem lehet ellenük tenni. Amúgy ez a demonic circle amit a lock lerak látható az ellen számára? Mert ha igen az szopás. Ha fight van egy másik ellen simán odaáll a körhöz aztán teleportálhatsz oda ha meg akarsz halni...Hogy is van ez?
#127860
fenét nem, igaza van dav-nak.
azért a jelenlegi wow-ban nem kicsit röhej, hogy az egyetlen class, ami többek közt röhögve kinyújt egy rugót, az pl. a resto druid meg a resto sámán, amiket pont, hogy a rugónak kéne tudnia kifektetnie, s nem fordítva...
nem kicsit röhejes na...
healpowahra igenis ráfér egy jó adag nerf...
azért a jelenlegi wow-ban nem kicsit röhej, hogy az egyetlen class, ami többek közt röhögve kinyújt egy rugót, az pl. a resto druid meg a resto sámán, amiket pont, hogy a rugónak kéne tudnia kifektetnie, s nem fordítva...
nem kicsit röhejes na...
healpowahra igenis ráfér egy jó adag nerf...
#127859
"mert ugye hiler nélkül se aréna se pve se pvp"
jah, ezért voltak s3-ban is dupla rugó team-ek, rugó-warlock, rugó-mage, duplarugó-lock team-ek 2,400 felett.
tényleg, szerintem se mûködhet aréna healer nélkül -.-
pve-vel egyetértek.
amúgy meg úgy sírtok FS-en, a fórumon, mint a fürdõsqrvák, de beta manaregenbõl pl. még szart se láttatok...
nekem a fos, ~0 spirit-es lock-ommal úgy pörög felfelé a mana (nem, nem a lifetap-tól xD), hogy öröm nézni, egy fullspirites healernek, tökibuffolva olyan manaregenje lesz, hogy azt se tudja majd, mire költse el a tengernyi manáját...
jah, ezért voltak s3-ban is dupla rugó team-ek, rugó-warlock, rugó-mage, duplarugó-lock team-ek 2,400 felett.
tényleg, szerintem se mûködhet aréna healer nélkül -.-
pve-vel egyetértek.
amúgy meg úgy sírtok FS-en, a fórumon, mint a fürdõsqrvák, de beta manaregenbõl pl. még szart se láttatok...
nekem a fos, ~0 spirit-es lock-ommal úgy pörög felfelé a mana (nem, nem a lifetap-tól xD), hogy öröm nézni, egy fullspirites healernek, tökibuffolva olyan manaregenje lesz, hogy azt se tudja majd, mire költse el a tengernyi manáját...
#127858
Idegbajt kapok..
6 napja be van szorulva karim betán. Reggel felnéztem us customer service forumra, elsõ post hogy gyerek ugyanúgy beragadt tegnap. 5 órára rá írja hogy köszöni hogy ki is javították neki.
kurva anyád?
6 napja be van szorulva karim betán. Reggel felnéztem us customer service forumra, elsõ post hogy gyerek ugyanúgy beragadt tegnap. 5 órára rá írja hogy köszöni hogy ki is javították neki.
kurva anyád?
csináltak már egy két hülyeséget, de ez most dobogós úgy érzem, rank1es spell többe fog kerülni, mint egy maxrankos? gratz 😄
The in-combat energy recovery of rogues will be reduced to an amount similar to the mana regeneration of mages and other casters. The rogue will regain energy in a way similar to the current regeneration when out of combat.
most hahaha? <#idiota>#idiota>
most hahaha? <#idiota>#idiota>
ಥ_ಥ
Az enyémet meg kilökte 😞
Pedig azt akartam mondani, hogy én már láttam egyszál strandpapucsban raidelni, és egy élmény volt. (törpe karakterrel <#idiota>#idiota>)
Pedig azt akartam mondani, hogy én már láttam egyszál strandpapucsban raidelni, és egy élmény volt. (törpe karakterrel <#idiota>#idiota>)
ಥ_ಥ
#127851
I sense irony.
kiváncsi vagyok hogy mutatna a karid egy szál squire's shirt-ben, mert ugye hiler nélkül se aréna se pve se pvp. azért örülök hogy átlátod a dolgokat.
kiváncsi vagyok, hogy mutatna egyszál squire's shirtben a karid healerek nélkül, bosskillek nélkül aréna és bg-k nélkül
hmmm...ennél is lehetne egyszerûbb az egész... egy nagy fehér gomb vöröskereszttel a közepén...ha nyomogatod gyógyulsz..
#127845
hát jah. Frostshock-on is fenn van képekkel illusztrálva, hogy változtatnak az downrank spellek manaköltségén. Magam részérõl felháborítónak tartom, ugyanis ha jól veszem ki csak a Casterek-et fogja súlytani. A rugók így is megbasszák a cloth-osokat, akiknek még - azonkívül, hogy ne haljanak instant - még arra is figyelniük kell, hogy manával bírják. Downrank spelleket használ a legtöbb mage arra, hogy ne kúrja seggbe a rugó aztán úgyis vált a több manát égetõ nagyobbat sebzõ spellekre. A healelésrõl meg nem is beszélve. Kár itt visítozni, több, mint valószínû, hogy így marad ugyis. fakk.<#boxer>#boxer><#violent>#violent><#violent>#violent><#falbav>#falbav>
#127844
In the latest WotLK beta push, we made a large change to the mana cost of spells. All player spells now cost a percentage of base mana rather than a fixed cost. Base mana is a special value determined by the player’s level and class, regardless of any effects or items that increase intellect. It is the size of a player’s mana pool if the player has zero intellect.
This change was made primarily to prevent downranking, as it's a technique that was never quite intended. Rather than continue to find ways to penalize players for casting low-rank spells, we decided to essentially make doing so obsolete. If rank 5 and rank 6 of a spell cost the same amount of mana, but rank 6 does more damage/healing, then there is no reason to consider casting rank 5.
nah ez nagyon remelem nem marad igy.
This change was made primarily to prevent downranking, as it's a technique that was never quite intended. Rather than continue to find ways to penalize players for casting low-rank spells, we decided to essentially make doing so obsolete. If rank 5 and rank 6 of a spell cost the same amount of mana, but rank 6 does more damage/healing, then there is no reason to consider casting rank 5.
nah ez nagyon remelem nem marad igy.
Kevered a carebear és az idióta fogalmát. A buzi és a carebear fogalmát. Mindenki, aki nem teszik, az carebear? Valójában ki nem carebear? Ja igen: te. /worship
ಥ_ಥ
Kötél + googliba beírod, hogy hogyan kössünk hurkot, aztán meg is oldódott az unalmas élet probléma. Kell még egy sámli, meg magasan valami, ahova rögzíteni tudod a kötelet. Ennyi, bb, nem fogunk sírni a temetéseden, amire nem megyünk el.
ಥ_ಥ
#127840
bocsi hogy így közbe szólok de ebben említették hogy :"...épp hogy meg lett a 6 általános?..." humm... ha legalább valakit flamelni akarsz tanulj meg írni vagy tájékozódj hogy ne magad égesd be... istenem... 6 általános...
Szia.
Javaslom az Arathor-t,ha Te is szeretnel belepni a f@szlama pvpre keptelen jatekosok taboraba(mert ugye a pve realmen csak ilyenek maszkalnak).
Ahhoz pedig,hogy megmenekulj a vok,tok,szero,xd meg lol szintu juzerektol,probalj ki nehany guildet.Valoszinuleg egy ido utan meg fogod talalni a szamodra is tokeleteset.Lehetoseg szerint olvass utana a Teged erdeklo dolgoknak,erre tobbek kozt megfeleloek lehetnek ezek a linkek :
Thottbot
Wowhead
Wowwiki
Faj es kaszt kerdesben pedig az dontson mi tetszik,ne az amit masok mondanak.
Javaslom az Arathor-t,ha Te is szeretnel belepni a f@szlama pvpre keptelen jatekosok taboraba(mert ugye a pve realmen csak ilyenek maszkalnak).
Ahhoz pedig,hogy megmenekulj a vok,tok,szero,xd meg lol szintu juzerektol,probalj ki nehany guildet.Valoszinuleg egy ido utan meg fogod talalni a szamodra is tokeleteset.Lehetoseg szerint olvass utana a Teged erdeklo dolgoknak,erre tobbek kozt megfeleloek lehetnek ezek a linkek :
Thottbot
Wowhead
Wowwiki
Faj es kaszt kerdesben pedig az dontson mi tetszik,ne az amit masok mondanak.