World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#128140
Ez nem teljesen igaz. Raid instáknál csak bosskillnél van mentés, nem a belépéskor.

#128139
Egyébként az alfa verzióban még benne volt egy olyan lehetõség, hogy kiválasztottál egy lv55+ katraktert és aktív lett a convert to DK gomb. Erre gondolhatott szerintem.
#128138
A bloodscalpon kevés kivételtõl eltekintve 12 éves vérpistike színvonal van. ragnaros dettó. Én az arathort javaslom. És warlock legyél ofc. 😊
#128137
igen, mivel a béta auth. szervere nem uptodate (mivel nincs elõfizetés, nem kell folyamatosan követni), és ilyenkor csak simán átmásolják az adatbázisokat egy adott napon, és azt használja. Tehát az adott napi jelszavad mûködik, és akkor enged belépni, hogyha adott napon aktív státuszban voltál.

#128136
úgy rémlik hogy olyan 3-4000-et enged a szerver egyszerre, utána teszi ki a sorbanállást... de ez egyébként biztos hogy szerver/hardverfüggõ is, de valami hasonló nagyságrendre érdemes számítani. Konkrétan a bloodscalpon nem tudom megmondani, meg egyébként is macerás összeszámolni, mivel a keresõ csak az elsõ 50 találatot dobja egy adott feltételre...

ötfõs instába nem olyan régen még 4 vagy 5 resetet engedett a rendszer óránként, azért, hogy ne lehessen szétfarmolni valamit benne (virág, érc, boss) - ez nem hiszem hogy megváltozott

a 10 és 25 fõs insták hetente resetelnek, kivéve Zulamant. Ez azt jelenti, hogy ha egyszer bemész az egyikbe egy karakterrel, akkor oda el vagy mentve - tehát az adott héten téged ugyanabba a mentésbe fog bepakolni, hiába is mész másik partyval (lényegében ez csak akkor okoz problémát, ha nem guilddel mész instába, szóval leginkább Karazhan esetén merül fel a dolog)

tigeroo
#128135
a lowpop szervereken kb. annyi emberrel futhatsz össze mint egy angyobb törtszerveren.

a többi (med-high) szervereken kurvasokan vannak
#128134
öö és még 1 gyors kérdés! pl ezen a bloodscalpon mennyi az átlag online player? szal 1 ilyen kis szerveren mennyien játszanak?
#128133
köszi szépen
Lacee
#128132
lehet hogy nem egyrõl beszélünk, de szerintem korlátlanul lehet menni a sima 5fõs instákba (és felteszem a többibe is ha úgy hozza a szükség), mivel van manual reset is, nem?

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

tigeroo
#128131
a MM-ban téleg 7ropi a gamecard???
Fehercsoki
#128130
Nem hetente egyszer a normal 5 fõseket reseteled és mehetsz újra a hc és raides instáknak pedig kiírja h mikor resetel amikor bemész.Bloodscalp/Ragna pvp és sok magyar Arathor pve és sok magyar.

Tatyla
#128129
nem,anno mikor legelõször felreppentek az elsõ infók a WotLK-ról valami ilyesmit pletykáltak hogy a meglévõ karit lehet valami epic questsorozattal átalakítani DK-á.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#128128
még jó hogy te tudod mászter<#worship><#idiota>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#128127
hali! elegem volt a törtszarból😊 tehát már megrendeltem az erdeti wowot már csak idõ kérdése és ittlesz😊

két kérdésem lenne! melyik szerveren játszak? látom pl bloodscalp stb..

az eredeti szerveren az insták hogy müködnek? hetente egyszer mehetsz be egy instába? és?...
cikasz
#128126
Ja igen. Biztos sok Batman-t nézett onnan ez a Dark Knight-ozás 😊

http://www.akciofigura.hu

cikasz
#128125
Honnan veszi sok ember ezt a baromságot, hogy meglévõ karakter alakul át Death (nem dark) Knight-á?
Nem igaz, hogy nem lehet kicsit utánaolvasni.

http://www.akciofigura.hu

#128124
Nemigazán helytálló az összehasonlítás szerintem. Továbbra is az a véleményem, hogy AoC korszakalkotót csinalt az MMORPG-k világában. Ami miatt elhagytuk, az az érthetetlen patchek és a fejlesztési irányok voltak. WAR gyakorlatilag lemásolja daoc-ot, wow-os beütésekkel. Hogy ez mennyire fog bejönni a játékosoknak azt majd meglátjuk 1-2 hónappal release után. Az, hogy neked +2-3 embernek nagyon tetszik még nem jelent semmit. <#buck>

#128123
Najó, akkor 3-nak... 😄

BEAST
#128122
Meg mindig tetszik a grafikaja -.-

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#128121
Ez az aoc-war összehasonlítás kb. olyan mintha azt mondanád, hogy az új slk merci is olyan lesz, mint a suzuki, me' benzinnel megy az is.
Nem kell, hogy tetszen, de ilyen bugyutaságokat ne írjunk már, hogy biztos az lesz vele, mint az aoc-al, mert akkoriban 2 pécébojnak nagyon tetszett a grafikája...

antgecc
#128120
Wildor már bocsánat, de te nem vagy tisztában a fantasy lényegével. De had ne magyarázzam már el neked...

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

Csirke4
#128119
Ha public notenak beírok valamit és megynomom az acceptet akkor mért basz ki a winfosba a játék mintha alt+f4-et nyomtam volna? XD
tigeroo
#128118
fákk de rossz a szerelmi bánat...

wow gyógyír minden real life problémára😄DDD
Tafaya
#128117
"To participate in the beta tests, you must have a valid retail World of Warcraft account active and in good standing as of July 15, 2008"

Ez azt jelenti, hogy ahhoz, hogy valaki részt vehessen a bétában, Július 15-én aktívnak kellett lennie az elõfizetésének?

bandika64
#128116
Eladó World of Warcraft account alap játék + TBC 2db 70es karakterrel + egy pár altal.
70es Night Elf rugó (Zurtrox) Bloodscalpon full season 1
70es Troll mage (SnipHawk) Argent Dawnon kicsit hanyagolt állapotban 1db season 1el.
Már lassan féléve nincs feltötve az accountom.Akit érdekel vegyen fel MSN-re és ott megvitatjuk a dolgot: [email protected] <#vigyor4>

Asus p5KR alaplap Intel Core 2 Duo e6750 OC 3.2Ghz 4GB Kingston 1066Mhz RAM Gigabyte GTX 460 SE Samsung SyncMaster S23A350 Monitor

Magh
#128115
Azért a WAR nem egy AoC...
Nekem nagyon tetszenek a WotLK spellek/talentek, az õs-WoW-ra hajazó design, meg úgy általában minden, de nem ez számít. A lényeg, hogy mindezek ellenére a HC játék továbbra is áll:
-agyatlan BG zergbõl
-egy abusera épülõ, (nem csak) számomra élvezhetetlen arénából
-bossfarmból

És ennyi. Normális csapatalapú PvP NINCS. Egy 3v3 egy utolsó szûk, koszlott, világvégi lyukban nekem nem PvP. Az AoC-ben gyakorlatilag nem volt mûködõ PvP rendszer, nem csoda, hogy bukott. A WAR-ban van, tény. A koncepció hibátlan és messze lekörözi a WoW-ét, tény. Azon dõl el minden, mennyire sikerült finomhangoni, hogyan dolgozik a content fejlesztõ csapat.

Davidus
#128114
aocról ordított hogy foshegy lesz. who viszont jó lesz. nem lenne wotlk már elõrendeltem volna😄

V9ykn8_TZL0

Lynx_TWL
#128113
nem tudod mi a fantasy

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

[HUN]Crassus
#128112
aha tanuld meg...dobd ela tesód valamelyik 375-ös skilljét és gyorsban csinálj neki 375-ös BS-t😊 biztos nagyra fogja értékelni mikor hazajön😄

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#128111
"Ami nagyobb, az mese"

jah, az.
elvégre errõl szól a fantasy, nemde?

én amúgy most pont azt látom, mint ami volt aoc megjelenése elött.
jött 3-4 ember, aztán megmondta jól a frankót, hogy ez majd ilyen-olyan szipiszuper lesz, wownak meg gameover, meg aoc majd jól odab*sz, aztán meg lehet nézni mi van most.
sajnos én is bedõltem ennek a hype-nak, meg omgwtfwowkillergame feeling-nek :/

de most biztos nem fogok.
lehet itt a többségnek tetszenek a lvl2 szintû grafikájú fegyverek, de én akkor már inkább szavazok a rozsaszín nyalókákra.

mindenesetre kiváncsi leszek, hogy vajon 2-3 hónap múlva mi lesz a war sorsa...
(azért bizom benne, hogy befut, bár nem az én kedvencem lesz)

#128110
Sziasztok!

Azt szeretném mwgtudni, hogy találtam instában egy olyan tekercset, amivel egy jó kis gatyát lehet csinálni, ha van blacksmithing 375-ös skilem. Nekem még ilyen nincs, és ha megtanulom akkor elõ tudom varázsolni a tekercsbõl a gatyót, vagy kell hozzá más is, vagy nem olyan egyszerû kitanulni a blacksmithet, mint gondolom?

Ui: tesóm wow-ozik, csak most külföldön van, és megengedte, hogy használjam az egyik kariját, ezért nem vagyok jártas a dologban. Ha nem érthetõ szóljatok, és megpróbálok pontosítani.

Ioles
#128109
Valaki tudna segíteni?

antgecc
#128108
Ja és death knight, nem dark knight. A dark knight az batman 😊

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

antgecc
#128107
Félre értettél valamit. Nem a mage-edbõl lesz DK, hanem ha van a serveren minimum 1 akármilyen minimum lvl55-ös karid, akkor indíthatsz egy DK-t, ami lvl55-ön indul epl fölött lebegõ Necropolisból.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#128106
kis off:
áááá leg szívesebben ki b*****m a p*****a ezt a k******tt monitort a f**zba... mindig BT clear elején vagy közepén kapcsol ki aztán fél napig nem megy...
on:
dark knightból majd vissza lehet menni a régi classodba? és számít az hogy elötte mi voltál? ugy értem hogyha mage lett DK akkor lesz valami plussz a DK-ban vagy csak a racial plusszok maradnak meg?

Magh
#128105
Emelj fel egy ilyet, aztán forgasd órákig félkézzel. A WAR fegyverdesign realisztikusabb, nekem speciel bejön. A TBC meg nem jön be a rusnya világító neon tumorfegyvereivel. Nem véletlenül tértek vissza WotLK-ban a régi designhoz.

Narxis
#128104
BE > homoszexuálisok

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#128103
i

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

antgecc
#128102
Egyetértek, minimum kettõt bele kellett volna tenni.

De várjunk csak, mit raknak akkor a lichking utáni kiegbe?!?

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#128100
hagyd ra, meg nem latott matadort.

#128099
hat ugye azert warhammernek eleg nagy multja van, es akkor meg nem votl talan divat ez az elnagyolt fegyver dolog, egy "realisabb" fantasy vilag ez. es az nagyszeru hogy nem bolygattak meg ilyen teren a warhammer onlineban a jatek keszitoi. az mas kerdes, hogy amennyire szerettem en a warhammer fantasy tablas jatekot, annyira nem varom az mmo verziot belole.

antgecc
#128098
Nem akarok flamelni, de azért... hehe... kissé ciki neked most ez a beszólás. barátnõm versenytáncol és csak a te kedvedért megmutattam neki a képet, hogy ez egyenes tartás-e. Képzeld egyenes tartás. Leginkább táncban.

Azért ne aggódj, nem haragszom 😊

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

antgecc
#128097
Megnézem én mikor hadonászik bármilyen erõemelõ vagy bodybuilder ekkora egykezessel..... hülyeség. Egy normális, használható 2kezes pont ekkora. Ami nagyobb, az mese.

Abba most pls ne kössünk bele, hogy varázsolni alapból mese.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

Lynx_TWL
#128096
a ti szemeteknek a buziparádé igazi csemege lehet

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#128095
nub

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#128094
végülis ha nyalóka lenne végén, és rózsaszín fénnyel világítana a markolata egybõl 100szor jobban nézne ki!
jalehetne mondjuk 10szer ekkora, hogy biztos ne bírja el a karakter de akkor is jobban nézne ki.

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#128093
Szerintem is az lenne az igazi, ha minden fegyver úgy nézne ki mint a lvl2-es verziója.

Lacee
#128092
/agree

az összes epic fegyver röhejesen néz ki, neonzöld fém péklapát egy kézben, meg ruhásszerkrény méretû aranyozott íjak... yikes

egyértelmûen arra megy ki a design, hogy a város közepén ácsorogva is mindenki lássa hogy milyen menõ vagy (hiszen az embernagyságú fegyvert meg rózsaszínen világító koponyás sisakot mindenki látja már 200 méterrõl is), nem a valóban jó/cool kinézetre.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#128091
Egyáltalán ki beszélt a war-ról?
Komoly azért, hogy 1-2 látott fegyver alapján leszûröd az egyetemes igazságot, mellesleg meg kinek a pap kinek a paplé...
Kis szépérzékkel rendelkezõ embernek nem hiszem el, hogy tetszenek a wow fegyvermodelljei, elnagyolt rózsaszín-türkiz-hupililában játszó óriási dildók, fáklyák, nyalókák, péklapátok, legyezõk, korinthoszi oszlopfõn álló Nelson szobrok, stb. Engem személy szerint sokkol az ilyen jellegû giccsparádé, ha meg vmelyik modellen megváltoztatnak egy ívet és befestik feketére, akkor meg el van ájulva a dizájn minõségétõl a nagyrabecsült. Pedig a hozzáadott érték egyszerûen duplanulla.