World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ötfõs instába nem olyan régen még 4 vagy 5 resetet engedett a rendszer óránként, azért, hogy ne lehessen szétfarmolni valamit benne (virág, érc, boss) - ez nem hiszem hogy megváltozott
a 10 és 25 fõs insták hetente resetelnek, kivéve Zulamant. Ez azt jelenti, hogy ha egyszer bemész az egyikbe egy karakterrel, akkor oda el vagy mentve - tehát az adott héten téged ugyanabba a mentésbe fog bepakolni, hiába is mész másik partyval (lényegében ez csak akkor okoz problémát, ha nem guilddel mész instába, szóval leginkább Karazhan esetén merül fel a dolog)
a többi (med-high) szervereken kurvasokan vannak
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
két kérdésem lenne! melyik szerveren játszak? látom pl bloodscalp stb..
az eredeti szerveren az insták hogy müködnek? hetente egyszer mehetsz be egy instába? és?...
Nem igaz, hogy nem lehet kicsit utánaolvasni.
http://www.akciofigura.hu
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Nem kell, hogy tetszen, de ilyen bugyutaságokat ne írjunk már, hogy biztos az lesz vele, mint az aoc-al, mert akkoriban 2 pécébojnak nagyon tetszett a grafikája...
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
Ez azt jelenti, hogy ahhoz, hogy valaki részt vehessen a bétában, Július 15-én aktívnak kellett lennie az elõfizetésének?
70es Night Elf rugó (Zurtrox) Bloodscalpon full season 1
70es Troll mage (SnipHawk) Argent Dawnon kicsit hanyagolt állapotban 1db season 1el.
Már lassan féléve nincs feltötve az accountom.Akit érdekel vegyen fel MSN-re és ott megvitatjuk a dolgot: [email protected] <#vigyor4>#vigyor4>
Asus p5KR alaplap Intel Core 2 Duo e6750 OC 3.2Ghz 4GB Kingston 1066Mhz RAM Gigabyte GTX 460 SE Samsung SyncMaster S23A350 Monitor
Nekem nagyon tetszenek a WotLK spellek/talentek, az õs-WoW-ra hajazó design, meg úgy általában minden, de nem ez számít. A lényeg, hogy mindezek ellenére a HC játék továbbra is áll:
-agyatlan BG zergbõl
-egy abusera épülõ, (nem csak) számomra élvezhetetlen arénából
-bossfarmból
És ennyi. Normális csapatalapú PvP NINCS. Egy 3v3 egy utolsó szûk, koszlott, világvégi lyukban nekem nem PvP. Az AoC-ben gyakorlatilag nem volt mûködõ PvP rendszer, nem csoda, hogy bukott. A WAR-ban van, tény. A koncepció hibátlan és messze lekörözi a WoW-ét, tény. Azon dõl el minden, mennyire sikerült finomhangoni, hogyan dolgozik a content fejlesztõ csapat.
V9ykn8_TZL0
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
jah, az.
elvégre errõl szól a fantasy, nemde?
én amúgy most pont azt látom, mint ami volt aoc megjelenése elött.
jött 3-4 ember, aztán megmondta jól a frankót, hogy ez majd ilyen-olyan szipiszuper lesz, wownak meg gameover, meg aoc majd jól odab*sz, aztán meg lehet nézni mi van most.
sajnos én is bedõltem ennek a hype-nak, meg omgwtfwowkillergame feeling-nek :/
de most biztos nem fogok.
lehet itt a többségnek tetszenek a lvl2 szintû grafikájú fegyverek, de én akkor már inkább szavazok a rozsaszín nyalókákra.
mindenesetre kiváncsi leszek, hogy vajon 2-3 hónap múlva mi lesz a war sorsa...
(azért bizom benne, hogy befut, bár nem az én kedvencem lesz)
Azt szeretném mwgtudni, hogy találtam instában egy olyan tekercset, amivel egy jó kis gatyát lehet csinálni, ha van blacksmithing 375-ös skilem. Nekem még ilyen nincs, és ha megtanulom akkor elõ tudom varázsolni a tekercsbõl a gatyót, vagy kell hozzá más is, vagy nem olyan egyszerû kitanulni a blacksmithet, mint gondolom?
Ui: tesóm wow-ozik, csak most külföldön van, és megengedte, hogy használjam az egyik kariját, ezért nem vagyok jártas a dologban. Ha nem érthetõ szóljatok, és megpróbálok pontosítani.
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
áááá leg szívesebben ki b*****m a p*****a ezt a k******tt monitort a f**zba... mindig BT clear elején vagy közepén kapcsol ki aztán fél napig nem megy...
on:
dark knightból majd vissza lehet menni a régi classodba? és számít az hogy elötte mi voltál? ugy értem hogyha mage lett DK akkor lesz valami plussz a DK-ban vagy csak a racial plusszok maradnak meg?
De várjunk csak, mit raknak akkor a lichking utáni kiegbe?!?
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
Azért ne aggódj, nem haragszom 😊
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
Abba most pls ne kössünk bele, hogy varázsolni alapból mese.
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
jalehetne mondjuk 10szer ekkora, hogy biztos ne bírja el a karakter de akkor is jobban nézne ki.
๏̯͡๏﴿
az összes epic fegyver röhejesen néz ki, neonzöld fém péklapát egy kézben, meg ruhásszerkrény méretû aranyozott íjak... yikes
egyértelmûen arra megy ki a design, hogy a város közepén ácsorogva is mindenki lássa hogy milyen menõ vagy (hiszen az embernagyságú fegyvert meg rózsaszínen világító koponyás sisakot mindenki látja már 200 méterrõl is), nem a valóban jó/cool kinézetre.
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
Komoly azért, hogy 1-2 látott fegyver alapján leszûröd az egyetemes igazságot, mellesleg meg kinek a pap kinek a paplé...
Kis szépérzékkel rendelkezõ embernek nem hiszem el, hogy tetszenek a wow fegyvermodelljei, elnagyolt rózsaszín-türkiz-hupililában játszó óriási dildók, fáklyák, nyalókák, péklapátok, legyezõk, korinthoszi oszlopfõn álló Nelson szobrok, stb. Engem személy szerint sokkol az ilyen jellegû giccsparádé, ha meg vmelyik modellen megváltoztatnak egy ívet és befestik feketére, akkor meg el van ájulva a dizájn minõségétõl a nagyrabecsült. Pedig a hozzáadott érték egyszerûen duplanulla.