World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#128197
én is annyiba játszok , mégis tök furcsán más ... én wideba játszok és mégis a tied szélesebbnek tûnik

antgecc
#128196
Én eddig úgy tudtam, hogy csak azon a serveren, ahol van 55+ -ös karid.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

Khabbas
#128195
Hát ha ezt pontosan emelted ki, akkor igen.

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

Fehercsoki
#128194
At this time, the criteria for creating a Death Knight will be the existence of a level 55+ character on the player's account. Once that criteria is met, the player can create one Death Knight per realm.
Tehát ha az egyik szerveren van 55+ karim akkor akármelyiken tudok DK-t csinálni?

#128193
milyen csomag?

ez egy sima addon, tiptac a neve.

TVelvet
#128192
Küldtem PM-et. Majd azért válaszolhatná rá. <#integet2>
#128191
1680x1050

#128190
de nem, mivel a szkrinshot 1680*1000 -es ^^

#128189
1280*800 -ra tippelem

#128188
te mennyibe játszol?

#128187
ez mi, és van-e külön, vagy a csomag részét képezi

TVelvet
#128186
Ja hogy ez nem is bs, jolvan. 😊)
TVelvet
#128185
omfg, te fentvagy a bs hun channelen?😊 whats happen?!
#128184
na ezt se gondoltam volna soha, hogy restokinnel fogok valaha is instát tankolni (tank dc-zett az elsõ 2 mob után, aztán cseszett visszajönni) 😊


hát mit ne mondjak fun volt, bár persze megint nem az idol esett -.-

k O T T A
#128183
mert frost dk öcsi frost dk!!!<#hehe><#vigyor2>
amúgy tényleg jobb egy ilyen kedvcsináló mint ugrabugra a kasztok közt
igényes szép munka az intro sztem

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

#128182
hu ez a intro megbasz, kurvajo lett. imadom arthas theme zenet. meg mindent ami arthas😄

Davidus
#128181
Wintergrasp Rewards - Grants the winning team 1500 honor and 500 arena points for participating in Wintergrasp.

V9ykn8_TZL0

panther112
#128174
Én is erre gondoltam, de a google irtózatosan sok találatot dob rá. A legtöbb szöveghely alapján azt mondom, hogy ugyanazt jelenti, mint az "ensnared". De a sok találat miatt nem hiszem, hogy elírás, lehet, hogy valami amerikai verzió, vagy ilyesmi.

#128172
valószínüleg elírás lehet, mivel "sare" szó sincs, így vélhetõleg nincs ensare meg ensared sem.

panther112
#128171
"ensared" szó jelentését tudja valaki? Netes szótárakban nincs sajnos benne, és google sem dobott rá olyan találatot, amibõl világossá vált volna. (gyanítom, hogy "ensnare" akar lenni, de létezik, hogy helyesírási hibák vannak az új talent calculatorban?)

Narxis
#128170
Kellett volna fajok közti ugrálás, így csak nézhetõ kategória.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

antgecc
#128169
Nekem is jobban bejön. És ami miatt nekem igazán nagyot üt, az az apja felidézett monológja.

"I tell you this for when my days have come to an end you shall be King!" (ha jól értettem)

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

Lynx_TWL
#128168
hosszabb mint a bc intro
sokkal jobb ez azösszefüggõ cselekmény mint a bc féle ugrálgatunk a fajok között, hogy minél többet mutassunk.

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

RupertMacy
#128167
Na, sikerült valakinek rájönnie mi az addon neve? Nagyon kéne.

To write love on her arms ..

Lynx_TWL
#128166
bc intro ratyi

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Tatyla
#128165
BC intróhoz képest gyenge de lehet ez csak az intrónak a trailere amit nagyon remélek mivel ez így elég rövidke,megvalósításban az igaz hogy szebb de eltelt azóta majdnem 2 év.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Lynx_TWL
#128164
bc intro sehol nincs ehhez képest, a who meg amatõr próbálkozás grafikailag ehhez képest.

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Davidus
#128163
kis ellentmondás😄

V9ykn8_TZL0

Davidus
#128162
minden bejött amit az apja mondott csak nem úgy ahogy õ azt hitte😛
legjobb intró eddig. simán van olyan jó mint az elsõ intró a BC félét meg helybõl átugorja

V9ykn8_TZL0

TVelvet
#128161
Egész kellemes lett a trailer szerintem. Ugyan nincs benne sok fight, de elég még mindig hideg kiráz.. 😊
tigeroo
#128160
tökmindegy. azért hozzák ki megjelenés elõtt hogy "letudják" a dolgot.... majd késõbb ráhasaljunk a -space- gombra amikor a játékban jön befele az intro<#idiota>
antgecc
#128159
Nekem eddig az összes wow intro tetszett. Ez is jó lett. Más, mint az eddigiek, ez is tetszik benne. War intro olyan BC-s intro félére sikerült, ahol a kasztokat mutatják be sorba. Más a kettõ, de mindkettõ jó.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

Lynx_TWL
#128158
ez az intro gyenge mert nem volt benne nyalóka és fantasy sem!

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#128157
passzold el ebayen .)

#128156
esetleg érdemes várni akkor, ha továbbra is érdekel a dolog, mivel az auth szervert idõnként befrissítik... nem túl gyakran, és nem tudni elõre hogy mikor, de néha rátolnak egy frissebb állapotot... valamelyik nap láttam egy topicot amit a blue-tracker dobott ki, amiben az iránt érdeklõdnek hogy mikor lesz frissítés megint, de nem olvastam bele, engem nem érdekelt
meg aztán... az valszeg amúgy is az USA realmekre vonatkozott, mivel a bétás infók/topicok onnan jönnek

Shongi
#128155
Már megbocsássatok de ez a WoW intró messze a legjobb az összes közül, a tegnapi(?) war intro meg igazából ua volt mint az eddigiek, harc és kasztok villogtatása...

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

Fehercsoki
#128154
Lol ott nemkerestem😄köszi

Shongi
#128153
Nyugodtan küldheted ide😄

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

edios
#128152
Há' ennél én is többet vártam. <#wilting>

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Tafaya
#128151
Köszi a választ, szóval tök jó, hogy kaptam béta key-t, de feldughatom mivel július 24-n fizettem be féléves pihenõ után 😊

RupertMacy
#128150
Lenne egy érdekes kérdésem. Nem tudom ismeritek-e a wowheaden futó Porject Lore nevû sorozatot, de ott láttam egy (vagy több?) érdekes addont, amit szívesen beiktatnék.
Van ez a castbarszerûség, ami a képernyõ közepén két ilyen görbült ív, és alatta el vannak helyezve azoknak a skilleknek az ikonjai amit az illetõ akar használni.
Nos ha valaki ebbõl így ráismerne kérem adja meg a nevét az addonnak, ha nem, http://www.wowhead.com/?projectlore=1.2 itt egy kis segítség.

Elõre is köszi. 😄

To write love on her arms ..

Magh
#128149
TDC Geronimo
#128148
Hát a tegnapi WAR mozi után ez elég gyenge eresztés valóban :s

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Fehercsoki
#128147
Sry a 2 postért 1 linket tudnál adni?Nemtalálom sehol=/

Fehercsoki
#128146
Elvileg annyi mint 1-70.

Magh
#128145
Most jött ki. Szerintem ez a leggyengébb eddig.

chopin42
#128144
Hali! Lenne 1 elég barom kérdésem. Én hmm..."nem olyan" szerveren játszom, ahol ilyen problémák lenének, de eredetin kb mennyi idõ lesz a lvl 80?

#128143
ez nem teljesen igaz, mivel Zulamanban például kapunyitáskor van mentés, továbbá ha valaki olyannal mész be akinek van mentése akkor te is elkapod tõle, továbbá én már voltam olyan karazhan pug raiden ahol attumen elõtt kiléptem és mégis elmentett (bár lehet hogy az elõzõ pont volt érvényes)

szóval mivel a kérdezõ viszonylag kevés tapasztalattal rendelkezik a témában, számára hasznosabb az infó miszerint hogyha bemész valahová, akkor köv szerdáig ugyanoda látogatsz majd be .)

Fehercsoki
#128142
Wotlk Cinematic intorjáról van már info?Mikor jön ki?

Lacee
#128141
arathoron átlagban 1500-2000 körüli létszám van, néha fölmegy 3000ig (census addon rulez)

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"