World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

s0n1c
#128932
curse.comon már most is vannak fent addonok warhoz
Magh
#128931
Én megveszem és felszintezek, aztán valami jobb csapattal kipróbálom a scenariókat etc. Kíváncsi vagyok a mechanikákra, komplexitásra. Ha addig nagyban javul a kezelhetõség, befizetek egy hónapot, és meglátom, hogy haladnak a fejlesztésekkel.

#128930
tökéletes netcode-ról csak annyit, hogy már elcastoltam a törpe RP-vel a következõ varázslatot félig, mire az elötte lévõ belesebzett a mobba.
ez igy kicsit, tré.

" kivancsi lennek hanyan hasznaljak a wow "tokeletes ui-jat" es hanyan hasznalnak addonokat" "warhammerben legalabb ilyesmire sincs szukseg."

a lényeget jól megfogtad, a wow addonozható (szerencsére).
ugyanis nekem is herótom van az alap wow ui-tól.
amúgy, hogy war-ba ne lenne rá szükség?
haha...jó vicc.
az elsõ két cucc, amit lecserélnék, az a dot-ok, hot-ok kijelzése, plusz a trágya combat log és a dmg kijelzések a karakter körül.
unitframe beállítás is nudli, van 2-3 opció, azt szevasz, ez igy baromi kevés.
ha óriásira nagyítom a unitframet, hogy lássam az alapjáraton törpe ikonokban, hogy mi hány sec múlva jár le, akkor a unitframe kitakarja a fél képernyõt, ha meg kicsire veszem, akkor meg kifolyik a szemem, olyan picik lesznek a hot-dot számlálók.
ez igy lehet van akinek ok, nekem inkább zavaró.

nagyon bizom benne, hogy addonozható lesz a war, nagyon ráférne az ui-ra egy finetuning.

s0n1c
#128929
AoCnál hiányzott a content, itt nem hiányzik.
TVelvet
#128928
Én kipróbáltam a bétát, de valahogy nem fogott meg benne semmi, mint amikor a wow-ba elõszõr belogoltam, nem volt meg a felfedezés varázsa, nem azért mert vágom mivan a nyúlon túl, hanem mert egyszerüen nem vonz, ez persze szoc promlémám. Egyedüli MMO ami a wow-on kivül megfogott az az EVE-online.😊
Másik dolog, megint az lesz (ezt ki merem jelenteni, igaz nem mintha számítania), hogy ugyan az lesz mint az AoC-nál, elején nagy fellángolás, aztán mindenki megy vissza wow-ozni, ez persze eggyesek szerint így van jó, sajna nagy a wow dominanciája. 😊
#128927
jah anno wow sem jott be nekem kepek alapjan😄

s0n1c
#128926
én azért mindig azt mondom, hogy amíg ingame nem próbálom ki, addig nem mondok véleményt 😄 wowot élbõl fikáztam aztán beléptem us bétába és közel 4 évig toltam 😄
s0n1c
#128925
Ezt az arcot kidugja amúgy a fejesek közül, hogy még mindig a színen van? 😄
#128924
en szantam ra kis idot, hogy megnezzem youtuben mivel beta keyem nincs, de nem tetszenek az animaciok, olyan gagyifeeling 😞 pedig en meg szeretem is a warhammer vilagat. persze ettol meg lehet jo a pvp meg az egesz, de nalam mar itt megbukott, bar elkepzelheto hogy meg lehetne szokni.

s0n1c
#128923
remélem ennyi idõsen én is ilyen bölcs és okos leszek
Hamed
#128922
Hagyd, nem erdemes...
Ezt probaltam mar en is magyarazni regebben, hogy ha latatlanul fikazunk minden mast ami nem wow, attol meg az nem lesz jobb. Kicsit olyan kenyszeres onigazolast erzek az ilyen hozzaallasban, hogy wowozhassanak tovabb.

\"Csak egy szimpla forma, aki nem szívja orrba\"

Magh
#128921
Úgy látom, nem érted. Nekem nem a játékmechanikával vagy zónákkal van bajom. Ezeket nem lehet most megítélni. Kifejezetten tetszett a human kezdõterület meg a scenariók. Csak lehet, hogy tanácsosabb lett volna licenszelni valami normális MMO motort.

BEAST
#128920
Lehet igy lesz... majd meglatjuk 2-3 honap mulva, de ettol a wow nem lesz erdekesebb vagy jobb.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Tatyla
#128919
teljesen egyet kell értenem Wildorral mert sajnos tényleg ez az igazság és vagyunk még jó páran ezen a véleményen,de majd meglátjátok 2-3 hónapon belül hogy az egész War projekt életképtelen úgy ahogy van.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Magh
#128918
Én dobálózok? Vedd már észre magad. El nem tudom képzelni, hogy nézett ki a játék a nagy animációfikázás idején, ha azóta javult. Válaszidõvel nincs probléma? A kezelhetõség egy nulla, az AoC fényévekkel lekörözi.

A WoW tökéletes UI-ja természetesen addonokkal értendõ, de az alapok megvannak. Írhatnak a WAR-ra addont, az csak kibõvíti a lehetõségeket, nem javítja a minõséget. BW-ként konkrétan minden spell késik, az állítólag fixált GCD bugos, a spellek idõzítése inkább csak találgatás. Ehhez nem kell r40/80, világosan látszik. Egy igénytelenebb casualnak talán elég.

BEAST
#128917
Latod, ezzel van itt a problema. Senki sem mondja hogy a wow szar. Ez a ti beidegzodesetek... Nem wowozni akar, unja, stb = fuj biztos szerinte szar a wow 😄 ... A wow jo jatek, csak nem 3+ ev utan, mert mar unalmas es semmi olyat nem tudnak mutatni amitol egy uj jatek ujdonsagaival felvehetne a versenyt (szamomra). Valojaban itt ti vagytok azok akik ket lepes utan megmondjatok a nagy altalanos igazsagot egy jatekrol, amiben valojaban annyit sem lattatok mint ha wowban eljutnatok Goldshire-ig.

En jobban elveztem a chaos-empire tier1 rvr zonajat mint a 3 evnyi wowozas alatt barmelyik bg-t/arenat. A warhammer pvp jatek lesz, a wow meg sosem lesz az, evvan.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#128916
A valaszidovel semmi problema nincs a jatekban, az animaciok pedig mar messze jobbak mint anno a nagy animaciosfikazas idejen voltak, siman jok. Attol hogy hangzatos, de ures dolgokkal dobalozol, meg nem lesz igazad :d

A felsorolasod is enyhen vicces, kivancsi lennek hanyan hasznaljak a wow "tokeletes ui-jat" es hanyan hasznalnak addonokat :d ... warhammerben legalabb ilyesmire sincs szukseg. A tobbi szora sem erdemes kb 😄D Amugy kivancsi lennek hogy te milyen profikrol beszelsz? 😄 Es kb itt be is fejeztem a temat, ha folytatni szeretnetek az esszeruseget mellozo fikazast, akkor lehet atvonulni a warhammer topicba.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Davidus
#128915
szerintem meg felesleges ezen pörögni. aki akar az warhammerezik a többiek meg wowoznak. õk se tudnak téged meggyõzni hogy szar a wow meg te se õket hogy szar a war😛

V9ykn8_TZL0

Magh
#128914
Hihetetlen ez a figura. Egy tetrist nem lenne képes kiegyensúlyozni.

Konkrétan a racialrõl: valami erõs kell a humaneknek a perception nerf miatt. A FD klón nonszensz volt, ez reálisabban hangzik, ha figyelembe vesszük, hogy a limitált CC-törõ racialök nincsenek shared CD-n. A aréna meccsek jelentõs részében nem is jutna idõ használni. Ha viszont jut rá idõ, túl erõs. Szerintem jobb lenne egy snare break vagy hasonló. Humannel az a baj, hogy a másodlagos racial-jei nevetségesek endgame-re ilyenekkel összevetve, mint 5% HP, 5% INT, Cannibalize, Berserk vagy GotN.

Magh
#128913
Mióta pár hónapja elkezdett dõlni az info a WotLK-ról, lehetett érezni a gondokat. Ugyanis az összes elavult mechanikát kidobták, az összes class fõbb problémáit kijavították, a TBC legtöbb elrontott elemét újragondolták. Ehhez jönnek az alapok, úgy mint hibátlan netkód, tükörsima animáció, tökéletes UI, páratlan irányítás, átláthatóság, egy bejáratott engine, érett mechanizmusok.
A WAR responsiveness és animációs gondjait nem én képzelem oda, meg lehet nézni a fórumokat is. Javulhat valamennyit release-ig, de ma már ciki egy "this is only beta" mögé bújni. Még ha az endgame balance tökéletes is (utópia), ilyen technológia alappal egy árva komolyabb játékost nem szereznek maguknak, nemhogy profikat. Ne legyen igazam.

#128912
Nézd csak, Kalgan barátunk megint hozzá nyúlt a gamehez...

Human racial (fd helyett):
"Every Man for Himself": Removes all movement impairing effects and all effects which cause loss of control of your character. This effect shares a cooldown with other similar effects.

Free trinket slot humanoknak...

BEAST
#128911
Annyi marhasagot hordtal ebben a postban ossze, hogy sajat magadat is felulmultad 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#128910
ettõl még nem fogom a tegnap uninstallált who-t újra felrakni.
a gond a gammával az, hogy szerintem uncsi, szintezés közben nem érzem azt a bizsergést, ami a wow-ban még 10. alt után is megvolt, a questek hiába csinálhatók meg gyorsan, unalmasak, egyszerûek.
egyrészrõl frankó, hogy van beépített quest helper a world mapon, másrészrõl viszont szerintem bazi nagy hülyeség, pont a felfedezés élményét veszi el, gyakorlatilag el se kell olvasni semmit, csak quest felvesz, megy piros körhöz, megöl 3-5 mob/unlockol akármi, visszafut lead, kb. ennyi.
a pq-k elsõre izgik, de a 2. után már csak azt nézem, hogy mikor fut már végig a reinf csik végre, szal' gyakorlatilag egy monoton ismétlõdés az egész.

pvp: melee-vel heal nélkül instant halsz kb. healerrel meg ha 6-an ütnek egyszerre akkor ne nagyon döglesz meg, mert szanaszét kite-olod a melee-ket, arról nem is beszélve, hogy saját magadon kívûl még a fél csapatod kiheal-eled. nem kicsit imba, na, ehhez képest a wow jelenlegi heal szituja pi**afüst.

plusz akárhonnan is nézem, a wow hiába kevesebb poligon, a látványvilága 1000x kellemesebb látvány a szemnek.
szerintem.
dehát izlések és pofonok, ahogy mondani szokták.

#128909
mer mi masnak kene lennie egy kiegnek? menjel warhammerezzel😛

#128908
pontosan :d

anti hero

Davidus
#128907

V9ykn8_TZL0

BEAST
#128906
vegre te is belatod <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#128905
jah, nem lesz itt semmi, csak egy kisebb patch pár új mobbal, meg pár apró kis változtatás 😊

PiszkosFred
#128904
Aprilisi trefarepa volt, nem lesz itt semmi, kerem kapcsolja ki!

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Calver
#128903
nagy piros feliratnál a banner alatt megtalálod.

"The trees move. Do you not see it?"

#128902
sziasztok. valaki tud egy jó linket ahol megtalálom a legújabb wowemu hack-ek? tört szerón játszok.
Narxis
#128901
Lesz új kiegészítõ?????

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#128900
newbie? <#eplus2>

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

#128899
majd elmulik

#128898
egészen érdekes ez a wow-mentes élet... <#vigyor5>

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

#128897
én is csak 2 hetet vártam egy probléma bejelentése után. a végén beleuntam és letiltottam az automatikus fizetést. elegem lett a blizz hülyeségeibõl.

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

Tatyla
#128896
te még inkább tanuljál...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

tigeroo
#128895
vûûû...hát egy új kiegészítõ!
#128894
Nem tudjátok hogy mi lesz ez az új kiegészítõ a játékhoz?

#128893
úristen XD ha még emlékszik valaki, hogy 1 hónapja írtam a blizznek, akkor lássatok csodát:
Hello,

Thanks for the email. We see that your character has been moved to its new location and is available for play.

If you have any further questions or issues please do not hesitate to contact us.


röpke 5-6 hét és választ is kaptam XD

Davidus
#128892
van olyan achievement hogy SMben az összes bosst le kell verni 20 perc alatt. gondolom nem ez lesz az egyetlen ilyen régi instához kapcsolódó achievement

V9ykn8_TZL0

Zomil
#128891
achievement-ben tuti lesz, h nyomd le az összes instát 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

bodesz
#128890
engem nagyon zavar hogy a régi kiegnél IS a régi insták felslegessé vált.ezellen nemfognak tenni most se semmit?megint ottmarad minden ista csak úgy? :S
legalább ilyen fun questnek belehetne rakni hogy végig kell menni pl black templen és olyan lenne mint 1 5fõs hc insta v nemtom

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

#128889
Láttam bizony, sõõt ezt is
Also as a side note Mind Flay is getting an upgraded beam graphic! (Warlocks will be getting all new beams too, including Chain Heal for Shamans)

#128888
ezt is lattad?

In an upcoming build we are changing Ruin to a 5-point talent. However, it will swap places with Devastation. Devastation will become a 1-point talent (5% spell crit). This will be a minimal change to the Destruction Warlock, while opening up Ruin to other builds without having them sacrifice their 51-point talents.

meeeeg ezt:

We recently re-designed Metamorphosis for an upcoming build. Some changes:

- It will no longer remove your pet (your pet remains)
- It increases your armor by 600%, up from 360%
- It increases all your damage by 40%
- You can still cast your regular Warlock spells
- You gain access two a few new unique Demon Form abilities that can only be used in Demon Form

Among some other improvements. It will be changed back to a 5-minute cooldown, however (with a 45 second duration). With the changes to Ruin, you can also get Metamorphosis and Ruin in a build if you wish.

#128887
4 év után végre leesett, hogy a legalapabb base spellnek nem castosnak kéne lennie.

We're going to make Corruption base instant cast. The Improved Corruption talent will now increase Corruption's damage by 4/8/12/16/20%.

VÉGRE BASSZEMEG. <#law>

Davidus
#128886

V9ykn8_TZL0

#128885
16:10, én kérek elnézést :-P
#128884
megnõ, egy picit, de ugyanúgy nem lehet elférni 16:10-en, mint 4:3-on 😄
Botond
#128883
Megnõ a látószög asszem. Legalábbis screenshotok alapján ez jött le.