World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#129032
Úgy tûnik, most küldtek ki egy adag bétakulcsot, nekem is ma jött a mail...
#129031
Érdekes lett az új fear. Ugye adott dmg után szakad, és nem elõtte (ez most 2k dmg (glyphel 2.4k)). Olyan könnyen lehet chain-fearben tartani az embereket hogy az hihetetlen(semmi random szakadás nincs) 😄
Ebbõl milyen sírás lesz még <#idiota>

#129030
grrrrrrr

nagy nehezen lejött a kliens, erre nem tudom telepíteni. az installer végig azt írja ki, hogy elõbb rakjam fel a tbc-t - de hát már fent van!!!!
s0n1c
#129029
Értsed már a viccet istenem... komoly Józsi.
#129028
azt elég nehezen teszi bárki is úgy, hogy a beta idõszak 70%-ában offline-ak a serverek, vagy éppen xyz indokok miatt nem lehet belogolni.
vicc ez az egész "beta", kár is szépítgetni.
ha az éles game is hasonlóan lesz kezelve a goa által, akkor nem jósolok még annyit idõt se neki eu-ban, mint ameddig az aoc kihúzta...

s0n1c
#129027
Fennmaradó idõben tolja a WAR bétát <#hehe>
#129026
hanem hogy?

Tatyla
#129025
ez nem így van,viszont nekem is van béta kulcsom mégse bétázgatok ész nélkül minden nap.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

TVelvet
#129024
Mazoista vagyok, you know... 😊
#129023
meg midnig nem ertem miert jo egy bugokkal teli verzioval leloni magadnak a kieg poenjait elore? EU beta testnek ugysincs semmi epito jellegu vonzata, mert ugyis csak az US betat kovetik a devek😛

TVelvet
#129022
Most hivatalosan is az utáltak táborába tartozol. (:


Egyébként gratu.
#129021
Congratulations! You have successfully upgraded your World of Warcraft account. You are now ready to experience all the exciting new content that World of Warcraft: Wrath of the Lich King™ has to offer, including:

* The all-new continent of Northrend, domain of the feared Lich King;
* Character development up to level 80, including new talents and abilities for each class;
* The powerful Death Knight, World of Warcraft’s first Hero class;
* Many new high-level dungeons to explore;
* Hundreds of new quests, items, and enemies;
* New character customization options;
* And much, much more...

You can launch your World of Warcraft: Wrath of the Lich King™ game client now and log in with your account. Enter the game and explore Northrend, the untamed, forbidding new land full of the greatest perils and trials you have ever faced - and take the fight to Arthas, the Lich King himself.

If you would like to learn more about the wealth of new content and features included in World of Warcraft: Wrath of the Lich King™, you can visit the Wrath of the Lich King features page. If you would like to modify your billing or account information, simply return to Account Management now.


:-))))))))))))))))))))))))))
#129020
csak 9-10 postot kellett volna visszaolvasnod.

The Garrett
#129019

most találtam, priceless.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#129018
értem akkor már ez a 3.0.1 peccs elérés azt jelentheti hogy a megjelenés a közeljövõben esedékes? vagy ez még nem jelent semmit hónapos nagyságrendben?
TVelvet
#129017
Lyn, Devil nincs valami globális véletlenségbõl egy beta key-etek?😊
The Garrett
#129016
az már ciki. 😄DDDD

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#129015
elkezdi elõre tölteni a nemsokára esedékes patchet, hogy ne a patch napján kelljen minden usernek lerántani, hane szépen fokozatosan.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#129014
ja és amikor loginolnék 2.4.3-as peccsel akkor wowerror:S
#129013
Üdv!

Az történt velem, hogy mikor elindítottam a wowot megnyílt a bg downloader és elkezdett szedni valamit, na mondom ok hotfix erre nézem hogy 1gb és 3.0.1 nézem hogy ez bizony wotlk ami azért érdekes, mert semmiféle mailt nem kaptam sem egyebet, hogy kaptam volna béta kulcsot, csak elkezdte szedni... most akkor mér? 😊
#129012
oks, majd beszámolok róla (de elébb lekapom a 900mb-os patch-részt)
TVelvet
#129011
Jónak tûnik, bár ezekszerint 1-2 helyen megváltoztatták a szöveget, probáld ki a kulcsot, és ha elfogadja akkor valszeg jó.😊
#129010
francba, lemaradt az eleje:



Wrath of the Lich King™ beta test

You have been selected to participate in the beta test of World of Warcraft®: Wrath of the Lich King™. Welcome!

In the beta test you will get an opportunity to play the new Northrend continent, the Death Knight hero class, and character levels above 70. We look forward to your feedback on the overall experience, including quests, monsters, zones, aesthetics, and more. We would also appreciate reports on any bugs you may encounter. These can be logged using the /bug command explained below.
#129009
Getting started:

In order to participate in the beta test, you must upgrade an existing retail account which has been upgraded with The Burning Crusade®, allowing you to connect to the Wrath of the Lich King™ test realms. The World of Warcraft®: The Burning Crusade® game client that you use must be patched up to version 2.4.2 or later in order to install the beta test client.

Go to http://beta.wow-europe.com/expansion to download the installer, and copy character(s) to our test realms.

Please be prepared to enter the current retail World of Warcraft account name and password you use, and the appropriate beta code listed below to authenticate your eligibility to connect to the Wrath of the Lich King test realms. To participate in the beta tests, you must have a valid retail World of Warcraft account active and in good standing as of August 25, 2008.

Below is a beta code that will allow you to upgrade the Account you use to play World of Warcraft®: The Burning Crusade®. Each beta code can be used only once to upgrade an active retail World of Warcraft® account.

<<<< ittend a kujcs hejje vanik >>>>

Please retain this email for your records. If you experience any issues creating or accessing the temporary Blizzard Account, please email Billing Support at [email protected].

Sending us feedback:

Typing /bug in chat will open an error reporting interface, and we encourage you to use it any time you encounter a problem or want to send us a suggestion.

Troubleshooting:

If you experience any difficulties installing the beta game client, or have problems connecting to the test servers, please contact Technical Support either by posting on the appropriate forum at http://beta.worldofwarcraft.com or by email at [email protected]. Please remember that this software is still undergoing development, so any in-game issues should be reported using the /bug feature.






és ugyanez fransziául, németül és spanyolul
TVelvet
#129008
by the way, agyam eldobom, hogy 4 accal regelek, 5 oldalon probálkozom, de nemkapok béta kulcsot... Utálnak engem a blizzesek látom. :S
TVelvet
#129007
copyzd be a levelet, persze a kulcsot huzd ki belõle 😛 És megmondjuk
#129006
sziasztok

kaptam ma egy emailt a [email protected] címrõl, benne egy béta kulccsal

a levél eléggé formázatlan, semmi blizzard logo vagy hasonló. 4 nyelven van megírva, mindegyiken wow bétára invitál

kérdésem az, hogy hihetek-e a levélnek, vagy ez is egy fake cucc?
AnarchoiD
#129005
ez az ami eddig mindogis volt, amikor jon az uj patch szepen elkezdik darabokban letoltetni az emberekkel, hogy amikor mar ki ptr-eztek akkor egycsapasra elindithassak az uj patch -ot

szoval szvsz ez a 900mega meg csak az elso darab lesz 😉 en beraktam torrent kliensbe , mar 30gigat fel is uppoltam belole 😉

"sharing is Caring!"

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

#129004
csak preleech, majd csak akkor megy fel a wowodra ha kijon a tenyleges 3.0.1. annyi celt szolgal, hogy ami mar nem valtozik a patchig azt mar most letoltheted (pl texturak, modellek stb) igy nem kell a patcheles napjan 1.5 gigat leszedned.

Fehercsoki
#129003
WoW-2.4.3-to-3.0.1-TBC-EU-Update Ezmi ez nem bassza el a wowom verióját?Mer 2.4.3al engem beenged most.

[HUN]Crassus
#129002
ezt miért nem valami külfölfi nyominak adod el kb 5x annyiért amennyit itt adnak érte...?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

BEAST
#129001
szvsz a legjobb meg mindig TM-SS es Menethil kornyeke volt 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

antgecc
#129000
Nekem spec nem igazán tetszett és ma se tetszik ez a dolog, hogy pvp-t átrakták bg-kbe, arénákba. Valahogy sokkal feelingesebb és funabb volt, mikor outdoor mentek a pvp-k (western, eastern plaguelands, stb).

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

Magh
#128999
Más világ ... volt 3 éve. Most már annyira mindegy, viszont PvP szervereken vannak a jó PvP guildek, de sokan vannak, akik csak ezért nem fognak felszintezni egy karit 70-re, hamarosan 80-ra. Én konkrétan egy darab altot nem maxoltam ki eddig, mert hányingerem van a szintezástõl, ezért régóta vártam ezt a lehetõséget. Szerintem nekem a PvE realmemen anno nagyságrendekkel több world-PvP tapasztalatom volt, mint egy mai PvP-snek.

panther112
#128998
Mekkora nab lehetsz.

panther112
#128997
Pvp realmen nem szenvedés felszintezni egy karaktert, sõt sokkal szórakoztatóbb (pláne, ha már a sokadik karaktere az embernek), aztán reroll pve a jobb társaság/raidguildek miatt.

TDC Geronimo
#128996
hajjaj dejó is volt mikor egy egész party gankelt le a summoning stonenal. Jó kis world pvp <#hehe>

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#128995
Eladó lvl 70 nightelf hunter bloodscalp realmen! (minden megvan hozzá)

Gear: 7/8 t6
Weapon: Black Bow of Betrayer, Bristleblitz Striker, Crossbow of Relentless Strikes
Wapon2:Shilvering Felspine, 2x Dagger of Bad Mojo, Halberd of Desolation
Mount: Amani War Bear, Cenarion War Hyprogryph (és sok egyébb más)
Pvp-gear: kezdetleges, 300 resi, venge + guardian
71k honor pont, 1k arena pont
5k gold
Mindenhol epik gemek és a legjobb encsantok!
Lw/Skinning 375
Bankba: rengetek epik és poti és elixirek + matik!
Bankba: Gloves of Immortal Dusk és Hard Khorium Band matik! csak a sunmoteok kellenek hozzá!
KÍVÁLLÓ REPUK!
lvl70es pvp pet!
RARE PET!!!! Ghost Wolf-al is rendelkezik a karakter, amit már kivettek a játékból!

AZ ACCOUNT WOTLK BETA KEYYEL VAN UPGRADELVE! Vagyis ha letöltitek a wotlk beta klienst akkor tudtok vele játszani!

csak komoly érdeklõdõnek privat!!!
Forolto
#128994
én még mindig azon a véleményen vagyok,hogy a Pve szeveren felhúzott kari nem szenvedett annyit,mint egy PvP-s kari,s mikor végre elérte a kitûzött célt felszenvedi a karit 70-re és idejön PvE szerverrõl egy kari röhögve?Tán nem kéne.Két teljesen más világ,másnak is kellett volna lenni.

BEAST
#128993
STV-t mint peldat hoztam fel, amugy felesleges is lenne kieg utan mashol pvpzni mint a pvp zonaban, bgben es arenaban... bar ki tudja milyen hosszutavu lesz az ujabb pvp zona. Viszont ha szerinted jelenleg barhol is van "outdoor pvp" akkor te nem tudod mi az <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

The Garrett
#128992
Hat nem csak az stv gank a különbség pve és pvp szerver között, sajnalatos ha neked ott megállt az outdoor pvp. 😊
Gondolj a daily questelõs helyekre, 70 és majd 80 as farmhelyekre insta bejáratokra stb stb stb.

Azért engedték a transfert most és nem mondjuk nyár elején, hogy kevesebb ember csábuljon át warhammerbe.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

BEAST
#128991
Persze hogy nem veletlen, mar majdnem mindegy hogy milyen serveren jatszol ugyis csak bg-ken es az arenaban zajlik a pvp elet (meg majd kesobb a pvp zonaban, de ugye az is kozos lesz pve/pvp servereken). Eddig azert nem lehetett mert egy carebear pves ne szintezze fel magat hogy utana bgkre meg arenara varva porogjon az egyik varosban valami pvp serveren, inkabb ot is gankeljek le parszor STVben. Most hogy a kieg uj kasztja sosem fog 50 alatti teruletre lepni, felesleges hulyeseg lenne a pve-pvp transfer tiltasa.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

The Garrett
#128990
hidd el nem volt véletlen a transfer megnyitásának idõpontja. 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#128989
Mondjuk eddig vaciláltam, hogy kipróbálom WHO-t, de most, hogy lehet transzferelni PVE-rõl PVP-re már nem nagyon fogom törni magam miatta.

#128988
(én is olvasom, de cssssss<#idiota>)

#128987
- ha ez vigasztal, SH-ban olyan 2-3 napja nekem is gyakori a DC (eddig szinte sose volt), tegnap reggel fél óráig be se engedett (utána már nem próbálkoztam)
- az én XP-m automatikus frissítésre van állítva, én ezeket a jelenségeket "egy fontos frissítés" telepítése óta tapasztalom, legújabb spybot csak 2 valamit talált de azokat töröltem
- több helyen olvasom, elkezdik teríteni a következõ patch elsõ részét (~1G😎. Nekem Blizz automatikus downloadere is szokott DC-t produkálni, bár úgy emlékszem azt már kikapcsoltam

//OFF: baromi unalmas a WHO szidása ebben a topicban, szerintem már mindenki tudja ki mennyire utálja a WHO-t és miért. Van itt neki saját topicja, át kell menni oda szidni (egyébként azt is olvasom)

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#128986
Akar a franc bárkit is meggyõzni, még mindig nem vagyok részvényes egyik cégben sem. Elindult egy eszmecsere #128910-nél, látókörtágítás, tévedésoszlatás ment ahogy elnéztem.

antgecc
#128985
Nem unjátok még ezt az idióta wow vs war témát??! <#boxer>

Akinek wow tetszik, az menjen wowozni, akinek war, az warozni. Tök felesleges egymást gyõzködni, nem veszitek észre? <#gonosz3>

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

s0n1c
#128984
Olvasd el mégegyszer, amit írtam.
#128983
Olyan játékkal biztos nem fogok játszani, ami már az elején sem tetszik. Én nem azért játszok a játékokkal mert hype meg muszáj. Én jól akarom érezni magam, és kikapcsolódni. WHO ezt nem nyújtja nekem. Innentõl nincs mirõl beszélni.