World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ebbõl milyen sírás lesz még <#idiota>#idiota>
nagy nehezen lejött a kliens, erre nem tudom telepíteni. az installer végig azt írja ki, hogy elõbb rakjam fel a tbc-t - de hát már fent van!!!!
vicc ez az egész "beta", kár is szépítgetni.
ha az éles game is hasonlóan lesz kezelve a goa által, akkor nem jósolok még annyit idõt se neki eu-ban, mint ameddig az aoc kihúzta...
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
* The all-new continent of Northrend, domain of the feared Lich King;
* Character development up to level 80, including new talents and abilities for each class;
* The powerful Death Knight, World of Warcraft’s first Hero class;
* Many new high-level dungeons to explore;
* Hundreds of new quests, items, and enemies;
* New character customization options;
* And much, much more...
You can launch your World of Warcraft: Wrath of the Lich King™ game client now and log in with your account. Enter the game and explore Northrend, the untamed, forbidding new land full of the greatest perils and trials you have ever faced - and take the fight to Arthas, the Lich King himself.
If you would like to learn more about the wealth of new content and features included in World of Warcraft: Wrath of the Lich King™, you can visit the Wrath of the Lich King features page. If you would like to modify your billing or account information, simply return to Account Management now.
:-))))))))))))))))))))))))))
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
Az történt velem, hogy mikor elindítottam a wowot megnyílt a bg downloader és elkezdett szedni valamit, na mondom ok hotfix erre nézem hogy 1gb és 3.0.1 nézem hogy ez bizony wotlk ami azért érdekes, mert semmiféle mailt nem kaptam sem egyebet, hogy kaptam volna béta kulcsot, csak elkezdte szedni... most akkor mér? 😊
Wrath of the Lich King™ beta test
You have been selected to participate in the beta test of World of Warcraft®: Wrath of the Lich King™. Welcome!
In the beta test you will get an opportunity to play the new Northrend continent, the Death Knight hero class, and character levels above 70. We look forward to your feedback on the overall experience, including quests, monsters, zones, aesthetics, and more. We would also appreciate reports on any bugs you may encounter. These can be logged using the /bug command explained below.
In order to participate in the beta test, you must upgrade an existing retail account which has been upgraded with The Burning Crusade®, allowing you to connect to the Wrath of the Lich King™ test realms. The World of Warcraft®: The Burning Crusade® game client that you use must be patched up to version 2.4.2 or later in order to install the beta test client.
Go to http://beta.wow-europe.com/expansion to download the installer, and copy character(s) to our test realms.
Please be prepared to enter the current retail World of Warcraft account name and password you use, and the appropriate beta code listed below to authenticate your eligibility to connect to the Wrath of the Lich King test realms. To participate in the beta tests, you must have a valid retail World of Warcraft account active and in good standing as of August 25, 2008.
Below is a beta code that will allow you to upgrade the Account you use to play World of Warcraft®: The Burning Crusade®. Each beta code can be used only once to upgrade an active retail World of Warcraft® account.
<<<< ittend a kujcs hejje vanik >>>>
Please retain this email for your records. If you experience any issues creating or accessing the temporary Blizzard Account, please email Billing Support at [email protected].
Sending us feedback:
Typing /bug in chat will open an error reporting interface, and we encourage you to use it any time you encounter a problem or want to send us a suggestion.
Troubleshooting:
If you experience any difficulties installing the beta game client, or have problems connecting to the test servers, please contact Technical Support either by posting on the appropriate forum at http://beta.worldofwarcraft.com or by email at [email protected]. Please remember that this software is still undergoing development, so any in-game issues should be reported using the /bug feature.
és ugyanez fransziául, németül és spanyolul
kaptam ma egy emailt a [email protected] címrõl, benne egy béta kulccsal
a levél eléggé formázatlan, semmi blizzard logo vagy hasonló. 4 nyelven van megírva, mindegyiken wow bétára invitál
kérdésem az, hogy hihetek-e a levélnek, vagy ez is egy fake cucc?
szoval szvsz ez a 900mega meg csak az elso darab lesz 😉 en beraktam torrent kliensbe , mar 30gigat fel is uppoltam belole 😉
Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
Gear: 7/8 t6
Weapon: Black Bow of Betrayer, Bristleblitz Striker, Crossbow of Relentless Strikes
Wapon2:Shilvering Felspine, 2x Dagger of Bad Mojo, Halberd of Desolation
Mount: Amani War Bear, Cenarion War Hyprogryph (és sok egyébb más)
Pvp-gear: kezdetleges, 300 resi, venge + guardian
71k honor pont, 1k arena pont
5k gold
Mindenhol epik gemek és a legjobb encsantok!
Lw/Skinning 375
Bankba: rengetek epik és poti és elixirek + matik!
Bankba: Gloves of Immortal Dusk és Hard Khorium Band matik! csak a sunmoteok kellenek hozzá!
KÍVÁLLÓ REPUK!
lvl70es pvp pet!
RARE PET!!!! Ghost Wolf-al is rendelkezik a karakter, amit már kivettek a játékból!
AZ ACCOUNT WOTLK BETA KEYYEL VAN UPGRADELVE! Vagyis ha letöltitek a wotlk beta klienst akkor tudtok vele játszani!
csak komoly érdeklõdõnek privat!!!
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Gondolj a daily questelõs helyekre, 70 és majd 80 as farmhelyekre insta bejáratokra stb stb stb.
Azért engedték a transfert most és nem mondjuk nyár elején, hogy kevesebb ember csábuljon át warhammerbe.
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
- az én XP-m automatikus frissítésre van állítva, én ezeket a jelenségeket "egy fontos frissítés" telepítése óta tapasztalom, legújabb spybot csak 2 valamit talált de azokat töröltem
- több helyen olvasom, elkezdik teríteni a következõ patch elsõ részét (~1G😎. Nekem Blizz automatikus downloadere is szokott DC-t produkálni, bár úgy emlékszem azt már kikapcsoltam
//OFF: baromi unalmas a WHO szidása ebben a topicban, szerintem már mindenki tudja ki mennyire utálja a WHO-t és miért. Van itt neki saját topicja, át kell menni oda szidni (egyébként azt is olvasom)
\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM
Akinek wow tetszik, az menjen wowozni, akinek war, az warozni. Tök felesleges egymást gyõzködni, nem veszitek észre? <#gonosz3>#gonosz3>
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.