World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#129083
kipróbáltam én is (reggel felmásoltam a dudut), hogy milyen lett az új healup -> spellpower változtatással a heal, hát jah, különösebb változást nem tapasztaltam.
improved tree of life form (új talent) kapott egy csinos kis buffot többek közt +100% armor képében - ~7000 armor, igy a jelenleg imba paláknak (pi**adurva dmg-et képesek kiosztani 3-4 sec alatt), csak olyan 7-8 percbe telt, mire le tudták abálni a hp-met nullára - köszönhetõen a gigalagnak. persze full healer talenten esélyem se volt leverni õket, de kiváncsi voltam, "mennyit bir" az új fa.
hát meg merem kockáztatni, hogy nem lock-os team-ek ellen használható cumó lesz...

amúgy a ~1800 healup-omból lett 908 spellpower. lifebloom tick ~195/stack (endtick ~1550), reju ~890. szal e téren nem sok változott. manaregen ~360mp5-rõl visszaesett 270-re (spirites cuccom gyakorlatilag nuku), de nem vettem észre, hogy itt is egetrengetõ lett volna a különbség (inkább mintha jobb is lenne, mint volt).

lock-ot akarom még betesztelni, csak nem mûxik a charcopy page -.-

Tatyla
#129082
használj ag_unitframe-t

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Magh
#129081
Default UI unitframejeit lehet valahogy mozgatni? Mert az XPerl bugos.

TVelvet
#129080
jah, ha ez live ra megy, lehet megint feltöltöm 1 honapra az accom. 😊
Magh
#129079
Amúgy ez a patch ha live-ra megy, lesz nemulass. Kb mindneki instant öl mindnekit, tiszta vanilla hangulat.

Magh
#129078
Én még ma reggel másoltam.

#129077
haha kalgannak volt egy jo mondata is:

http://blue.mmo-champion.com/6/9956325774-feedback--new-mindflay-animation.html

az uj mind flay animaciorol

"The new one targets the face too for proper meltage." face melt😄

TVelvet
#129076
Nekem nem sikerül másolnom karit, neked igen??!
Tatyla
#129075
igen mivel ez a patch fog majd felmenni miután felraktad a teljes WotLK-et.
anno a BC-vel is így volt 2.0-át újra kellet rakni.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#129074
ma ismét benéztem a bétára,nagyon szépen megcsinálták az árnyék effekteket,és a lock drain nyalábjai is kellemesek a mostanihoz képest.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Magh
#129073
Nekem mûködik minden.

TVelvet
#129072
ok.😊 csak karit másolni nem sikerült még ...
Magh
#129071
PTR-t elindítva a WotLK béta képernyõje fogad, ez OK? Nehogy véletlenül valami hülyeséget töltsek.

Botond
#129070
Amit most töltünk, arról nincs vmi patch notes vhol? 😊
#129069
vetted az acc-ot, mi? 😊

TVelvet
#129068
The character copy queue is currently full.

Please check back later. We apologize for any inconvenience cause and thank you for your understanding.

Please allow time for the copy process to finish before logging into the test realm.
Check below for the average wait times.


dejo... most várhatok mig megint megnyitják fasza..
littleNorbi
#129067
És most per pillanat protection...

littleNorbi
#129066
Blood Elf, Paladin

Csirke4
#129065
Warlock át tud lõni végre a kib*szottkurv*f*sszopónyomorékg*ci pala shielden?<#gonosz1><#idiota>
#129064
death knight ftw! bár lagzik a béta, mint a szemét, és biztos lesz nerfbunkó, de nagyon jól össze van rakva ez a kaszt!
#129063
szoval meg angolul sem tudsz :\ pedig a hatarozott es hatarozattlan nevelot szerintem meg altalanosban is tanitjak elso par oran😛

milyen karid van?(faj,class) csak kivancsisagkepp kerdem

Fehercsoki
#129062
For the Horde helyesen.

XenHai
#129061
e-bay skill:S
littleNorbi
#129060
Nem tegnap, hanem ma 10 perce kezdtem el, és már van egy 70es karim...

littleNorbi
#129059
akkor hogy írják helyesen? bocs hogy nem vok tökéletes...

Fehercsoki
#129058
For a horde...lol...

s0n1c
#129057
😄D
#129056
jo lama lehetsz, tegnap ota wowozol vagy mi?

blizznel ez a torrentes toltesrendszer van mar legalabb 2004 ota. wow eleje ota igy szedi a patcheket (kiveve a kis icipiciket amiket lekap egybe)

http://www.wowwiki.com/Patch_3.0.2

alairasod is elvan baszva, csak ugy szolok.

littleNorbi
#129055
de ez is kliens, direkt nem lehet letölteni?

littleNorbi
#129054
És mi jár vele, ad valamii újdonságokat?

TVelvet
#129053
tuttam hogy a lustaság fél egészség. 😊 thy
Davidus
#129052

V9ykn8_TZL0

TVelvet
#129051
Ti honnan szeditek le a patchet? nekem rohadtul nem akarja szedni, ha simán a klienst szedem le.
Davidus
#129050
nekem most ért le<#hehe>

V9ykn8_TZL0

Magh
#129049
Megy ám, csak mire leszedi az új clienst...

Davidus
#129048
megy a ptr

V9ykn8_TZL0

#129047
Lock Glyph teszt eredmények:

Voidwalker: bugos, nem mûködik.

Siphon life:
demon armorral:base 188 dmg/236 heal, glyph: 222dmg/279 heal
fel armorral:base 221dmg/heal, glyph: 246dmg/heal

Coa: alap dmg 4020, glyphes 4848 (+2 tick)

Immolate: alap dmg 574, 283 tick, glyphes 516dmg, 340 tick

Fear: jelenleg 2k dmg után szakad meg a fear (elõtte nem). Glyphel +20%.

Többit nem néztem/felesleges

Tatyla
#129046
ja isten õrizz,azt a fost?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#129045
passz

a lényeg, hogy már alakul :-)
#129044
nem javít semmit.
felkészítõ patch a következõ kiegészítõre.

littleNorbi
#129043
Akkor talán válaszolhatnál is rá...

#129042
érdekes nekem azutan mûködött rendesen

need beta key

#129041
ez a kerdes megmosolyogtatott

#129040
megoldódott, de csak egy wow reinstallal. alap + tbc + 2.4.3-ig peccs, most meg a béta peccseket szedem, hát van egy pár... franc se gondolta, hogy ennyi macerával jár a béta :-D

amúgy rendszergazdaként indítottam mindent
littleNorbi
#129039
Mit javít ez az új 3.0.1-es patch, hogy ilyen nagy?

#129038
A LK telepítõt is jobb klikk futattás rendszergazdakent indítottad utánna?

need beta key

#129037
így se megy :-(
Magh
#129036
Ebbõl maximum noobwhine lesz, mert egy komoly erõlelépés, ahogy a nova is. Egy dolog, hogy pontosan tudjuk majd kezelni, és idõzíteni a nagyobb sebzést/újabb CC-t, de az ellenfél is pontosan tudja.

Amúgy az a 2k kicsit kevésnek tûnik, én úgy tudtam, 40% total HP, ami jelenleg olyan 4-5k.

#129035
vistad van? ha igen akkor elõbb alap wowot intdítsd jobb klikk és futtatás rendszergazdaként, és utánna próbáld telepíteni LK et, ígymár látni fogja


ui.: neeed beta key! <#vigyor>

need beta key

#129034
értettem a viccet, de az korántsem vicces, amit a goa mûvel.
inkább szánalmas 😊