World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#129083
kipróbáltam én is (reggel felmásoltam a dudut), hogy milyen lett az új healup -> spellpower változtatással a heal, hát jah, különösebb változást nem tapasztaltam.
improved tree of life form (új talent) kapott egy csinos kis buffot többek közt +100% armor képében - ~7000 armor, igy a jelenleg imba paláknak (pi**adurva dmg-et képesek kiosztani 3-4 sec alatt), csak olyan 7-8 percbe telt, mire le tudták abálni a hp-met nullára - köszönhetõen a gigalagnak. persze full healer talenten esélyem se volt leverni õket, de kiváncsi voltam, "mennyit bir" az új fa.
hát meg merem kockáztatni, hogy nem lock-os team-ek ellen használható cumó lesz...
amúgy a ~1800 healup-omból lett 908 spellpower. lifebloom tick ~195/stack (endtick ~1550), reju ~890. szal e téren nem sok változott. manaregen ~360mp5-rõl visszaesett 270-re (spirites cuccom gyakorlatilag nuku), de nem vettem észre, hogy itt is egetrengetõ lett volna a különbség (inkább mintha jobb is lenne, mint volt).
lock-ot akarom még betesztelni, csak nem mûxik a charcopy page -.-
improved tree of life form (új talent) kapott egy csinos kis buffot többek közt +100% armor képében - ~7000 armor, igy a jelenleg imba paláknak (pi**adurva dmg-et képesek kiosztani 3-4 sec alatt), csak olyan 7-8 percbe telt, mire le tudták abálni a hp-met nullára - köszönhetõen a gigalagnak. persze full healer talenten esélyem se volt leverni õket, de kiváncsi voltam, "mennyit bir" az új fa.
hát meg merem kockáztatni, hogy nem lock-os team-ek ellen használható cumó lesz...
amúgy a ~1800 healup-omból lett 908 spellpower. lifebloom tick ~195/stack (endtick ~1550), reju ~890. szal e téren nem sok változott. manaregen ~360mp5-rõl visszaesett 270-re (spirites cuccom gyakorlatilag nuku), de nem vettem észre, hogy itt is egetrengetõ lett volna a különbség (inkább mintha jobb is lenne, mint volt).
lock-ot akarom még betesztelni, csak nem mûxik a charcopy page -.-
használj ag_unitframe-t
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Amúgy ez a patch ha live-ra megy, lesz nemulass. Kb mindneki instant öl mindnekit, tiszta vanilla hangulat.
#129077
haha kalgannak volt egy jo mondata is:
http://blue.mmo-champion.com/6/9956325774-feedback--new-mindflay-animation.html
az uj mind flay animaciorol
"The new one targets the face too for proper meltage." face melt😄
http://blue.mmo-champion.com/6/9956325774-feedback--new-mindflay-animation.html
az uj mind flay animaciorol
"The new one targets the face too for proper meltage." face melt😄
igen mivel ez a patch fog majd felmenni miután felraktad a teljes WotLK-et.
anno a BC-vel is így volt 2.0-át újra kellet rakni.
anno a BC-vel is így volt 2.0-át újra kellet rakni.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
ma ismét benéztem a bétára,nagyon szépen megcsinálták az árnyék effekteket,és a lock drain nyalábjai is kellemesek a mostanihoz képest.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
PTR-t elindítva a WotLK béta képernyõje fogad, ez OK? Nehogy véletlenül valami hülyeséget töltsek.
#129069
vetted az acc-ot, mi? 😊
The character copy queue is currently full.
Please check back later. We apologize for any inconvenience cause and thank you for your understanding.
Please allow time for the copy process to finish before logging into the test realm.
Check below for the average wait times.
dejo... most várhatok mig megint megnyitják fasza..
Please check back later. We apologize for any inconvenience cause and thank you for your understanding.
Please allow time for the copy process to finish before logging into the test realm.
Check below for the average wait times.
dejo... most várhatok mig megint megnyitják fasza..
Warlock át tud lõni végre a kib*szottkurv*f*sszopónyomorékg*ci pala shielden?<#gonosz1>#gonosz1><#idiota>#idiota>
#129064
death knight ftw! bár lagzik a béta, mint a szemét, és biztos lesz nerfbunkó, de nagyon jól össze van rakva ez a kaszt!
#129063
szoval meg angolul sem tudsz :\ pedig a hatarozott es hatarozattlan nevelot szerintem meg altalanosban is tanitjak elso par oran😛
milyen karid van?(faj,class) csak kivancsisagkepp kerdem
milyen karid van?(faj,class) csak kivancsisagkepp kerdem
#129056
jo lama lehetsz, tegnap ota wowozol vagy mi?
blizznel ez a torrentes toltesrendszer van mar legalabb 2004 ota. wow eleje ota igy szedi a patcheket (kiveve a kis icipiciket amiket lekap egybe)
http://www.wowwiki.com/Patch_3.0.2
alairasod is elvan baszva, csak ugy szolok.
blizznel ez a torrentes toltesrendszer van mar legalabb 2004 ota. wow eleje ota igy szedi a patcheket (kiveve a kis icipiciket amiket lekap egybe)
http://www.wowwiki.com/Patch_3.0.2
alairasod is elvan baszva, csak ugy szolok.
V9ykn8_TZL0
Ti honnan szeditek le a patchet? nekem rohadtul nem akarja szedni, ha simán a klienst szedem le.
#129047
Lock Glyph teszt eredmények:
Voidwalker: bugos, nem mûködik.
Siphon life:
demon armorral:base 188 dmg/236 heal, glyph: 222dmg/279 heal
fel armorral:base 221dmg/heal, glyph: 246dmg/heal
Coa: alap dmg 4020, glyphes 4848 (+2 tick)
Immolate: alap dmg 574, 283 tick, glyphes 516dmg, 340 tick
Fear: jelenleg 2k dmg után szakad meg a fear (elõtte nem). Glyphel +20%.
Többit nem néztem/felesleges
Voidwalker: bugos, nem mûködik.
Siphon life:
demon armorral:base 188 dmg/236 heal, glyph: 222dmg/279 heal
fel armorral:base 221dmg/heal, glyph: 246dmg/heal
Coa: alap dmg 4020, glyphes 4848 (+2 tick)
Immolate: alap dmg 574, 283 tick, glyphes 516dmg, 340 tick
Fear: jelenleg 2k dmg után szakad meg a fear (elõtte nem). Glyphel +20%.
Többit nem néztem/felesleges
ja isten õrizz,azt a fost?
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
#129045
passz
a lényeg, hogy már alakul :-)
a lényeg, hogy már alakul :-)
#129044
nem javít semmit.
felkészítõ patch a következõ kiegészítõre.
felkészítõ patch a következõ kiegészítõre.
#129042
érdekes nekem azutan mûködött rendesen
need beta key
#129041
ez a kerdes megmosolyogtatott
#129040
megoldódott, de csak egy wow reinstallal. alap + tbc + 2.4.3-ig peccs, most meg a béta peccseket szedem, hát van egy pár... franc se gondolta, hogy ennyi macerával jár a béta :-D
amúgy rendszergazdaként indítottam mindent
amúgy rendszergazdaként indítottam mindent
#129038
A LK telepítõt is jobb klikk futattás rendszergazdakent indítottad utánna?
need beta key
#129037
így se megy :-(
Ebbõl maximum noobwhine lesz, mert egy komoly erõlelépés, ahogy a nova is. Egy dolog, hogy pontosan tudjuk majd kezelni, és idõzíteni a nagyobb sebzést/újabb CC-t, de az ellenfél is pontosan tudja.
Amúgy az a 2k kicsit kevésnek tûnik, én úgy tudtam, 40% total HP, ami jelenleg olyan 4-5k.
Amúgy az a 2k kicsit kevésnek tûnik, én úgy tudtam, 40% total HP, ami jelenleg olyan 4-5k.
#129035
vistad van? ha igen akkor elõbb alap wowot intdítsd jobb klikk és futtatás rendszergazdaként, és utánna próbáld telepíteni LK et, ígymár látni fogja
ui.: neeed beta key! <#vigyor>#vigyor>
ui.: neeed beta key! <#vigyor>#vigyor>
need beta key
#129034
értettem a viccet, de az korántsem vicces, amit a goa mûvel.
inkább szánalmas 😊
inkább szánalmas 😊