World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

torrente111
#129133
sziasztok.ha valaki tudja oszza meg velem légyszives,hogy mi lessz az uj kiegészítõ megérkezése után a pl a T6 ba öltöztetett karikkal?farmolhatják elõrõl az uj szettet?ha lessz?

#129132
jah, nem kell a para, nyugi, lesz instant corr, már 3 éve is kellett volna, hogy legyen, épp ideje.
ha a druidák megkapták a halottfelélesztõs spelljüket csak úgy grátisz, lock-oknak ez lesz a minimum x)

#129131
Hagyd már abba ezt az értelmetlen sírást. Betaban nem instant jönnek a dolgok. Valószínû következõ peccsben már benne lesz.

#129130
Accountomat cserélném van rajta 2 db 70es kari (lock,rugó).Druid vagy priest érdekelne,ha valakit érdekel irjon priviben több infóért.

#129129
Te Crassus, nem az Arathoron vagy véletlenül? Mert ha igen, akkor BS-el vagytok egy group-ban, ha így van, akkor miért nem tegnap voltál EoTS-on? 5 meccsbõl 5-öt veszített az ally és kétszer úgy, hogy az allynak az elején 3 tornya volt...a végén meg már a szikláról sem ugráltunk le, mert ott vártatok minket. Szóval nem értem, hogy a p...ba veszítitek el EoTS-t mert amikor én vagyok ott baszottul az ally veszít. AB-rõl már nem is beszélek. Egyedül AV az, amit általában fele-fele arányban nyer Ally.

#129128
Az nem baj ha bugos mert azt kijavítják. A gond akkor van, ha ezt az instant corruptiont teljesen kivették. Csak azt nem értem, minek adják kék postban ha 2 hét múlva kiveszik. Legalább gondolják át mielõtt jól befûtik az embert utána meg jön a pofáraesés. Gondolom a sok noob nerf lockz QQ faszsága miatt vették ki.
#129127
soot most meg a devastation->ruin-ra sem lehet tenni mert bugos😄 klikkelsz ra de nem megy ra egy pont sem.

#129126
Akkor fury lesz. Köszönöm.
Ventura82
#129125
csak prot? hát ha sok idõd van, akkor el lehet szórakozni így is. Szintezésre inkább arms/fury. Gyorsabban fog menni a fejlõdés. Én anno 40ig proton fejlõdtem, de utána már kínlódás volt, úgyhogy gyorsan át is pakoltam furyra.
Fury warri + vmi healer az már egy egész haladós kis kombó.

Ha már nem akarsz szintezni akkor jó a prot warri instázni, raidre... egyesek szerint még arénázni is egy jó teammel. De a tankolást azért nem árt megtanulni elõtte.

#129124
Jó, csak azt hittem ezt a patch-be beleteszik. Amikor láttam hogy nincs benne arra gondoltam hogy kivették. És már a wotlkwiki-n sincs ez az infó, pedig oda is ki lett írva.
Davidus
#129123
ptr build ugyanaz mint ami a beta szervereken van csak nem lehet átmenni northrendre. instant corruption még bétában sincs csak be lett ígérve a fórumban. lesz még 1-2 peccs mire live lesz a cucc

V9ykn8_TZL0

#129122
Üdv. Szerintetek jó ötlet-e olyan warriort nyomni, amelyiknél csak a Protection-ra rakok pontot. Ennél a karinál mindig lesz mögötem egy healer-elemental sámán, egyedül soha nem fog menni. Esetleg tegyek-e máshová egy-egy pontot, vagy elég ha tartom a tömeget a sámán majd elintézi õket?
#129121
A patch notes-ban nem láttam a lock instant corr talentjét. Ugyanúgy cast time csökkentés van, és a ruin is maradt ahol volt. Kivették ezeket mielõtt berakták volna? Kék postban írták ezeket nem is olyan rég. Tudtok errõl valamit?
Davidus
#129120
ja király. lesz idõm végigtolni a fallout 3at😄

V9ykn8_TZL0

Count Adyn
#129119
WoW ból nekem már túl sok volt, azabaj vele😄 úgyhogy most mmo free vagyok!😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#129118
Tusy 😄

elhiszem, hogy nem hiszed😊, de "been there, done that, got that t-shirt"
és mai napig visszasirjuk olyan jo volt. szorakoztato volt.
szal mûködhet!
remélem a war ilyen lesz, ha nem akkor sajna nem : )
és mint egyszer vki irta lentebb, ettol a wow nekem nem lesz se jobb se rosszabb. raidelni nem tudok, úgyhogy a játék számomra értelmét vesztette..

anti hero

#129117
- mindenki leírhatja, de lehetõleg a wow-ról ha már ez annak a topicja. Ez nem az aoc topic, hogy más témájú (WHO) hsz.-okkal kelljen életben tartani. _szerintem_

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

Count Adyn
#129116
Én is azt hiszem, hogy pvp endgamemel nem lehet évekig játszani, és lehet azt szórakoztatónak találni. Legalábbis nekem, de sokan vannak igy ezzel szerintem😊 Persze nagyon jó móka eleinte, de ha pörgõs hentelést akarok akkor játszok valami fpst pár órát^^ Napi egy két óránnál több ideig nem tudna lekötni a folyamatos pvp. Egy mmo t meg reggeltõl estig akarok játszani ha lehet😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#129115
en ide se jonnek, ha nem irnal be baromsagokat, de viszont wow es war topikban is ontod magadbol a faszságot

megint mirõl beszélsz ember??!??? mi nem rosszabb???

anti hero

#129114
hétfõ reggel van, sry -.-

#129113
ez se rosszabb, mint a whofanboi kategória, amit te is nyugodtan magadra húzhatsz.
(az meg hogy a pvp endgame tartalom mennyire lesz szórakoztató a jónép számára az meg pár héten belül ki fog derülni)

#129112
kurva nagy tévedés, ha azt hiszed, hogy pvp endgamemel nem lehet évekig játszani, és lehet azt szórakoztatónak találni..

egy pötty szélesebb látókör nem ártana*, mert igy az emberek beskatulyázhatnak a sötét-ember-buta-wowfanboi skatulyába ;d

*-akinek inge.+wildor szives figyelmébe

anti hero

Ams
#129111
ez gyenge volt. 😊

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

#129110
1. ez egy fórum, ahol mindenki leirhatja a véleményét (jól tudom, vagy esetleg tévedek?)
2. lottószámok: 1, 2, 3, 4, 5 (ne röhögj, statisztikailag ugyanannyi esélye van ennek az 5 számnak is, mint a többinek)
3. nem kivánom, hogy bebukjon
4. annyi történt, hogy leirtam a tapasztalataim, azok pedig nem voltak túl fényesek
5. izé
6. bigyó
7. haza akarok menni
8. peace

AnarchoiD
#129109
mibaj van ezzel ?😊 pvp rulezz

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

s0n1c
#129108
Kérhetném az eheti lottószámokat is Mr. Jós? 😊 Én komolyan nem értelek, fikázzál, szíved joga, de te már kajak kívánod, hogy a war bebukjon... Why oh why? Nem fogod fel az agyaddal, hogy a verseny az mmo piacon a játékosokkal tenné a legjobbat? Próbálj már meg egyszer gondolkozni is mielõtt megszólalsz, kérlek szépen!
Ventura82
#129107
Reggelt!


Ezt láttátok már? Lehet örülni! <#buck>

#129106
hát mert az.
az egész gamma pár hét múlva egy neverending oldskool av-vá fog átalakulni.
non-stop, heteken át tartó hentelés lesz több fronton.
azt ennyi.

#129105
csúnyán bebugzott tegnap este a death knight.

SPOLIER!!!

a light's chapel (e. plaguelands) csatájának a jutalma elméletileg 1 db upgraded fegyver (balta vagy kard), a death gate spell (visszateleport az anyarõdbe) és 6 talent pont, meg némi xp. ehhez képest jött a fegyver és az xp. se teleport, se talent pont. következõ küldetés viszont felvehetõ: vissza kell teleportolni az erõdbe, és ott beszélni azzal, aki amúgy ezt a kvesztet adta a csatamezõn. teleport nincs, van viszont taxijárat: csakhogy ha így megyek fel, nem lesz ott az npc. faja!
#129104
wildor hasonlitotta ahhoz, onnan meritettem😄

#129103
Nincs valami ismerosod, akit faraszthatsz ezzel, ehelyett a forum helyett? 😊

Vagy mondjuk kialtsd bele az ejszakaba.

[HUN]Crassus
#129102
EOS kritikán aluli

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#129101
ez van......sajnos

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

BEAST
#129100
jaj. <#wilting>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

[HUN]Crassus
#129099
A JÉÉDES PICSÁBA TAKARODJON EL AZ ÖSSZES FASZPÖRGETTYÛ AKI NEM KÉPES KETTÕ, AZAZ KETTÕ, KIBEBASZOTT PERCET ARRA FORDÍTANI,hogY UTÁNANÉZZEN 1-2 ALAP TAKTIKÁNAK AZ ADOTT BG-re VONATKOZÓLAG AHOVÁ BEJELENTKEZIK!!!

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

BEAST
#129098
Ha nem probaltad, es nem tudod milyen miert hasonlitod AVhez O_o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#129097
hat aki eloszor latta annak lehet fun lesz par hetig😄 de aki mar megelt 3 ev AV-t annak mar nem biztos😄 (mondom ezt ugy hogy en nem lattam meg a warhammert) en speciel mar ss-tm-t is untam (meg mondjuk fps-m is beka segge alatt volt) amikro kijott a honor rendszer de bg-k meg nem voltak.

BEAST
#129096
En hiszek neked. Viszont ettol fuggetlenul a torteneted akkor is stantit. Emberek ezrei elveztek a harcokat, annak ellenere hogy a legtobbjuk eletukben elosszor latta a jatekot, a kasztokat, es leginkabb azt sem tudtak mi, merre, hany... bar a toled mar wowban megszokott modon szakertesz, igy ertheto.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#129095
nem is csodálom, mivel a healer a másik serveren volt.
kicsit belekeveredtél a dolgokba, de sebaj.

BEAST
#129094
Azert kerdeztem mert rank3-4 utan mar csak malav jatszott azzal a karakterrel, leginkabb egyutt mentunk es nem igazan remlenek az instant halos Wildor healelos nagy csatak :d

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#129093
nem játszottunk, csak összefutottunk festernplatz-nál vagy hol a búbánatban, t1 rvr zónában.
én lvl 8 voltam, õ meg asszem talán 11?
szal az a rank3-4 kicsit mellément, de sebaj 😊
amúgy ja, nagy csaták voltak, heal nélkül olyan profin halt instantba a chosenem, hogy esélyem se volt sehova se búrni a másik oldalon lévõ 3 mázsányi ranged kari elõl meleeként.

BEAST
#129092
Amugy meglepo elmenyeid voltak, szerintem ez is leginkabb az elfogultsagbol adodik, meg csak a szandek sem volt meg benned hogy "megtanulj" jatszani a kasztokkal... de szived joga szabadon fikazni, csak nem szeretem ha nincs mogotte semmi. Amugy ha akkor jatszottal Jabarral amikor gondolom, akkor rank 3-4 korul osszesen 2 talan 3 kepesseggel kepzelem mekkora csataid lehettek 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

TDC Geronimo
#129091
Mikor játszottál Jabarral?

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#129090
én tegnap is csak azt nem értettem pl. (healerrel voltam, azt meg ugye elég nehéz megdögleszteni), hogy jött velem/velünk szembe pl. csúnyavagyok nevû marauder vagy 30x legalább, aztán kb. instantba meg is halt mindig, szal nem vágom, hogy ebben valakinek mi az élvezet?
értem én, hogy harcolunk meg miaszösz, de mi a jó abban, hogy harcolsz 5 mp-et, utána meg 2 percig futsz vissza? (nemtom másik oldalon volt-e heal, de én szanaszét healeltem az ordereseket, dõlt is a renown pont, mint állat)
aztán mikor chosen-nel voltam, akkor is ugyanez volt a szitu.
jött pl. jabar, gondoltam jól szarráhealeli a chosen-em seggét, aztán jött szembe 10 orderes, mi ott voltunk ketten, jabar meghalt 5 sec alatt és meg követtem õt 2 seccel késõbb.
hát valahogy nem volt fun...

lehet fikázni de én pl. arénában azt is szeretem, hogy tudom, hogy ha egyik oldalon 2 megy be, akkor a másikon is 2. akármennyire is unbalanced az aréna, még mindig balancedebb (szépen magyarul), mint a 2vs10/30vs40/stb. felállások. (ezért is parázok kicsit a wotlk-ban lévõ pvp area miatt is, mert ha azt nem oldják meg rendesen, akkor a többségben lévõ csoport simán el fogja söpörni a másikat a létszámukból adódóan is, kompenzáló buffok ide-vagy-oda)

na mentem tv-zni, kivételesem most jó film fut az rtlklub-on x)

Magh
#129089
Én ma reggel belogoltam a Headstartra, de valahogy nem érzek semmi késztetést rá. Ennél az AoC tízszer jobban érdekelt.

#129088
mára wow-ból elég is volt most ez az 1 óra ptr bóhockodás 😊
kacérkodtam who-val is, nagy volt a csábítás, uninstalltam, felraktam, feltoltam rank 7-ig egy chosen-t, nagyokat rvr-eztem (már tudom, miért van hálálra butitva a graf, ilyen saccperkb. ~40vs40-nél már szanaszét lagozta a gépem magát, meg 10 percenként crash volt, annyira nem birta, pedig egyáltalán nem szar gép), de mivel a neverending av-t nem szeretem (1 ponton toporgott a két ellenséges banda legalább 4 órán át- se elõre, se hátra, s ment, és ment és ment és csak ment a hent végetnemérõen), igy kiléptem, újra töröltem (úgyis nem sokkal késõbb befejezõdött az ob), szal', jah, jöhetne már az a wotlk...

#129087
nem vicceltem, tényleg vagy 8 percen át ütötte a tölgyfát 😄 (full s2-ben volt a tag)
bugosság ide vagy oda.
végefelé már komolyan azt hittem, megunja és otthagy. de nem. aztán jött egy megalag és hirtelen eltünt a 40% hp-m, hiába spammeltem a hot-okat.
a röhej az volt, hogy észre se vettem, hogy végetért a duel, mert nem láttam 1 hp közelében magam sose...
szal' jah, szeressük a lag-ot 😊

Magh
#129086
Pala még mindig bugos ne viccelj, intant úgy agyonvágott, hogy a fele overkill volt.

#129085
sokat fejlõdött, mióta utoljára láttam 😊
nekem pl. bejön.

Tatyla
#129084
most amúgy így néz ki az UI-m:

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA