World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
2AB2AM
4,67sec
1400+2x0,7143=0,934(1300+1,8786x)
1400+1,4286x=1214,2+1,7546124x
185,8=0,3260124x
x=569,91
3AB2AM
6,5sec
2100+3x0,7143=1,3(1300+1,8786x)
2100+2,1429x=1690+2,44218x
410=0,29928x
x=1369,95
Azaz a 3AB2AM spam 1370bonus dmg alatti mage-eknek nagyobb dps-t ad, mint a sima AM spam. Mana költsége a 3AB szakasznak 158/sec, ami alig magasabb az AM spam 148/sec-jénél. A 3AB2AM rotáció 152mana/sec, ami a bõven tartható kategóriába esik. Tehát ez a legjobb arcane rotáció jelenleg, ennek a dps-ét érdemes összehasonlítani a fire, ill. 41-0-20 frost raid build-ekével.
Mighty: talenteket természetesen számoltam, a többi raid buff kb. egyenletesen hat, bár pl. az arcane-os build-ek dps-e jobban nõ minden +crittõl, amit a raid adhat. AB spam-et, meg mint látható nincs az a manareg, ami lehetõvé tenné.
(Sõt azt is számoltam, hogy érdemes-e az arcmiss spam-be a nagyon mana hatékony 2,5sec-es AB-t rakni, 2AM1AB arányban, de 700+0.7143x=650+1,8786x/2
x=222,22 miatt 222,22 bonus dmg fölött, már gyengébb a dps-e, szóval, ha nincs AB-n a mínusz cast time buff, akkor még az am-nél is gyengébb dps-t ad. Persze a 2ab-2am, 3ab-2am rotációt még külön ki kell számolni, az lehet, hogy növeli és dps-t, és nem borítja fel a mana háztartást. Eddig a nyerõ a scorch-ot nem kasztoló - ezt megteszi helyette egy másik firemage - firemage. A guildünkben pár mage átállt 41-0-20-ra bt vége felé, és kielõztek minket fire mage-eket, érdemes megnézni, hogy ez +15% CoS miatt volt, vagy eleve jobb volt a build. Gyanítom, hogy az utóbbi, mert nem is ritkán kirakták a CoE-et is a wlockjaink.)
V9ykn8_TZL0
mage
nova
blink
warrior
trinket
intercept
hamstring
blade storm
V9ykn8_TZL0
mage nézi egy darabig ahogy pörögsz aztán szarrá lõ😄
V9ykn8_TZL0
menekül a józsi te meg elé lõsz egy freezing trapet😄
V9ykn8_TZL0
de ennek a talentnek nem is állna jól a CC break mert miután elnyomod 6 másodpercig nem tudsz használni semmilyen skillt.
imp interceptre kéne egy hasonló effeckt mint amit most a fury kapott
heroic leap
It was a cool, signature move, but just not worth the amount of programming and design time it would have taken to get it right. We have a lot of other talents we want to look at.
V9ykn8_TZL0
Heroic Fury (Tier 9) - Removes any Immobilization effects and refreshes the cooldown of your Intercept ability. (45 Sec Cooldown)
már prot meg fury is ki tud jönni a CCbõl. már csak armsnak kell valami😛
V9ykn8_TZL0
V9ykn8_TZL0
occó e cigi és lötty érdeklődni pmben
Talenteket figyelembe vettél?
DPS-nél figyelembe van véve a raidre ható összes dmg/crit anyámkínja növelõ effekt?
Ráadásul ez a rotáció megköveteli az egyhelyben állást.
Wildorral értek egyet. Ez már nem játék, ha ilyeneken gondolkozol.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
Lifebloom (Rank 1, level 64): Now costs 14% of base mana, up from 10%, healing down from 280 over 7 sec to 224 over 7 sec. Bloom unchanged.
-Feral charge+ez+downranking nerf
Palák ideje újra eljön 2v2ben, nem csak ezek a nerfek miatt, hanem a pala buffok miatt is 😊
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
nekem is itt lett ba**ottúl elegem az egész raidelésbõl, mikor jöttek xyz arcok, aztán jól megmondták a frankót, hogy "mer-az-EJ-fórumon-kiszámolták-hogy-az-a-tuti-s-neked-is-át-kell-speccelned-olyanra".
na itt mondtam azt, hogy nyasgem.
én játszani, szórakozni, lazítani szeretnék, s nem pedig azt, hogy matekszámsorok+képletek, meg hasonló szarságok pörögjenek a fejemben raid alatt.
olyan build-del, ami nekem tetszik, s aminek a kezeléséhez a legjobban értek.
javaslom inkább neked is ezt...
#129251-ben fb chaincast 180sec-re 25500mana
#129249-re pedig 1087dps
ez utóbbi nincs is annyira messze a chain AM 859dpsétõl, úgyhogy ha nincs másik firemage, aki felteszi az imp scorch-ot, akkor lehet nem is annyira jó ez a bevett fire build.
241/5 manaregen; talent 30% -> 72/5 manaregen chaincast alatt -> 2592mana visszatöltése 180sec alatt
base mana:9386-7145=2241
495INT 151-344INT 20int->20mana 475int->7125mana
új int talentbõl:569INT 20int->20mana 549INTx15=8235mana
Új manapool:8235+2241+20=10496mana
ArcaneBlast:633mana AB+ArcanePower:823mana
3min rotation:
15sec 130% manaköltségen->10db AB, ebbõl -10% ClearCastin-os AB -> 9db AB 130%-on ->7407mana
165sec 100% manaköltségen->110db AB, ebbõl -10% CC-s AB -> 110-11=99db 100%-on ->62667mana
AB chaincast AP használattal 180sec alatt 70074manát fogyaszt (összehasonlításképpen 180sec FireBall chaincast 30600mana).
Rendelkezésre álló mana:10496+2592=13088mana +manakövek,potion-ök.
Sajnos esély se lesz rá, még Sunwell gear-ben sem😞
Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.
+15%int
+dmg (25% of int)
pom
15sec +30%spelldmgdone +30%manacost
10%clearcasting->+30%critchance
+50% crit dmg bonus
+3%spell dmg
+3%spellcritchance
Fireball 425mana 287,6dmg/1sec 633-805ddmg (719ddmg)/cast + 84dot/8sec (26,5dot/2,5sec) 2,5sec cast 1,69dmg/mana ddmg 100% (115%) +dmg from bonus dmg on ddmg only
+15% fire dmg done (need refresh)
+3%spell dmg done
+10% fire dmg done
+20% spell dmg done (if trg under 20% hp)
+6% firecritchance
+3% firecritchance
+10% firecritchance/ firespellcast until 3 crits
if crit +dmg from 40%spelldmg (in 4sec) (470,4dmg/4sec)
19,38%critchance
20,305%critchance (with +15%int)
569,25int vs 495int
+1408mana
+142,31spell dmg
1318spell dmg vs 1176spell dmg 2071,4dmg (828,56dmg/1sec) 2234,7dmg
3509,2336dmg 3775,99dmg (755,198dmg/1sec) vs 4142,8dmg
1357,54spell dmg
2651,392dmg (1060dps) (3065,672 if trg under 20%hp) 3850,27dmg(770dps)
crit:3976,5dmg (1590,6dps) 7700dmg (1540dps)
3MIN:
1pom (750dmg) +9%critchance
15sec +30%spelldmgdone if crit -> 470dmg/4sec (117,6dps)
18sec +30%critchance critbonus=150%
critbonus=200% combustion (3crit in 3mins)
+3%critchance
23,305%critchance, 200%, 18sec 53,305%critchance,
31,38%critchance, 150%, if crit -> 470dmg/4sec, +3crits
9,6critdps 8,4normal dps 56,484sec critdps+7,5sec
20200dmg 15sec 123,516sec normal dps-7,5sec
133390+6468+14784 859,1dps 12029dmg+89809,56dmg+130926,96dmg 12029dmg+101734,56dmg+122976,96dmg=236740,52dmg 1315,22dps
Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.
arms
MS mellé belépett az overpower mint az arms meghatározó skillje.
ezzel bejött egy olyan probléma is hogy ha átmész berserker stancebe akkor kb a sebzésed fele kuka.
sudden deathet gondolom nem kell részleteznem mennyire durva😄
engedélyezniük kell battle stanceben is a pummelt meg az interceptet és akkor minden szép meg jó lesz😛
fury
mikor aheroic leapet kipróbáltam az elsõ gondolatom az volt hogy MI EZ A SZAR???
aztán rájöttem hogy ez az a skill amit mindig is hiányoltam😄
nem úgy mûködik mint a charge meg az intercept hogy a célpont fejére ugrik hanem amerre néz abba az irányba.
2x2Ht gondolom nem kell részletezni a -50% heal debuff meg szinte mindig fent van a targeten.
mindkét tree nagyon komoly burst de a fury most jobban használható mert nincs olyan megkötés mint armsnál az overpower.
V9ykn8_TZL0
2008. november 13-án WoW nap a Camelotban!(Nyíregyháza,Nyírpláza)
Délután folyamán Wow kártya bemutató, társasjáték bemutató.
0 órától
megvásárolható az új kiegészítõ a
World of Warcraft Wrath of the Litch King kiegészítõ alap és collector verizója.
Ha elõrendeled vagy a megjelenés napján megvásárolod, visszanyerheted az árát! Egy szerencsés vásárlók ugyanis nyer 10,000 Ft vásárlási utalványt!
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
no comment.
ennek a free transfernek aztán sok értelme volt 😄D
a régi jatekosok közül kb 2 en játszanak még. A többiek Lineageznek meg RL heroznak. 😛
Majd kiegre szeretnénk összeszedni a régi bandát.<#rolleyes>#rolleyes>
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
From: Frostmane, Kazzak, Stormscale
To: Xavius
DE KI FOG EGY RETARDÁLT BATTLEGROUPBA TRANSFERELNI AMIBEN 5 SERVER VAN?!
istenem...<#idiota>#idiota>