World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#129283
én el nem hiszem, hogy te élvezed azt, hogy ilyen baromságokon agyalhatsz...

[HUN]Crassus
#129282
BOK 5!!! talentpont??!?!??! LOLBAZZ

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

panther112
#129281
Ha esetleg valakit érdekelne:
2AB2AM
4,67sec
1400+2x0,7143=0,934(1300+1,8786x)
1400+1,4286x=1214,2+1,7546124x
185,8=0,3260124x
x=569,91
3AB2AM
6,5sec
2100+3x0,7143=1,3(1300+1,8786x)
2100+2,1429x=1690+2,44218x
410=0,29928x
x=1369,95
Azaz a 3AB2AM spam 1370bonus dmg alatti mage-eknek nagyobb dps-t ad, mint a sima AM spam. Mana költsége a 3AB szakasznak 158/sec, ami alig magasabb az AM spam 148/sec-jénél. A 3AB2AM rotáció 152mana/sec, ami a bõven tartható kategóriába esik. Tehát ez a legjobb arcane rotáció jelenleg, ennek a dps-ét érdemes összehasonlítani a fire, ill. 41-0-20 frost raid build-ekével.

#129280
Tegnap updatelték a wowhead talentkalkulátorát. érdekes. Örülünk lockok?
panther112
#129279
Júni eleje óta nincs aktív acc-om, szóval nekem most maradt ez, és Sunwell raid-ezése kimarad az életembõl. Új talenteket pedig azért nem számolok, mert még nagyon bizonytalan, hogy maradnak-e.

Mighty: talenteket természetesen számoltam, a többi raid buff kb. egyenletesen hat, bár pl. az arcane-os build-ek dps-e jobban nõ minden +crittõl, amit a raid adhat. AB spam-et, meg mint látható nincs az a manareg, ami lehetõvé tenné.

(Sõt azt is számoltam, hogy érdemes-e az arcmiss spam-be a nagyon mana hatékony 2,5sec-es AB-t rakni, 2AM1AB arányban, de 700+0.7143x=650+1,8786x/2
x=222,22 miatt 222,22 bonus dmg fölött, már gyengébb a dps-e, szóval, ha nincs AB-n a mínusz cast time buff, akkor még az am-nél is gyengébb dps-t ad. Persze a 2ab-2am, 3ab-2am rotációt még külön ki kell számolni, az lehet, hogy növeli és dps-t, és nem borítja fel a mana háztartást. Eddig a nyerõ a scorch-ot nem kasztoló - ezt megteszi helyette egy másik firemage - firemage. A guildünkben pár mage átállt 41-0-20-ra bt vége felé, és kielõztek minket fire mage-eket, érdemes megnézni, hogy ez +15% CoS miatt volt, vagy eleve jobb volt a build. Gyanítom, hogy az utóbbi, mert nem is ritkán kirakták a CoE-et is a wlockjaink.)

Davidus
#129278

V9ykn8_TZL0

#129277
Eddig is a restokin volt a legjobb spec, amit nem nagyon befolyasolnak a valtozasok.

Magh
#129276
Mage ellen konkrétan fing (bár stun-ban jókor elkapva meg is öli), de a legtöbb class nem tud mit csinálni, ha HS után elnyomod (persze ki kell várni a cooldownokat etc.) Jó ki képesség az.

Davidus
#129275
viszont jól használható skill most is.

mage
nova
blink

warrior
trinket
intercept
hamstring
blade storm

V9ykn8_TZL0

Magh
#129274
Azért nem szed ki, mert magas offenzív értéke van.

Davidus
#129273
bladestorm nem szed ki a CCbõl. még ha ki is szedne mage ellen akkor se érne semmit. általában a mage nem áll meg melletted miután lenovázott szóval hiába jönnél ki a CCbõl mert 6 másodpercig csak pörögsz normal speeddel és nem használhatsz interceptet.
mage nézi egy darabig ahogy pörögsz aztán szarrá lõ😄

V9ykn8_TZL0

Magh
#129272
Ez sokkal használhatóbb, mint a kezelhetetlen Leap. Armsnak ott a Crapstorm, ami offenzíven is használható (cloth-ra simán sebez 8k-t).

Davidus
#129271
*New Skill* Freezing Arrow (Level 80) - Fire a freezing arrow that places a Freezing Trap at the target location, freezing the first enemy that approaches, preventing all action for up to 20 sec. Any damage caused will break the ice. Trap will exist for . Only one trap can be active at a time. (3% of base mana, 40 yd range, Instant cast, 30 sec cooldown)

menekül a józsi te meg elé lõsz egy freezing trapet😄

V9ykn8_TZL0

Davidus
#129270
egyenlõre nem jön ki csak immunis lesz CCre. szóval ha lenovázva nyomod el akkor maradsz a novában.
de ennek a talentnek nem is állna jól a CC break mert miután elnyomod 6 másodpercig nem tudsz használni semmilyen skillt.
imp interceptre kéne egy hasonló effeckt mint amit most a fury kapott

heroic leap
It was a cool, signature move, but just not worth the amount of programming and design time it would have taken to get it right. We have a lot of other talents we want to look at.

V9ykn8_TZL0

s0n1c
#129269
Ez tényleg faszság... Btw blade twisting (vagy mi a csöcs) arms is kitud jönni nem?
Davidus
#129268
új talent van helyette
Heroic Fury (Tier 9) - Removes any Immobilization effects and refreshes the cooldown of your Intercept ability. (45 Sec Cooldown)

már prot meg fury is ki tud jönni a CCbõl. már csak armsnak kell valami😛

V9ykn8_TZL0

s0n1c
#129267
Remélem core skill lesz belõle 😊 Stance váltás gcdt nincs szándékukban kivenni? Ezzel kb. meg is oldódna az op probléma.
littleNorbi
#129266
Letöltöttem ezt a beta pathet, de mikor bejelentkezek, akkor egy realm-et sem talál... Mi lehet a baj?

Magh
#129265
Az lehet, sõt, a jelenlegi PTR-en kb minden bugos (a normális damagenek legalább 150%-a megy), de a szándékot sem lehet felfedezni. A pure classok (kivéve talán a hunter) egyszerûen le vannak tojva.

[HUN]Crassus
#129264
:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Davidus
#129263
3.0ig azért lesz még ám vagy 3 peccs. ráadásul hogy 3.0ban milyen a balance az kb senkit nem érdekel mert 1 hónapig fog tartani😛

V9ykn8_TZL0

#129262
menyire régit? 😊

occó e cigi és lötty érdeklődni pmben

Magh
#129261
Micsoda nerf... Ahhoz képest, hogy maga Blizzard is beismerte, mekkora vicc a druid, most nézzétek meg PTR-en. Annyit mondok, fában kb bárkit rögöhve kihealel 5% manából. Eddig legalább meg tudtam szorongatni, most deep arcane builddel lement 70%-ig egy AB crit + Missile Barrage után, amúgy 90% környékén Bloomoozott. Se reju, se swiftmend, se regrowth. A healing kapacitása kb 25%-ával kihealelt egy pure DPS classt. Persze a mage nem egy healer-killer, de senki más nem tudta nemhogy megölni, de megkarcolni sem. Ugyanez a druid balance-ra specelve a 11k HP 410 resil magemet - mértem - 7 másodperc alatt megölte (miközben még mindig maxra healel 5-6 sec alatt, ellentétben egy pure classal). Akkora balance lesz itt...

Davidus
#129260
új peccset pakolnak rá

V9ykn8_TZL0

TVelvet
#129259
faszkivan, mondom zsír belépek PTR-re, nem lesz sor, erre nemmegy a ptr szerver.. -.-
Davidus
#129258
kivették a heroic leapet<#rinya>

V9ykn8_TZL0

Mighty
#129257
SoW, BoW, totem, shadow pap, hunter mana visszatöltést azért számold bele.
Talenteket figyelembe vettél?
DPS-nél figyelembe van véve a raidre ható összes dmg/crit anyámkínja növelõ effekt?
Ráadásul ez a rotáció megköveteli az egyhelyben állást.

Wildorral értek egyet. Ez már nem játék, ha ilyeneken gondolkozol.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#129256
VÉGRE! 3.0.2-vel eljön az amire már 1 éve várunk.
Lifebloom (Rank 1, level 64): Now costs 14% of base mana, up from 10%, healing down from 280 over 7 sec to 224 over 7 sec. Bloom unchanged.

-Feral charge+ez+downranking nerf
Palák ideje újra eljön 2v2ben, nem csak ezek a nerfek miatt, hanem a pala buffok miatt is 😊

BEAST
#129255
Gamersloot teljesen biztonsagos, nekem meg nem voltak problemaim veluk 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

TVelvet
#129254
Davidus, mennyire biztonságos ez az oldal? Vásároltál már itt ?
#129253
az már elég komoly baj szerintem, amikor valaki matekozik, ahelyett, hogy leülne, s élvezné a játékot, olyan talent build-del, ami neki tetszik.

nekem is itt lett ba**ottúl elegem az egész raidelésbõl, mikor jöttek xyz arcok, aztán jól megmondták a frankót, hogy "mer-az-EJ-fórumon-kiszámolták-hogy-az-a-tuti-s-neked-is-át-kell-speccelned-olyanra".
na itt mondtam azt, hogy nyasgem.

én játszani, szórakozni, lazítani szeretnék, s nem pedig azt, hogy matekszámsorok+képletek, meg hasonló szarságok pörögjenek a fejemben raid alatt.
olyan build-del, ami nekem tetszik, s aminek a kezeléséhez a legjobban értek.

javaslom inkább neked is ezt...

panther112
#129252
Végig 2,5sec-el számoltam a fireball-t, sry. Helyes értékek:

#129251-ben fb chaincast 180sec-re 25500mana
#129249-re pedig 1087dps

ez utóbbi nincs is annyira messze a chain AM 859dpsétõl, úgyhogy ha nincs másik firemage, aki felteszi az imp scorch-ot, akkor lehet nem is annyira jó ez a bevett fire build.

panther112
#129251
Ma nem sikerül elaludni, úgyhogy visszamentem a géphez.

241/5 manaregen; talent 30% -> 72/5 manaregen chaincast alatt -> 2592mana visszatöltése 180sec alatt

base mana:9386-7145=2241

495INT 151-344INT 20int->20mana 475int->7125mana

új int talentbõl:569INT 20int->20mana 549INTx15=8235mana

Új manapool:8235+2241+20=10496mana

ArcaneBlast:633mana AB+ArcanePower:823mana

3min rotation:
15sec 130% manaköltségen->10db AB, ebbõl -10% ClearCastin-os AB -> 9db AB 130%-on ->7407mana
165sec 100% manaköltségen->110db AB, ebbõl -10% CC-s AB -> 110-11=99db 100%-on ->62667mana

AB chaincast AP használattal 180sec alatt 70074manát fogyaszt (összehasonlításképpen 180sec FireBall chaincast 30600mana).
Rendelkezésre álló mana:10496+2592=13088mana +manakövek,potion-ök.

Sajnos esély se lesz rá, még Sunwell gear-ben sem😞

panther112
#129250
Arcane Blast spam 3min-re, uarra a mage-re kiszámolva 61-0-0 képzeletbeli talenttel: 260925,8974dmg 1449,588dps. Nagyságrendileg jobb, mint a bevett fire raid build, holnap megnézem lehet-e manával gyõzni, ma már fáradt vok, azt is kiszámolni.

panther112
#129249
Kicsit szétesett😞 de a lényeg látszik 3 perces rotációval a 61-0-0 AM spam 859,1dps, egy fire build fb spam 1315,22dps (scorch refresh, és icy nélkül). Tudtam, hogy szar az am spam, de erre nem számítottam, hogy ennyire.

AnarchoiD
#129248
kocce

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

panther112
#129247
Arc miss 740mana (784,4mana) 260dmg/1sec 1300dmg/cast channeling 1,75dmg/mana 142,86% (187,86% +6%mana increase) +dmg from bonus dmg
+15%int
+dmg (25% of int)
pom
15sec +30%spelldmgdone +30%manacost
10%clearcasting->+30%critchance
+50% crit dmg bonus
+3%spell dmg
+3%spellcritchance

Fireball 425mana 287,6dmg/1sec 633-805ddmg (719ddmg)/cast + 84dot/8sec (26,5dot/2,5sec) 2,5sec cast 1,69dmg/mana ddmg 100% (115%) +dmg from bonus dmg on ddmg only

+15% fire dmg done (need refresh)
+3%spell dmg done
+10% fire dmg done
+20% spell dmg done (if trg under 20% hp)
+6% firecritchance
+3% firecritchance
+10% firecritchance/ firespellcast until 3 crits
if crit +dmg from 40%spelldmg (in 4sec) (470,4dmg/4sec)

19,38%critchance
20,305%critchance (with +15%int)

569,25int vs 495int
+1408mana
+142,31spell dmg

1318spell dmg vs 1176spell dmg 2071,4dmg (828,56dmg/1sec) 2234,7dmg
3509,2336dmg 3775,99dmg (755,198dmg/1sec) vs 4142,8dmg
1357,54spell dmg

2651,392dmg (1060dps) (3065,672 if trg under 20%hp) 3850,27dmg(770dps)
crit:3976,5dmg (1590,6dps) 7700dmg (1540dps)
3MIN:

1pom (750dmg) +9%critchance
15sec +30%spelldmgdone if crit -> 470dmg/4sec (117,6dps)
18sec +30%critchance critbonus=150%
critbonus=200% combustion (3crit in 3mins)
+3%critchance



23,305%critchance, 200%, 18sec 53,305%critchance,
31,38%critchance, 150%, if crit -> 470dmg/4sec, +3crits


9,6critdps 8,4normal dps 56,484sec critdps+7,5sec
20200dmg 15sec 123,516sec normal dps-7,5sec
133390+6468+14784 859,1dps 12029dmg+89809,56dmg+130926,96dmg 12029dmg+101734,56dmg+122976,96dmg=236740,52dmg 1315,22dps

Pyotr
#129246
Prat a te barátod!😊

&#9608;&#9608;

AnarchoiD
#129245
tud kvi olyan addon nevet mondani ami 'timestamp' -ot rak a chat windowba a szoveg ele ? 😊

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

#129244
Na sikerült elindítani a PTR-t. De a másolt karakterek sehol. Ugye nem kell napokat várni? Ugye nem?
#129243
na erre kiváncsi vagyok😄 lehet majd messzirõl megnézem<#idiota>de ha sok lesz a 16 éves, akkor inkább a CBA-ba ugrok be<#hehe>

Shortstop
#129242
sok keleti cube ott fog toporogni majd 😄
megvárom míg elér az ocsuánba 😄

Davidus
#129241
na tesztelgettem egy kicsit PTRen a warriort

arms

MS mellé belépett az overpower mint az arms meghatározó skillje.
ezzel bejött egy olyan probléma is hogy ha átmész berserker stancebe akkor kb a sebzésed fele kuka.
sudden deathet gondolom nem kell részleteznem mennyire durva😄
engedélyezniük kell battle stanceben is a pummelt meg az interceptet és akkor minden szép meg jó lesz😛

fury

mikor aheroic leapet kipróbáltam az elsõ gondolatom az volt hogy MI EZ A SZAR???
aztán rájöttem hogy ez az a skill amit mindig is hiányoltam😄
nem úgy mûködik mint a charge meg az intercept hogy a célpont fejére ugrik hanem amerre néz abba az irányba.
2x2Ht gondolom nem kell részletezni a -50% heal debuff meg szinte mindig fent van a targeten.

mindkét tree nagyon komoly burst de a fury most jobban használható mert nincs olyan megkötés mint armsnál az overpower.

V9ykn8_TZL0

s0n1c
#129240
meg warhammereznek 😉
Tatyla
#129239
WOW nap

2008. november 13-án WoW nap a Camelotban!(Nyíregyháza,Nyírpláza)

Délután folyamán Wow kártya bemutató, társasjáték bemutató.

0 órától

megvásárolható az új kiegészítõ a

World of Warcraft Wrath of the Litch King kiegészítõ alap és collector verizója.

Ha elõrendeled vagy a megjelenés napján megvásárolod, visszanyerheted az árát! Egy szerencsés vásárlók ugyanis nyer 10,000 Ft vásárlási utalványt!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#129238
😄DDD
no comment.
ennek a free transfernek aztán sok értelme volt 😄D

The Garrett
#129237
substance jelenleg egy tömegguild lett sajna kb 200 körüli aktív accounttal, amibõl nem jön össze estére 1 raidnyi ember.
a régi jatekosok közül kb 2 en játszanak még. A többiek Lineageznek meg RL heroznak. 😛

Majd kiegre szeretnénk összeszedni a régi bandát.<#rolleyes>

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#129236
Na, az esti 500as sorok hatására megnyitották végre free transfert...
From: Frostmane, Kazzak, Stormscale
To: Xavius

DE KI FOG EGY RETARDÁLT BATTLEGROUPBA TRANSFERELNI AMIBEN 5 SERVER VAN?!
istenem...<#idiota>

dartonita
#129235
idkfa

#129234
Nem tudjátok mit kell beírni hogy a mage-nek is lehessen dupla ilcsi pengéje?