World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#129333
*texture resolution

#129332
ptr-n bugos a texture details, megvan cserelodve. rakd vissza lowra akkor lesz high res textura. kis alap iq val magadtol is rajohettel volna amugy😛

#129331
ezek utan probald ki a resto shamant😛 ket elonye van a druiddal szemben hogy mail armorja+shieldje van es spellinterrupt amit heal kozben nem fog menni(nah joh meg talan grounding is hasznalhato nehaneha). healelni csak castimeos healel tud (negativumok: egyhelyben allas, spellpushback, counterspell effektek, curse of tongues, mind numbling, mana drain, stb). nincs cc-je. kiteolni fele annyi lehetosege sincs mint a druidnak (instant gw aztan szevasz, se snare leszedes se roots leszedes nem jarul hozza). lehet polyzni. kifogy a manabol joval elobb. totemjeit barki leuti es mivel nem statikus a pvp ezert allandoan frissiteni kene ill kimasztok a rangekbol. dispell elleni buffok mind reagenst kivannak. (waterwalk, waterbreath)

most igy hritelen ennyi. ezek utan rohogok azon hogy te druiddal mersz sirni hogy skill kell hozza.

#129330
faszt szamolgatsz? menjel aztan dummykon teszteld majd le😛 az sokkal pontosabb lesz (felteve hogy elbasztal valami szamolast, illetve a valodi matekja nem is ugy lenne ahogy te gondolod😛)

ronihun
#129329
írta valaki hogy egy új banner jó lenne. hát lehet hogy ez nem nagy szám csak kedvet kaptam hozzá hirtelen és elkészítettem. ez lenne

...

#129328
Csak én látom úgy hogy a PTR-en elmosódott jópár textúra? A chest pl iszonyúan szar a vállashoz képest max beállításon is. A live-on szebb.
#129327
We're taking Chaotic Mind off of Chaos Bolt, was just something we were trying out.

natessék <#idiota>

panther112
#129326
A társaság egyik fele a gnómoktól, a másik a taurenektõl irtózik, ellenben senkit nem zavar az a két sas.

Tatyla
#129325
a War topikban nagyon állat lett az új banner nem kéne ide is valami hasonló?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

panther112
#129324
A dobozban kell lennie egy kódnak, azzal tudsz a wow-europe.com-on accountot kreálni. Se a felhasználónevet, se a jelszót ne add meg senkinek, titkos kérdést, és választ pedig majd jegyezd meg.

Hoffi
#129323
azt hogy kõ?😄

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

panther112
#129322
Sosem voltak telepítési gondjaim, de az accot elõbb-utóbb úgyis meg kell csinálnod, ártani nem árthat.

Hoffi
#129321
még nem de másik gépen ugyanigy csináltam mindent és ott meg jó volt 😞

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

panther112
#129320
Account-ot csináltál már?

tigeroo
#129319
read only vagyok már egy ideje.
de a faszom már amit mûveltek. alulmúltátok magatokat srácok :d
Hoffi
#129318
#129305 pls!

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

panther112
#129317
Aki már nem wow-ozik, annak van ideje a wow-on agyalni😊 Amúgy nem tartott sokáig kiszámolni ezeket.

#129316
nem kell kösz, majd október elején megveszem angliában töredékért, mint amennyiért itthon adják -.-

#129315
hogy te milyen qrvára réársz vaze, komolyan mondom, irigyellek érte, hogy van idõd ilyen marhaságokra elcseszni az idõt 😊

#129314
druidot is le lehet ám verni, nehogy azt hidd, hogy nem (múltkor úgy vágott agyon fél perc alatt se egy maceskill warrior, hogy gyakorlatilag megmoccanni nem birtam).
mindenki itt nyávog miatta, hogy fúdemekkora imba healer, meg nerf, meg fa**omtudja, de a legviccesebb az egészben az, hogy mindig olyanok sírnak miatta, akik még életükben nem próbáltak vele játszani (szerintem messze a legtöbb skillt igényli az összes healer class közül).

nem olyan baromi egyszerû mutatvány ám kite-olni egy rugót, aki folyamatosan ott liheg a seggedben, vagy egy warriort, aki autohit-el is 2k-kat tol beléd, ha netán véletlenül nem maciban kap el, s mindeközben még tarts életben saját magad, healeld a partnered meg még próbálj meg elfutni is valamerre a seggedben lévõ dps elöl, miközben folyamatosan tolja beléd a spamstringet meg a crippling poisont/shadowsteppet/stunhegyeket.
s mindeközben úgy kell magadat is megpróbálni healelni, hogy lehetõleg kivûl légy a dps range-én, kívûl légy mindenféle manadrain / manaburn / hot dispel range-en, de persze ne légy túl messze a csapattársadtól se, mert ha hirtelen átváltanak rá, akkor mire feltolod rá is a 2 hot-od, s mire azok kettõt tickelnek, már ki is nukeolták a francba, ha nem figyelsz oda.

nem whine-olni akartam, csak kicsit rávilágítani arra, hogy baromira nem egyszerû mutatvány arénában healelni, s ahhoz, hogy valaki szuperimba legyen a druiddal, ahhoz ba**ott sok ún. "skill" kell, ami nekem úgy néz ki, hogy nincs elég mezei átlagjátékosként, de hát le**arom magasról...

na ennyi, peace.

Magh
#129313
A mage meg fire végén kapja, ami szintén alkalmatlan. A lényeg a class designerek hozzáállása.

panther112
#129312
Ott lesz a lvlup, ami elsõre, szerintem kifejezetten jó (sõt még másodjára is + másik frakcióval is). Minden raid-et lehet majd 10 fõsen játszani, újra lesz értelme 5 fõs normálba, majd hc-be menni. A 25 fõs raid-ek nekem sem voltak éppen a kedvenceim, bt-t meg egyenesen utáltam, 3 óra wipe council-on, elõtte 4 óra az ajtótól, hogy egyáltalán oda jussunk. Rájöttem, hogy nekem ez nem kell, és lemondtam az accom. Remélem a 25 fõs raid-ek ilyen mh féle hangulatos, aránylag rövid, emberbarát raid-ek lesznek.
10 fõsek pedig már most is egyre jobb irányba haladnak, pl. ZA talán az egyik legeltaláltabb, az összes közül (combatra gondolok, pl. kara, mh hangulatilag nekem jobban tetszett, de ez persze szubjektív dolog dolog)sok egyéni kihívás, de max. 3 óra a clear, pugolható, sok felállás lehetséges, stb. kell ennél jobb?

És ha végképp minden kötél szakad, még mindig ott a wow-kártya😊

#129311
Nyilván én sem játszanék vele, ha nem lenne benne arena pl. Én azt még élvezem. Raidelni nem járok, kis instába se. Napi questeket is hanyagolom már, jön elég gold abból hogy néha benézek ahba (a cél az lenne, hogy wotlk után semmit ne kelljen farmolni). Meg általában benézek wsgre, azt nagyon bírom még most is.
De amúgy én is halálra unom a játékot, általában csak azért logolok be hogy beszélgessek haverokkal.

#129310
Egyetlen baj van ezzel 😊
Az meg nem más, mint hogy destro legvégén van, ami kicsit sem alkalmas arenara az a baj 😄

Magh
#129309
Én épp eladni próbálom a preorder packemet 😊 Nem kell?

#129308
"de 2.1k felett már elég hosszú gamek vannak"

ok, és mivan, ha valaki oda nem jut el?
annak mi marad?
raid? az uncsi is egy idõ után, meg baromi idõigényes is, meghagyjuk asszem az unatkozó egyetemistáknak.
mi van még ezen kívûl?
ja, hogy semmi más?
na hát ez a gáz -.-

lehet megyek én is inkább who-zni.
szar ügy, de beláttam, hogy nem vagyok képes feltornászni magam 2k-ig se, egyszerûen nem vagyok elég "skillface" hozzá.
ez van.
tehát nekem mondhatni semmit se tud már nyújtani a game, meg úgy néz ki, hogy ez a jövõre nézve még inkább igy lesz.
szar ügy -.-

Count Adyn
#129307
Na hallod, ha valaki legközelebb azt mondja, hogy a WoW a tizenéves hülye gyerekek játéka, belinkelem neki ezt a hsz.-t😄D

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Hoffi
#129306
és nem engedi telepiteni
bocs a 2hsz-ért

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

Hoffi
#129305
Üdv.
a segitségeteket kérném!
olyan problémám van hogy mikor fel akarom telepiteni a Burning Crusade-t
kiírja hogy:
World of Warcradt Required
please install World of Warcraft before installing the burning crusade

meg hogy vegyem meg pedig má megvettem és felis telepitettem az alap játékot a burning crusade is a boltbol való!
légyszi segitsetek!

Elõre is köszi

Hoffi

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

Magh
#129304
"Chaos Bolt (Tier 11) damage increased and mana cost reduced. Now causes the effect Chaotic Mind when used.
Chaotic Mind - Damage done by your Immolate has a 8% chance to cause your next Soul Fire spell to be instant cast, cost no mana and consume no soul shard. Lasts 8 sec."

Igen. Amit a mage megkap, azt a locknak sürgõsen meg kell kapnia sokkal kiszámíthatóbb, használhatóbb és erõsebb formában, töredék talentpontért. /off

The Garrett
#129303
<#ticking>

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

panther112
#129302
Ja és persze az arcane build-be is lehet rakni icy-t (armor,imp cs... talentek helyett), szóval tényleg csak ízlés dolga, dps, mps szempontjából a 2 build összes variációja uaz, egyedüli kivétel a 11-47-3, ahol az mps alacsonyabb azonos dps (icy veins nélküli) mellett.

panther112
#129301
Délután volt egy kis idõm számolgatni, akit érdekel itt az eredmény:

Scorch-Fireball->1002dps

Scorch 333dmg 180mana 1.50sec 42.86% 222dps
Fireball 719dmg 425mana 3sec 115% 239,6dps


5x Scorch 7xFB 1xSC

5(333+0,4286x)
7(719+1,15x)+333+0,4286x=5366+8,4786x 7x3sec+1,5sec=22,5sec
+28% dmg done from talents (+48% if trg under 20%hp)
6868,48+10,85608x (7941,68+12,548328)
crit:10302,72+16,28412x
y+9% firecritchance
if crit +0,4x in 4sec
Rotation dmg talentekkel😞100-y-9)%(6868,48+10,85608x)+(y+9)%(10302,72+16,28412x)+(y+9)%0,4x

71,62%19635,23008+28,38%29452,84512+28,38%470,4
(1406275,1783296+835871,7445056+13349,952)/2250=1002dps

3AB2AM (16,5sec) ->997dps

X=((int+0,15int)0,25+x)+0,03((int+0,15int)0,25+x) X=1357
2100+3X0,7143+2600+2X1,8786=4700+5,9001X=D=12706,4357
crit:9400+11,8002x=2D
talentek:
y+3%critchance
8,33%-ban +30%dmg done
10%-ban y+3%+30% critchance

a=0,0833(D+0,3D)+0,9167D=13023,9695


y=20,31%
régi int=495 bonus int=74,25 új int=569,25

10%-ban y+33% 10%((100-33-y)%a+(y+33)%2a) 10%(46,69%a+53,31%2a)
90%-ban y+3% 90%((100-3-y)%a+(y+3)%2a) 90%(76,69%a+23,31%2a)

10%(6080,9056+13886,15)=10%19967,0618=1996,7068
90%(9988,1056+6071,7888)=90%16059,8944=14453,90496

16450,61176dmg in 16,5sec → 997dps

Tömören:
1Scorch-7Fireball->1002dps
3AB2AM->997dps
(az értékek egy részben t6 mage-re vonatkoznak, haste-et nem számítva) Kis crit chance bónusszal az arcane build simán kielõzi a népszerû fire-t, icy veins nélkül tehát a fire build semmivel sem jobb, mint ez az arcane rota. Mana/sec-jük 3AB2AM:142, 1Sc7Fb:141, gyakorlatilag egyforma, tehát mindkettõ játszható, gyakorlatilag semmi lényeges különbség nincs köztük, kizárólag ízlés dolga volt, hogy a raiding community a fire-t választotta (icy veins-el a fire jobb már, de rengeteg mage van 11-47-3 builden, az pedig semmivel nem jobb, mint ez az aracne build!).

GamerAdams007
#129300
Ugyanaz a makró, mint 2 héttel ezelõtt, amikor -3.4%-t írt, most meg -0.03-at v mennyit. Egyébként tegnap kilépés elõtt meg ma belogoláskor is más eredményt adott ki, úgyhogy blizz vmit elkúrt -.-

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

[HUN]Crassus
#129299
ez mind oké,de 5 pontért sokallok egy olyan talentet ami már évek óta 1-be kerûlt😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Davidus
#129298
10% az 10% mindegy hogy 70 vagy 80😛 és mérföldekkel jobb T1 talent azoknál amik most vannak

V9ykn8_TZL0

#129297
Lehet 1500-1600on nem fogy el a manaja, de 2.1k felett már elég hosszú gamek vannak elég mana igényes dmgel, és igenis elfogy.

[HUN]Crassus
#129296
10% 80-on annyira Imba ,hogy rákell áldozni +4! talentpontot?
elférne máshol is az a 4....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#129295
Itt az új arena gear rating req/point req
1. epic set:
Chest 1725 6000 Honor 700 Arena
Shoulders 1825 4800 Honor 550 Arena
Legs 1695 6000 Honor 700 Arena
Gauntlets 1665 3600 Honor 400 Arena
Helm 1785 6000 Honor 700 Arena

2. epic set:
Chest 2020 2250 Arena
Shoulders 2200 1800 Arena
Legs 1960 2250 Arena
Gauntlets 1900 1350 Arena
Helm 2140 2250 Arena

[HUN]Crassus
#129294
"Druidot nem arra találták ki, hogy 1dps csak úgy leverje" hmmm
szóval van egy kaszt a játékban amihez alapból minimum 2 ember kell,hogy kicsinálja? akkor hol itt a balance?( olykor még 3 ember is megszenved....:S )

másik: Druidának kurvára nemfogy el😛

félelmetesen imba healer,nincs ez így rendjén,igenis dolgozzák csak át....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Davidus
#129293
lehet tölteni a PTR peccset

V9ykn8_TZL0

#129292
ejjel 2-3 korul esetleg kesobb😊

#129291
Majd akkor örülünk, ha a gyakorlatilag tökfos glypheket is kukázzák, és normálisakat raknak be.

#129290
Csak azt felejted el, hogy ez eddig is így volt 😊
Druidot nem arra találták ki, hogy 1dps csak úgy leverje. Viszont ezzekkel a változtatásokkal hosszú távon szarul járnak, és ez a lényeg.
2v2 most is arról szól, hogy kinek fogy el elõbb a manaja.

Davidus
#129289
mégis ki lehet hozni mindent 18 pontból ami kell(most ez 20 pontba kerül)

V9ykn8_TZL0

Fehercsoki
#129288
PTRre mikor éri meg karaktert másolni?Mikor nincs teli?

#129287
és itt az instant corruption és a dmg növelõ talent 😊
Magh
#129286
Miért, min lehet még agyalni? A DPS PvE ennyibõl áll, ki kell számolni a rotákat. Néha jólesik matekozni. Az Arcane legalább kínál alternatívákat, mert ugye a többi spec FB, FFB vagy FrB spam.

Davidus
#129285
2 hónap múlva még el is olvasnám de most még hetente változnaka számok😄 semmi értelme a számolgatásnak

V9ykn8_TZL0

#129284
szerintem ez rajtad kívûl kb. senkit se érdekel.
(de lehet, hogy tévedek -.-)