World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
most igy hritelen ennyi. ezek utan rohogok azon hogy te druiddal mersz sirni hogy skill kell hozza.
...
natessék <#idiota>#idiota>
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)
TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)
de a faszom már amit mûveltek. alulmúltátok magatokat srácok :d
TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)
mindenki itt nyávog miatta, hogy fúdemekkora imba healer, meg nerf, meg fa**omtudja, de a legviccesebb az egészben az, hogy mindig olyanok sírnak miatta, akik még életükben nem próbáltak vele játszani (szerintem messze a legtöbb skillt igényli az összes healer class közül).
nem olyan baromi egyszerû mutatvány ám kite-olni egy rugót, aki folyamatosan ott liheg a seggedben, vagy egy warriort, aki autohit-el is 2k-kat tol beléd, ha netán véletlenül nem maciban kap el, s mindeközben még tarts életben saját magad, healeld a partnered meg még próbálj meg elfutni is valamerre a seggedben lévõ dps elöl, miközben folyamatosan tolja beléd a spamstringet meg a crippling poisont/shadowsteppet/stunhegyeket.
s mindeközben úgy kell magadat is megpróbálni healelni, hogy lehetõleg kivûl légy a dps range-én, kívûl légy mindenféle manadrain / manaburn / hot dispel range-en, de persze ne légy túl messze a csapattársadtól se, mert ha hirtelen átváltanak rá, akkor mire feltolod rá is a 2 hot-od, s mire azok kettõt tickelnek, már ki is nukeolták a francba, ha nem figyelsz oda.
nem whine-olni akartam, csak kicsit rávilágítani arra, hogy baromira nem egyszerû mutatvány arénában healelni, s ahhoz, hogy valaki szuperimba legyen a druiddal, ahhoz ba**ott sok ún. "skill" kell, ami nekem úgy néz ki, hogy nincs elég mezei átlagjátékosként, de hát le**arom magasról...
na ennyi, peace.
10 fõsek pedig már most is egyre jobb irányba haladnak, pl. ZA talán az egyik legeltaláltabb, az összes közül (combatra gondolok, pl. kara, mh hangulatilag nekem jobban tetszett, de ez persze szubjektív dolog dolog)sok egyéni kihívás, de max. 3 óra a clear, pugolható, sok felállás lehetséges, stb. kell ennél jobb?
És ha végképp minden kötél szakad, még mindig ott a wow-kártya😊
De amúgy én is halálra unom a játékot, általában csak azért logolok be hogy beszélgessek haverokkal.
Az meg nem más, mint hogy destro legvégén van, ami kicsit sem alkalmas arenara az a baj 😄
ok, és mivan, ha valaki oda nem jut el?
annak mi marad?
raid? az uncsi is egy idõ után, meg baromi idõigényes is, meghagyjuk asszem az unatkozó egyetemistáknak.
mi van még ezen kívûl?
ja, hogy semmi más?
na hát ez a gáz -.-
lehet megyek én is inkább who-zni.
szar ügy, de beláttam, hogy nem vagyok képes feltornászni magam 2k-ig se, egyszerûen nem vagyok elég "skillface" hozzá.
ez van.
tehát nekem mondhatni semmit se tud már nyújtani a game, meg úgy néz ki, hogy ez a jövõre nézve még inkább igy lesz.
szar ügy -.-
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
bocs a 2hsz-ért
TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)
a segitségeteket kérném!
olyan problémám van hogy mikor fel akarom telepiteni a Burning Crusade-t
kiírja hogy:
World of Warcradt Required
please install World of Warcraft before installing the burning crusade
meg hogy vegyem meg pedig má megvettem és felis telepitettem az alap játékot a burning crusade is a boltbol való!
légyszi segitsetek!
Elõre is köszi
Hoffi
TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)
Chaotic Mind - Damage done by your Immolate has a 8% chance to cause your next Soul Fire spell to be instant cast, cost no mana and consume no soul shard. Lasts 8 sec."
Igen. Amit a mage megkap, azt a locknak sürgõsen meg kell kapnia sokkal kiszámíthatóbb, használhatóbb és erõsebb formában, töredék talentpontért. /off
Scorch-Fireball->1002dps
Scorch 333dmg 180mana 1.50sec 42.86% 222dps
Fireball 719dmg 425mana 3sec 115% 239,6dps
5x Scorch 7xFB 1xSC
5(333+0,4286x)
7(719+1,15x)+333+0,4286x=5366+8,4786x 7x3sec+1,5sec=22,5sec
+28% dmg done from talents (+48% if trg under 20%hp)
6868,48+10,85608x (7941,68+12,548328)
crit:10302,72+16,28412x
y+9% firecritchance
if crit +0,4x in 4sec
Rotation dmg talentekkel😞100-y-9)%(6868,48+10,85608x)+(y+9)%(10302,72+16,28412x)+(y+9)%0,4x
71,62%19635,23008+28,38%29452,84512+28,38%470,4
(1406275,1783296+835871,7445056+13349,952)/2250=1002dps
3AB2AM (16,5sec) ->997dps
X=((int+0,15int)0,25+x)+0,03((int+0,15int)0,25+x) X=1357
2100+3X0,7143+2600+2X1,8786=4700+5,9001X=D=12706,4357
crit:9400+11,8002x=2D
talentek:
y+3%critchance
8,33%-ban +30%dmg done
10%-ban y+3%+30% critchance
a=0,0833(D+0,3D)+0,9167D=13023,9695
y=20,31%
régi int=495 bonus int=74,25 új int=569,25
10%-ban y+33% 10%((100-33-y)%a+(y+33)%2a) 10%(46,69%a+53,31%2a)
90%-ban y+3% 90%((100-3-y)%a+(y+3)%2a) 90%(76,69%a+23,31%2a)
10%(6080,9056+13886,15)=10%19967,0618=1996,7068
90%(9988,1056+6071,7888)=90%16059,8944=14453,90496
16450,61176dmg in 16,5sec → 997dps
Tömören:
1Scorch-7Fireball->1002dps
3AB2AM->997dps
(az értékek egy részben t6 mage-re vonatkoznak, haste-et nem számítva) Kis crit chance bónusszal az arcane build simán kielõzi a népszerû fire-t, icy veins nélkül tehát a fire build semmivel sem jobb, mint ez az arcane rota. Mana/sec-jük 3AB2AM:142, 1Sc7Fb:141, gyakorlatilag egyforma, tehát mindkettõ játszható, gyakorlatilag semmi lényeges különbség nincs köztük, kizárólag ízlés dolga volt, hogy a raiding community a fire-t választotta (icy veins-el a fire jobb már, de rengeteg mage van 11-47-3 builden, az pedig semmivel nem jobb, mint ez az aracne build!).
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
V9ykn8_TZL0
elférne máshol is az a 4....
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
1. epic set:
Chest 1725 6000 Honor 700 Arena
Shoulders 1825 4800 Honor 550 Arena
Legs 1695 6000 Honor 700 Arena
Gauntlets 1665 3600 Honor 400 Arena
Helm 1785 6000 Honor 700 Arena
2. epic set:
Chest 2020 2250 Arena
Shoulders 2200 1800 Arena
Legs 1960 2250 Arena
Gauntlets 1900 1350 Arena
Helm 2140 2250 Arena
szóval van egy kaszt a játékban amihez alapból minimum 2 ember kell,hogy kicsinálja? akkor hol itt a balance?( olykor még 3 ember is megszenved....:S )
másik: Druidának kurvára nemfogy el😛
félelmetesen imba healer,nincs ez így rendjén,igenis dolgozzák csak át....
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Druidot nem arra találták ki, hogy 1dps csak úgy leverje. Viszont ezzekkel a változtatásokkal hosszú távon szarul járnak, és ez a lényeg.
2v2 most is arról szól, hogy kinek fogy el elõbb a manaja.
V9ykn8_TZL0
(de lehet, hogy tévedek -.-)