World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#129233
nem csak te.
én se raidelek már nagyon régóta.
idõm sincs rá, meg most valahogy a lelkesedés is alábbhagyott.
nameg az aktív raidelõs idõszak alatt melóban olyan voltam, mint a mosott rongy...nekem valahogy need az a 8 óra alvás, ez van na, tudom ciki...
a wow-ozásom kb. most annyiba merül ki, hogy belogolok letolni a 10 meccset, aztán hello.
de nem is baj, úgyis van most millió+1 jobb program a game helyett...

Mighty
#129232
Én gyakorlatilag klán nélküli vagyok. Két 70-esem az Inkvizícióban van, de csak pár haver miatt. Nem raidelek.

Gyakorlatilag Naxxramas óta nem vettem részt raid-en idõhiány miatt.

Lehet azt is mondani, hogy a casual player mintapéldánya lettem 😊

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Narxis
#129231
😄D

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

[HUN]Crassus
#129230
amúgy sok gond tényleg n incs vele,mert hála a nagy Blizzardnak kb. 3 DPS-t kihealel lazán,faszomat a druidákba...

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#129229
hmmm nemtudtam....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#129228
akkor basszál le neki két egyformát a szájára a nevemben😄

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#129227
A Sub jelenleg 15-16 eves gyerekekbol all, nekik megbocsathato. A hirnev elszall, mar sokminden nem ugyanaz, mint regen.

Narxis
#129226
Viharr-t ismerem ingame, jóarc, nincs vele gond. 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

[HUN]Crassus
#129225
Mighty te Substance-ben vagy?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#129224
ja és a Substance-es idióták miért köpködik a feltételezhetõleg magyar klánok /altom Premade és haver Artum Inferniti-s/karijait?
Viharr dudu és a gyökér Azinotos csírke rugó/Outdmg-eltem a tesco-s shokadin gearben egy EOS meccs alatt és nem mellesleg volt még egy 100k-s healing done is mellé/
és nyertünk a substance-es félpremadeval szemben....
szóval semmi fair play?magyar a magyarnak farkasa?
nemkéne lehúzni így egy meglepõen JÓ magyar PvE guild színvonalát szerintem,hogy köpködjük a saját nemzetünk fiait csak ,mert éppen jobbak voltak.....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#129223
hehe ezt még anno én is kérdeztem egy GM-tõl....kb 2-3 hónapja játszahattuk a WOW-ot /allyként kezdtünk😛/ és hordára akartunk átmenni és megkérdeztem egy GM-et,hogy kilehet-e cserélni a karikat hordás megfelelõjükre...akkor azt mondta:jelenleg nincs ilyen lehetõség,de írjak a custumer supportra vagy a fórumra....hehe

szal ha atomsírás lenne sztem ez is menne😛😄

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#129222
3850-es Holy Shock az Shokk?😄

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#129221
Az én álmom az volt, hogy lehessen PVE-rõl PVP szerverre transzferelni...és láss "csodát" most lehet<#idiota> szóval eljön annak is az ideje ne félj<#hehe>

#129220
Köszi. De nem kell a wow alap mappába telepíteni ugye? vagy van ilyen követelmény?

De soká lesz még este hat. Raid lenne de ma "sajnos" nem tudok menni. Csak új talentelésû átkokat szeretnék szórni a népekre ahogy azt kell 😊
és kár hogy nem vagyok hordás. Jó lenne ha lenne egy olyan quest, amin a nyálas ally karakterem saját magát öli meg, és egy hordás feltámasztja úgy, hogy attól a pillanattól kezdve UD lock lenne. Ez az én titkos nagy álmom, jaj (Süsü után szabadon).
#129219
feltelepíted a klienst és belogolsz ptr-re a felmásolt karaktereiddel.
ennyi.

#129218
Letöltöttem a PTR klienst, másoltam 2 karaktert. Ezután hogyan kell továbblépni? Melóban vagyok, ezt csak otthon tudom megnézni, de érdekel mit kell tenni, hogy otthon már ne kelljen ezzel szarozni, csak tolni a hauntot a targetbe 😊

Elõször csinálom, a helpeket elõre is köszönöm.
Csirke4
#129217
Egész jó történetei vannak 1-1 questnek.
panther112
#129216
Mert ugye a lvlup az élvezet...

The Garrett
#129215
valoszinubb hogy az addon/ macro szar. 😛

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

littleNorbi
#129214
Hát nem, abban semmi élvezet nincs...

GamerAdams007
#129213
Öh vki nem vágja mi történt a statokkal? Remélem csak bug, de eddig warri tankkal, tankvállast vettem fel, akkor 501 defense és 12 resilience, így nem ütöttek belém critet hcba meg raiden a bossok/trash. Van egy makróm wowwikirõl, ami írja is, hogy mekkora a rám ütött crit esélye, és az eddigi -3,4% körüli érték helyett 0,03%-ot ír, szal kapok critet, amit nem helyeslek. Talentot és cuccot ellenõriztem (hogy mindent átvettem-e, bár addon öltöztet...). Merci vállasba kellett tankolnom, mert úgy 491 def + 32 resivel megvolt a -0,08%. Remélem vmi átmeneti bug és nem egy újabb "patch"... -.- Ha vkinek van infója plz ossza meg velem

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Mighty
#129212
Cartographer

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#129211
sziasztok! azt szeretném kérdezni h tudtok e olya addonról, ami olyat csinál, h a térképet a különbözõ területekre ráhúzva az egeret, nem csak a terület nevét mutatja, hanem az ott meglévõ mobok szintjét is jelöli(pl: Mulgore (0-12)) tudom h van ilyen mert már láttam élõben, csak én nem találom sehol. elõre is köszi
#129210
na jah... 😄

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

panther112
#129209
Mire letöltöd a boltban vásárlók már mind 80-asok lesznek😊

Zomil
#129208
a blizzard-nál van lehetöség digitális vásárlásra?
mint pl. egy ea store vagy hasonlo
(megveszem a játékot, cd-key-t megkapom letöltöm és már nyomhatom is)

elöre is köszi a válasz!

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Davidus
#129207
gamersloot

V9ykn8_TZL0

TVelvet
#129206
hol veszed ?
Davidus
#129205
én meg neten a cdkeyt. november 13 00:01kor már nyomom is😄

V9ykn8_TZL0

#129204
én megveszem majd ott, who-val együtt -.-

Csirke4
#129203
LFM dps for destroying teh pentagon.

Above lvl 23 plz
Avenger
#129202
Rendeljetek angliából, onnan posta kölstéggel ~6k huf 😮

"Victorious warriors win first and then go to war, while defeated warriors go to war first and then seek to win." - Sun Tzu

#129201
ja és nem akartam védeni senkit sem...

#129200
te aztán ba**ottúl érthetsz hozzá.
gondolom ez a szakmád is, meg ebben a közegben dolgozol nap-mint-nap, hogy ilyen naprakész infóid vannak, meg igy lazán megmondod a frankót azoknak, akik ebben a szakmában dolgoznak, s leirták nekem mail-benm hogy mi miért annyi, amennyi?
nem a kisujjamból szoptam ám ki, amit oda leirtam...s valahogy inkább hiszek nekik, mint neked, már bocs...

#129199
Hát nem kevés . USD-ból átszámítva 13k körül jön ki a CE.Ne mondja nekem senki hogy a magyar papírcetli majd 9000,- töbletköltség szegény magyar terjesztõnek.

"vessetek a mókusok közé" :)

Tatyla
#129198
nem tudtok valami normális külföldi oldalt ahonnan a collectors editiont meg lehetne rendelni olcsóbban,ez a 21900 ez elég magas szerintem.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

TVelvet
#129197
valamirõl mindig kell
Lynx_TWL
#129196
nub

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Tatyla
#129195
tényleg ilyen baromságokon vitáztok?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

QuippeR
#129194
ja hát aki nem adózik, annak nem tûnik fel. (nem kell felkapni a vizet. 😄)

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

Forolto
#129193
Abban sajnos igaza van,hogy magyarországon magyar nyelvû leírás nélkül nem lehet eladni terméket.
Azaz nincs külön doboz,de magyar nyelvû cimke kötelezõ.

#129192
Huh, az ilyen kommentek, mint a 2. pontod verik ki nálam a biztosítékot. Jótanács: ne írj olyanról, amivel nem vagy tisztában.

TVelvet
#129191
Az ár meg már rég nem becsült.. Csak ahogy Gatyo is írja, csak ezt tudják normálisan eladni.
TVelvet
#129190
nekem valahogy még sose volt magyar borito, fordítás, kézikönyvem...
#129189
Ne politizáljál mert baromságokat írsz 😄

Ráadásul ez a CD Galaxis-os duma tipikus magyar mentalitás... Azért adjuk drágábban mert a csúnya állam. A nagy büdös lófaszt. Azért adják drágábban mert nagyot akarnak kaszálni, mivel csak az MMO az amit el tudnak adni warezországban. Ennyi.

Forolto
#129188
Azért láttam én már karón varjút...volt a GC ára a csillagos égben...s a kieg se 3000 forintal indult...akkor most nem számít az áfa a köfa meg a bérek? 😊 jóvan nem kötekedem. 😛 Aranyos a cd galaxis,én is náluk rendeltem meg a kieget.
Én is kereskedelmi cégnél dolgozom,ismerem a dörgést.

PiszkosFred
#129187
5. A magyar boritokat, forditasokat a boriton, kezikonyvon sem ingyen csinalja a nyomda/csapat 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Forolto
#129186
Igen a mehet gomb után olvastam ujra a postodat.😛 wtb edit gomb.😊

Szal ezen nem kell meglepõdni,ezek vagyunk mi magyarok,s nem csak a játékpiacra tessék gondolni.

Forolto
#129185
Igy már érthetõ,én is igy csináltam,csak nekem a hiler kasztok vannak elõnyben igy picit nehéz,ha utáltam a papot shadowban a palát retriben a druidát feralban.Kivétel a sámán az más ott cementként jó volt. 😊

#129184
ok, irtam nekik, küldtek egy tök korrekt választ. tömören összefoglalva a lényeg:

1. az EU árakat nem õk határozzák meg (ergo, ha valami X árba kerül usa-ban, simán lehet Y ára eu-ban - hát ez nem túl fun dolog)
2. aztán az ÁFA szabályok is elég keményen beleköpnek a lecsóba (thx állambácsinak, hogy adózhatunk a fizunk után, s még a megadóztatott fizunk után is adózunk minden szar után, 2-3-4-sokszorosan)
3. elég sok ba**ogatást kapnak emiatt (ezért mondjuk nem irigylem õket, elég sz*r feeling lehet, bár ok, biztos van rajta némi haszon is, de 3k huf nem indokolt, szóval van más is, ami miatt ekkora a különbség, lásd fenti pontok)
4. ha lesz rá módjuk, olcsóbban fogják adni (s nem csak õk)

hát egyenlõre ez a szitu.
nem túl fényes, de ezt kell szeretni.