World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
én se raidelek már nagyon régóta.
idõm sincs rá, meg most valahogy a lelkesedés is alábbhagyott.
nameg az aktív raidelõs idõszak alatt melóban olyan voltam, mint a mosott rongy...nekem valahogy need az a 8 óra alvás, ez van na, tudom ciki...
a wow-ozásom kb. most annyiba merül ki, hogy belogolok letolni a 10 meccset, aztán hello.
de nem is baj, úgyis van most millió+1 jobb program a game helyett...
Gyakorlatilag Naxxramas óta nem vettem részt raid-en idõhiány miatt.
Lehet azt is mondani, hogy a casual player mintapéldánya lettem 😊
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Viharr dudu és a gyökér Azinotos csírke rugó/Outdmg-eltem a tesco-s shokadin gearben egy EOS meccs alatt és nem mellesleg volt még egy 100k-s healing done is mellé/
és nyertünk a substance-es félpremadeval szemben....
szóval semmi fair play?magyar a magyarnak farkasa?
nemkéne lehúzni így egy meglepõen JÓ magyar PvE guild színvonalát szerintem,hogy köpködjük a saját nemzetünk fiait csak ,mert éppen jobbak voltak.....
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
szal ha atomsírás lenne sztem ez is menne😛😄
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
De soká lesz még este hat. Raid lenne de ma "sajnos" nem tudok menni. Csak új talentelésû átkokat szeretnék szórni a népekre ahogy azt kell 😊
és kár hogy nem vagyok hordás. Jó lenne ha lenne egy olyan quest, amin a nyálas ally karakterem saját magát öli meg, és egy hordás feltámasztja úgy, hogy attól a pillanattól kezdve UD lock lenne. Ez az én titkos nagy álmom, jaj (Süsü után szabadon).
ennyi.
Elõször csinálom, a helpeket elõre is köszönöm.
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....
mint pl. egy ea store vagy hasonlo
(megveszem a játékot, cd-key-t megkapom letöltöm és már nyomhatom is)
elöre is köszi a válasz!
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
"Victorious warriors win first and then go to war, while defeated warriors go to war first and then seek to win." - Sun Tzu
gondolom ez a szakmád is, meg ebben a közegben dolgozol nap-mint-nap, hogy ilyen naprakész infóid vannak, meg igy lazán megmondod a frankót azoknak, akik ebben a szakmában dolgoznak, s leirták nekem mail-benm hogy mi miért annyi, amennyi?
nem a kisujjamból szoptam ám ki, amit oda leirtam...s valahogy inkább hiszek nekik, mint neked, már bocs...
"vessetek a mókusok közé" :)
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.
Azaz nincs külön doboz,de magyar nyelvû cimke kötelezõ.
Ráadásul ez a CD Galaxis-os duma tipikus magyar mentalitás... Azért adjuk drágábban mert a csúnya állam. A nagy büdös lófaszt. Azért adják drágábban mert nagyot akarnak kaszálni, mivel csak az MMO az amit el tudnak adni warezországban. Ennyi.
Én is kereskedelmi cégnél dolgozom,ismerem a dörgést.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Szal ezen nem kell meglepõdni,ezek vagyunk mi magyarok,s nem csak a játékpiacra tessék gondolni.
1. az EU árakat nem õk határozzák meg (ergo, ha valami X árba kerül usa-ban, simán lehet Y ára eu-ban - hát ez nem túl fun dolog)
2. aztán az ÁFA szabályok is elég keményen beleköpnek a lecsóba (thx állambácsinak, hogy adózhatunk a fizunk után, s még a megadóztatott fizunk után is adózunk minden szar után, 2-3-4-sokszorosan)
3. elég sok ba**ogatást kapnak emiatt (ezért mondjuk nem irigylem õket, elég sz*r feeling lehet, bár ok, biztos van rajta némi haszon is, de 3k huf nem indokolt, szóval van más is, ami miatt ekkora a különbség, lásd fenti pontok)
4. ha lesz rá módjuk, olcsóbban fogják adni (s nem csak õk)
hát egyenlõre ez a szitu.
nem túl fényes, de ezt kell szeretni.