World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
3 70-es (mage, hunter, lock) mindegyik epic madárral, 1 lvl51 rugó. Casual playerhez híven, max kara és craftolt epicek, s2 cumó.
Az accon van összesen 3 guild bank, összesen 4 tabbal.
Mennyit ér vajon?
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
Main: Holy Pala 8/8 t6 + SWP loot m'uruig, 4/8 t6 retrinek + pár swp loot, 3/6 t6 tank gear, BTs nonset cuccokkal.
Herb/Alchemy-s alt rugó Kara/t4/badge gearben és vegyes epic pvp cuccokban
Frissen szintezet boomkin funchar pár kara epiccel, többi kék-zöld.
van pár 30 alatti bank rabszolga elkezdett professionökkel.
Pala
Rugó
Druid
Többit priviben
Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
egyáltalán nem lenne az (mint mondtam).
teória volt csupán, semmi több...
- talán úgy birom elképzelni ezt az egészet, hogy magát wintergraspot le fogják választani a standard wow serverekrõl, s teljesen külön servereken/servercsoportokon fog futni, hogy legyen elég kapacitás feldolgozni az adatokat, meg mindent, ami ehhez kapcsolódik.
- vagy a másik megoldás talán az volna, hogy portálokon át engednék be a playereket, lenne mondjuk 1 nagy insta pl. 200vs200 setuppal, aztán aki be szeretne jutni, az sorbaáll. bár igazából ez csak ötlet, szerintem nem járható út, túl sok playert rekesztene ki, túl hosszú lenne a queue...
tehát igazából fingom sincs, hogy lesz ez megoldva, de nagyon kiváncsi leszek rá...
ಥ_ಥ
ಥ_ಥ
hallottam vmi olyanról, hogy a gyengébb frakció kap hp, stat buffokat, de ez elég gyér megoldás, a "sok-lúd-disznót-gyõz" elv érvényesülni és gyõzni fog, buffok ide vagy oda.
plusz nem emléxem rá pontosan, de nem instance-olt lesz a dolog ugye (mint pl. av)?
ha nem lesz az, el fogja birni a server a többszáz playa egymáson való õrjöngését?
vagy limitálva lesz a belépési mennyisége a playereknek mindkét oldalon?
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
erre érvényes a retri talentes instant spellekre vonatkozó 10%manaköltségcsökkenés?
vagy ez csak az eredetileg instant spellekre hat?
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
/OFF
Állítólag 3.0-ban lesznek új cuccok honorért, esetleg közvetlen a reset elõtt beraknak pár kemény upgradet.
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
V9ykn8_TZL0
tokeneket is törlik, szal azokat sem érdemes felstack-elni.
hát ez jó.
enjoy the honor grind again <#vomit>#vomit><#ijedt>#ijedt><#vomit>#vomit>
V9ykn8_TZL0
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
ezt valahogy nem nagyon értem, hiába szótárazok XD
"As of Patch 2.4, DamageMeters is no longer being maintained..."
mit tartanak fennt? vagy éppen mit nem tartanak fennt?
itt meg a konkret legfrissebb verzio: http://files.wowace.com/Recount/Recount.zip
http://www.wowwiki.com/DamageMeters
viszont erre felhivnam a figyelmet : "As of Patch 2.4, DamageMeters is no longer being maintained..."