World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Narxis
#129583
Én is lehet eladom az accom. Már egy kicsit belefáradtam, mindig kiszedni az újabb cuccokat, újabb mountokat stb. Túl sok idõt vesz el és nem köt le. Csak tesom karaktere is az az accon van, lehet lesz egy transzfer vagy odaadom neki az összes 70-est.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Tatyla
#129582
hujuj beindult a nagy WTS...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Mighty
#129581
Eladó acc.
3 70-es (mage, hunter, lock) mindegyik epic madárral, 1 lvl51 rugó. Casual playerhez híven, max kara és craftolt epicek, s2 cumó.
Az accon van összesen 3 guild bank, összesen 4 tabbal.

Mennyit ér vajon?

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#129580
Eladó acc 3 db 70essel, mind3 epic flying mounttal, The Maelstrom szerver ally oldal.
Main: Holy Pala 8/8 t6 + SWP loot m'uruig, 4/8 t6 retrinek + pár swp loot, 3/6 t6 tank gear, BTs nonset cuccokkal.
Herb/Alchemy-s alt rugó Kara/t4/badge gearben és vegyes epic pvp cuccokban
Frissen szintezet boomkin funchar pár kara epiccel, többi kék-zöld.
van pár 30 alatti bank rabszolga elkezdett professionökkel.
Pala
Rugó
Druid

Többit priviben

Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni

Ventura82
#129579
Bocs, lemaradt egy e 😊

Ventura82
#129578
Jelenleg a mining adott, mellett skinning.

#129577
kb. 2500g-bõl ki lehet maxolni.

#129576
Nekem az engineeringet kb 2000g volt maxra húzni úgy hogy nem csak AH-ból szereztem anyagokat, hanem farmoltam is. Bs ennél szerintem valamivel több.

Zomil
#129575
mining nélkül eléggé huzós

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Mighty
#129574
Eléggé költséges. Nézd meg AH-ban az ore árakat. pl thorium ore 1 stack 35-40g. Bár nem tudom most kapásból, hogy a skillhúzáshoz kell-e, de azért a mithrill, iron, copper ore-oknak is brutál ára van.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Ventura82
#129573
Ááámbörök... valaki meg tudja nekem mondani, hogy mennyire idõ és költségigényes kimaxolni a blacksmithinget? Agyaltam rajta, hogy föl kéne venni.

#129572
a blizzardoson😛

#129571
ki mondta, hogy jó lenne?
egyáltalán nem lenne az (mint mondtam).
teória volt csupán, semmi több...

Csirke4
#129570
És ugye mért lenne jó ha queueéban áll a player? Mert nem hiszem hogy emiatt olyan rohadt sokan rerollolnának a másik oldalra. Inkább kurva nagy anyázás lenne a vége.
#129569
na igen, ez itt a kérdés.
- talán úgy birom elképzelni ezt az egészet, hogy magát wintergraspot le fogják választani a standard wow serverekrõl, s teljesen külön servereken/servercsoportokon fog futni, hogy legyen elég kapacitás feldolgozni az adatokat, meg mindent, ami ehhez kapcsolódik.
- vagy a másik megoldás talán az volna, hogy portálokon át engednék be a playereket, lenne mondjuk 1 nagy insta pl. 200vs200 setuppal, aztán aki be szeretne jutni, az sorbaáll. bár igazából ez csak ötlet, szerintem nem járható út, túl sok playert rekesztene ki, túl hosszú lenne a queue...

tehát igazából fingom sincs, hogy lesz ez megoldva, de nagyon kiváncsi leszek rá...

s0n1c
#129568
erre spec én is kíváncsi vagyok, mivel az eddigi tapasztalatok alapján abszolút nem erre van a wow tervezve
Csirke4
#129567
raknak portált mindegyik határra (mint eastern meg ghostlands között) a zónák között és ezentúl instance lesz mindenterület^^<#idiota>
Csirke4
#129566
akarommondani BG-zni.
picket
#129565
Egy nem instance-olt helyen hogyan limitálnád a playerek számát? (server-crash nem megoldás a feladatra <#idiota>)

&#3237;_&#3237;

picket
#129564
Kevesebb hp-ról nem volt szó, meg szerintem úgy gondolta, hogy az adott területen. -.-'

&#3237;_&#3237;

Csirke4
#129563
vagy ezek közül egyik sem?
mert kurvajó lenne úgy réjdelni hogy 25%-al kevesebb hp-d van.
#129562
arról van már valami konkrétabb infó, hogy a servereken lévõ alli-horda populáció imbalance-ot wintergrasp-on hogy tervezi megoldani a blizzard?

hallottam vmi olyanról, hogy a gyengébb frakció kap hp, stat buffokat, de ez elég gyér megoldás, a "sok-lúd-disznót-gyõz" elv érvényesülni és gyõzni fog, buffok ide vagy oda.

plusz nem emléxem rá pontosan, de nem instance-olt lesz a dolog ugye (mint pl. av)?
ha nem lesz az, el fogja birni a server a többszáz playa egymáson való õrjöngését?
vagy limitálva lesz a belépési mennyisége a playereknek mindkét oldalon?

Ams
#129561
és mégis vicces 😊

&#51648;&#44552;&#51008; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50526;&#51004;&#47196;&#46020; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50689;&#50896;&#55176; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; SONE

Csirke4
#129560
te melyik törtszerón jáccol?<#idiota>
k O T T A
#129558
hi egy velõs kérdés az új palatalenteknél van egy miszerint ha a holy shock-od critel instant lesz a holy light
erre érvényes a retri talentes instant spellekre vonatkozó 10%manaköltségcsökkenés?
vagy ez csak az eredetileg instant spellekre hat?

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

BEAST
#129557
Ha nem mondod ra sem jovok <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Magh
#129556
Az aláírásod 40k idézet nem koszos fantasy :p
/OFF

Állítólag 3.0-ban lesznek új cuccok honorért, esetleg közvetlen a reset elõtt beraknak pár kemény upgradet.

#129555
nem viccelt

k O T T A
#129554
majd ha gankelenk a holy lovagok akkoris?<#mf1>

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

BEAST
#129553
<#hehe>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Davidus
#129552
lvl80on új skillekkel meg talentekkel új BGben meg pvp zónában? én élvezni fogom-.-

V9ykn8_TZL0

#129551
kek
tokeneket is törlik, szal azokat sem érdemes felstack-elni.

hát ez jó.
enjoy the honor grind again <#vomit><#ijedt><#vomit>

Davidus
#129550

V9ykn8_TZL0

#129549
nemtudja vki mi volt estefelé az a bg bugolás? elõször nem lehetett beszélni a battlemasterekkel utánna meg mikor vége lett a bg nek 5 percet kellett várni míg kidobott belõle?

#129548
hi alll!!! 2 olyan embert keresek akit érdekelne Blizzard Authenticator!! Legjobb az lenne ha kecskemétiek vagy bács-kiskun megyén belül! elérés msn-en: [email protected]

edios
#129547
Ezredszerre is: Peccs MirrorZ

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

bAguziB2
#129546
jah amúgy csak azért kell hogy majd lemérjem h a wari titans gripje mennyivel csa nagyobbat mint 1 two handed 😛

bAguziB2
#129545
😄 köszi még1szer

#129544
go recount😊

bAguziB2
#129543
😞 ez 1 nagyon nagy kitolás 😞

#129542
2.4es patchtol mar nem foglalkozik az adonnal a fejleszotje, vagyis nem frissiti a kesobbi verziokhoz es nem bugjavit.

bAguziB2
#129541
loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

már NEM vagyok törtszerós.... -.-"""

bAguziB2
#129540
hm...
ezt valahogy nem nagyon értem, hiába szótárazok XD
"As of Patch 2.4, DamageMeters is no longer being maintained..."


mit tartanak fennt? vagy éppen mit nem tartanak fennt?

#129539
oh es remelem nem tortSZEROS vagy, mert akkor mostmar harakizek😄

#129538
itt van info rola: http://www.wowace.com/wiki/Recount

itt meg a konkret legfrissebb verzio: http://files.wowace.com/Recount/Recount.zip

bAguziB2
#129537
bocsi csak nem volt frisssítés mielõtt írtam 😛

bAguziB2
#129536
köszi. leszedtem curse.comról a damage meterst de a recountra nem talál letöltést vmiért... 1 linket tudnátok dobni felém? 😄

#129535
nem nem, ennek a neve kimondottan DamageMeters (figyelni az "s" beture a vegen) enis elirtam mert egybe van.

http://www.wowwiki.com/DamageMeters

viszont erre felhivnam a figyelmet : "As of Patch 2.4, DamageMeters is no longer being maintained..."

TVelvet
#129534
damage meter a neve a damage meternek😊