World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[HUN]Crassus
#129634
újdonság varázsa....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#129633
Na kipróbáltam a DK-t. Még csak 57-es de azt hiszem az eddigi legfeelingesebb kaszt.
#129632
te tudsz valamit<#idiota>

#129631
jó wowos szokás szerint négytrillió goldba, 1 tonna repuba és egy ezer fõs rédbe kerül majd,hogy a következõ kiegig csak ezt csinálja mindenki <#beka2>
Narxis
#129630
980-at láttam legutóbb FS!-en.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#129629
mennyit? 😊

"vessetek a mókusok közé" :)

#129628
"a northrenden valo repulest lehetove tevo cold-weather flying meg ugy tudom ingyen van, egy quest chain vegen. de lehet a questhez kell valami item ami penzbe kerul, nem tudom."

már megváltoztatták. nincs quest (ami egy jó lépés mert elég szar quest volt), csak fizetni kell

#129627
nem azt kerdezte hogy a northrendes flying mennyibe fog kerulni, hanem a 300as mount skill(280%os) kiegben valtozik-e.

a northrenden valo repulest lehetove tevo cold-weather flying meg ugy tudom ingyen van, egy quest chain vegen. de lehet a questhez kell valami item ami penzbe kerul, nem tudom.

a lenyeg hogy a 300as skill arvaltozasarol nem esett szo, tehat marad 5000gold.

Narxis
#129626
+900 lesz Northrenden a flying,nem?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#129625
annyiba mint most

#129624
Srácok, az epic flying skill mennyibe fog kerülni a kiegészítõ megjelenése után?

#129623
naiv vagy

TVelvet
#129622
rofl szöveg😄
tigeroo
#129621
:l


gratulálok
#129620
anyad reklamozd a sarkon

#129618
ááá ilyen van unokatesóm gyermekének, pwn

anti hero

#129617
ez meg miaszar?

TVelvet
#129616
felvan töltve a szája... nem?
The Garrett
#129615

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#129614

http://perfectworld.revolution-world.com Perfect World online

Fehercsoki
#129613
Na tehát az alap legelsõ PTR kéne mert amit most tudok letölteni az 2.4.3.8568-ról rakná fel 3.0.1re de nekem nem 2.4.3.8568 van fennt hanem semmilyen PTR nincs.

Fehercsoki
#129612
Sikerült átmásolnom karikat PTR-re,de nekem enUS wowom van honnan szedjek PTR-t?Szal magát a klienst,most semmilyen PTR sincs fennt.

Tatyla
#129611
a lore videóban a forsakeneket vezetõ lock ,a neve azt hiszem Grand Apothecracy Putress elég durva culában van,remélem ez lesz a T8...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

capaszabi
#129610
akinek kell PTRen vmi glyph, dobjon ingame mailt Zyja-nak, meg hogy mi kell. végre kijavitották trénert és lehet 150 fölé huzni

Magh
#129609
Én is ma reggel vettem meg a glyphet, de ez nem bug? Mindenesetre jól jön. Sajnos ezzel elvágták magukat a mage manaprobléma triviális megoldásától, ami 30-60 sec Evocation CD lenne, de így healként ez már messze OP.

Narxis
#129608
Az zsír lesz.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

capaszabi
#129607
evocation is kap 60% hp regent is... uniformizácio ftw. szánalom

#129606
szoval akkor holyra érdemesebb talentolni? mer sztem a retri se rossz
#129605
kozben befutott varmiathras uj modellje is 😄

http://img81.imageshack.us/img81/5862/wowscrnshot092408161606zb7.jpg

Lynx_TWL
#129604
pft királyra meg se csináljáka kvesztline végét?:c

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#129603
hu lattatok a ket uj npc modellt?

egyik sylvanas : http://img.photobucket.com/albums/v72/Steven88ALD/Sylvanas.jpg

masik meg a kiraly aki visszatert sw be: http://img258.imageshack.us/img258/5667/wowscrnshot092508010257ti9.jpg bar sajna ez nem a legjobb kep.

#129602
A kiegtõl passz,hogy melyik lesz a jobb. a holy jelenleg pvpben talán újra megállja a helyét...
A retrit épp most nerfelték sokak örömére.Healben viszont nem bírja már felvenni a többi kasztal a versenyt :S

2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...

#129601
hali egy kérdésem lenne. harcban retri vagy holy pala keményebb?😄 meg pvp re melyik jobb?
zomgzerg
#129600
ingame ratyisag 😞

Davidus
#129599
spoileres szóval aki akkor akarja látni mikor eljön az ideje az ne nézze meg

V9ykn8_TZL0

Davidus
#129598

V9ykn8_TZL0

k O T T A
#129597
5k gold 3 nap ahból és ebben a bt-s shoulder is benne van

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

#129596
most már csak tényleg az hiányzik, hogy a corruption is kapjon healing debuffot, meg a shadow word:death is, meg a moonfire is, meg a kapjon akkor már a rank1 critter is healing debuffot a harapására...
mortal strike hunterek, na szép.
mi jöhet még?

mondanám hogy omg, de igazából már qrvára lesz*rom -.-
mentem aludni, pá

TVelvet
#129595
röhög a vak...
Davidus
#129594
végre😄

V9ykn8_TZL0

#129593
- Aimed Shot - This shot will now be instant cast, its damage/effect/cooldown will remain unchanged.

tényleg vicces...

#129592
haha tigole vicces kedveben volt a kov. patchrol irva😄

"Many class changes. You won’t like the ones made to your own class but you’ll think the changes made to the 9 other classes are all overpowered."

B@lu
#129591
nem enged be!

Narxis
#129590
Kiegészítõt mindenképp megvárom, egyébként meg már nincs rá idõm, decemberben vizsgaidõszak, nyáron meg külföldi meló. De mondom, lehet marad öcsémnél. Már majdnem 1 hónapja frozen az accom de nem hiányzik egy kicsit se a játék. Más MMO-t meg el se tudnék képzelni. Mindenesetre, az igaz, hogy jobb ha porosodik az accom, minthogy eladjam és aztán megbánjam. Ezt aláírom. 😊

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

BEAST
#129589
<#eljen>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Mighty
#129588
Engem csak a mennyit ér vajon kérdésre a válasz érdekel 😊

Dehogy adom el.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#129587
Tenyleg folosleges eladni. Fel vagy egy ev mulva is ugyanannyit fog erni, legalabbis a magyar piacon. Persze, ha tenyleg ennyire vegleges a dontes, akkor meg lehet probalni.

edios
#129586
Elhiszem, hogy jól szórakoztál, én csak azt nem értem, h ha épp nem akartok wowozni, akkor miért kell rögtön eladni?

Saját példa: tavaly nyár végén nagyon ráuntam, rá se bírtam nézni. Februárban viszont megjött a kedvem hozzá, és ott folytattam ahol abbahagytam. Megbántam volna, ha eladtam volna.

Lehet, hogy te nem bánod meg soha, de az is lehet hogy 1, vagy ha nem, akkor 2 év múlva rájössz, hogy szeretnél még egy kicsit kockulni vele, és akkor már késõ lesz.

De te tod, ha annyira kell az a temérdeksok 5-10k, akkor add el<#wilting>

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Narxis
#129585
Én nem játszottam annyit, még csak illlli pengém sincs. Casualok casualja vagyok. 😊 Egyébként úgy mondod mintha ez valami munka lenne, én jól szórakoztam amikor játszottam, esetleg majd belenézek kiegészítõbe, de nem azzal van a baj nekem, hanem az egésznek nem látom értelmét és nem köt a gép elé. Furcsa.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

edios
#129584
Éjjel-nappal játszanak, utána hirtelen rájönnek, hogy elmegy az életük és eladják. Pff..

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!