World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"vessetek a mókusok közé" :)
már megváltoztatták. nincs quest (ami egy jó lépés mert elég szar quest volt), csak fizetni kell
a northrenden valo repulest lehetove tevo cold-weather flying meg ugy tudom ingyen van, egy quest chain vegen. de lehet a questhez kell valami item ami penzbe kerul, nem tudom.
a lenyeg hogy a 300as skill arvaltozasarol nem esett szo, tehat marad 5000gold.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
anti hero
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
http://img81.imageshack.us/img81/5862/wowscrnshot092408161606zb7.jpg
egyik sylvanas : http://img.photobucket.com/albums/v72/Steven88ALD/Sylvanas.jpg
masik meg a kiraly aki visszatert sw be: http://img258.imageshack.us/img258/5667/wowscrnshot092508010257ti9.jpg bar sajna ez nem a legjobb kep.
A retrit épp most nerfelték sokak örömére.Healben viszont nem bírja már felvenni a többi kasztal a versenyt :S
2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...
V9ykn8_TZL0
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
mortal strike hunterek, na szép.
mi jöhet még?
mondanám hogy omg, de igazából már qrvára lesz*rom -.-
mentem aludni, pá
tényleg vicces...
"Many class changes. You won’t like the ones made to your own class but you’ll think the changes made to the 9 other classes are all overpowered."
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Dehogy adom el.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
Saját példa: tavaly nyár végén nagyon ráuntam, rá se bírtam nézni. Februárban viszont megjött a kedvem hozzá, és ott folytattam ahol abbahagytam. Megbántam volna, ha eladtam volna.
Lehet, hogy te nem bánod meg soha, de az is lehet hogy 1, vagy ha nem, akkor 2 év múlva rájössz, hogy szeretnél még egy kicsit kockulni vele, és akkor már késõ lesz.
De te tod, ha annyira kell az a temérdeksok 5-10k, akkor add el<#wilting>#wilting>
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.