World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Paladin / Hybrid DPS in WotLK
Ret should be as close to the top as anyone else. Our buckets at this point are basically DPS, Tanks, Healers. When the tank and healer are doing dps, it's even closer. You may be a couple hundred dps lower than a pure dps class (hunter, mage, warlock, rogue) but for most players, the numbers will be close enough that a raid with a good Retadin and an okay rogue will see Ret on top.
This is a change in philosophy from the BC era, where we would engineer hybrid classes to be 25% to 30% and sometimes much lower than dps classes.
If there are dps differences, it's going to take a very, very skilled guild to be able to accuately decipher them. That is because a boss is not a training dummy. For almost all of us, it's going to be impossible to tell whether the rogue doing 2500 dps and the paladin doing 2300 dps is because of the class or the player. And it is likely to be a different number on the very next boss.
We're trying to hedge out bets and NOT promise that every class will do 2500 dps in all cases, because that just won't happen. There are too many other variables. But you won't be far below other classes... as you often were in BC and Classic WoW.
Again, this is a goal. If a month after we ship someone discovers that the best way to play a mage is to get some obscure combination of trinket, set bonus, enchant and flask that allows them to do 3500 dps at no mana cost, well that's clearly not the kind of thing we expected to see and we'll take steps to adjust it. We have a lot of clever players though, and it's going to take some time before everything has been fully explored.
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
tegnap próbálgattam dps-t a bábun orgiban
1 db cementsámival cdre nyomva midennt röhögve megvolt a 2k dps 5 perces demo fighton
kék postban írták is h midenkit egyszintre akarnak gyakorlatilag hozni dpsben szóval a sok sok nerfpalas cucc nem lesz hatásos😄
btw az új divine storm és consecration skálázódása miatt meg manavisszatöltés selfheal 1 perces repentance sztem igazi gyilkológép lett a paladin
az tuti h 4-5 mobos pakkokkal lehet haladni ami nagyon megkönnyíti majd a szintezést
nice job blizz (már nem is érdekel a dk se a rugóm😄 se a warriorom😄) de miért kellet 3 évet várni...
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
,
-
:
;
?
!
ha nincs is a billentyûzeteden ehhez hasonló, legközelebb visszatérhetsz ehhez a kommenthez, és kimásolhatod õket kedvedre!
๏̯͡๏﴿
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
felmásoltam a karikat a szervere
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
ez mekkora! látom, ahogy kergetik, hogy jáccá mán wowt te snecie!
Akkor takarocc innen!<#idiota>#idiota>
Valahol az se jó ha viszont az eredeti szerón játszók ennyire lenézik azokat akiknek esetleg a szülei nem vesznek wowot és tört szeróra kényszerülnek. Bár lehet tévedek mert mindegyiknek a kurva annyát. <#mf1>#mf1>
Fõleg mikor elkezdenek pofázni hogy sokkal jobb gearben vannak már mint én és kb 10%-a a DPSük az enyémhez képest.
Úgyhogy aki törtön jáccik az mongyonle!
Twisting Nether szerveren vennek Troll/BE karit. Ajanlatokat privibe, koszi!
On
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
amugy ez a baj a mostani fiatal korosztállyal, h némelyik ugy áll hozzá, h ö nem vesz eredeti játékot, mert minek, ha otthon kényelmesen lewarezolja...
nem azt mondom, h minden szemetet meg kell venni, de amivel szeret játszani és sokat játszik, akkor legalább tisztelettel legyen a készitök felé, h megveszi a játékukat...
néha nagyon tudnak idegesitani az olyan kisgyerekek, aki azzal menöznek, h megjelent a játék lewarezolta és h ö most milyen menö...
erre néha csak annyit mondok: a kolbászt is lopod a boltbol?
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
de oktoberben vettem meg eredetit pont azért mert egy bugos, kevesen jáccanak rajta, rakás szar a tört
amint kijön wotlk go vissza offical servers 😄
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
angoltudás nuku = NO WOW... play lego
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
de várj! ezt a szót nem értik
Mert a rugó tud 25k-t ambusholni de annak nem a nagy felvillanó sárga sebzések számítanak igazán.
odajön hozzám, kérdezi tölem h wowozok, mondom igen és õ is. kérdezem töle h törtön? nem budapest szerveren. akkor az tört mondom, erre meg õ és (wtf) ?
szal meg sem tudják külömnböztetni h tört e vagy eredeti emrt ezeknek a lámulás a lényeg meg h 70...
(nem mintha én nem lámulok néha de nem ilyen téren 😄 )
az a legnagyobb probléma,hogy ezek a gyerekek nem is fogják fel,hogy egy játék nem errõl kell,hogy szóljon....
mondjuk kimegyek az utcára és megnézem a mai 12-16 éves korosztályt és elszégyellem magam milyen szintre butították le a fiatalokat tudatosan....
és ez összefügg ám durván azzal,hogy mi mit keresünk egy játékban és mit keres egy 13 éves "vérpistike" játékélményként.
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
There is no peace. There is only WAR!
Ha segítenétek talent, cuccokba, fegyverbe meg mindenbe hogy 13ezer legyen a lövésem, annak nagyon nagy köszönetet mondanék.
<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
-tRs-Landor
és ezt halál komolyan mondom!
kb ez történik: jééé némán egy lófax kis healer pala,megyek szétcsapom aztán magam alá rottyantok/-1900!!!/ kap egy szárnyas 2000-2500-as shokkot meg egy kalapácsot 1500-2000 majd HoJ/ilyenkorra akinek nincs igazi hidegvére elkezd kapkodni és az meg is pecsételi sorsát/ és megint egy fingás+kalapács pecsét és 20% ról röpül a bunkó is😄
Jó játékosokkal szemben nehezebb a dolog,de meglepõdnek rendesen általában akármilyen klasszról van szó.Healerekkel szemben nagyfokú mákfaktor kell mivel hiába a gyors nagy burst könnyedén visszahealelik magukat ugye,de nem esélytelen.Igaz inkább a DD klasszokra nyomulok rá és a healerekkel szemben inkább supportolom a többieket.
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Furcsa ,de dmg-ben még így is eszméletlen mennyiséget tudok kiszórni a shokadinnal és akkor még nem is beszéltem arról,hogy bizonyos helyzetekben inkább ráálok a healre és healben is eltud szállni a kari...és valóban "csak" hybrid.
nem egyszer toltam le csúnyán a dmg listáról pure dd karikat és még volt mellé 80-100k heal is..../mondjuk egy 15 perces AB,WSG,EOS alatt/
valóban ultrakemény dolog szép damázst tolni egy ellenbe és pár másodperc alatt maxra rakni magad...azokkal szemben aki nemtud healelni atomgenyóság.
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Pure healerekkel szemben erõs mák faktor kell,de DD classok borulgatnak rendesen.
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"