World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[HUN]Crassus
#129733
Aréna? Az Aréna egy vicc.....bizonyos setupokkal szart sem érsz akármenynire vág az agyad és jók a reflexeid.Akkormár inkább a random BG vagy az outdoor pvp...sokkalta izgalmasabb.
A SS lényegi mondanivalója pedig az,hogy valami nagyon nem kóser a hybrid klasszokkal akik kezdenek elszállni....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Outlander
#129732
Sziasztok! Acc eladó a köv. karikkal!

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=S%C3%A1mlin%C3%A9ni
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Daeus
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Quel%27Thalas&n=Daeus

Érdeklõdni: [email protected]

\"Van e élet a halál előtt?\" -egy nekromanta

panther112
#129731
Pl. úgy, hogy közben tv-t néz, és csak akkor dmg-el, ha rajta van a tehén... Random bg alapján, mégis mit akartok eldönteni? Ha tetszika bg járj premade-re normális pvp guilddel, a random bg honor farmra való, és az emberek úgy is állnak hozzá. A legnagyobb retardság random bg statot nézni. (kb. olyan, mint ha valaki arra lenne büszke, hogy milyen sok meztelen nõt látott- pornófilmen...)

#129730
honorable kills: 7, ez nekem mindent elárul. Én hunteremmel mindig elsõ szoktam lenni bg-eken, de sosem tudtam felfogni, hogy ha pl nekem van 360k dmg-em, akkor hogy lehet valakinek csak 70-80 ... ez számomra felfoghatatlan! l2p

panther112
#129729
Szerintem meg az a furcsa, hogy bármennyire is figyelembe veszed ezeknek a random bg-knek az eredményeit. Voltam már úgy elsõ bg-n, hogy közben kényelmesen megebédeltem. Azt hiszem ez mindent elmond, mennyi köze van egy random bg-nek ahhoz a pvp-hez, ami pl. arénában zajlik. A random bg honorfarmra való, ill. a 14 év alatti általános iskolásoknak a házi feladat után elütni az idõt az osztálytársakkal... Elég furcsa, hogy egy 30 fölötti ember ezt képtelen belátni, és csak spammeli ezt a fórumot...

#129728
Az a baj, hogy amirol Te beszlesz az single player game. Ez egy mmo, itt csapatban kell jatszani casualkent is. Talalj magadnak egy casual guildet, amivel eljartok 5-fosokbe, Karazhanba (igaz arra pug is jo). Sok casual guild jar ZA-ba, Hyjalbe es BT-be is, csak szemfulesnek kell lenni.

panther112
#129727
Azért nem tetszik az, amit leírtál, mert nemhogy izgalmasabbá tenné a játékot, de egyenesen ártana neki. Épp elég nagy gond, hogy van honor gear + beszerezhetõ az aréna gear is honorból. Most ezt megfejelni egy quest epic gearrel...

Nem az a gond, hogy epic-et akarsz, hanem az, hogy tönkreteszi az 5 fõs normál, ill. hc instákat. Az csak úgy érdekes, ha van benne kihívás, ha már farmolod õket, akkor baromi unalmas. Ha most kezdted a wow-ot, akkor nem csodálom, hogy így látod a dolgokat, mert most tényleg nincs igazi 5 fõs élet. Viszont kis játékidõ mellett is simán tudsz raid-ezni, SWP kivételével mindegyik farm stádiumban van, ha nagyon akarod 1-2 hónap alatt kifarmolhatod az 5 darabos t6-ot is.

#129726
Vakok kozott felszemu? 😊

Teljesen rendben van egyebkent.

[HUN]Crassus
#129725
nekem 27% nál nem szedett le többet:S ez így rendben van?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#129724
Ez a background downloader. Ez nem rak fel semmit, majd ha kijön a 3.0-ás peccs akkor majd felrakja.
(Azért szedte le most, hogy ne akkor kelljen majd az 1gigás filet lehúzni)

[HUN]Crassus
#129723
errõl beszéltünk tegnap,hogy wotlk-ban még jobban el lesznek szállva az hybridek és ez így nem van jól😛😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#129722
Gondoltam, hogy nem fogok különösebb tetszést aratni 😊, nem az a bajom, hogy nehéz a WoW, csak perpillanat nagyon fantáziátlanul unalmasnak érzem, ennyi, tudom, nem kell vele játszani, ha unom, ez abszolúte igaz.
[HUN]Crassus
#129721
50-60k dmg-t ráverni PURE dd classokra hybridként eléggé furcsa...
/és ráadásként még némi healing done is van/

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Fehercsoki
#129720
wow-europe.com/ptr/downloads.html innen töltsd le és akkor kapsz exe-t is mellé.

#129719
Kösz! Én csak annyit tudok h a Blizzard BackgroundDownloader.exe letöltötte, aztán mikor készen lett rámentem h finish és feltelepíteni nem kezdte el. Milyen installer kell hozzá? honnan lehet leszedni azt az installert?
Fehercsoki
#129718
De ha figyelted volna installer tome 2rõl beszélt és h csak az van neki->a mostani PTR patchnél is egy csomó helyen a neten csak ezta filet teszik fel énis ezt találtam és nemvolt jó viszont a wow-europe.com/ptr/download vagy ilyesmi helyrõl lehet letölteni normálisat.

panther112
#129717
"Letöltöttem a legújabb patchet, de nem tudom hogy kell feltelepíteni az ilyen kiterjesztést. Hátha a sok segítõkész ember aki itt van tud nekem segíteni."

Ez mondjuk elég gyanúsan hangzott...

panther112
#129716
Installer kell hozzá, azzal kell megnyitni.

#129715
eredetivel játszom.
Te mit nem tudsz értelmezni azon h hogyan kell megnyitni az ilyen kiterjesztésû fájlt?
Fehercsoki
#129714
Ezt benézted mivel nem a törtrõl kérdezett hanem a PTR patchrõl.

panther112
#129713
A tört verzióról ne itt keress infót!

Ezen mit nem tudsz értelmezni?

panther112
#129712
T6-ot is iszonyat könnyû ma már kifarmolni.

#129711
Letöltöttem a legújabb patchet, de nem tudom hogy kell feltelepíteni az ilyen kiterjesztést. Hátha a sok segítõkész ember aki itt van tud nekem segíteni.
cikasz
#129710
milenne ha harakirit végeznél magadon?

http://www.akciofigura.hu

Unknow
#129709
Hm..hát nem tudom...nekem összesen 5hónapig volt wowom anno, akkor összedobtam egy full epic lockot, pár t5ttel, és meg volt pár s3 set darabka is már (mivel akkor jött ki). Pedig én játszottam napi max 2-3 órát anno esténként. Szerintem ez a dolog attól függ,hogy mennyire tudsz haladni a játékkal,hogy milyenek a társaid, találsz -e megfelelõ partyt stb...

Most meg mióta megint vettem wowot, rájöttem,hogy az egész nevetségesen könnyû lett... 1hónap alatt el lehet érni a 70et ugyan ennyi játékidõvel, és max 1 hónap full epixbe rakni a karaktert. (Ebbe beletartozik az,hogy BGbõl is simán kilehet szedni már mercilesst a pve epix mellé, mivel a badgekbõl marhára jön mostmár a honor...)

Nem értem mi a gond akkor... Lehet,hogy nem t6ban fogsz flangálni 2 hónap múlva, de az nevetséges is lenne 😛 Akin t6ot látok az tudom,hogy olyan csapatban is van és stb... Amolyan kitüntetés, amit nem hordhat akárki 😊
cikasz
#129708
mivan?

http://www.akciofigura.hu

#129707
Letöltöttem a 3.0.1 patchet és "Installer Tome 2.mpq" nevû fájl van a gépen. Ezt a kiterjesztést hogyan telepítem fel?
Lynx_TWL
#129706
nerf

๏̯͡๏﴿

panther112
#129705
Én soha nem hittem el bg trollok valóban léteznek, de ezek szerint mégis.

[HUN]Crassus
#129704
nah ne basszatok le,de ez így rendben van? "Hybrid paladin cant dps😛"
,mert szerintem sincs:S


\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Lynx_TWL
#129703
na hozz egy kávét

๏̯͡๏﴿

panther112
#129702
A mezei 5 fõsekre minek neked epic? noob Csak elszarná a játékmenetet, ha ennyire nehézen megy a wow, ne játssz vele.

edios
#129701
Jó lenne az ilyen irányba való elmozdulás, de sajnos ez nem az a játék. Vagy együtt haladsz ismerõsökkel, és leszarod t6-ot, vagy éjjel-nappal zombulsz, és mire lesz sok jó cuccod, köv kieg miatt dobhatod ki õket<#szomoru1>

Engem spec egyáltalán nem érdekelnek jobb itemek, inkább kezdtem egy altot gyûjtögetés helyett.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

HunnernesKonge
#129700
uu, mit fogsz te kapni a hc-któl 😄 szerintük már ígyis casualjáték a wow 😄
#129699
Üdv mindenkinek!
Támadt egy utópisztikus ötletem: Mi lenne, ha 70-et elérve a class trainer adna egy questet, ami egy chain elsõ állomása lenne? Ha teljesíted, jön a következõ, stb. Mi lenne, ha ezekbõl naponta csak egyet tudnál megcsinálni, a napi questekhez hasonlóan? Mi lenne, ha a hetedik quest után kapnál rewardként például egy epic sisakot mondjuk a PVE és PvP közé belõtt tulajdonságokkal, természetesen T6-nál, S3-nál jóval gyengébb statokkal? Mi lenne, ha ezt így folytatnád és hetente kapnál egy-egy új itemet a teljes szettbõl (fegyvertõl a trinketekig és gyûrûkig)? Mi lenne, ha ezen questláncok során újra be kellene barangolnod egész Azerothot és Outlandet? Akkor esetleg a magamfajta casualoknak is lenne mit csinálni hónapokon keresztül és nem kapnánk hányingert a monoton farmolástól ill. a BG-ktõl, ahol attól függ a csata kimenetele, hány 9 éves vérpistike ill. AFK leecher van a két csapatban. Akkor esetleg a magamfajta casual is büszkén magára ölthetné kb. 4 hónap múlva a fullepic szerelését, amiben persze nem mehetne SWP-ba, de a „mezei” 5 fõs 70-es instákban megállná a helyét és nyilván nem lenne benne a top aréna csapatokban, de talán a BG-ket sem vele törölnék fel állandóan. Az, hogy mindezek megszerzése közben urambocsá a kevés erre fordítható idejében még szórakozott is az egyszeri játékos, az már csak hab a tortán. Itt felébredtem 😞( Gondolom, egy ilyen tartalom elkészítése és megvalósítása nagyon bonyolult meg erõforásigényes, stb. lenne, de hát a havonta befolyó pénzmennyiségbõl talán telhetne a Blizznek olyan emberekre, akik ezt megvalósítják... Bár lehet, hogy más akadálya van a (szerintem) értelmesebb tartalom megalkotásának, nem tudom, nem igazán értek hozzá, csak eltûnõdtem, mi lenne ha......
#129698
Hát ez érdekes, hogy hybrid dpsét 1 szintre akarják hozni...ezek után spap minek számít, mert akárhogy nézem ptr teszteket 2k dpstõl messze elmarad, úgyan úgy mint eddig. Valahogy az az érzésem ,hogy 3as patchel spap valahogy mégjobban lemarad a többitõl... és ezt nevezik hybrid balacenak.
A legjobb az egészbe, hogy spap állítólag már kész dps balance ügyileg, de kék még odaírta utána, ha mégse lenne balanced dpse többihez képest akkor majd orvosolják. Csak az nincs odaírva, hogy ez mikor lesz...lehet kövi kiegre gondolt?<#hehe>
Ami pedig a legjobban elszomorított, hogy a priest dev aki a classért felel még a talentjeiket se tudja vagy keveri õket. 1 ilyen fogja balancolni a classt...

Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)

Csirke4
#129697
Most miaretek van a rugó stealthjével?😮
PTR_en ha dotot raknak rám az kiszed steatlhbõl de ha rajtam van a dot és úgy megyek stealthbe (akár vanish akár megvárom még kijövök combatból) hiába sebez rajtam nem szed ki stealthbõl. Shadowmelbõl igen.
HunnernesKonge
#129696
Az elsõ mehet ahba lehet tradelni stbstb, a másodikat csak a sáját nadrágodra teheted, illetve ha más boe tárgyra teszed az bopossá válik nálad. "Can only attach to your own armor, and attaching causes the item to become soulbound."
Zomil
#129695
Remélem tudtok segiteni:
érdekelne, h mi a különbség 1 és 2 között
azt látom h a 2. egy recept viszont az oldal szerint(és wowhead szerint is) más cucc kell a craftoláshoz és az oldal szerint az 1.-höz nagyon lw skiill is kell, pedig láthatóan tulajdonságban ugyanazok

Elöre is köszi a segitséget 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Csirke4
#129694
Picsába!


Fail
<#idiota>
BEAST
#129693
Hiaba nyalsz, nem vesz fel msnre! <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Csirke4
#129692
Lynksz egy <#kocsog> valóban, dehát õ a mi kis pedobear-ünk.

Lynx FTW <#worship>
Csirke4
#129691
Húzz a tört szeróddal büdös pi... jaaa...

<#idiota>
#129690
Üdv!

aug 25-én jelentették be, hogy lesz 3.x content patch wotlk elõtt "pár héten belüli" megjelenéssel. Azóta eltelt 1 hónap de hiába keresgéltem, még csak kb-ra sem találtam content patch relase date-et ami a live serverekre kerülne, pedig itt lenne az ideje, ha jól tudom bc elõtt is 1.5 hónappal kerültek fel.

Valaki tud mondani valami okosat ez ügyben?😊
Narxis
#129689
Olyan korai ezen csámcsogni, kieg után pár hónappal nézze meg mindenki, hogy mekkora dps-t, healt stb. tol. Az lesz az érdekes.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

k O T T A
#129688
raidben csomó dolog buff már nem stackel az erõsebb érvényesül ergo nem lesz az h 8 shaman 4 lock minimum raidenként mert másképp nemmegy
bloodluston is 5 perces debuff lesz pl

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

Davidus
#129687
pure class... wow nácik😄

V9ykn8_TZL0

The Garrett
#129686
nagyobb burst + tobb CC-t kapnak a pure classok, a hibridek meg csak dps-t. Legalábbis énszerintem. 😛

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Magh
#129685
Én ezt egyszerûen nem bírom megérteni. Ha mindenki azonos szinten lesz DPS-ben, akkor mi értelme a 4 pure classnak? Mert supportot már alig nyújtanak, minden helyettesíthetõ. Hogy ebbõl hogyan fognak PvP balance-t létrehozni, el nem tudom képzelni...

dragon11
#129684
Hm.. jó..