World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Megvettem ma a jatekot.De a burning crusadevel nem akarja upgredelni az alapot.Az authentication key nem jo a program szerint..az alap nem is kerte a burning keri de a ketto kozul egyik se jo neki..
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
WHO egyelõre egy gépfaló, 10 FPS-es, optimalizálatlan, agyonhype-olt massza, amirõl még egy-két hónap, mire kiderül, hogy csak "volt sok jó ötletük", vagy összeraktak valami tényleg jó, balance-olt játékot. Addig teszteljék a fanboy-ok, ha nem unnak bele, akkor majd érdemes lesz kipróbálni. Egyelõre engem elriaszt az, hogy egyáltalán volt olyan ember (nem is egy), aki az accountját árulta who topikban. Egy héttel a start után.
ಥ_ಥ
Amúgy a WAR-t csak videókon és képeken láttam sajna nem volt hozzá szerencsém, de ha 1 évet tartósan kibír, akkor máris jár neki a gratuláció.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
retard
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
retardált
nomeg clueless vagy ;d
anti hero
ಥ_ಥ
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
De lehet például neked is csak az egyszerûbb játékok jönnek be, ahol nem kell legalább 5 gombot nyomogatni a sikerhez.
Elõre is köszi.
Nem is kell 1700, 1500on megvettem WHO-t és most élvezem a játékot ^^
ಥ_ಥ
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
ಥ_ಥ
De ez az elõzõekre nem ellenpélda, csak egy olyan dolog, amit blizz benézett.
ಥ_ಥ
Tétel:
Gear + autohit + preBC >>> all
Bizonyítás:
PreBC. Védd a stables-t noob hunter, még pvp geared sincs! Ott állok t2-ben, és jön két hunter mormota fejessel, meg egyéb instance kékekkel. Megijedtem, hát elnyomtam rájuk mindenemet ami volt (természetesen pve talent). 80% HP-m volt, amikor meghalt a második is (nem azért mert büszke vagyok a skillemre, ez csak tény, de ha tovább olvasod rájössz). Jöttek még néhányszor, meg amúgy is nyerésre álltunk, hát gondoltam kipróbálok valamit: csak autoshot, pet mellettem ül. 25% HP-n jöttem ki a dologból. Skilles vagyok, vagy gear > all. Pedig akkor már másoknak t3-a volt, vagy pvp gearben 6500 unbuffed HP-ja, miközben nekem az összes lehetséges +sta enchanttal 5200.
Megállapítás:
PreBC is szinte csak a gearrõl szólt, esetleg még idióta talenteléssel lehetett elrontani (aki kirakta mindhárom ágból az elsõ két teart, meg hasonlókat láttam <#idiota>#idiota>)
ಥ_ಥ
btw Anarchoid hsz-ér speciel ez jutott eszembe, meg lynx hamá' tegnap említetted a proságot
" You're watchin a master mast amster w or k..."
-
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
AVIRA - \"More than security.\"
Rugo a legimbabb karakter ha 1v1 rol van szo (mondjuk DK-t meg nemlattam, de ha protos warriort letolom vagy egy palat, az sem lehet kihivas)
Mas kerdes hogy rugo sunyisagra van kihegyezve es nem legalis f2f -re 😉

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.
Namost én láttam azt a "duel"t, a warrior a billentyûzet négy kurzorbillentyûjén kívûl semmi mást nem nyomogatott. Szal kurvanehéz volt elverni... -.-'
meg jopar movie is szuletett warcraftmovies-ra ebben a temaban, ahol pucer rugo egy szal kessel (lattam olyan movie-t is, ahol lvl2-es kessel!!!) verte szarra open world pvp-ben a tokig feloltozott karaktereket.
asszem azutan szulettek ezek, mikor a blizz megvaltoztatta az eviscerate, es tarsainak a statjait, stat alapu szamitas helyett fix lett a sebzes, vagy vmi ilyesmi volt.
ez meg bc elott tortent ofcoz.