World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
De legyen neked is igazad. Szóval BC elõtt skill > gear volt, kivéve a semmi skillt nem igénylõ classnál, a hunternél, mert ott a fõ szabály érvényesült, prok > nubok.
Amúgy Gim Batolon lesz, ami mondjuk tényleg nem egy húde erõs server pveben, de ez meg senkit sem érdekel, így több lesz a pénz. 😄
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
Ez csak egy plussz mellé.
akkor ez most innentol fogva munka vagy szorakozas?
mert imho az utobbihoz ebben a formaban mar kb. 0 koze van...
de jo 'szorakozast' hozza, biztos rettento izgi lesz...
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Néhány jóember megúnta a sok balfaszkodást, és nomrálisan szeretne raidelni, ezért úgy döntöttek hogy összeállítanak egy fasza guildet a nevesebb guildek tagjaiból + a saját normális embereikbõl. Ösztönzésnek pedig nem mást, mint pénzt ajánlottak fel.
Kezdésnek lvl80 elérése adott idõn belül 100 euro-val jutalmazzák. 10-es naxx kipucolása után, aki használható embernek bizonyul, annak ezentúl fizetik az accját gamecard segítségével.
Ezek után minden egyes server first 25-ös insta cleart egy 250 euroval ajándékoznak.
Heti 5 nap 19-24-ig való raidelés van.
Death knightom szereti majd ezt <#circling>#circling>
egy darabig idegesitett, de most mar kb. magasrol leszarom... meg ugy globalban az egesz arenanak nevezett fost is...
ja tudom, fura ezt pont tolem hallani, de rajottem, hogy semmi mas, csak teljesen felesleges ido- es energiapazarlas az egesz arena, idegeskedessel egybekotve, mikor jon szembe zsinorban ugyanaz a csapat 3x, amikkel egyszeruen nem tudsz mit kezdeni, s elqrjak 10 perc alatt azt, amiert elotte orakon at szoptal...
szoval a blizzard baxxa meg csak igy szimplan az egesz ratyi arena rendszeret...
end of story.
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Eiderin-Night Elf Rogue level 70-Ragnaros
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
ಥ_ಥ
amúgy meg a Repentance csak egy PAUSE...
és 6-seces HOJ-t se láttam még soha😊 max mobon😛
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
ಥ_ಥ
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Ugyanúgy lezabál szinte nullára a PTR-en, már ha hagyod, hogy befeareljen, mert szerencsétlen lockok most a tápláléklánc alján tengõdnek.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
psychobilly?
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"