World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Mondjuk össze MMO a grindrõl szól, pedig 4 éve amikor a Daocról váltottunk wow-ra csak azt hallottam ez más mint az eddigi MMO-k. Itt nem lesz farm...erre 4 év után csak az van.
Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)
Csak rá akartam mutatni a postodban az ellentmondásra.
Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)
Telepitem a sima wowot, és fel is rakja. Viszon a BC-vel már más a helyzet. Telepitem és 39%-nál megáll és ezt adja ki...
Tudnátok segiteni? :S
A másik, hogy hiába a setup, az kurvára nem elég. Vertünk meg mi is s4 vállasos druid/rugot, ami eléggé countere druid locknak.
Nyilván nem elég ilyenekre az, hogy bemegyek nyomkodok 3 gombot agyatlanul, és akkor nézem hogy miért nem nyerek.
Mindenki találhat magának olyan combot amiben simán behúzza 1700-at pl, és onnan megvehet gyakorlatilag mindent. Aztán lehet tovább menni.
Skill > Gear. Még mindíg.
Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)
Vagy mondd annak a druidnak, aki velem játszik full s2ben ugyanitt, jelenleg 1940-en. Vagy a full zöld rugonak aki éppenhogy meglépte 70-et és behúztuk neki egy este az 1700-at, de még rengeteg hasonló ilyen van.
Szóval ez egy nagy hülyeség."
Remélem ezt a hülyeséget az új arcoknak írtad, mert aki régóta játszik pvp/pve-t tudja hogy a leg OP-ed párosokat hozod itt fel példának mint druid/warlock,druid/rugo.. és még fényezed magad, hogy druida/rugoval szar cuccokba is meddig elmegy az ember símán. Mondjuk ez is csak azt mutatja, hogy druid mennyire op 2vs2 és 3vs3ba...
Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)
psychobilly?
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
psychobilly?
May the force serve you well!
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
"Ma már lehetetlen becsatlakozni kb."
Ezt mondd annak a druid lock párosnak, akik full s2ben húzták be a 2.2kt cycloneon.
Vagy mondd annak a druidnak, aki velem játszik full s2ben ugyanitt, jelenleg 1940-en. Vagy a full zöld rugonak aki éppenhogy meglépte 70-et és behúztuk neki egy este az 1700-at, de még rengeteg hasonló ilyen van.
Szóval ez egy nagy hülyeség.
rakjanak be egy talentet ami x%al csökkenti ugyanezeket a dologkat 5 pontos vmelyik build aljában és akkor nicns az h 490-meg 500resis healereket kell 6an püfölni h megdögöljenek
aztán time for fun mert ez a mostani nem az
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
"hanem mondjuk a s4 be akarsz becsatalkozni egy uj karival. s2 gearrel bizony elmaradsz (mivel meg midnig szamit a gear is)"
Ma már lehetetlen becsatlakozni kb. BC elõtt meg minden alttal lehetett nyomni.
Amúgy meg BC elõtt mennyi idõvel jött ki naxx? Mennyi t3 pörgött ki a népnek? Szóval inkább t1-t2 vs kék random a fair és reális összehasonlítás az emberek 90-95%-nak a szempontjából. Statban nem volt egetrengetõ különbség, most meg szezonról szezonra +10-20 statok vannak az aréna cuccokon, stb.
Most nem számolom ki pontosan, mert kár az idõért, de a statokat nézve szerintem BC elõtt olyan 10%on belüli volt a szórás a kicsik és a nagyok gearje között, ami jó eséllyel korrigálható skillel, mondhatni benne van a hibahatárba, manapság ez a szórás meghaladja a 100%-ot, az meg nem korrigálható.
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
36k hps feral druid bearben 2.5-5k kat vert rám. Pala akárhányszor elkapott nyomott egy 6-8k dmget belém, meg ilyenek.
A legviccesebb a 2 mage volt mirror imagel. Frenetikus ahogy látod hogy 8 mage castol rád egyszerre.
Ezek persze lockal.
Élmény látni ahogy mindenki ilyeneket sebez, nekem meg a corruption 250el többet tickel mint a mostani, úgy hogy full afflictionon vagyok (54/17/0).
Tudom nem balanced, de ennyire..
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Daily questek is 1300 honort érnek.

amit en mondtam az annyi, hogy a gear bc elott is szamitott, ez az OBJEKTIV resze a dolognak. az hogy esetleg kek gearben pvp-re talentelve megvertel egy t3 ban levo emberket aki full pve-re votl talentelve az meg mar a SZUBJEKTIV velemenyedet befolyasolta, foleg ha anticlass voltal neki.
tehat itt maris bejon a skill es gear melle ket masik tenyezo a class es a talentbuild.
es akkor most jon a csavar: kimondhatjuk, hogy bc ota fontosabb szerepet jatszik a skill a pvpben! felteve hogy a pvp-t az ARENARA ertjuk (es en bizony arra ertem a bg az csak bohockodas es ido eltoltes), amikro mar azonos szintu gearrel es pvpre talentelve vagnak neki az emberek. persze vegig kell jarni a szamarletrat itt is, ha nem haladtal a seasonokkal, hanem mondjuk a s4 be akarsz becsatalkozni egy uj karival. s2 gearrel bizony elmaradsz (mivel meg midnig szamit a gear is), de idovel gyulik az arena pont es meglesz a full s4, onnantol meg mar a skilled fog donteni(nem foghatod ra a gearkulonbsegre, hogy lama vagy). az meg hogy melyik class mennyire jo arenara nem erdekes, hisz minden classbol van 2200+on karakter valamelyik bracketben. (persze fontos tenyezo a class soot meg a faj is).
valojaban viszont semmi modon nem bizonyithato az, hogy melyik tenyezo mennyit szamitott bc elott, mert eleg nagy volt a szoras a 4+1 tenyezot osszevetve(gear,skill,class,talentbuild,+race) es nem volt ra igazan lehetoseg, hogy ezekbol a tenyezokbol vizsgalhassuk a skillt, ugy hogy a tobbi kozul legyen atfedes(erre most van arena).
szoval a lenyeg, hogy bc elott nem is votl igazabol PVP. esetleg csak pvp es gank.
az aranyaidat meg jo lenne ha bizonyitanad valami utonmodon, mert igy nem sokat ernek, de talan magadat megtudtad gyozni veluk.
De hát mondjuk akik egy skálán csak a 0 és a 100as értéket ismerik azoknak hiába magyarázza az ember, hogy míg BC elõtt 60% skill és 40% gear az winwinwin volt, és BC után ez inkább 40% skill és 60% gear arányra fordult meg.
A számok fiktívek és komoly hasraütéssel születtek, mielõtt elkezdené valamelyik csökevény leelemezni, hogy nem is 60 csak 59,73....
Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870