World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem baj?
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
De ha hasonlóképpen mûködik, mint az Account Administration, akkor felesleges a mail meg a webform együtt, mert ott a webform semmi mást nem csinál, csak generál egy mailt ugyanarra a címre.
-A vita így nézett ki: "nem - de - nem - de - nem - de - nem - de - nem - de", erre merészeltem egy példát hozni az állításom mellé. Ez ám a szûk látókör részemrõl!
-Nem hiszem, hogy meg kell kérdeznem az öcsémet. Az õ diplomáján is nagyjából ugyanaz a szöveg, mint az enyémen, max a dátum meg a keresztnév más.
-Mintavételez, megállapít, egy konkrét példán szemléltet. Hol hibáztam mester? Taníts!
-Egy karakterem volt, amivel hónapokig pvp-ztem szar gearben, aztán raideltem, és utána hónapokig pvp-ztem abban a gearben. (Ez nem azt jelenti, hogy egy kaszttal játszottam, egy kasztot láttam, és a többit levegõnek néztem, de tény, hogy csak ez volt epic-be öltöztetve.) Ez szerintem elég tapasztalat, hogy bár szûk a kis világom, de úgy érezzem láttam eleget egy véleményformáláshoz.
-Attól, hogy beszólsz nem ijedek meg, és nem változik meg a véleményem. Megszoktuk tõled, hogy te mindent tudsz, más meg hülye/szûk látókörû/retardált/bármi egyéb szidalom. Érveket, véleményt, ne "kerítést", mert csak nevetek rajta, és elképzelem, ahogyan az én oldalamra ki van írva, hogy "ne etesd a Botondot" (de lám, mégis etetlek <#idiota>#idiota>), és teljesen mindegy, hogy a képzeletbeli kerítés melyik oldalán nagyobb az egy fõre esõ banánfürtök száma, mert attól még mindenki a kerítés másik oldalára mutogat.
-Mirõl is vitázunk? Ha lecserélsz egy szar karperecet pvp epic-re, akkor hirtelen ownolni fogsz? Vagy fullepix noskill pisikét bármilyen skilles friss 60-as (mert ugye BC elõtt) elvert 1v1-ben? Lehet, hogy volt ilyen is. Fullepix középszerû skill pvehuszárt bármilyen skilles friss 60-as? Esélytelen. Vagy mennyi gearnél nagyobb a skill? Kilóra? 3 cucctól? 10-tõl? 20 staminától? Baromság. Kékzöld gear emberkének nem volt 10% esélye epixxpistike ellen, ha vért izzadt sem. De a 10% is a countercalss-ok, meg a blizz által ügyesen összehozott "szögesdeszkás-rugó effektus". És lvl14 pvp epix full pve epixhez képest +2000 HP volt, akkor kinek volt esélye? Most mennyiben más a helyzet? HP helyett resi van? Micsoda különbség! Bár ha azt mondaná valaki, hogy még kevesebb az esélye egy skilles, de gyenge gearrel rendelkezõ játékosnak 1v1-ben egy kevésbé ügyes, de pvp-re jól felszerelt játékossal szemben, mint BC elõtt volt, azzal egyet értenék esetleg, de ez nem hiszem, hogy így elhangzott volna, csak "skill>gear - nem is, noob - l2p".
Na thx a magasröptû beszélgetést, etetési idõ vége <#idiota>#idiota>
ಥ_ಥ
ennek van európai megfelelõje mert erre is írtam csak kiderült hogy ez az amerkiai e-mail cím,mert webform mellé küldenék egy sima e-mailt is?
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Bocsmá nem bírtam ki<#idiota>#idiota>
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
keyb plusz (nem talalom a pluszt ezen a qrva angol laptopon -.-) thermaltake flare board van egybekotve...
bar hasznalni meg nemigen hasznaltam egyiket se...
És ez még mindig nem egy normális "meló", amiért fizetnek.
๏̯͡๏﴿
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Annyira nem látok bele, de ha õk fizetik majd az accountod akkor bármikor kiárulhatják alólad nem?
Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
2008.10.05.-én lejárt az accom. A Blizzard angol bankja(GB SCHUNTHORPE) le is vonta a pénzt sikeresen(3153 HUF-ot).
A mai nap 10.07-én azonban kaptam egy visszajelzõ sms-t hogy a Blizz francia bankja (FR VELIZY-VILLAC) nem tudja a levonni a pénzt (3211 HUF-ot)ezért frozenelték az accom.
mi az hogy kétszer akarnak vonni,járt már így valaki?
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Amugy semmit se jelent, mert ez olyan mint 1 online piac. Szerinted aki még mindig az EQ-tel játszik azt érdekli EQbõl mennyi accountot árulnak?
Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)
Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
ezért szerintem egyik sem komoly ellenérv, mindössze kellemetlenség, amit nem szívesen visel el az ember. ettõl még vannak teljesen érthetõ és logikus ellenérveid, és én sem játszanék vele a te helyedben.
de ez meg teljesen OFF itt.
The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.
Akinek nem a wow az elsõ és kizárólagos mmo tapasztalata, az úgyis örül neki, hogy a 3 éves antiszociálissá nevelõ wow single-player-cooperative hegemóniát némiképp megtöri egy klasszikus, igazi mmorpg hangulatú játék. Vkinek az egyik kell, vkinek a másik, azok a véresszájúak meg akik tisztjüknek érzik, hogy vmi megmagyarázhatatlan buta oknál fogva támadják a war-t, csak próbálják ki, kevesebbek semmiképp sem lesznek tõle. Ja, hogy a pízt sajnálják csak rá? Akkor az mmo mûfaj nem az õ úri szórakozásuk.
És ezek miatt sem játszom. Nekem minden nap rágják a fülemet, hogy játszunk már valamit, fizessünk elõ wowra, de én nemet mondok a kísértõnek <#idiota>#idiota>
ಥ_ಥ
😄😄😄😄😄
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
1. Minden kaszt 3 gombos. Amelyik stance-et vált, stealth-el, vagy shapeshiftel, az bindel ugyanarra a 3 gombra valami mást. Skill. (Erre úgyis spawnol Wildor, akinek 2 billentyûzet van bekötve, és külön bindelve minden gombja, meg 23525 gombos egér <#idiota>#idiota>)
2. Hunter a hunter ellen mit számít, hogy 3 gombos a hunter? Ez nem érv az ellen, amit mondtam. Ráadásul autoshotolni egyetlen egy kaszt ellen lehet: hunter ellen. Egyszóval fogalmad sincs a hunter pvp-rõl, így gyenge az észosztás.
3. "De legyen neked is igazad. Szóval BC elõtt skill > gear volt" - l2read.
4. Nekem csak egy karakterre volt idõm, ezért nem tudok példát felhozni másikkal kapcsolatban. Tapasztalatot osztottam meg, nem pedig fikáztam egy másik kasztot.
Jót mosolyogtam. Most te magad estél bele abba, amiért legjobban lehurrogsz mindenkit: olyanról osztod az észt, amirõl vagy fogalmad sincs, vagy nem is akarod látni az igazságot.
ಥ_ಥ
The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.