World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TVelvet
#130435
hogy tudtad át transferelni az karit, ha ahoz bekell lépni az account managementbe? egyébként megérdemelte 😊
picket
#130434
Szarkazmust ha idézed sem veszed észre? :c

Attól, hogy kipróbáltál sok-sok mmo-t, máris leszarozod a wow-ot? És teljesen normális dolog, hogy ennek a szarnak az oltárán füstölted el az ehhez szükséges szabadidõdet, meg még fizettél is érte, pedig volt alternatívád? Jöttél volna árkot ásni, jobban jársz, már rég kifarmoltad volna az epik ásót :j

ಥ_ಥ

PiszkosFred
#130433
Batorsagproban van, egy napot ki kell birni itt neki 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

s0n1c
#130432
Azt mondtad, hogy többet nem jössz ide, ne csaljál! <#idiota>
#130431
A Sinclair Spectrum sokkal jobb, mint a Commodore 64!
picket
#130430
Eszem ágában sincs azon vitázni, hogy melyik jobb. A who-ra mondtam, hogy gépzabáló, a wow-ot meg már elkoptattuk. Akik meg nyomatják, hogy ez-vagy az (mindegy melyik irányba) szar, meg nem is mmo, meg hasonló hülyeségek, azok szerintem azon a szinten vannak, amin a bekiabálók, hiába csomagolják jó bunkó, ámde választékos stílusba a baromságaikat. Foglaltnick meg szabadságon van, és nem takarít, úgy néz ki a topik, mint Nápoly <#idiota>

&#3237;_&#3237;

#130429
szerintem mindkét game jó a maga nemében.
arról vitázni, hogy melyik jobb, ezért vagy azért, semmi más, csak felesleges hormonpocsékolás <#hawaii>

ez még rímel is, bennem 1 költõ veszett el <#zavart1>
na de megyek vissza dolgozni, van még közel 800 olvasatlan céges mail-em, amin át kell rágnom magam <#help><#vomit>
további kellemes flamelést...

#130428
Majd ha a nep megnevelt teged a szocialis eletre, akkor Te is nepnevelhetsz. 😊 Addig is csak egy egoista, szuklatokoru venember maradsz. (Felteve persze, hogy minden eddigi forummunkassagod nem csak egy jolszabott poen volt. Mert bevallom annak eleg jo, csak ideje lenne elnevetni magad rajta, es megmondani, hogy csak vicc volt.)

Arrol az ertelmes es erdekes temarol lehetne is beszelgetni, csak nem hozzad hasonlokkal, akik nem hajlandoak megosztani egymassal a tapasztalataikat, es befogadni maset.

#130427
Fárasztó dolog neked bármit is írni, mert mint ahogy az lenni szokott, a tényeket és történteket vmi kifordított módon látod.

"miért csodálkozol, hogy ha lenézel valakit, akkor felháborodik, és kígyót-békát kiált rád?" A pubika elõbb fanboiozott le engem, ezután jött az én válaszom, amit idéztél. A történelmi hûséghez itt sem volt közöd.

"Hányszor kell még linkelni?" Mûvelõdj picit, elsõként lapozd fel a szarkazmus jelentését.

"Szarok én rá, hogy hülyét csinálsz magadból, mert évekig ezt játszottad, most van valami új, és egybõl ez a szar, mert most mást játszol." Na ez meg a saját korlátoltságod, de ettõl még nem biztos, hogy mások is így mûködnek, nem véletlenül játszottam minden mmo-val, amihez csak kedvem volt. Nagyon gyenge rágalom. Nem szokásom hülyét csinálni magamból, te aláztad meg magad minden alkalommal az erõltetett gagyi wannabe flamer szerepkörrel, mint ahogy most is teszed, amibõl kivétel nélkül rosszul jöttél ki. 😄

"Fanboiság könnyen meglátszik, hiszen most who >> all, wow meg még csak nem is mmo." Megint csak egy ostoba rágalmazás, ha ennyire belém vagy szerelmesedve nézd vissza a véleményem a régi hozzászólásokban. Sokakkal ellentétben nekem konzisztens.

De nem értelek, annyiszor bizonyítottad már, hogy rettentõ gyenge flamehuszár szeretnél lenni, nem mondom, biztos van némi sikerélményed a tizenéves játékostábor köreiben, de a nagyobbakkal szemben nem kellene minden egyes alkalommal pofára esned, mert már én is sajnállak.

#130426
Abban nyilvan tevedtem (illetve hirtelen felindulasbol tortent), be is latom. Es az is a celja volt, hogy az ide latogato Kryn-fele fanboiokat idegesitsem.

#130425
http://www.hackthat.net/df/ddos/43868/index.hack na itt lehet hackerkedni...amugy játék nem kell megijedni
#130424
egy quest, kénytelen leszel utánaolvasni, + térképezni, mer különben nem találod meg a questhez a 4 spéci halat amit fogni kell 😄

anti hero

picket
#130423
Neked is hiányzik? Hüpp-hüpp.

&#3237;_&#3237;

Jagumo
#130422
Hali

225 fölött hol lehet Fhisinget tanulni szal 300-ig, sry hogy nemnézem meg WoWDB-n csak lusta vagyok 😄 😄

Fuck is easy, Fuck is funny, Many people fuck for money And if you think fuck is funny, Fuck yourself and save your money

s0n1c
#130421
"Homoszexuális vágyaidat ne a fórumon éld ki." 😄D
Count Adyn
#130420
HBD<#idiota>

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

picket
#130419
"Nekem csak az csal lesajnáló mosolyt az arcomra, hogy az "mmo" mûfajt wowban megismerõ, wow bûvkörében x éve élõ emberkék..." - miért csodálkozol, hogy ha lenézel valakit, akkor felháborodik, és kígyót-békát kiált rád?

Nem feltétlenül csak rólad van szó: "Érdekelne, hogy ki hogy látja wow-ot mint MMO, mert valahogy MMO klasszikus jelentése nem érvényes rá." - Tessék, a kolléga nem hiszi el, hogy kizárólag (massively) interneten játszható (online), többjátékos (multiplayer) játékról van szó. Hiszen szerinted is single player coop, amivel el is érkeztünk a kör négyszögesítéséhez. Hányszor kell még linkelni?

"Szarok én rá, hogy kinek mi a jó játék és mi nem..." - Szarok én rá, hogy hülyét csinálsz magadból, mert évekig ezt játszottad, most van valami új, és egybõl ez a szar, mert most mást játszol. Aki a régi játékkal játszik, az meg hülye, meg a te apukád erõsebb. Ja, és a másik ember gyerekes, nem te. Én meg egyikkel sem játszom, de belátom, hogy wow-al jobban jártam, mint ha mónika sót néztem volna, vagy gyõzikét, vagy nem tudom milyen hülyeségek vannak, mert még csak tévém sincs <#idiota> és a who-val is jobban járnék.

Fanboiság könnyen meglátszik, hiszen most who >> all, wow meg még csak nem is mmo. Ez fanatikus, és gyerekes, fenti szóösszetételt teljesen kimeríti.

Népnevelés nem fog ebben a stílusban menni: "Hé tirpákok!" Ezzel lehet flémelni, meg ökörködni. Nevelni fórumon úgysem lehet, maximum gondolatokat ébreszteni, már ahol ez lehetséges.

&#3237;_&#3237;

PiszkosFred
#130418
Nepneveles egyetlen elfogadott mukodo intezmenye, a szeneslapat 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#130417
Azt nem értem WARról miért itt kell vitázni? Elvileg ez wow topik.

A másik pedig, hogy miért most? Mert hát WAR még friss, nyilván nagy körülötte a lelkesedés, az "újdonság varázsa", de wow kieg pl még ki sem jött...

Szerintem térjetek vissza erre a vitára úgy 3 hónap múlva. 😊

#130416
Fidel feldobott egy értelmes és érdekes témát, ami itt félévente egyszer merül fel, plusz Shaidulu kérdezett vmit, amire a tapasztalataim alapján válaszoltam. Erre jön egy kis takony fanboi és nemhogy örülne neki, hogy vhogy megismerheti a kis burkocskáján kívül világot, inkább idecsiripelgeti az ostobaságait.
Hol érdekel engem szerinted, hogy te meg a haverjaid mit játszotok, mit csináltok? Szarok én rá, hogy kinek mi a jó játék és mi nem, a fórum még mindig a véleménycsere egy intézménye, nem kell egyetérteni senkivel, de nevetséges, hogy amikor vmi nem dicshimnuszokat idézõ vélemény felmerül, akkor egy-két gyerkõc ezt személyes sértésnek veszi, mert a kis világát támadás érte, amiben él. Mindezen dolgok felett még napirendre lehetne térni, ha nem az lenne az egyetlen ellenérv, hogy "nem is tudod jól, hülye vagy, meg fanboi". Egyvmit senki nem tud, ellenérvelni és építõ jellegû kritikát alkotni.
Egyvmiben igazad van, tényleg felesleges ide írogatni, csak sajnos mindig a népnevelhetnék volt a gyengém.

s0n1c
#130415
Nem próbáltam, csak pre-tbc (akkor viszont elég komoly szinten). WoW-ot nem szidom, mert minek? Közel 4 évnyi szórakozás, társaság, élmények. Engem csak a "DaoC = bukás" (sõt bármilyen más mmo, ami nem wow bukás) és az ehhez hasonló frenetikus marhaságok idegesítenek.
picket
#130414
Mindketten nagyon erõlködtök, csak nem tud rajtatok kívül senki arról, hogy szájkarate bajnokság lenne.

Azt nem minõsíteném, hogy epic szintû következtetéseket vontok le, de hogy már fogalmak is megváltoznak, az már közel jár ahhoz, hogy a teret görbítsétek. Nem vagyok fanboi, csak az mmo fogalma hirtelen egyenlõ lesz a pvp fogalmával, és visszamondom a Botond-axiómát, mely szerint elõre programozott lényeket leölni annyira szórakoztató, mint a lábamputálás, és akinek ez játék, az annyira hülye, hogy egy papucsállatka megverné sakkban.

Aztán ha kígyót-békát rám kiabálnak, akkor visszamondom mint egy papagáj, hátha nem veszi észre senki. omg.

A tények itt mit sem számítanak. Az, hogy a wow 40 instance-el, és 17 raid instance-el rendelkezik 4 bg és az arénák mellett, azt mutatja, hogy ez egy pve játék, és mellesleg van benne pvp is, ami feldobhatja a raid kezdést egy kis genkeléssel. A who egy pvp játék, ehhez statisztikák sem kellenek, mert mindenki belátja. Ezek után hosszan taglalni azt, hogy jobb pvp-ben kb olyan, mintha bizonygatnád, hogy a lovadnak négy lába van, és nem csoda, ha az emberekben felmerül a gyanú, hogy ha ennyiszer elismétled, akkor valóban nem három-e, vagy öt.

Mellesleg már a bruszvilisz is bement harlembe egy "gyûlölöm a n*****eket" táblával a nyakában, és õ is túlélte, tehát én is kemény gyerek leszek, és megyek a wow topikba warhammer zászlókat lengetni, és le-hülye-wowosozni mindenkit, meg sûrûn lenézni a "wow-on nevelkedett" (nem is) mmo-sokat, mert annak kb annyi értelme van, mint a 2 perc után bannelt "ez a gém szar!" felkiáltású íkúbajnokok baromságának, hogy 5-en elmondják, hogy mennyire hülye, nick meg törölheti a táblát, mint a jó pedellus. És ha már bejött egy ilyen brúszvilisz, akkor nekem kell lennem a hülye helyi lakosnak, aki ráugrik, és általános iskola negyedik osztályát meghazudtoló vagdalkozással lengetnem az import stukkeremet az orra elõtt.

Most jöhet a "get off my internet", de elõtte l2flame :p

&#3237;_&#3237;

#130413
Ja igen, még annyit, hogy ugyanezzel a szöveggel nem az elsõ csávó volt, vigyázni !

WoW még mindig :P

#130412
Pár oroszórát javaslok neki. Persze minden karija transzferelve lett. Túl szigorú voltam ?

WoW még mindig :P

#130411
Kis reggeli élményem megosztom:

Csávó MSN-en (Ragnaros, a Szent Fény volt hõs Lovagja) : Figy, nincs pénzem elõfizura, ha befizeted, adok egy sámánt. Megnézem a linket, hát, elég gyér (t4 kb). Akkor odaadom mellé öcsém rugóját is, külföldre utazott ( LOL). Najó mondom, kérek fotót személyirõl, CD-key, minden. Ok, suli után megy minden, de most be kéne fizetned. OK, megadja accot, befizetem, csávó MSN-rõl le, semmi válasz, nézem passwordje persze változott. Mondom magamban igy jártam akkor.

Hopp, orosz migrálás, free transfer. Nem kért újra jelszót, csak I AGREE kellett 😊))

Ennyit nekem megért. Neki is ?

WoW még mindig :P

Lacee
#130410

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Tatyla
#130409
ne itt flameljetek már ha a WAR topikban sem lehet,beszéljetek meg egy irl talit és verjétek péppé egymást<#eplus2><#hehe>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#130408
köszi szépen 😄

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

#130407
Akkor ne hasznalj olyan erveket, ami nem valo a korodhoz. Szerencsere pont azt nem probaltad ki, amit kritizalsz.

#130406
Jótanács: az "aki mondja másra az mondja magára" egy bizonyos életkoron túl már nem túl erõs érv. Majd talán tapasztalni fogod, mert most csak magadat nevetteted ki. Majdnem mindent próbáltam wowban, épp ezért tudok alapos véleményt formálni.

#130405
Probaltad a high-end pve-t bc-ben? Mert azok alapjan, amiket ide irnak egyesek, eleg nehezen elkepzelheto. De meg az is, hogy a komolyabb arenat kiprobaltak.

#130404
Pont ezert mondom, hogy ne szolj bele olyanba, amit nem ismersz (felteve, ha a homalyt erre erted, es nem a szellemi kepessegeidre). Plane, ha wowon nevelkedtel, es semmi mast nem probaltal. Bar lehet, hogy forditva ertetted, csak az biztos, hogy nem igaz. Szomoru, hogy oreg fejjel ilyen melyre tudtal sullyedni. Menj is vissza war topicba, tolokocsis bacsiknak az a skill ezekszerint.

#130403
"Raids & Dungeons - The Dual-Talent spec feature will let you switch between your two specs without having to go back to town. You can perfectly do it between fights in a raid, however it won't be possible to switch specs in the middle of an Arena Match. Your keybinds and glyphs will be saved and automatically switched as you change your spec."

s0n1c
#130402
lol
Tatyla
#130401
24h a tiltás,utána automatán felold...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#130400
aham ez jol hangzik, nah majd egyszer beprobalom.

B@lu
#130399
Ez tiszta Lineage 2

#130398
Nekem csak az csal lesajnáló mosolyt az arcomra, hogy az "mmo" mûfajt wowban megismerõ, wow bûvkörében x éve élõ emberkék mondják a fanboit olyanokra, akik az elmúlt 7-8 év alatt szinte az összes vmirevaló mmo-t próbálták. 😄
Ennyire reagálnék az utolsó két bekezdésedbõl, mert azokból a többi még költõibb: sok bennük a balladai homály. 😄

#130397
Ez lesz az új Blizzard fegyver <#hawaii>

#130396
Nem megállapíthatók az eltérések a videók alapján, csak akkor érzed ha játszod. Amiben alapvetõen más a war, az a kiszolgáltatottság, jobban a csapattársakra vagy utalva, a sikerhez olajozott gépezetként kell mûködnie a csapatnak. Ranged dmg dealer kaszterként elég pl. ha csak hozzád ér egy melee dps, máris elesel, a jó tankok szerepe óriási, ugyanis a taunt más elven ugyan de alapját képezi a pvp-nek, van guard képességük, amivel átveszik a guardolt társ sebzésének egy részét, ill. majdnem minden dps-nek van detauntja is. Ne felejtsük el a collision detectiont, ami miatt ugye a terep adottságait is ki lehet használni, hiszen ha pl. egy hídra feláll egymás mellé két pajzs mögé bújt ork és kapják hátulról a healjüket, akkor a rajtuk feltorlódott tömeget az egyébként üvegbõl készült ranged aoe dps-ekkel pillanatok alatt cafatokká lehet tépni. Megannyi ilyen példát lehetne még hozni, de jól látszik, hogy nem az van, hogy a healert csépelõ két rugó ellenére is tökéletesen eléldegél még percekig mindenféle beavatkozás nélkül, esetleg simán elmenekül, hanem igenis kell az azonnali segítség, mert egymásra vagytok utalva, ami a csapatjátékok alapvetõ feltétele.
A példák amiket hoztál nagyjából részinformációk, jobban el kell merülni a dolgokban, hogy átlásd az összképet. A knockback a játékban lévõ kb. 20 scenarioból csak kb. egyben jelent nagy elõnyt, a healer kasztoknak is van dps águk, de azzal az igazi dps-ek teljesítményének kb. csak a tizedét tudják produkálni, csak kiegészítõ képességeket nyújtanak nekik. Továbbá a war-ban nem a nagy szakadékokat nyitó plusz tizeniksz statokat adó cuccok jelentik már most sem az eltérést a casual és a kocka között, hanem az egyedi címek, a vállvédõre, övre akasztható trófeák, a felszerelés egyedi színezete, a guilded szintje, hogy van-e állandóan egy saját keepje a guildednek, fenn tudod-e a az elfoglalt guildkeepet tartani a guildadóból, milyen gyakran fosztod ki az ellenfél fõvárosát, stb., stb.

#130395
na ma délelõtt megkaptam az sms-t h blizzard nem tudta levonni a pénzt, megnézem acc managentet accountom frozen. de mégis be tudok logolni 😄😄 egy kicsike off: meg akartam nézni online az egyenlegem klikbank.hu -n de a jelszavamat nem fogadta el pedig biztos h az a jelszavam beirkáltam 6x és most letiltott vmi electronic számítógépérõl, és nem tudok bejelentkezni a netbankba. most ez a tiláts örökös v csak egy bizonyos idõre van? esetleg fel le lehetne e venni? on

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

s0n1c
#130394
Nem érzem az összefüggést.
Davidus
#130393
annyira jó lenne a warhammer akkor nem itt túráztatnák magukat hanem nyomnák ezerrel😄

V9ykn8_TZL0

zomgzerg
#130392
mert akkor nem hagyták volna abba

s0n1c
#130391
És azt mibõl gondolod, hogy "sosem próbálták"?
tigeroo
#130390
wow kurvajó a wow trial😄

letölt egy pár száz mb-os klienst és játék közben streamel!
zseniális😄
#130389
Eleg nehez velemenyt alkotni a "forgatokonyv szerint lefolyo bossharcokrol", mivel azokat a donto tobbseg csak outgearelve es lenerfelve latja. 10-20 szint kulonbseggel a pvp-re is azt lehet mondani, hogy nagyon egyszeru dolog, mert belelosz az ellenfelbe es az eldol, nem kell sok taktika hozza.
Ha nem ilyen bohoc indokokat nezunk, akkor annyiban a pvp is hasonlit a pve-re, hogy a legtobb esetben egy bizonyos helyzetben a megszokott skilleket fogod hasznalni, illetve hasonloan fogsz reagalni, mint altalaban. (Az mar nem mindegy, hogy mennyire balanszolt, es mennyire van kielezve.) Termeszetesen van meglepetes, de azoknak a trukkoknek is a nagy resze elterjed egy ido utan, mig az izgalmasabb bossok rnd100 alapu skilljei eleg nehezen kiszamithatoak, megha nem is tobbszaz lehetosegbol valogatnak.
Egyezzunk meg abban, hogy mindkettonek megvannak a szepsegei, es nem kategorikusan jobb vagy tobb csapatjatekot igenylo az egyik vagy masik. Mindenki azt csinalja, amelyik jobban tetszik neki, esetleg mindkettot.

Az sajnos igaz, hogy a wow pvp-je egy kalap szar (es nem is nagyon fog valtozni a jovoben sem), de kikapcsolodasnak, a remekul megcsinalt pve melle, pont megfelelo.

A war is masban jo es a wow is, teljesen folosleges rangsort felallitani. (Ha lenne ertelmes grouppvp wowban, akkor meg talan lehetne is.) Nem is veletlenul szivatom szegeny war fanboiokat, amikor atszabadulnak ide, es nyomjak a kis negativ kampanyukat teljesen foloslegesen. Ha jol emlekszem Te is beleestel ebbe a hibaba joparszor, pl most is, ugyesen burkoltan persze.

Varom szeretettel az osszes fanboit itt, jol szorakozom rajtuk (olyan dolgokat biralnak, amit sosem probaltak), de csakazertsem fogok atmenni a war topicba ugatni, hogy milyen szar ott a pve, es arenarendszer sincs (ezeknek legalabb alapja lenne, csak ertelme nem).

BEAST
#130388
Tenyleg en irtam, de ez t3 egyik scenariojara igaz csak 😊 Amugy az a csapat nyer ugy altalaban amelyikben jobb a tank/ranged/healer arany, es leginkabb itt jon elo a ko-papir-ollo tema megint 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#130387
balance van es scenario siman healelheto (t3ig van tapasztalatom).
nem art a jozan esz használata...

"zoval az erdekelne, hogy mik azok az elemek amitol egy wo grp vs grp pvp jobban csapatjatek mint ami egy wowban megy mondjuk premade vs premade illetve pug vs pug kornyezetben. mert videokbol nem tunt nagyon masnak mint egy wow bg."

combat rezz!
(nem, nem 30perces timeron és igen én baszottul hianyoltam mindig is wowban, dehat mind1, nem pvp jatek..)
aki nem erti, annak nem fogom elmagyarazni : (


nah amugy ezek a scenariok baszott jok, változatosak es van amelyik hent all, van amelyikhez nem art egy kis taktika is : )

na off off

anti hero

zomgzerg
#130386
nyisd meg a konzolos ratyik forumába is és már megyek is 😊