World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
szoval scenario videok alapjan warhammerbol sem tunt nagy csapatjateknak a grp vs grp pvp. ugyanazt lattam ami mondjuk anno av ben kozepen ment vay ami ss-tm ingazasnal. illetve ha azt lehet csapatjateknak nevezni ami warhammerben megy, akkor azt is ami a wowban. pugnal itt is ritka ha healel egy healer class meg ott is.
nem az kavar be, hogy esetleg wowban allandoan pugoztal, mig wo ban vegre van premade partyd?
nah meg amikor irtad hogy wowban minden class jo mindenre, ez szerintem megvan a wo-ban is, nem veletlen van a healer classoknak is dps fajuk. tankolni meg wowban sem tud minden class.
szoval az erdekelne, hogy mik azok az elemek amitol egy wo grp vs grp pvp jobban csapatjatek mint ami egy wowban megy mondjuk premade vs premade illetve pug vs pug kornyezetben. mert videokbol nem tunt nagyon masnak mint egy wow bg.
nah meg ugy tudom wo ban sincs tul nagy balance, tan meg beast irta, hogy az a csapat nyer ahol tobb a knockback effect. tovabba wo meg friss ki tudja mi lesz belolle par honap/ev mulva amikro mar WO-ban is megvan az eselye, hogy nagyobb gear kulonbsegek lesznek, illetve kitudja hogy lehet majd megszerezni oket (mivel valami valtozas fog kelleni, nem mehet ez a content allandoan)
Értelmes szerveren értelmes közösségben játszottam, már amennyire a black ravens értelmesnek számít.
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II
Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II
a. Tenacity is the name of the buff – scales based on the imba of players. Scales your actual damage output and damage intake in terms of a percentage. We’re still tuning the numbers and looking for bugs. It is an effort to help the underdog and to keep people playing against horrible odds.
5.) What will you do about AFKers in Wintergrasp?
a. The HK ranking system will reset if you are afk and not in combat.
V9ykn8_TZL0
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
"az új infó hogy Wintergrasp Fortressben található raid instance - ami 2 és fél órára elérhetõ a Wintergrapsot megnyerõ faction összes játékosának - 1 napos reseten van, külön 10 és 25 fõs formában."
remelem pvp itemeket dobalnak benne.
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
szal jovohet szerdatol lesz.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
nah meg premade bgzes. illetve if, sw-ben valo beszelgetes.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
-Szerveren belüli közösség 0, ha van guilded(ha nincs akkor max pár ember) az a kis világod és a többi x ezer vagy száz az úgy létezik melletted. bg-be, pug instákba jön ez a ki a legjobban.
-2 ember ugyan azt eléri mint akik 25en együtt játszanak, ráadásul bármikor úgy összepakolnak pve ruhába outdoor vagy bgbe mint a fene. Lassan pve cuccok tényleg csak annyira jók, hogy pózolj vele ah,bank,stb elött, mivel farmolni se nagyon kell(ahol kicsi elönyt jelentene)
-wow valahogy a tinik világa lett(a játékosok többsége)ami hozza magával az õ viselkedésüket is. pld különbözõ chatekbe a "szinvonalas" beírások,bércraftolásnál az átbaszászok(bc kijövetelénél hiába voltam én is guildbe ha random recept nem esett még ki senkinek és ritka még, könnyen hoppon maradhatsz),lehúzások,játékos szava 0, stb. Valahogy olyan érzésem volt mindig, mintha a diablo közösségét áthúzták volna wowba.
Ugyanakkor lehet ezért is lett ilyen sikeres a nagy MMo elödökhöz képest és lehet ez jelenti a sok-sok pénz felé vezetõ irányt is.
Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Emancipate yourself from mental slavement!
Ha igen privatban irjon, nem akarok itt reklamozni.