World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#130484
Mint mindig.

Ventura82
#130483
US realm-ek nem mennek. Náluk már átállás van?

#130482
Morthrend, hehe <#zavart1>
#130481
Ilyen nagyfelbontasu, reszletes terkepet tud valaki Morthrendrol, Kalimdorrol es Eastern Kingdomrol?
A google maps szeru-t ismerem, de nekem nem a minimapon lathato valtozat kene, hanem a `nagy` terkepes.
Magh
#130480
build tessék.

Fire pre-WotLK raiding build. Glyphnek Fireball és Scorch. Igény szerint pl. Flame Throwing átrakható pl. World in Flames-re. Rota 2*Scorch, 8*Fireball (hastefüggõ), proc esetén Pyro.

HunnernesKonge
#130479
Ennek a magenek mi lesz a legjobb talentozás ha kijön a patch? igen n00b vagyok nem értek hozzá.
AnarchoiD
#130478
hat szvs zeppen az exotic pet a lenyeg 😉 es majd kirakod 80-on az imedet 😉

szvsz maradhat a macsekod ugyis az uj pet talent a lenyeg pl az hogy ha megolik a peted, reinkarnalodik, stb 😉

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

AnarchoiD
#130477
Hatha valakinek ujdonsag <#taps> wow koncepcio

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

Zomil
#130476
Remélem van itt gyakorlott hunter is:

ugyebár szerdán jön ki az uj patch és érdekelne, h szerintetek melyik lesz a legjobban használható pet pvp/pve-re, mert ugye most eléggé megkavarták a dolgokat az uj talent rendszerrel és a fajonkénti spec skilekkel

ugy érzem le kell cserélni a macskát, de nem nagyon tudom mire kéne majd
ha lehet ne exotic pet-et mondjatok, mert ahogy elnézem aimed shot-al együtt azt nem tudom kirakni 70-en 😊
elöre is köszi

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

antgecc
#130475
Mit vártál egy ilyen nevû balfasztól? <#szomoru2>

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#130474
? hulye vagy? segitseget kersz, megadom a valaszt aztan nem tetszik? minek kertel akkor?

tenyelg a cancel accountot kell nyomni, ahhoz amit akarsz. itt nem egyenlo azzal hogy torlik az accodat, csak szunetelteted, ahogy beirsz urja kartya szamot maris el tovabb. nyasgem😛

zomgzerg
#130473
ugyanaz mind a 2

#130472
Az a 3 dolog nem mindenhol, illetve nem mindig volt igy. Pvp szempontbol sajnos hatranyara valtozott a jatek (cross bg, arena, resilience).

TVelvet
#130471
neeem cancel account hanem cancel subscription.. nem cancel account nehogy azt csinald..
#130470
Es mar akkor is voltak pve mmo-k (a varfoglalosdni akkoriban divatosabb volt persze). Termeszetesen nagyban kulonboztek a wow-tol.

#130469
Hát nem tudonm te mit olvastál, de "ki hogy látja" vagy "mennyire látja" MMOnak nem ugyan az max ahogy te írtad ezt szûrted le. Szerinted én szimulátornak,fps,arcadenak látom wow-ot?
wow elötti mmorpg-ben az a 3 dolog amit én megemlítettem más volt, amiket klasszius mmorpg-nek nevezek(én). Semmi olyanról nincs szó, hogy nem MMO. Látom "MMO klasszikus jelentése" helyett más kellett volna írnom. Csak naívan úgy gondoltam vannak itt olyanok még akik wow elött is MMORPG-tek...

Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)

tigeroo
#130468
pedig azlesz a megoldás. játszani tudsz majd de csak addig amig feltöltötted
#130467
<#boxer>

tigeroo
#130466
jaj kurvaunalmas már ez az egész flame.
menjetek inkább scammelõ karikat transferelni
#130465
cancel account

#130464
ha bankkártyával fizetem a gamet és le akarom frozeolni az accot mit kell tennem? csak mer tudom hogy gc nél ha nem veszel akkor le frozeolódik de itt vonja le alapból.

#130463
""Érdekelne, hogy ki hogy látja wow-ot mint MMO, mert valahogy MMO klasszikus jelentése nem érvényes rá.""
"Azt remélem látod, hogy a mondatom elsõ felébe wow-ot mint MMO-t említem?"

hat nem tudom, nekem itt ugy tunik, hogy pont azt kerdezed, hogy mas mennyire latja MMO-nak a wowot. ebbol meg a kovetkezo mondatbol az szurheto le, hogy te nem latod annak 😊

#130462
Látom szereted a beírást szétdarabolni és a szövegbõl kiragadni valamit amit szándékosan féremagyarázól. Látod te az egészet, csak 1xrübb kiragadni belõle valamit és félremagyarázni.

"Érdekelne, hogy ki hogy látja wow-ot mint MMO, mert valahogy MMO klasszikus jelentése nem érvényes rá."
Erre te:
"Akik meg nyomatják, hogy ez-vagy az (mindegy melyik irányba) szar, meg nem is mmo , meg hasonló hülyeségek, azok szerintem azon a szinten vannak, amin a bekiabálók, hiába csomagolják jó bunkó, ámde választékos stílusba a baromságaikat."
Azt remélem látod, hogy a mondatom elsõ felébe wow-ot mint MMO-t említem? Az lehet, hogy az én hiányosságom volt, hogy nem írtam oda MMORPG, mivel úgy gondoltam a topic nem MMOpoker,MMOfps,MMOrts,stb-rõl szól.
MMO klasszikusokat írtam, mivel wow jelenleg is a legnépszerûbb, õt én nem nevezném klasszikusnak, de a wow elötti mmorpg-k között vannak/voltak klasszikusok úgy mint filmeknék a filmklasszikusok akik anno leraktak valamit az "asztalra" a témába/val kapcsolatban. Mint láttad 3 dolgot neveztem meg ami az én szubjektív véleményem és kiváncsi voltam mások meglátására a témával kapcsolatba. Erre jössz és 1 fél mondatot kiemelsz belõle és azon csámcsogsz...ami persze az egészet nézve teljesen másra utal+ belekevered wo vs wow vitát is holott én 1 szóval nem utalok wo-ra.

"meg hasonló hülyeségek, azok szerintem azon a szinten vannak, amin a bekiabálók, hiába csomagolják jó bunkó, ámde választékos stílusba a baromságaikat."--szóval szerinted amit te írsz az követendõ és a jó, a többi meg mind baromságokat ír. Nem gondolod, hogy esetleg mások fordítva gondolják?
u.i.:
Ó magasztos mindenható entitás köszönöm, hogy rám kis porszemre felfigyeltél magad alatt, és mégha csak 1 pillantra is de tekinteted felém fordítád. Kis együgyû baromként a helyes útra tereltél, ezért örökké magasztalom a te neved.

Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)

Botond
#130461
Ez nekem nem érne meg 4k HUF-ot, azért nem értem, hogy miért örülsz annak, hogy lehúztak 4k-val. 😊

De akkor ez egyedi eset volt, nem ez a hobbid. Megnyugodtam. 😊
#130461
hát ez nem jött be 24 óra biztos h eltelt de semmi változás... ugyanaz h "a felhasználó ki van tiltva az electra server számítógépérõl"

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

#130460
Amúgy most néztem, a Blizzard Authenticator-t megint lehet kapni (darabja 6 euro), csak a szállítási költség borsos kicsit, 26 euró Mo-ra, és max 3 lehet egy rendelésben (1 vagy 3 db-nál is 26 euro a ktsg).

Blizzard Authenticator link

WoW még mindig :P

#130459
Ja, a másik kérdésedre a válasz : sámánom még nem volt, gondoltam kipróbálom.

WoW még mindig :P

#130458
Na akkor lassan mondom: megérte, mert 4 rugóért megszopattam egy account tolvajt, aki sok embert lehúzott.

WoW még mindig :P

Botond
#130457
Lehet én vagyok nehéz felfogású, de miért is érte meg neked? Kaptál x pénzért semmit. De ezen még túl is tudok lépni, viszont érdekelne, hogy amúgy miért éri meg? Mármint befizeted neki az accot, és kapsz érte 2-3 karit? Az miért jó? Eladod ebayen? Vagy csak a cuccaikat adod el és a aztán a goldot? Ez utóbbi marhaságnak hangzik. Szóval? Mi a trükk? 😊
#130456
istenem 😄DDD

tigeroo
#130455
ilyet addig ütném péklapáttal amíg mozog.
amikor én eladtam az accountomat eszembe se jutott az átbaszás gondolata...
#130454
Elhiszed, hogy nekem megérte ?

Amúgy most átnéztem az MSN-es beszélgetéseimet, mert gyanús lett a dolog, és igen, már a múlt héten is megkeresett, csak másik azonosítóval mint ma (az is szerepel a listán, amit megadtam lejjebb), és akkor a köv sámánt ajánlotta eladásra, ha valakinek ismerõs :

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Dawnlight

WoW még mindig :P

Zomil
#130453
ezentul legalább csak olyannak töltöd fel akit tényleg ismersz 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#130452
jóvan, 1 (EGY) forintot azért megér 😄

#130451
jól tetted <#eljen>

tigeroo
#130450
(Y)
feldobtad a hetemet...
spanvagy😄
#130449
sztem isten vagy, hogy eltransferelted a karijat ez egyszeruen GECILOL
<#worship>
made my day

anti hero

#130448
Jaa, engem aztán nem izgat 4 rugó, 13 liter benzin ? .... . Mások okulhatnak viszont, meg másnak kellhet a help, mert ahogy nézem nem egy embert nyúlt le.

WoW még mindig :P

#130447
😄😄😄
imádom ezt a topicot

The Garrett
#130446
Elküldte a személyi fénymásolatát, keresd meg és zúzd le az arcát. 😛
rendõrségi ügy nem lesz a dologból szerintem. kisértékû netes csalás, max magadat okolhatod hogy bedõltél egy ilyennek.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#130445
Ha van esetleg zsaru köztetek, megvannak a beszélgetések logjai, priviben küldhetem, van benne fenyegetés szépen.

WoW még mindig :P

#130444
Ja, egyszer azt irta, hogy a tesója irta átt épp akkor a jelszót, mert nem tudott belépni ( persze hogy nem, nem volt elõfizetve), meg hogy az apja húzta ki az elosztót, azért nem reagált ....

Ezt a két accot kinálta eladásra :
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Sesomaru
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=jetski

Ha valakinek hiányzik, nála megtalálja õket.

Az acc, amit feltöltöttem:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=blacktear

WoW még mindig :P

#130443
HEH most nézem, egy a gyerek jópár embert megszivatott, keresik már páran. Cimei : [email protected] és [email protected], [email protected] [email protected] ezek a cimei, vigyázzatok vele

fórumlink

WoW még mindig :P

PiszkosFred
#130442
Hja, nomeg a kabelekben ragadt koboraram irta at a passwordot...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#130441
Na épp meg is fenyegett a gyerek, hogy "szétbassza a buzi pofámat", merthogy amúgy az apja húzta ki az elosztót, azért tûnt el olyan hirtelen, milyen geci vagyok 😊

WoW még mindig :P

TVelvet
#130440
retripala 😞(( cryy
Fehercsoki
#130439
Akkor szerdán patch amitõl olyan erõs lesz a palám mint PTRen?

Fehercsoki
#130438
Lol...de sokat képzel a sok buzi a szaros törtjérõl.

Sephi
#130437
LOOOL

Na ezt is megéltük. Tort szerveren adnak el WOW karikat........

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

#130436
Ahhoz, hogy befizessem neki, meg kellett adnia a kódot, de rögtön meg is változtatta, csak még nem zártam be az oldalt.

WoW még mindig :P