World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#130534
jaja akkor félreértés, a játékra írtam valóban. Láttam ezt postod "edit: 13-ától lehet majd kapni...", ami nem volt válasz senki postjára, és a dátumból a játékra következtettem. De akkor így már világos.

#130533
mi egérrõl beszélgettünk, nem tudom milyen játékról írsz.
ha esetleg a wow-ról, akkor sem jó semmire a 9500, mert jelenleg a wotlk elõrendelés a legdrágább, és az is csak 9k
Mighty
#130532
Ha lenne olyan partícióm, amin van elég hely 😊
Pár dolgot törölnöm kell az biztos.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#130531
mert nem feltételezi manapság már senki, hogy létezik 15g-s partició a lassan 1 tb-os winyók korában 😊

#130530
game.net-es elõrendelésnél szállítással együtt 20.94 GBP (17.99+2.95), ami most nagyjából 7200 forint, ha jól számolom.
Itthon meg olyan 9500ft a játék kb, + ha vidéken laksz akkor 1000ft az utánvétel/futár. Viszont tény, hogy game.net-rõl két nappal késõbb kezdhetsz a szállítási idõ miatt.

#130529
Ha átmásolod az egész wow könyvtárat egy másik partícióra, mûködni fog.
Mighty
#130528
*Nincs elég hely...

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Mighty
#130527
Fasza... A wow nálam egy 15G-s partícion van. Nincs elég telepíteni az új patchet 😞

Ilyen egy elbaszott telepítõt... Miért nem a TEMP környezeti változóban lévõ könyvtárat használja ez a szutyok?

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

bAguziB2
#130526
köszi szépen. akkor kénytelen leszek megvárni a következõ patchet, addig a huntim pihen 😊

Zomil
#130525
igen be lehet majd öket már most is fogni, pl. a kurken-t

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

bAguziB2
#130524
jah igen multkor bepróbáltam fogni a the Kurken és azt írta, hogy invalid target...

bAguziB2
#130523
Ahogy néztem ezeket az exotic peteket, elég jók lesznek. Vagy már bcben is be lehetett fogni ezeket? http://petopia.brashendeavors.net/html/browse/browse_new.php
ezt a linket néztem és a core houndokra lennék kíváncsi hogy be lehet e õket fogni bcben is.

köszi elõre is

#130522
szerintem, ha a külföldi árat + postköltséget együtt veszed rosszabbul fogsz járni, mintha itthon vennéd meg...

capaszabi
#130521
nekem tegnap jött meg a zsiruj MX revolution-om, amit a bekrepált G7-es helyett küldött logitech support. /happy
szoval ezt most kihagyom 😄

zeki
#130520
Sziasztok

csak ajánlani tudom faszán müködik és remélhetõleg igaz is róla,hogy nem fogják le nyulni az accot... 😄

http://www.wowmatrix.com/

ASUS M2N-E,AMD 6000+,2GBram,ATI X1950XT,3*300GB SATA2,19\" TFT SAMSUNG 940N,TRUST PREDATOR MOUSE

[HUN]Crassus
#130519
remélem nem cseszek rá vele:S mindegy mostmár megnézem élesben mire megyek ezzel ,mert most nincs több idõm addonozni...

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#130518
ha a postaköltséget ráteszed, már kb. egy árban vannak.
#130517
Mikor a wowace updater végleg megadta magát és már nem frissített próbálkoztam ezzel a szar cuse vel én is de le is szedtem igaz nem akarta engedni hogy levegyem.Innen meg abszolute nem javallott had én döntsem el hogy szûkségem van e rá ill ne küldözgessen semmiféle információt a gépemrõl.

próbáld ki a wowmatrixot az sem egy nagy eresztés de legalább használhatóbb.A patch után meg érdemes manuálisan frissiteni a fontosabb addonokat a többi mint pl az ihml,colalight,itemrack,trinketmenu stb kényelmi addonok ráérnek.

Ami fontos pl ora2,bigwigs,xpearl,omnicc,grid-healbot stb egyébb classspecifikus addonok meg már letölthetõk.
[HUN]Crassus
#130516
a kis geccó...berakja magának az addonok mappába az újakat😛😊 Nah azért 1-2 óra addon pöcsölés a karbantartás után úgyis adott:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#130515
Hát ja, csak itthon drágább mint kint.

[HUN]Crassus
#130514
Curse clientet használja vki? ....Interface/addons ide kell intsallálni az addonokat vagy ahol a wow.exe van? ,mert elõbbire azt írta itt nem találja a wow.exe-t😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#130513
edit: 13-ától lehet majd kapni, itthon is. nem érdemes rendelgetni.
#130512
van már valami review? mert novemberig nem sokan tapizhatják...
#130511
akkor estig lesz mit nézegetni :p
[HUN]Crassus
#130510
Jéééé licskinges kezdõképernyõ😛😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#130509
gondolom mindezt saját tapasztalatból mondtad ^^

Tatyla
#130508
Steelseries úgyhogy a minõséggel sincs baj...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#130507

Upcoming Shadow changes
We need to fix two problems with Shadow priests. One is that their damage is too low, especially at epic level. The second is that stacking Vampiric Embrace from too many priests probably represents a balance problem. These changes will go live before Nov 13.

Vampiric Embrace -- we need to nerf it, but we don't want it to be terrible for priests in small groups or solo. So we are going to make it 5% healing to your group (not raid) but 25% healing to yourself. Assume the talents that affect it get it up to this level.

Vampiric Touch -- we're adding some of the damage adjustment to this spell, by doubling the coefficient (from 0.2 to 0.4).

Shadowform -- we're adding the rest of the adjustment here. Your Shadow Word: Pain, Devouring Plague and Vampiric Touch do an additional percentage damage equal to your critical strike chance. Basically if your crit is 25%, your SW😛 does 25% more damage. This has the side effect of making crit a little more useful for Shadow priests.

Since Affliction locks and other classes with many dots might ask, we think long term that a good thing to look at is making dots crit. We're not sure yet if we'll do this by just making them actually crit or adding more talents that do neat things with your crit rating, but it is definitely something we're looking at.

AnarchoiD
#130506

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

PiszkosFred
#130505
Kamu. Mar meg is rendelted.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Pyotr
#130504
Razer egerem kiröhögi ezt a szart!

██

The Garrett
#130503
felülnézetbõl elég szimmetrikusnak tûnik. Az élelmes balkezes pedig már rég megtanulta kisujjal kezelni az oldalsó gombokat ^^

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#130502
megbaxhatják.
ebbõl sincs balkezes verzió, hát persze, miért is lenne? -.-

na nem mintha akarnék ilyet venni, de akkoris...

#130501
Hali,pls valaki egy linket ahonnan letudom tölteni a 3.0.2 patchet,a wowos nekem nem megy,folyton lefagy.Kösz

#130500
Nem is olyan draga, de a minosege alapjan ugy a tizedet erheti.

The Garrett
#130499
és még a világítás szinét is állíthatod!

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Narxis
#130498
Na ezzel már az aréna királya lehetsz.<#eljen>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

zomgzerg
#130497
World of Warcraft MMO Gaming Mouse

- Macros up to 160 characters
- A total of 15 programmable buttons
- Over 130 predefined commands for drag-and-drop macro creation
- 16 million illumination choices with 3 intensity and pulsation levels
- World’s first gaming mouse designed exclusively for World of Warcraft®

89.99 EUR

#130496
terminátor jobb szeme

[HUN]Crassus
#130495
ezmiez?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Tatyla
#130494


de szép...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Fehercsoki
#130493
Pontosan ezek ott az exotic pet listet nézd.

bAguziB2
#130492
hello all. Olvastam lentebb, hogy exotic petet érdemes befogni. Mivel nem vagyok nagy hunter szaki, légyszi mondjátok el hogy pontosan mi tartozik bele az "exotic" petbe.

elõre is köszi

#130491
Juj, milyen emo soreny? Errol meg nem hallottam.

#130490
majdnem

picket
#130489
Engineer tud majd ceruzafaragót craftolni hozzá.

&#3237;_&#3237;

#130488
nem csak wotlk-ban, már holnap is😊

PiszkosFred
#130487
Az emooo frizura csak egy kveszt utan unlockolhato

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#130486
igen, meg lehet majd neki külön spéci emo-s sörényt is csinálni, hogy még menõbb lehessen.

#130485
wotlkbe a tauren valtoztathatja majd a szarvat is ?