World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[HUN]Crassus
#130683
még jó,hogy Ashkandit elraktam😛😊

más nah retri vok....2200 ap self buff:S 34% crit és 666😛 spell power nos....bementem egy AB-re.....teljesen jól álltam hozzá õrködtem meg minden mivel amugy is nehézkes még a jó skillrota....22 perc alatt 400.000! dmg..... a 2. legtöbbet toló 270k val volt ,de a többség 200k alatt volt....teljesen vegyes classokbol volt a meccs,de ez elmebeteg pedig mondom nem érzem még az uj skilleket és volt olyan is,hogy 2-3 percig senki nem jött felém...

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

zomgzerg
#130682
ha lett volna nalad valami loot hakkartol vagy a trinket questbol akkor megkaptad volna, igy mehetsz ujra megolni.

PiszkosFred
#130681
Sajnos GM oldalrol sok megoldas nem varhato, olvasva a peccsnotsz idevago reszet. Lehet lesz par retro raid a kieg elott, unalomuzes ellen nem rossz megoldas, bar erdekes megoldas a Blizz reszerol, igy "reaktivalni" a regi uresen kongo instakat. Bizzunk benne, hogy idovel azert megkapjuk visszamenoleg is.

The all-new Achievement System has been implemented and the
Achievement panel can be accessed via the interface. While many
achievements are not retroactive, we have done our best to credit as
many as possible. Gamemasters will not be able to grant achievements
for past accomplishments.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#130680
Na ezen filozok en is mar napok ota, melyik legyen eloszor 80. Mert hat egyszerre nem fog menni, es most fel kell allitani egy rangsort 😊

A siras meg varhato volt, ez volt BC elott is, ez lesz a kovetkezo kieg elott is. Par hetig a pala a harci babahaz kiralya, es nem a lockok, vagy a duduk. Na bumm. Inkabb vegye elo mindenki a paladinjar (tudom hogy mindenkinek ott porosodik egy 70es a sarokban) es hajra, amig lehet. Aztan majd 80on ertelmet nyer minden.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

[HUN]Crassus
#130679
jaja furcsa! majd dobok egy GM tickettet ezügyben😛 engem is bosszant,hogy 2005-ös játékos létemre hiányzik egy nagycsomó cumó😛 Ha azt megtudják mondani mit lootoltam 2005 március 23-án délután fél ötkor akkor erre miért nem figyeltek jobban?😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#130678
nekem nyócezer!
én nyertem <#vigyor1>

Botond
#130677


Az E-peen fesztivált ezennel megnyitom. -.-
Narxis
#130676
l2live

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#130675
No ien vannak érdekes dolgok.Pl szerintük a paladinom sosem járt azsharában vagy scarlet monasteryben.Zg az senkinek nem szerepel pedíg ugy aki 2+ éve jétszik mindenki revered.Ugyanez stratholmnál ugyan exalted a palám az argent dawnal a bankban még mindig meg van a baron 2h kardja de szerintük nem öltem eleget.A bc s kisinstákat sem számolja pedíg elég sok kelett kulcsokhoz.Ami nagyobb gáz hogy sem aq20 sem aq 40 nincs beszámítva no pedíg oda nem mostanába megyünk.A mókásabb része hogy gruul sincs a listájukon pedíg az kelett anno a az adalos questhez is.
#130674
én is pont ezt mondtam 😄

majd kieg után 1-2 héttel széppen helyrerázódnak majd ezek a dolgok 80-on, addig meg mindenki fényezheti az e-peen-jét, hogy most mekkora király 😊
megy itt egyik oldalról az anyázás, a másik oldalról a "mi-nem-is-vagyunk-opok-csak-fixelték-a-classunk-he", én meg közben jól mulatok.

hajrá, hajrá, csak igy tovább, kell a móka és kacagás 😊

(btw lich-kinget asszem benézem én is, kiváncsi vagyok rá, csak még fogalmam sincs, hogy a 3 mázsa class-om közül melyikkel is akarjam majd tolni a kieg-ben, tipikusan a bõség zavara probléma -.-)

#130673
Hello
Imádom a pacheket:-(((((((((
ujra összeomlik az addonrendszer....
a legjobb most nálam hogy nem tudok chet-re irni:-)) ilyen még nem volt
HELP

[HUN]Crassus
#130672
hmm kicsit belenéztem és egy rakás ecsivment😛 hiányzik,pedig már teljesítettem korábban:S igazábol nem az ilyen 100 bg gyõzelmes bosszant,mert az egyszer ugyis meglesz hanem pl,Zul Gurub-os bosskill stb....ide azért nem megy le az ember már ilyen szinten....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Magh
#130671
Most én Arcane mage-ként mit mondjak? OP na. De elég sokminden OP jelenleg. Viszont mindenkit, aki nem healspec pap vagy druid, pár instanttal agyonlövök és semmit nem tudnak csinálni. AP-vel elég sokan elhullanak egy pomfireball/ABar-tól. Nem sokat BG-ztem ma, de volt pár 1v3 jól gearelt figurák ellen, az 1v2 meg viccesen könnyû. Nagyritkán bemákol egy muti rugó, a jól gearelt healerek meg most is röhögve kihealelnek bármit. Mókás lesz a WoW a kiegig, az biztos.

#130670
3 napig nem játszok, nem erre szerettem volna visszatérni... Pedig most kezdõdött meg az új elõfizetésem. Nem vagyok egy hardcore gamer, amit itt beszéltek, annak a nagy részét nem is értem 😄, úgyhogy valaki elmagyarázhatná, mi a picsa folyik itt. Van itt egy ilyen bõ 3 gigás patch, amit muszáj felrakni, hogy játszhassak? Nálam ez a downloader nagyjából 100-130 kb/s sebességgel tölt, pedig a netkapcsolat ennél többre lenne képes. Nektek is? Így reggelig is alig lesz meg. Ugye ha leállítom, ugyanonnan folytatja?
#130669
omg hagyjatok mar abba. mindenki tudta hogy ez lesz. 3.0.2 es woltk kozt.

nezzetek vissza a bc elotti patcheleses kommenteket ott is ment ez a kibaszott felesleges nyafogas.

[HUN]Crassus
#130668
nekem is van szeretem is és peccs elõtt is kurvajó volt pvp-ben,de ez a mostani állapot ez kiveri a bisztosítékot.....instant hal akármilyen kaszt akit kinéz.....szánalom

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#130667
beszarok ,de BG ben az nyer ahol több a retri pala komolyan baszki:S mi megy BG ben iszonyat......

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Unknow
#130666
Hm..én mint mage nem vettem észre,hogy olyan durva lenne a pala...de mintha kicsit op lenne most a mi classunk XD Igazából bármi megüt megfagy, aztán kap 3-4 lövés és halál...hameg nem akkor még mindig megöli õt az elemental amíg ice block van. Na meg ugye ezek resetelhetõ skillek is, instant fire bolt meg szinte mindig bejön. Oké ...elég fun...de ez most egy friss 70es karakter, és emlékszek, a warlockommal s3ig szenvedtem mikor már darálhattam a népet. Asszem a gear most megint háttérbe szorult.
Count Adyn
#130665
ó a jó öreg nerf! - l2p,itsfine párbeszéd😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#130664
Hmm és minek örvendesz?Elméletileg nem játszol akkor tökmindegy neked, ha meg a frostshockon szocializálóditt félidiótáknak akarsz örömet okozni akkor egy kicsit retricsicskázz is ahogy az ottani fõsámán vagy kiatököm szokta volt ugy hogy foggalma nincs a jelentésérõl,esetleg férgezz egy kicsit te is annak is szokott a plebs örvendeni.

Megnõt a retri paladin dps ez ami nem tudom miért okoz gondot ha ezidáig mindenki csak szánakozóan vagy frostshockosan valami frappáns idiótizmussal tudott beszélni errõl az ágról.

Az alapgond hogy a mostani dps az új judgement rendszernek köszönhetõ és ahoz fognak hozzányulni pedíg az használható.Viszont megnõt a hitcap 146 ra igy ha azt valaki kigemeli akkor a dps e marad jóval a pure classok alatt viszont az új judgement rendszer nagyon jó raid támogató ergo pár nyavjás jujleütött a retripala zomg pedig hogy kikeecheltem az s2 õt kaliberû arc miatt ismét oylan állapotba nerfelik ezt az ágat hogy nem lesz érdemes raideltetni.
#130663
Hiába mondd bárki bármit, a paláknak is kötelezõen kikellene találni egy combo pont, rage-hez hasonló sebzési rendszert. Ez a max dmg folyton egy baromság, semmi skillt nem igényel 2k-kat spammelni másodpercenként és akkor még nem is critrõl beszélek.

#130662
Hiába bömböl 8 millió játékos a 10 milliós wow népességbõl, a dev team hónapokig egy szót sem szól a palák helyzetérõl, a sok kis köcsög pala meg anyázik hogy nem tudsz játszani, meg hogy nem lesz, nem kell nerf most õk lesznek a pvp királyok bla bla bla. Komolyan mondaom én aki s2 settel aláztam szarrá eredeti szerón, live körülmények közt az s3-s4 cuccos játékosokat, és másfél hónapja játszottam a test szerveren, pontosan tudtam hogyan kell nekimenni a paláknak, CoS stun után hogy ne tudjon stunolni, meg disarm meg tököm, de ez egy röhej, amire ezt a kasztot most építették. Most õszintén, vegyük úgy, hogy 1 stun = 100% halál? Tegyük ehhez még hozzá, hogy a pala 2x ha nem 3x-or, míg a magek meg 4x tudnak trinketelni egy huzamban. Na meg az anyátokat. Ezt pofázom már egy hónapja, itt is és a hivatalos fórumon is, hogy halasszák el a lick king-et, mert súlyos problémák vannak a kasztok egyensúlya körül.

#130661
s lesújt majd a nerfbat keményen 😊
addig meg had örüljenek 1 picit, utána úgyis lesz nagy bömbölés 😄

PiszkosFred
#130660
No oda meg nem neztem be eddig, akkor targytalan 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Davidus
#130659
már nem kell irkalni mert az optinsoba is bekerült

V9ykn8_TZL0

Davidus
#130658
hogy jutottál be a szobámba?

V9ykn8_TZL0

zomgzerg
#130657
csak megcsinaljak hogy a 8 eves enginehez is kelljen a 9800gtx2x2 sli dual megcsoda kartya

PiszkosFred
#130656
Nem tudom volt e mar szo rola, de a 3.0aval bejottek az "wotlk" arnyekok is, amit a betaban mar tapasztaltunk es ami rohadtul megdobja az egeszet 😊

/console extShadowQuality 4 (1 az alap)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

b1t3gr1ff
#130655

Nézd meg a saját fórumomat! Az adatlapomon megtalálod!

PiszkosFred
#130654
/dominos vagy esc-interface options-addons
es ott van egy "enter config mode" vagy ilyesmi. Na utana mar szabadon szabhatod a barokat ugy, ahogy akarod. "kockak" szama, oszlopok, sorok, terkozok, skalazas, stbstb....

Key binding meg a config mode melletti gomb.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

TDC Geronimo
#130653
😄DD

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Marcell
#130652
Downrankelt heal spellek nelkul baromi unalmas a healeles pappal. Kb. 4 gomb, es akkor mar sokat mondtam. Nem tetszik!

A tank druidom gearjet meg 8.000 armorral nerfeltek. WTF?
A regi "zold szinnel jelzett extra armoros" ruhaim a megszokott 4-500 helyett csak 170 armorokat adnak!

Koszi Blizz, nyald meg a bal heremet!

TVelvet
#130651
na mondom nekimegyek retripalának, jo disarmolom... bazdmeg judgementel lelött pedig 14k hpm van warriorral -.-
#130650
Csak most az a probléma, hogy 80on full pvp gearben is olyan mint 70en. 1 stun alatt elpakol. Vagy ha mégsem akkor bubi alatt befejezi.

#130649
A Microsoft Visual C++ hibát ir ki a patch letöltésnél és nem szedi le,mi lehet a gond?

b1t3gr1ff
#130648
ne linkelgessed már be a képeket a napiszarról te faxláma

Nézd meg a saját fórumomat! Az adatlapomon megtalálod!

#130647
nemtom, milyen most a retpala, mivel wow-ot is kéne installnom, hogy egyáltalán láthassam, de ha emlékeztek még rá, anno bc elött közvetlenül volt egy hasonló patch, ami után a hunta járt hasonló cipõben, geciop volt, kb. 2 shotolt mindenkit.
aztán 70-en visszarendezõdtek a dolgok a megszokott kerékvágásba.
kb. ez lehet most is a szitu, csak most épp a retpala lehet a soros...

#130646
egyes, leülhetsz -.-

tigeroo
#130645
BC-3.0 peccs van valahol lokálban? blizz downloaderrel nem akarok 500féle kistapaszt letölteni
[HUN]Crassus
#130644
retri paladin elmebeteg,komolyan......milyen fasz tesztelte ezt? és engedte?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Shortstop
#130643
Addon segítség kellene. Dominos-t feltettem a bongos2 helyett. de bevágja középre a ikonokat, és nemtudom rendezni a dominos paneljátol. azaz a panelt nemtudom arrébb húzni hogy az ikonokat tudjam rendezgetni...
valami ötlet? próbáltam elég sok mindent.

[HUN]Crassus
#130642
nem mostmár......,de mikor benntvoltam akkor sem volt bennt semmi😄

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#130641
A QQ meghozza gyümölcsét ~~

Since these threads seem to be proliferating, I figure'd I'd just start a new one. Here is a quick Q&A.

Q: Is Ret OP?
A: Perhaps. We think Ret's dps isn't abnormally high in PvE, and may not even be high in PvP over the course of a long fight. Where we are worried is how much damage Ret can do up front. It's also Holy damage, which isn't a big deal when you're considering a fully sundered mob, but can turn into a lot of damage in PvP.

Q: Are we going to nerf Ret?
A: TO THE GROUND BABY. Okay, not really, but sometimes I can't resist. We'll see how much that quote comes back to haunt me. We will probably be making some changes soon, perhaps even hotfixes. We want to be very surgical about what we do. We don't want to overdo it, and we don't want to hurt their sustained PvE damage. When we've decided, I'll make sure you all know.

Q: Why did it take us this long to admit there was a problem when EVERYONE knew about it?
A: A couple of weeks ago there were some bugs with weapon equipping that caused some problems that of course were being exploited. We didn't want to nerf Ret TO THE GROUND BABY only to discover that the weapon problem was causing 90% of it.

Q: Enough about Ret. Unholy death knights are worse!
A: That wasn't a question, but we think we have Unholy in a better place now. We made some changes to a few deep talents (that the DK community is already aware of, so don't fret) to get Unholy's dps more in line. Also, you aren't going to see any PvP DKs for a long time, so we need to focus on paladins for now.

Looserke
#130640
Crassus te be tudsz lépni Arathorra?

b1t3gr1ff
#130639
szûzpöcsûek topicja..............

Nézd meg a saját fórumomat! Az adatlapomon megtalálod!

[HUN]Crassus
#130638
nincsenek mobok se NPC-k😊 se hellfire-en se terrokarban se Shadow moonban LÁLLER

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Looserke
#130637
hm ti be tudtok lépni arathorra?

karakter képernyõn még túljutok de a töltõképernyõnél tovább nem, ott megakad...

flashpointer
#130636
szerintem ne most próbáld ki nem épp a legjobb alkalom 😛

Emancipate yourself from mental slavement!

TVelvet
#130635
hát ez a retradintéma fájdalmas 😊
tigeroo
#130634
nem. a kliens ingyenes, csak az accountért fizetsz (az auth. key meg szükséges ahhoz hogy accountot csinálj)
a guest pass fiókot a woweu weboldalán kell megcsinálnod

(amúgy huácsá töltöm a peccseket hétvégén kezdek egy karit<#smile>)