World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Looserke
#130633
CT addont használok és ha valami zóna váltást csinálok, pl. shattból orgriba portállal akkor megjelenik alul az a két nyilacska amivel az action barok között lehet váltogatni és az alatta lévõ CT bar használhatatlan lesz, ki lehet kapcsolni a nyilacskákat valahogy?

Looserke
#130632
be is szorultam AB-be rendesen, nem tudok kilépni se...

Kicsikiraly
#130631
Na ennyi törtszerózás után úgy döntöttem kipróbálom az igazi wowot végre 😄 elõször ugyan csak guest passal, de megveszem majd rendesen. guest passhoz annyi kérdésem lenne, hogyha haver kölcsönadja az eredetijét, akkor csinálnom kell egy accot az õ dvd-jének az authentication key-ével?

DFTBA ಠ_ಠ

[HUN]Crassus
#130630
jah csak GECCCÓNAGY lag van😛😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#130629
átbindeled, és karácsony lesz, meg jó, és még a consecration és többet fog tickelni *.*

[HUN]Crassus
#130628
én vagyok hülye,de belepiszkáltak az irányításba?😛 olyan mintha a strafe meg a bal/jobb felcserélõdött volna

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Shortstop
#130627
Arathor megzuhant rendesen..

Narxis
#130626
<#hehe>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Csirke4
#130625
Palacsintát, az hamar megvan.
Tatyla
#130624
ag_unitframe beszart,mit ajánlotok helyette?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

B@lu
#130623
KB el lehet felejteni a ma esti jatekot...

#130622
Valaki pls egy linket ahonnan le tom szedni a 2.4.3 to 3.0.2-es patchet, mert a wow-os downloader nekem nem megy,köszi

Shortstop
#130621
elég komolyan. nekem semmi sem jön és így játszhatatlan számomra...
ez van 😊

Zomil
#130620
ahogy elnézem az addon oldalak szépen lehaltak 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

[HUN]Crassus
#130619
mondjatok egy addont emivel arrébb tudom pakolni a minimapet pls😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#130618
40-50+os hordás rugo erdekel! 😊 privat plz
#130617
Ja igen. Köszönöm azért a segítséget.
#130616
Közben megtaláltam:
http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/quest-helper/download/296835.aspx
#130615
http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/quest-helper.aspx

Tökéletesen megy.

#130614
addonra gondoltam. A thottboton nem találom.
[HUN]Crassus
#130613
ha egy Orgri elõtti malacon 120-at tikkel akkor egy 70-es kari kiröhögi😛 pedig,de szép volt tegnap még 2k-t pörgött...

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#130612
az fasza akkor:S😞(

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Narxis
#130611
thottbot.com

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#130610
Sziasztok. Tud valaki mûködö quest helpert?
tigeroo
#130609
4. kérdés > all
Davidus
#130608
pendájv<#hehe>

V9ykn8_TZL0

Tatyla
#130607
off



on

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#130606
a megoldás a skillekre..bongos
#130605
Viszont ha jól látom, akkor a honor upgrade bekerült a gamebe (600 honor/wsg) <#eljen>

Zomil
#130604
én meg örülök neki, h a hunter peteknek már van egy cosmo skilljük, csak épp nem férnek ki a pet bar-ra(sajátra nem lehet rakni), pedig mindegyiket jó lenne saját kezüleg kezelni...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Tatyla
#130603
nem bug

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

[HUN]Crassus
#130602
ááá ezért utálom a nagy peccseket😊 thx

Viszon! mi a fene az,hogy a concetration-öm most 120-130at tikkel /3.0 elõtt 280-at tikkelt:S a righteos kalapács is kevesebbet sebez:S és a retri aurához nem adódik hozzá a spellpower! ezek bugok vagy feat?,mert ha feat akkor kuka....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

capaszabi
#130601
ha vista, akkor run as administrator, és pakold be a users/documents/blizzakármi/... mappába a cumót /=\

capaszabi
#130600
alapból alt, amugy meg interface opsönsz, ahol az auto-lootot is

Zomil
#130599
(hozzáteszi, h noobhánter akinek van egy 13-as pap-ja) 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#130598
ilyet lehetett eddig kapcsolnI? 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

[HUN]Crassus
#130597
alapesetben ha nincs tagetem hol lehet bekapcsolni,hogy a heal pl. magamra menjen?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Shortstop
#130596
újat kell leszedni de nekem sem megy. elkezdi aztán megáll arra hivatkozva hogy nem tudja a célfile-t olvasni. :S

-engem is idegesít

#130595
az addonok 99%a nem muxik :S (mirage addon pack) tudtok ajánlani valami mást? addonok nélkul már nem is tudok játszani :S 😄
[HUN]Crassus
#130594
tud vki "move anythingjez" hasonlo adont ami mükszik? átkéne pakolnom a képernyõt😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#130593
ez miez ? az egyik karimmal már belépett, de most akármelyikkel beakarok lépni megáll a töltés végénél..

Fehercsoki
#130592
Hehe ugyanolyan szar mint PTR...

#130591
hát az agyam eldobom, sehogy se megy a peccselés... azt írja ki a bnupdate, hogy invalid torrent file.
#130590
az imént próbáltam csak belépni (dolgozó ember vagyok, négyig irodista), leszedi a downloadert, aztán kiírja, hogy hibás torrent file. elébb leszedtem már a szükséges peccs darabokat (és betettem a wow/updates mappába, ahogy elméletileg kell), de nem indul el a peccselés

vicces
Khabbas
#130589
Csak türelem, idõvel beenged 😊
Csakhát olyan giga lagg van, hogy csak a talent pontjaim elosztása volt tíz perc 😊

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

#130588
de , èltem, csak akkor még nem WoWoztam 😄
Fehercsoki
#130587
Énis=/

TVelvet
#130586
ooo ezekszerint te nem éltél azokban az idõkben, amikor a bs 1-2 hónapig játszhatatlan volt 😊
[HUN]Crassus
#130585
én csak a töltõcsík végéig jutok😛😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#130584
új folgalmat adnak a "lag"-nak <#pardon1><#mf2>