World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kriger
#130833
Hali!

Régen írtam ide...
Mostanában gondolkodom, hogy elköltözöm BS-rõl Arathorra.

-Lehet oda jelenleg migrálni, vagy fullon van?
-Milyen szerver az: stabil, laggos, gazdaság, horda-alli arány ilyesmi...

#130832
Talán bugos? Betaban ezeket senki nem próbálta, nyilván maradtak benne bugok.

És az miért fáj már megint, hogy többen láthatják az utolsó raid instákat is 1 hónappal a bc vége elõtt?
Magyar irigység rulz.<#wilting>

Rookie
#130831
hali!
segítség! Mi a neve annak az addons nak ami a nagy térképen kiírja hogy mekkkora mobok ill. questek vannak ott és hogy hordás e vagy alliancos vagy közös? 😊 pls help! 😊

k O T T A
#130830
ez úgyis csak gyakorlatilag pvp nerf
pve-ben armor ignore meg full sunderezett mobok állnak elõtted ott annyira nem lesz para

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

#130829
Kb ros az amit még"erõvel" be lehet darálni.motherre már kellene srez és annyi idõ nincs hogy összeszedjék a hod-okat hozzá.Habár nem lehet drága ah ban sem nálunk is kilószámban áll a guildbankban.A tanács szerintem a bt egyetlen jó fight-ja összeszokotságot együttmozgást kíván ugyhogy felejtõs, ugyanugy illidan p2 je is továbbra is elérhetetlen lesz a teljesen cassual guildek számára.
Tatyla
#130828
az a gáz hogy nem csak ROS-ig jutnak el<#szomoru2>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#130827
Érdekesen alakul a játék sorsa.Valami oknál fogva nagyon sok isntát nem adott meg ez az acsivment pontrendszer nagyon sok játékosnak.Tegnap este az összes szó szerint az összes old scool intát végig toltuk zg-tõl bwl ig.Minden insta scarlet monastery lett (apropó azt sem adta meg).AQ 40 ben minden pakk ugy lett leaoezve hogy 2-3-4 egyzserre behuzva.Mc ben elöbb halt az összes boss mint az adjai.Zg-aq20-aq40-onyxia-mc-bwl kényelmesen belefért 4 órába.Érti vagy érteni véli valaki hogy mi alapján adott meg instákat?A quest és item alapján kizárt.

Csütörtökön volt ugyan raid nap de mh után ami tartot vagy háromnegyed órát swp elején behalt a szerver és nem eltt befejezve.Másik guild aki kapásból ott kezdett 20 perc alatt ért fel a kék gyíkhoz és bruti is 3 percen belül halt, majd nekik is server down.

Nem a retri paladinnal kellene foglalkozni azt kicsit pvp re és csak is szigorúan pvp re visszafogni.Iszonyat dps-t hoz minden class a balance drooidtól a mágusig, annyi most hogy a retri paladin is hoz ill suportál annyi mindent hogy raid képes, de raid körülmények közt nem dps-eli le a pure classokat, ami eddig sem volt melee barát fight eztán sem lesz.

Viszont ha ennek a patchnek az volt a célja hogy szószerint minden guild józsikáék elwipeolunk még karahzanba nevû guildja is ros ig eljusson akkor elérte a célját.

#130826
3 embert és saját magát healeli, miközben 3-an ütik.
hát ez hihetõ, te is sokat játszottál druidával 😊

amúgy a lényeg meg itt volt:
"Ma a brutal druidámhoz odafutott egy ilyen, drunak nem volt trinketje, kapott egy pala stunt és oneshotolta."
na ez az, ami nem working as intended x)

dartonita
#130825
Probalj meg egy check filest,repair mittomen hogy hivjak itt.Nekem sem indult el az autoupdate,csak miutan lefuttattam.
Ja es ne aggodj az addonok miatt,az eddiek kb 10%a fog mukodni meg akkor is ha elvileg ehhez a patch-hez valok.

[HUN]Crassus
#130824
Frost Shockon mennyi faskalap van😛😊 "Okés, hogy retri vagyok dpselni akarok jupí, de amikor minden arénacsapatban retripala van, akkor a retripalák is elgondolkodhatnának hogy normális e hogyha egy kaszt egy specje alkotja a csapatok 95%át. Ma a brutal druidámhoz odafutott egy ilyen, drunak nem volt trinketje, kapott egy pala stunt és oneshotolta. Szevasz. Pala volt vengeful gearben kb. Ez minden csak balance nem. Szerintem a nagy pöcs peccs elõtt jó volt a helyzetük. Lehetett látni brutal vállasos 2.2k körüli retripalákat, és jó burstjük volt még akkor is. Bárcsak ki se dobták volna ezt a nyomorék peccset ilyen formában, így. Jött volna Wotlk-el, kapásból nem lett volna ekkora káosz, és nem vállt volna köddé az a majdnem tökéletesen beállított balance." majdnem Tökéletesen beállított balance!! Mondja a healer druida aki 3 embert megtart healben miközben õt ütik 3-an .......imádom az ilyen emebreket:S szopjon csak az összes amíg csak lehet...sajnos nem sokáig....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Kicsikiraly
#130823
csak megkérdeztem hátha 😄

DFTBA &#3232;_&#3232;

#130822
német serveren aligha -.-

#130821
Az én problémámra nem tudna senki se válaszolni? :S
Kicsikiraly
#130820
Der Mithrilorden-en játszik valaki? 😄

DFTBA &#3232;_&#3232;

#130819
szivesen 😊
másikat akkor használom én.

Tatyla
#130818
ok megvan tyé

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Mighty
#130817
Nekem tegnap 6k+ volt....

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#130816
levél ment e-mail cimedre...

#130815
Amúgy egy pár hónapja is ez volt. Haveromnak meg sikerült bezzeg. Õ olyan 5 napja rakta föl és töltötte le. Nem értem mi lehet a gond O.o
#130814
szóval most mit kéne tennem pontosan? 😄
PiszkosFred
#130813
http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#130812
Minden csudi-budi( matektanár beszólása biggrin.gif laugh.gif ) de a Blizzard Background downloader az fos. azt írja hogy: "Data for the next patch is not available" Mondom mi az anyád van? realmist-ban nem volt semmi a patchlist helyén. Mondom akkor beírom: set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com
Elmentem. Elindítoma downloadert. Ugyan azt írja ki az a f... megpróbáltma én már us.verison......szarásgot is az se jó. Mi az istenért nem mûködik?
Valaki kérem segítsen =(
Narxis
#130811
Teljesen.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

[HUN]Crassus
#130810
Druida 5k-s starfire😄 ez így rendben van?😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#130809
most fearelt le egy szargeares lokk 8k hp-t....szal elmegy a picsbe aki nyíg:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#130808
ja, 15. volt vége.. még kb 1 hét még szétosztják a mountokat stb. de azt nem tom hogy lehet e arenazni pontert

[HUN]Crassus
#130807
kérdezek egy lehet ,hogy hülyeséget😛 season 4 nek vége van nem? ,de azért lehet arénázni pontért?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#130806
csak már nagyon idegesit és nemtom hogy mitõl lehet
#130805
nem tört, Bloodscalp
Tatyla
#130804
nem jár,BC-vel se járt

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#130803
igen

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#130802
Tört "szeró"?<#idiota>

#130801
hali az mitõl van hogy nem tudom eladni se használni a cuccokat amik a táskámban vannak?:S
Sephi
#130800
Amugy meg mindig Dire Maul-ban kell beszerezni az epic pacit a lock-nak?

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Looserke
#130799
most jöttem wsg-rõl ahol az elsõ 5 helyen retri pala állt dps listán...

PiszkosFred
#130798
BC-nel sem volt, most sem lesz. Csak alapjatek eseteben volt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#130797
csak akkor, ha egyszerre veszed meg az alapjátékot és új accountot csinálsz. Ha csak updateled Lich Kingre akkor nem jár egy hónap ingyen. Úgy is mondhatnánk, hogy minden ÚJ accounthoz jár egy hónap ingyen.

PiszkosFred
#130796
Koszonom, errol nem tudtam, azt hittem meg mindig aktiv a questline a paciert. (par ha jol emlexem, BC utan a palaknal a pristine b. diamond volt a legnagyobb gond😊)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#130795
Quel'Danas-on egy Tauren warrior úgy "bepörgött", hogy akik a közelében álltak azok gyakorlatilag instant haltak...szóval a "halomba öl" nemcsak a paladinok kiváltsága<#idiota>

antgecc
#130794
Lich King megvételével jár 1 hónap ingyen game? Már nem emléxem BC-nél hogy volt... <#lookaround>

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#130793
Igen.El kell kezdeni a quest line-t meg kell szerezni a cuccokat nyereg zab stb (a paladinnál gondolom a locknál más) de se scoloba se DiM be nem kell már menni.Odamész a trainerhez a cuccossal és tádá.
#130792
- úgy tudom nem, azokat még meg kellene csinálni. Én olyan 1 éve inkább AV-s mountot vettem, és ma reggel lock talentoláskor nem ajánlotta fel az epic mountot (a normált úgy emlékszem trainernél tanultam, merthogy spell)

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

PiszkosFred
#130791
Epic lock es pala mounton most mar ingye' vannak, trainertol, ugy mint a 60%-osok?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#130790
Lesz neki.Semmit nem kell a questért tennie odamegy a trainerhez és megveszi, ugyanúgy ahogy a paladin ló sincs questhez kötve.Ha meg akarja csinálni megcsinálhatja de ha nem akarja simán megveszi.

Apropó lock mi volt az a lock quest amit az alatar of stromnál kelett megcsinálni?
Asperot
#130789
vannak mélypontjaim 😊 Azértz nagyon köszi 😊

Ahány ház, annyi baj legyen.

Tatyla
#130788
leg egyszerûbb quest csak pofázni kell a trainerrel meg Rachetban egy másik npc-vel,ha ez már feladja a leckét akkor epic lock hátasod tuti nem lesz...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Asperot
#130787
Warlock
- Summon Felsteed is now available at level 30.
Ha már itt a téma, esetleg valaki tudja, hogy juthatna egy 30lvl warlock pacihoz?
Köszönöm.

Ahány ház, annyi baj legyen.

#130786
- pure dps = "tiszta" dps, vagyis csak dps-t tud tolni, nem tud mellette mást (heal)

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

picket
#130785
1. l2szótár
2. A kicsit erõs, és a "halomba ölök mindenkit" között egy árnyalatnyi különbséget látok. Te nem?
3. Druidát is "baszogatják".

Így van ez.

&#3237;_&#3237;

#130784
Esetleg megemlíthetnénk a hatalmas 2h fegyókkal tömegbe bepörgõ , papíruhás castereket írtó warikat is 😉,hogy ne csak a palákok legyenek elõtérbe.
Valaki már korában okosan leírta hogy kieg elõtt korábban kiadott kieghez tartozó talent már eleve kissé felborítja a játékot de most alapvetõen megváltoztatták teljesen a dolgokat s ez még inkább megkavarta az egészet. Kijön a kieg és helyreállnak a dolgok. Megkell szokni a változásokat.

"vessetek a mókusok közé" :)