World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
"vessetek a mókusok közé" :)
(ugy döntöttem hogy a kevés frítájm ellenére beruházok a wowra, rászánom a pénzt, legalább ottlesz a talonban ha kedvem szottyan játszani...meg várom a wlotk-ot, márcsak a war3-as nosztalgiázás miatt is<#smile>#smile>)
kérdés: ha az egyik barátom küld invet a wowba akkor milyen fícsöröket kapunk ketten?
(mertmég csak triallal tolom deha jobban megéri akkor az auth key-t az õ invelése után aktiválom)
"vessetek a mókusok közé" :)
"vessetek a mókusok közé" :)
"vessetek a mókusok közé" :)
Nektek sem indul a wow vagy csak nálam van probléma?
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
xP
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
DFTBA ಠ_ಠ
1:3 lehet az arány a játékosállományt tekintve az ally javára. Ilyen arányban találhatók magyarok is a 2 oldalon. Értelemszerûen ally oldalon a több játékos miatt jobban pörög az AH is, de mivel normal szerverrõl van szó és készíthetsz mindkét oldalra karit, így bármi beszerezhetõ ki segítséggel.
Rangsort a 2 oldali guildek között nem akarok felállítani, de bármilyen játékstílust szeretnél megvalósítani, találsz majd hozzá megfelelõ helyet.
A http://www.worldofwarcraft.hu/forum-ban az Arathor részlegen megtalálhatod kiemelve a honlappal rendelkezõk címeit (2-3 átalakult vagy megszünt már), de játékon belül van még vagy 1/2 tucat "kara" guild is.
"A BC a jobbik csapat jutalma."
Ha nekem megéri X összegért vmit eladni, nagy ívben tojok arra, hogy ki és mennyiért adja. Egy ilyen levél után meg 5x annyi cuccot raknék be, csakhogy megpukkadjon mérgében.
"A BC a jobbik csapat jutalma."
V9ykn8_TZL0
anti hero
ott is ment a cry, hogy omg, mi wipeoltunk rajta hónapogik, most meg minden nyominger-félkezû-keybfaceroller röhögve megcsinálja.
relax, 3-4 hét és minden visszarázódik a régi kerékvágásba. addig meg mindenki kiélvezheti most újra a bc elötti phewphew üzemmódot 😊
Ally többség van és imbák. 😊 Lehet migrálni oda /elég sokan vannak magyarok/. Stabil a szerver legalábbis annyira amenyire a többi is.
Feloszlott a guildetek a peccs miatt, vagy szétesõben van? <#wilting>#wilting> Vagy csak rinyálsz, mert jól esik?
ಥ_ಥ
Az meg hogy józsika végre le tudja ütni maggit vagy vashjt abszolute nem rossz csak nem ez lenne a módja.Talán a kiegészitõben helyreáll a 10-25 fõs raid instákkal a guild rendszer.