World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#130883
tegnap lettem 70, farmolnék reput kék pvp setért, ma össze is jött volna aztán õszi szünetben lett volna idõm S2-t farmolni de így nehéz lesz tartani a tervet :/

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

Botond
#130882
Az olvasni tudok kedvéért bal oldalt ki van írva, hogy megdöglöttek a loginszerverek. Meg, hogy 18.30kor updatelték utoljára ezt a hírt.
GamerAdams007
#130881
Illetve nem bugos, csak kilátszódnak a tagek, most esett le.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

GamerAdams007
#130880
Elõbb beengedett egy pillanatra, kiadja a realm listet, kattintanék rá a BS-re, erre hirtelen eltûnik az összes realm, és Session Expired-el visszadob loginra. Ott meg most egy jó kis bugos hibaüzi közli, hogy Unable To Connect... nyazsgem

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#130879
17:30 kor kezdték a baszakodást akkor már csak kicsit kell várni<#wow1>
#130878
magyarként semmi bónuszt nem kapsz, semmi ingyen hónap se semmi. ha más nemzet fia vagy akkor ingyen hónap minden hívott ember után.

#130877
1-2 órán bellül jó lessz.

"vessetek a mókusok közé" :)

tigeroo
#130876
fasza, tegnap kezdtem el ismét wowozni 😄D nehogymár játszani tudjak fél év után 😄D

(ugy döntöttem hogy a kevés frítájm ellenére beruházok a wowra, rászánom a pénzt, legalább ottlesz a talonban ha kedvem szottyan játszani...meg várom a wlotk-ot, márcsak a war3-as nosztalgiázás miatt is<#smile>)

kérdés: ha az egyik barátom küld invet a wowba akkor milyen fícsöröket kapunk ketten?

(mertmég csak triallal tolom deha jobban megéri akkor az auth key-t az õ invelése után aktiválom)
#130875
próbáld meg behajtani<#nevetes2><#nevetes2>
#130874
Noob Blizz lassan jön egy ingyen hónappal.....
#130873
Lehet ma már nem játszunk? <#boxer>
#130872
Már ki is írták hogy gond van a login serverrel. nagyon jó😊

"vessetek a mókusok közé" :)

#130871
És akkor a szerver anyira terhelt hogy az emberek X% be sem jut?
#130870
Ha arra gondolsz hogy õk hogy jutottak be ...sehogy . Õk nem estek ki egy hatalmas lag során 😊

"vessetek a mókusok közé" :)

Narxis
#130869
haha 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#130868
Az hogy lehet? Csak nincs diszkrimi😊)) Azt hiszem senki se megy be most😊)))))))
#130867
Nekem fél órája áll meg auth nál... haverok meg bent tolják 😞

"vessetek a mókusok közé" :)

#130866
nekem is nekem is nekem is mondta a 7 törpe mikor megleste hófehérkét😊
#130865
nekem is álllllllll

#130864
Sziasztok.

Nektek sem indul a wow vagy csak nálam van probléma?
#130863
nem

GamerAdams007
#130862
Csak nekem áll meg authenticatingnél?

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#130861
bs alli oldalon elado 5k gold . vagy csere alakir hordás goldra. ár megegyezés szerint. privat

#130860
pve serveren nincs ien gond de pvp n 10 percig gankelt 3 allis, utánna még jópárszor legyaktak ambushal,cat formban,stb szóval fél óra alatt kb 15-20x behaltam, és a temetõbõl szaladgálni mindig nem izgalmas 😉

GamerAdams007
#130859
Ott horda gankeli az allit, nem véletlen próbál minden allis másfelé menni... 2-4 70es járja minden nap stv-t azt kempelnek akit látnak -.- gz

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#130858
Itt megtalálod a javításokat http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

#130857
sztem STV a legjob hely 30-40ig.. egyszerû, könnyû questek.. kb csak olyan amiben ölni kell vagy gyüjteni kell vmit de azt is leirja hogy hol , sok xp-t kapsz és télleg egyszerû. max legankelnek, de én nem találkoztam allissal aki levert volna ott

Tatyla
#130856
még egy ideig minden napos lesz a server down,ezek már a lich king elõkészületek 😊

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#130855
edit: sok szenvedés után helyreállt

#130854
ragi is elveszett

#130853
ty

Fehercsoki
#130852
NINCS BS:S

Fehercsoki
#130851
Van,pl desolace vagy 1k needles.

#130850
mármint questelésre

#130849
nincs vmi másik hely 31-34 es szintig, muszáj STV? :S

D4nY
#130848
hi! csont szûz wow tbcre mien patchet kell raknom elöször.. majd utánna stb.. linket tudnátok adni mert a wow letöltõ/telepitõje elég lassú ugyebár... 😊 köszöntem.

xP

Narxis
#130847
Gép újraindítás vagy wow repair. Nálam az elõbbi segített.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Kicsikiraly
#130846
na végre felpatcheltem mindent, sikerült a guest passos acc de: haverral tolunk két human lockot, mennénk tovább goldshirebe, és kivág a játék egy ilyennel: Failed to read file Character\Dwarf\Male\DwarfMaleNakedPelvisSkin00_00.blp. rákerestem erre a fájlra, és semmmit nem adott ki. hogy lehetne orvosolni a problémát?

DFTBA &#3232;_&#3232;

skorpio7
#130845
Akkor egy saját vélemény Arathor-ról.

1:3 lehet az arány a játékosállományt tekintve az ally javára. Ilyen arányban találhatók magyarok is a 2 oldalon. Értelemszerûen ally oldalon a több játékos miatt jobban pörög az AH is, de mivel normal szerverrõl van szó és készíthetsz mindkét oldalra karit, így bármi beszerezhetõ ki segítséggel.
Rangsort a 2 oldali guildek között nem akarok felállítani, de bármilyen játékstílust szeretnél megvalósítani, találsz majd hozzá megfelelõ helyet.
A http://www.worldofwarcraft.hu/forum-ban az Arathor részlegen megtalálhatod kiemelve a honlappal rendelkezõk címeit (2-3 átalakult vagy megszünt már), de játékon belül van még vagy 1/2 tucat "kara" guild is.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

skorpio7
#130844
Na, én a guildben is megmondtam: "Üzletben nincs barátság."
Ha nekem megéri X összegért vmit eladni, nagy ívben tojok arra, hogy ki és mennyiért adja. Egy ilyen levél után meg 5x annyi cuccot raknék be, csakhogy megpukkadjon mérgében.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

Davidus
#130843
biztos olvassa az sgt mert az elöbb megvette az összeset😄 a vicc az hogy ez a létezõ legszarabb glyph a játékban(+30 perc frost armor) szóval nem hogy 10 aranyat de talán még 1et se ér. nem véletlenül rohadt az összes az AHban már 1 napja még 10 aranyért is😄

V9ykn8_TZL0

#130842
ez egy fasz, en is csinaltam ilyen 100eve, csak nem levelet irtam, hanem "megvettem a altalad berakott 10goldos lofaszt es beraktam 50ert, igy mindenki jol jart, de foleg en ...

anti hero

Narxis
#130841
lol, vedd ki gyorsan!!!4

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Davidus
#130840

😄

V9ykn8_TZL0

#130839
bc elött 1 hónappal ugyanez volt, ha még emléxel rá.
ott is ment a cry, hogy omg, mi wipeoltunk rajta hónapogik, most meg minden nyominger-félkezû-keybfaceroller röhögve megcsinálja.

relax, 3-4 hét és minden visszarázódik a régi kerékvágásba. addig meg mindenki kiélvezheti most újra a bc elötti phewphew üzemmódot 😊

Shortstop
#130838
az új szakma mennyire lehet jo kereseti forrás?

MarkBlade
#130837
Arathor-ról:
Ally többség van és imbák. 😊 Lehet migrálni oda /elég sokan vannak magyarok/. Stabil a szerver legalábbis annyira amenyire a többi is.
picket
#130836
Definiáld: virtuálisan.

Feloszlott a guildetek a peccs miatt, vagy szétesõben van? <#wilting> Vagy csak rinyálsz, mert jól esik?

&#3237;_&#3237;

#130835
Szó nincs irigységrõl, virtuálisan mit is lehetne irigyelni?Csupán ténymegállapítottam hogy minden scarlet monastery szintre lett ledegradálva.Lassan már pug bt k és swp k lesznek teljesen értelmét vesztí a guild rendszer pedíg arról kellene szólnia a játéknak.

Az meg hogy józsika végre le tudja ütni maggit vagy vashjt abszolute nem rossz csak nem ez lenne a módja.Talán a kiegészitõben helyreáll a 10-25 fõs raid instákkal a guild rendszer.
Kriger
#130834
Szóval érdemes Arathorra menni? Vagy tudtok olyan PVE szervert ami jól mûködik, nem laggol, nem lowpopos és sok a magyar?