World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#130783
A retri palák élvezkednek? Na és? Miért kell neki három talent ág, ha csak kettõre akarják használni? (tank, Heal) a retri ág azért legyen gyenge, hogy csak erre a kettõre lehessen alkalmas? Érdekes, hogy a feral druida-t nem baszogatják, hogy "hé, te ne legyél dps druida bakker...te nem pure (akármit is jelentsen ez a szó...de jól hangzik azér használom<#idiota>) dps kaszt vagy, takaroggyá retalentelni addíg, amíg le nem nerfelnek" A paladin retri ága miatt meg most megy a rinya az összes kaszt részérõl, hogy "hákapjátokbe". Na most akkor hogy is van ez?

Ventura82
#130782
thx

#130781
Ha újra megadod a bankkártya adataidat , már ha frozenolnak.

"vessetek a mókusok közé" :)

Ventura82
#130780
Üdv!
Olyan kérdésem lenne, hogy ha a Blizz nem tudja 11:30-kor levonni a havidíjat (merthogy ekkor kéne) és én mondjuk délben teszek rá pénzt, akkor legközelebb mikor fog vele próbálkozni?

#130779
Én is mondhatnám hogy belogoltam 66-os prot(!) palámra kicsit nézelõdni, behúztam 8 mobot, gyilkolászás közben rámrusholt egy 70es (mondjuk nem tudom milyen gearje volt) warrior és mind a 9-en meghaltak BUBI NÉLKÜL.
Bár fogalmam sincs mit kellene nerfelni, egyik képességem sem critel 1000 fölé.

picket
#130778
stfu, pvp = 1v1, evrthng else is working as intended, lock = free kill 3 éven át a balance nevében! na bubiháess

&#3237;_&#3237;

picket
#130777
QQ

&#3237;_&#3237;

#130776
már bocs, de nem én sirtam tele a fórumot itt is, meg officialon is, hogy 1 hammerstun alatt (mennyi is? 4 sec?) 100%-ról 0%-ra küldte le hp-ját xyz-nek 500+ feletti resi, meg 12k hp mellett bármelyik retpala.
ha szerinted ez nem imba, hanem working as intended, akkor én kérek elnézést <#zavart1>

amúgy meg a sokadik fear nerf után valahogy én nem tapasztaltam még bc alatt - biztos csak nagyon peches voltam <#fejvakaras> -, hogy bármelyik páciensem is 12k hp-kat sebzõdött volna a kemény 150-300-akat tickelgetõ wlock dot-jaimtól, miközben perceken át fear-ben rohangált volna magatehetetlenül (mert ugye a feart nem lehet törni, dispelezni, losolni, counterelni, stbstbstb., arról nem is beszélve, milyen faintos volt kasztolni, mikor egy rugó vagy feraldudu csipkedte a karakterem seggét közben). sl-sl lock meg ugyebár nem éppen a bazinagy burst dps-érõl hires. mennyi is van neki? 0? ja, nulla.

na de mindegy is, retardinoknak need a nerf, mert csak <#idiota>,meg különben se sirj, ahogy most hallom innen-onnan, épp az a hûdeimba perceken-át-fearelünk-mindenkit-s-dotjaink-nyócezermilliárdot-tickelnek warlock éppen a free hk <#ticking><#duhos2>

#130775
Bár a betûtipus változtatás asszem csak chat-re vonatkozig de a Prat3.0 nálam szépen muzsikál. Többit meg nem szoktam variálni😊.

"vessetek a mókusok közé" :)

#130774
Mûködik szerintem jól , party framen jelzi és a target frameen ki is jelzi százalékosan.Bár még csak 5 fõs partyban teszteltem de ott jónak tûnt .
Beállítani asszem a opciók-display menübe kell.

"vessetek a mókusok közé" :)

#130773
Kb mostmár minden classnak van valami ami vagy bubi vagy iceblock vagy vanish akármibármi.Rinyálni a kis frosthock fanok szoktak pl iylen jeles alkalomból hogy használható lett egy oylan class ami kb freekill volt mindenkinek brutalluson kivül raidbe nem fért be egy sem.

Érdekes mód nem vijjogtál oylanért hogy egy fearben a lock dotjai leszednek 12k hp t vagy a rugó ha kinézett valakit magának és cd-n volt a trinkete kb instant halt.Mi is a probléma hogy nedjúristen raidbe is fér 2 netán 3 retri pala avagy hogy eztán arénába is labdábarughat 2v2 n kivül is?Érdekes elképzeléseid vannak a sírásról.Amit te vagy a kedvenc klánod idiótái vinnyognak az okos blogjukon az tény és szentirás amit pedíg más vet fel az sírás.

Minden class most jelentõs változáson ment át minden class erõsebb lett.iszonyat dmg-t tud kitolni a mágustól a balance druidáig mindenki.A retri paladin percenként tud szakitani egy valamit ami rezisztelhetõ minél több resilienc annál nagyobb az esélye hogy rezisztálódik a hammer of justice vagy a repetance, DE a trinket mindkettõbõl kiszed.Érthetetlen számomra hogy vannak emberek akik erre izgulnak hogy micsoda jó dolog hogy a rákba nerfelnek megint egy olyan classt ami a 3 év alatt egy hétig volt igazán játszható, de minegyiknek van 20 története hogy tv nézés közben is szendviccsel a szájába egyhitelt egy retripalát.
Tatyla
#130772
tudtok valami jó betû típus módosító addont mert a Devla féle FonTabulous már sajna nem mûködik?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#130771
igen kijött,most már nem kell omen meg amúgy is a tankok kaptak jó buffot.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#130770
omenre már nincs szükség...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#130769
Srácok, elvileg a játékba integráltak valami aggrometert. Ez most kijött a patch-el vagy csak a kieg után lesz elérhetõ? Ha most elérhetõ akkor hogyan lehet elõhívni? Érdemes addonokat vadászgatni még? alig egy hónap és itt a kiegészítõ, szóval úgyis megint elszáll minden addon.
elõre is köszi a válaszokat...ha lesz
És a Paladin még mindég egy õrjöngõ vadállat punktum<#nyes>

#130768
elvileg omen és elkano's buffbar

#130767
jajmá, ne rinyáljatok már annyit palák.
kevés a elég heal interrupt, nincs heal csökkentõ skill?
és?
akinek meg van, annak meg nincs bubija, meg nem tudja healelni magát.
valamit, valamiért...

Csirke4
#130766
Ja persze onnan vettem észre hogy beproccolt a shattered sunos nyaklánc. xD
Csirke4
#130765
Teccik ez az Unfair Advantage 2/2 a rugónál!
Ha dodge-olok akkor visszaütök a main handel 100% weapon damage-et. (csak 1 másodpercenként).
Igenám de ez nem csak rendes harc közben mûködik hanem bizony megtámadott a hordás õr az undeadek kezdõjénél és a mountról pofánvertem. 😄
Be is kerültem pvpbe.
Zomil
#130764
nah erre se jöttem volna rá magamtól 😄DD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#130763
nah erre se jöttem volna rá magamtól 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#130762
a daily questeket honna lehet megtudni?

For the greater good

GamerAdams007
#130761
Kész, délután azt csináltam, aztán volt egy kis dolgom itthon, meg vacsi, és most mentem volna még farmolni is mellé, csak hát nem volt mob, most meg szerver sincs 😊

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#130760
25 daily quest kesz? imo abbol gyorsabban megvan, bar realmfuggo talan.

#130759
bestial wrath = piros lesz a pet

#130758
Hyjal ugy háromnegyed óra volt tokkal vonóval.Átmentünk swp be a gyik 60% rakta az elsõ portált majd server down.

Délután egy teljesen pug-os karahzan nem tartott egy órát egyedûl nightbane huzta 1 percnél tovább de csak azért mert repkedett.
GamerAdams007
#130757
BS megint leállt... pont amikor neki akartam volna állni primalt farmolni, hogy meglegyen végre a rohadt 280as mount...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Zomil
#130756
"1 piros alatt "

milyen kifejezés már ez? 😄 mit jelent? 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Tatyla
#130755
mai raid meghiúsult,SWP-ben harc közben az fps a társaság nagy részének velem együtt lement 2-3-ra,csak egy helyben álltunk castolni lehetetlen,szar az egész még.
remélem vasárnapra helyre áll.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#130754
jó ez az új pecs, eddig elõnyeit nem láttam csak a hátrányait😄

For the greater good

#130753
Ragna Bsrõl most lettem disconectelve

For the greater good

Magh
#130752
Ebben a pillanatban lett meg az 50. petem és most ez az offline megölte a skunkomat :,(

[HUN]Crassus
#130751
*u

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#130750
izé angol😛 és természetesen az összes Német flottol megy😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#130749
legalább 15 EU szerver off..:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#130748
GZ Blizz, world server megint down, szánalmas, hogy ezt minden patchnél el kell játszani, felkészülhetnének már rá...
#130747
Éérdekes lett a hunter is 😄
1 piros alatt csak a devilsaur pet leette 70% hpm úgy hogy 2 targeten tickelgetett siphon+fel armor 350hp/5sec.
Ha még a hunter is lõtt volna..

[HUN]Crassus
#130746
jójó,de nekem kikellett takarítani😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Shortstop
#130745
értem köszönöm

Botond
#130744
Najó, ez nubság, a dailyket is beszámolja. 😞
#130743
tudnátok küldeni jó képeket?
bAguziB2
#130742
végre😄

bAguziB2
#130740
nem küldi el a linket :S

bAguziB2
#130739

bAguziB2
#130738


az lenne a kérdésem, hogy a bal odlalon lévõ buffbarnak és a jobboldali aggro meterek mi a neve, mert már régen kerestem ilyesféléket de sikertelenül...

elõre is köszönöm

#130737
megszunt a mana tap, beolvadt az arcane torrentbe.

Shortstop
#130736
igen, igen, köszi.

még annyit hogy a vérelfemnek eltûnt a mana tap skillje és a spellbookban sem találom sehol. ez megszûnt vagy csak a BE rogue-tól vették el? :S

a játék meg játszhatatlan. órákag tölt van hogy eredménytelenül... 😞
mikor lesz ebbõl megint élvezhetõ játék?

#130735
Sziasztok.Kaptam egy olyan WOW-ot,hogy a dobozra rá van írva több helyen"14-day trial edition".Ez ér valamit?

Botond
#130734
Mond neked az vmit, hogy feral druid? 😊