World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"vessetek a mókusok közé" :)
Olyan kérdésem lenne, hogy ha a Blizz nem tudja 11:30-kor levonni a havidíjat (merthogy ekkor kéne) és én mondjuk délben teszek rá pénzt, akkor legközelebb mikor fog vele próbálkozni?
Bár fogalmam sincs mit kellene nerfelni, egyik képességem sem critel 1000 fölé.
ಥ_ಥ
ha szerinted ez nem imba, hanem working as intended, akkor én kérek elnézést <#zavart1>#zavart1>
amúgy meg a sokadik fear nerf után valahogy én nem tapasztaltam még bc alatt - biztos csak nagyon peches voltam <#fejvakaras>#fejvakaras> -, hogy bármelyik páciensem is 12k hp-kat sebzõdött volna a kemény 150-300-akat tickelgetõ wlock dot-jaimtól, miközben perceken át fear-ben rohangált volna magatehetetlenül (mert ugye a feart nem lehet törni, dispelezni, losolni, counterelni, stbstbstb., arról nem is beszélve, milyen faintos volt kasztolni, mikor egy rugó vagy feraldudu csipkedte a karakterem seggét közben). sl-sl lock meg ugyebár nem éppen a bazinagy burst dps-érõl hires. mennyi is van neki? 0? ja, nulla.
na de mindegy is, retardinoknak need a nerf, mert csak <#idiota>#idiota>,meg különben se sirj, ahogy most hallom innen-onnan, épp az a hûdeimba perceken-át-fearelünk-mindenkit-s-dotjaink-nyócezermilliárdot-tickelnek warlock éppen a free hk <#ticking>#ticking><#duhos2>#duhos2>
"vessetek a mókusok közé" :)
Beállítani asszem a opciók-display menübe kell.
"vessetek a mókusok közé" :)
Érdekes mód nem vijjogtál oylanért hogy egy fearben a lock dotjai leszednek 12k hp t vagy a rugó ha kinézett valakit magának és cd-n volt a trinkete kb instant halt.Mi is a probléma hogy nedjúristen raidbe is fér 2 netán 3 retri pala avagy hogy eztán arénába is labdábarughat 2v2 n kivül is?Érdekes elképzeléseid vannak a sírásról.Amit te vagy a kedvenc klánod idiótái vinnyognak az okos blogjukon az tény és szentirás amit pedíg más vet fel az sírás.
Minden class most jelentõs változáson ment át minden class erõsebb lett.iszonyat dmg-t tud kitolni a mágustól a balance druidáig mindenki.A retri paladin percenként tud szakitani egy valamit ami rezisztelhetõ minél több resilienc annál nagyobb az esélye hogy rezisztálódik a hammer of justice vagy a repetance, DE a trinket mindkettõbõl kiszed.Érthetetlen számomra hogy vannak emberek akik erre izgulnak hogy micsoda jó dolog hogy a rákba nerfelnek megint egy olyan classt ami a 3 év alatt egy hétig volt igazán játszható, de minegyiknek van 20 története hogy tv nézés közben is szendviccsel a szájába egyhitelt egy retripalát.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
elõre is köszi a válaszokat...ha lesz
És a Paladin még mindég egy õrjöngõ vadállat punktum<#nyes>#nyes>
kevés a elég heal interrupt, nincs heal csökkentõ skill?
és?
akinek meg van, annak meg nincs bubija, meg nem tudja healelni magát.
valamit, valamiért...
Ha dodge-olok akkor visszaütök a main handel 100% weapon damage-et. (csak 1 másodpercenként).
Igenám de ez nem csak rendes harc közben mûködik hanem bizony megtámadott a hordás õr az undeadek kezdõjénél és a mountról pofánvertem. 😄
Be is kerültem pvpbe.
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
For the greater good
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Délután egy teljesen pug-os karahzan nem tartott egy órát egyedûl nightbane huzta 1 percnél tovább de csak azért mert repkedett.
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
milyen kifejezés már ez? 😄 mit jelent? 😊
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
remélem vasárnapra helyre áll.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
For the greater good
For the greater good
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
1 piros alatt csak a devilsaur pet leette 70% hpm úgy hogy 2 targeten tickelgetett siphon+fel armor 350hp/5sec.
Ha még a hunter is lõtt volna..
az lenne a kérdésem, hogy a bal odlalon lévõ buffbarnak és a jobboldali aggro meterek mi a neve, mert már régen kerestem ilyesféléket de sikertelenül...
elõre is köszönöm
még annyit hogy a vérelfemnek eltûnt a mana tap skillje és a spellbookban sem találom sehol. ez megszûnt vagy csak a BE rogue-tól vették el? :S
a játék meg játszhatatlan. órákag tölt van hogy eredménytelenül... 😞
mikor lesz ebbõl megint élvezhetõ játék?