World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Guest
#130933
Nem az, már van szerver, ahol megcsinálták.
tigeroo
#130932
miatök meg akarnám venni a wowot a woweuropen és most nem elérhetõ a szolgáltatás...menjenek a fszomba!!!
Zomil
#130931
arról nem tudtok vmit h mi történt a crit logolásával?
vmi ugy néz ki átirt a blizz, mert nekem 1 hang mod nem müködik ami elvileg critre adna hangot(eddig müködött), és máshol is olvastam, h a crit nézö addonok nem müködnek :S

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#130930
Ha van egy eladó WoW accountom azt itt lehet meghírdetni vagy van ennek külön rész?(Egy jól felszerelt magerõl van szó - privi)

\"We expect the Surface pads to have a similar impact on the PC industry as the Zune did in portable music players,\" — Canalys Analyst Tim Coulling

Tatyla
#130929
mondjuk Sonic a WAR topikban minden fanboi beszólást azonnal flémnek veszi és törli,ezeket a tök felesleges hozzászólásokat is ki lehetne venni innen,mert kábé az útolsó 16 hozzászólás errõl ment,leszarom hogy ki WAR-ozik meg ki WoW-ozik,patch óta van egy csomó új adott téma arról is lehet csevegni...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

antgecc
#130928
Lásd 924-est

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#130927
Ezzel a hozzaszolassal eleg nehez megallapitani, hogy ki a csekely kepessegu es miben. De legalabb tovabb erosited a kialakuloban levo altalanositast.

antgecc
#130926
Jajj, de menõ valaki. <#szomoru2>

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#130925
ami azt illeti eléggé egyértelmû a World of Warcraft kép itt legfelül szóval azt én sem értem, hogy a WO-os kollégák miért ide írnak😛
QuippeR
#130924
nem gondolod, hogy a "WAR fanboyok" azért "röfögnek be" a WoW topikba, mert évek óta oszlopos tagjai annak, csekély képességû barátom?

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

#130923
😄 hát én nem próbáltam még a warhammert, csupán az eddigi videók alapján döntöttem, hogy maradok a wow mellett, nekem valahogy a karakterek mozgása nem jön be a WO-ba de ez csak egy magánvélemény.
#130922
Ezek szerint jot nevetunk egymason. En legalabb nem rofogok bele a war topicba. Forditva eleg gyakran megtortenik. Igy nem meglepo, hogy roluk nem eppen fenyes kep alakult ki.

(A valodi, kevesse provokativ velemenyemet mar leirtam korabban, de Kryn kozolte, hogy nem erdemes ertelmesen vitazni a warhammer jatekosokkal.)

#130921
ja 😊 WARhammer, WARcraft.

zomgzerg
#130920
mindenki aki warozik hülye.

BEAST
#130919
Meseld el kerlek honnan veszed ezt a felidegesitos dolgot? Nem vagyok fanboy, mellesleg hulyeseget meg nem irtam ebben a temaban. Erdekel, ezert be szoktam nezni a topicba es neha, mint most is, jot rohogok az olyan lelkes, de egyugyu trollokon mint amilyen te is vagy.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Fehercsoki
#130918
Az kemény😮70en elég nehéz 80asokat ölni...

#130917
Aki nem ismer fel egy provokativ postot az meg is erdemli, hogy felidegesitse magat miatta.

Egyebkent ez a war fanboyoknak szolt, akik ide jarnak a hulyesegeikkel, mintha barki kivancsi lenne rajuk. Mint ahogy Beast is bekapta a horgot, es jot nevetunk rajta is.

antgecc
#130916
Már megbocsáss, de hogy veszed a jogot arra, hogy lehülyézz bárkit is, aki war-ozik?? Miért fanboy az, akinek egyszerûen csak az tetszik jobban? Mondom ezt annak ellenére, hogy nekem a wow jobban bejön, pedig mind2vel játszok. Csak mert nem tudsz semmit a war-ról, márpedig nem tudsz semmit, mivel a war közel se zerg.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

BEAST
#130915
Ha te mondod 😄dd

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

XenHai
#130914
Ott is 80 as elitek az õrök.
XenHai
#130913
Nem ! Nekem bs en már meg van darna meg exodar is!
#130912
bocsi, de ez most marha nagy hülyeség volt tõled...

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

#130911
A pvp-orientalt jatekosok donto tobbsege inkabb az arenat preferalja, nem az esznelkuli zerget (amiben itt is lehet resze, csak mas korulmenyek kozott).

Fehercsoki
#130910
Sárga gear nem legendaryra értem hanem sárga szín😄

Fehercsoki
#130909
Black War Bear LEHETETLEN,pl OG-be a régi 60as sárgageares védõk most 80as elitek azokat kicsit nehéz lenne leölni...

Mayday
#130908
Sziasztok,

Addon-okkal kapcsolatban kerdeznelek Titeket, az uj peccsel kapcsolatosan.

Extended Questlog-bol tudtok-e mar valami ujat, ami mukodik? (En a Bayi felet hasznaltam eddig, de az a Curce-on fenn levo meg nem ok)

Auctioneer elvileg fel van ujitva, nagyresze mukodik is, de az eladas tab-on nem megy, nem becsul arat, meg tkp semmi hatasa nincs. Ez beallitas kerdese lehet, vagy nem teljes az update? Tapasztalaitok?

Ackis Recipe List vagy barmi, ehhez hasonlo modrol tudtok, ami 3.0.2.-vel megy? Ez szkenneli es megmutatja, hogy adott szakmaban milyen receptek hianyoznak a karakternek.

Nagyon koszonom Mindenkinek, ha tudtok segiteni!

- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...

Tatyla
#130907
aki PvP orientált az úgyis marad WAR-ozni a többiek meg jönnek vissza...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#130906
Aki volt olyan hulye, hogy racuppanjon warhammerre, annak aztan akarmit berakhatnak. A fanboyokra nem hat semmi eszerv.

#130905
Na, ezen hangosan felnevettem..<#idiota>

skorpio7
#130904
Az Archivement rendszer lényege: a kiegig legyen mivel elfoglalnod magad, nehogy véletlenül rácuppanj a WO-ra. Kb ennyi.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

#130903
még az is lehet, de amibõl pénz jön azt blizz nem veti meg sztem😄
zomgzerg
#130902
havi 1200 pontot kell gyûjteni vagy el fogják kezdeni törölni a karaktereidet

#130901
jah elég fun ez az archivement városraidelés csak kérdés meddig.. elõbb vagy utóbb mindenkinek meglesz és aztán kb úgy leszarja mindenki mint a towerpointokat wplbe vagy eplbe pedig azt is elég nagy dobra verték😄
#130900
btw az archivement pontok használhatóak lesznek valamire? vagy csak arra van, hogy leellenõrizhessük mennyi a pontunk a többi playerhez képest?
Zomil
#130899
tegnap bs-en raidelték IF-et 😄

én sajna nem voltam ott, de mikor oda mentem, nem láttam a földet a sok csontváztól 😄DD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#130898
blizzard csinálhatna már valamit ezzel a folyamatos szerver laggal nomeg az instance szervereket sem ártana tisztába tenni... azt még megértem, hogy egy ekkora patch után mint a 3.0.2 day 1 en nem megy minden tökéletesen nade könyörgöm már 4 napja kínylódanak a szerverek, talán kicsit költhetnének új szerverekre a befolyt milliókból.
HunnernesKonge
#130897
Viszont ragnán a Black War Bear mountos öld meg a másik frakció városának vezetõit hozott egy kis színt az outdoor pvpbe, legalábbis ragnán. Tegnapelõtt 40en voltunk TB-ben igaz nem sikerült a bosst lenyomni de irzatos fun volt. Tegnap meg 3 40 fõs horda raid támadta Exodart és Darnassust, Exo elesett Darnát megvédtük 2x is. Szerintem fun <#eljen>
Tatyla
#130896
ez az Achievements amilyen jó ötlet volt olyan nagy genyóság is,4 év után még mindig vannak területek ami nincs felfedezve 100%-osan például nekem se ilyen mint Barrens,igaz ma már meglett,a pvp oldalát meg végképp hagyom a francba...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

XenHai
#130895
Mashogyan nem lehet felrakni a kieg betat mert ez a blizzes telepitoje :S
XenHai
#130894
Mert ez 1 wotlk beta lenne :S ez a telepitoje
Botond
#130893
1,62 után még felrakott egy 640est. 1,62 csak a 3.01 volt arra még ráment a 3.0.2 is.

És fileplaneten fent van eu és amcsi wow patchek is, amik egyben patchelnek.
#130892
3.0.1-es patch-et, bétát, etc, bármi is akarjon ez itt lenni, miért akarsz felrakni 3.0.2-es wow-ra?
visszafelé patchelni nem kóser...

#130891
semmilyet.
logolj be az accoddal, utána a automata telepítõ intézi majd a többit.
az utolsó patch egy 1,62gb-os nagypatch lesz, ha ezt látod, akkor a végén vagy.
(nekem cca. 1,5 óra alatt fullra patchelte magát sima tbc-rõl, letöltésekkel együtt)

zomgzerg
#130890
http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=21656.0

tigeroo
#130889
az accsi itt mire lesz jó?
XenHai
#130888
Hali kéne 1 kis help!
tigeroo
#130887
na asszem mostmár megy a bées
Botond
#130886
Loginok azóta már mennek.
#130885
Nem mintha ez bármit is jelentene, majd ápdételik 19.30-kor, 20.30-kor, 21.30-kor, 22.30-kor és 23.30-kor is, aztán elmennek csicsikálni...
GamerAdams007
#130884
Jah csak nem léptem ki wowból, mindig csak jelszót beírtam, aztán próba. Így meg nem frissítette, csak ha újraindítottam.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB