World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
hogy mi élvezet van ebben?
nowai -.-
legközelebb ha gépbe pénzt ölök, az már csak max. 1 izmos laptop lesz...
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Nekem fent van aoc, who, wow kliens is, van vagy 50 giga összesen,de így is van 350 üresen szalz... 😄😄
inkább azon gondolkozz el, hogy miért is kaptad azt a 4 felkiáltójelet <#levele>#levele>
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
szóval volt egy ilyen nagy takarítás jöttek új arcok és majd januárban kiderül ki lesz raider meg ki nem újak és régiek közül egyaránt.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
bár ez az archivement rendszer se egy nagy durranás szerintem, a mostani szitu meg, ami van, az meg kb. 0.
ez az instantban halok lock-kal és resto duduval is, valahogy nem igazán jön be.
a retpala tényleg egy vicc, amit most mûvel, ultrabrutál, 1 hammerstun alatt leabálta a lock-om 14k hp-ját soullinkelve, 500 resi mellett. röhej.
szal' ja, evvan. ehhez már csak hab volt a tortán, hogy wlock-om is guildless lett, bár nemtom erre mivel szolgáltam rá, de már mindegy... legyalultam újra a wow-ot, ahogy elnézem jelenleg kb. semmi sem tud érdekelni benne, s tartok tõle, hogy ez a kieggel se fog megváltozni <#gonosz3>#gonosz3>
(de mondjuk még mielött kikiáltanátok who fanboi-nak elmondanám, hogy azzal is kb. fél órát jó, ha játszottam a hétvégén, nemtom, vhogy az se túl inspiráló <#zavart2>#zavart2>)
btw mi a legjobb talent médzsnek ?-.-
i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360
Nagyon el vagy tevedve. Es latszolag komolyan sertegetsz masokat, teljesen foloslegesen.
i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360
elõre is köszi
i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360
i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360
Skubizide UD rogue PT guild
"A BC a jobbik csapat jutalma."
The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.
Az auctioneer egyaltalan nem mukodik hiaba updateli az ember,manualisan kell beallitani az arakat,nem jegyez meg semmit,nincs osszehasonlitas.Egy agyrem.Szinten szar az uj decursive,es az enchantrix is.En meg nem talaltam ezekbol normalisan mukodo verziot a patch ota.
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
Magyarországon általában kertekben termesztik. Amerikából származik, Európába, Ázsiába és Afrikába a spanyolok, portugálok vitték be a 16. században.
Sütõtök
Régóta ismert és termesztett növényünk, tápértéke nagyobb mint a spárgatöké és jóval táplálóbb is. Különösen nagy karotin (A-vitamin), de szénhidrát tartalma megközelíti a burgonyáét. Fõleg sütve fogyasztjuk, de a cukrásziparban alapanyagként használják. Akkor kell szedni, amikor a dér már megcsípte, mert ilyenkor a keményítõtartalma több-kevesebb részben elcukrosodott. Fagymentes, hideg helyen jól tárolható. A döblec a sütõtök neve Erdélyben
de én nem általánosítok, szerintem egyszerûen csak te vagy idióta.
The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.