World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#131032
lock-nak is 51 pontos talent, s nem kapja automatice minden lock meg a metamorph-ot, mint ahogy a palák a bubit.
arról nem is beszélve, hogy már halvány lilám nincs róla, hogy hova bindeljem be a spéci démon skilleket, mert egyszerûen már nincs hova tovább -.-

Forolto
#131031
Azé ez nem teljesen fedi a valóságot.A Pap egy kalap xar holy ágon,ugy elfüstöli a manáját mintha nem is lenne.Nem panaszkodnék rá ennyire,ha pont nem egy spiritbuzi lennék a papommal.
Remélem nem csak a shadow ágat javitják,hanem ugy az egész kasztot.

[HUN]Crassus
#131030
nmetudom a 2200-ad mennyi spellpower lett,de nekem 1040 spell dmg-em volt ez lett 959 spell power

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#131029
te egy nyomorék faszkalap vagy,ennyi a mondanivalóm hozzád.

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#131028
kicsit tápos lett az összes heal...3.02-vel...

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

picket
#131027
A felsorolt képességek hány százaléka biztosítja a következõk közül az összeset (vagy többet):
-12 másodpercig tart
-Immunitás minden sebzésre
-Ütheted az ellent
-Varázsolhatsz
-Röhöghetsz, köpködhetsz, táncolhatsz
-háesselhetsz

Ne görbítsük már a virtuális teret ekkora hazugságokkal, hogy minden kasztnak van ilyenje.

ಥ_ಥ

#131026
9-10ks healt? ne mond mar. 2200 healinguppal nem tolt 10kt a healing wave max rankom 3stack healing way-jel. kerdes hogy vajon ez most mennyi spellpowernek felel meg 3.0.2ben.

#131025
Nem 2 napja volt olyen a pala, hanem már vagy 1,5 hónapja betaban, és ptren is lehetett látni.

#131024
Ez nem a class hibája, hogy szar dmgt tolsz 5fõsben 😄D

#131023
persze lesz valtozas 80on, van par skill/spell amit egyes classok csak 70-80 kozt kapank meg es 80on meghatarozo szerepuk lesz azoknak, pl ele shamannal a lavaburst.

[HUN]Crassus
#131022
Figyeljetek én nem akarok senkit egy gombbal instant ölni,de valamilyen szinten gyors bürst must have ,hogy pvp-ben legyen esély egy healerrel szemben! Viccesen hangozhat,de sztem kurvára is valós...shokadin talenten 959-es spell powerrel/ami középszar gear s2-s gearbõl áll/ 9-10k-s !! 2 iletve 1!! seces healt lövök el! nemszar szerintem...
Mit tolhat egy igazi healer.....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Forolto
#131021
Ma reggel beloggolok és mit látok?200Hozzászólás 2 nap alatt.Mivan szómenése van mindenkinek?😛

Mielött bárki is morogna:én speciel néztem a saját accountjaimat:Kaptunk ingyennapot a laggokért a leállásokért.

Lehet sírni a pala miatt,kiváncsian várom a nerfet,de én most akkor is a hilerek miatt aggódom,hogy a pap egy kalap fos a sámán meg überbrutál állat lett.(A palámról nem beszélek,mert az most még nerfig retri.😊 )

Ennyit arról,hogy a Blizz ujra a papot akarja fõhilernek a raidben...

HunnernesKonge
#131020
PiszkosFred
#131019
Azert kivancsi lennek, ugyanezzel a mostani "beallitasokkal" 80as szinten, es 80as szintu gearben vajon mennyire valtozna az egyensuly. Mert hogy a talentek megjottek most, az oke, de egyelore csak 70eseken (insta, player, etc) teszteli mindenki, es bar hulyen hangzik (mert hat ugye 60ason elerheto az "51-es" talent), de nem biztos hogy 70es playerekre es contentre talaltak ki... Asszem lesz itt megint siras majd 80as szinten a forumokon, amikor kiderul megis mirol van szo.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#131018
"Arcane / Fire / Frost DPS differences in PvE
Now, if you're just spamming damage against a target dummy, our suspicion is that Fire will win. On a fight like Brutallus, Fire will do more damage. Arcane makes up for that with mobility and mana. On fights with a lot of running around, M'uru maybe, Arcane's dps should be higher. Arcane will probably require more skill because of it. Frost is intended to be a little low to make up for the snares and freezes it can offer. But it shouldn't be so much lower that Frost mages stay in PvP and don't raid. "

#131017
jo de azt irtad minden classnak van olyan, mint a palabubi😊 ezert erdekelne pl shamannal mire gondoltal, csak mert bc nagy reszet en shamankent eltem at😊 persze shamannak van mas mitn a bubi, de nem en mondtam hogy mindenkinek van ilyesmije😄

#131016
Hunterektõl kérdezném, hogy más is találkozott-e már azzal a jelenséggel, hogy mountról leszállás után a pet rögtön Prowlba kerül, ami azért érdekes nálam mert soha nem használom ezt a képességét a petnek, mégis minden dismount után ez van, picikét idegesítõvé kezd válni...
Másnál is van esetleg?
[HUN]Crassus
#131015
a lista nem teljesen objektív...

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#131014
nem ketto nap utan kapott. ptren es mar betaban is vegig panaszkodtak ra, szoval kb julius vagy miota van beta azota megy a siras. megjegyzem teljesen jogosan.

#131013
shamannak mivan?😄 (cementnek van shamanistic rage, ha az ideveheto egyaltalan)

[HUN]Crassus
#131013
elmondom mi a gáz: a paladin kettõ azaz kettõ nap után kapott nerfet igazából a legtöbb player még azt sem tudta mire képes a saját klassza,de már nyígtak és durrant a nerf.Nemszámít,hogy mostmár kezdik látni,hogy nem csak a retripala nagyon brutál hanem az összes többi klassz legyen az healer vagy dps....,de ilyen gyorsan és szerintem átgondolatlanul nerfelni hiba volt! Mondom ezt úgy,hogy van retripalám és talán valóban erõs lett,de minél többet játszom annál jobban látszik,hogy MINDENKI brutál erõs lett!

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#131012
te meg miért vagy hülye? Ice Block,Vansih,Pain supression,Dispersion,Cloak of shadows,Metamorphosis,Beast within,Shield wall....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#131011
mondjuk szerintem pve damage kapacitast kar egy 5 fos insta alapjan merlegelni. meg pedig azert, mert a mobok joval elobb halnak mint egy raidboss, igy azok a classok/specek ervenyulhetnek akikben nagyobb a burst potencial, mig egy raidbossnal inkabb a sustained(mi lenne erre jo magyarszo?😄) dps szamit. pl a retri paladin nerf ami most tortent elmeletileg nem a dpst csokkentette (sustained) hanem a burst kepesseget. kicsit athelyeztek a divine stormbol elvett damaget egy stabilabb de idot igenylo sebzesse valami dot formajaban. szoval elmeletileg az a dps nerf amit 5 fos instaban latsz, valojaban nem is akkora(raidkornyezetben). de persze mivel nekem frozen az accom mar egy ideje, nem tudom letesztelni (nah meg eleg bena geares is a palam). de pl egy target dummyn valo teszteles adhat alap infokat, bar ott meg hianyzik a raidbuffok nagy resze es ugye minden class dpsre kicsit maskepp hatnak a buffok, ertem ez alatt azt, hogy van olyan class akinek a dpset nagyon megtudja dobni egy full raid buff, mert kb mindenbol elonye szarmazik (pl shaman es pala) mig masoknak csak kevesebb buff szamit.

[HUN]Crassus
#131010
nos amikor anno szidtam meg teljesen mas WOW-volt😛 sokminden megvaltozott azota....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#131009
tok jo most visszagondolni, amikor meg crassus szidta a paladinokat😄 soot utalta oket😄

picket
#131008
i got nerfed QQ

"A bubi 5 perces cd vel bír és nincs tallent rá hogy csökkenjen és 12 másodpercíg aktív.Minden class bír valami hasonlóval..." - Melyik játékban? Hello Kitty Online-ban van bubiháesselõ sámán? Akkor rerollolok oda <#idiota>

"potom 20% dps csökkenés" - sunder armor?

"rámvert a sámán meg a mágus 4-7 % ot" - Összehúzott groupoknál a mage 4-7%-al többet sebez nálad!!!!! Ez tényleg felháborító.

"Ez a játék nem pvp rõl szól elsõsörben másodikban sem." - Ez a játék nem a retri paláról szól elsõsörben, meg kilencedik sör után sem. A pvp a játék része, akár be akarják ismerni a pve-imádók, akár nem. Ez persze fordítva is igaz. Ha meg úgysem akarsz pvp-zni, akkor retalent holy-ra, aztán gogohealbot.

&#3237;_&#3237;

[HUN]Crassus
#131007
l2p? javaslom Warden nagyon is korrekt hozzaszolasanak hosszadalmasabb tanulmanyozasat!😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#131006
alairom TALAN/es direkt nagybetuvel irtam/ TALAN kell valamifele nerf,DE 1-2 het mig mindenki raerez minimalisan a sajat uj skilljeire/megvaltozott jatekstilusara eeeeeees az ellenfelekere/mert komoly velemenyt annelkul irni,hogy tisztaban legyel a masik kepessegeirol 100%!!! ban! nevetseges...


Maghteridon te mennyit burstolsz 2-3 sec alatt?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Davidus
#131005
ha mindenki ilyen durva miért csak a palák vernek le 3 ütésbõl?😛

V9ykn8_TZL0

#131004
A bubi 5 perces cd vel bír és nincs tallent rá hogy csökkenjen és 12 másodpercíg aktív.Minden class bír valami hasonlóval "csak" még csökkenthetõ is a cd ugy hogy az öt percben 2x is el tudja a speciális képességét 2x használni(vanish iceblock stb).

A divine strom 2 azaz 2 napig volt holy alapú majd szerver oldalról fixelték (mik vannak) a tooltipje szerint még mindíg holy dmg de a combatlog szerint fizikális sebzés tegnap délóta ami potom 20% dps csökkenés.A noob pistikének eztán is elkeni a száját egy olyan paladin aki kicsit is ért a classához de raiden kiba.. sok az a 20% kiesés.

Tegnap délután futottunk vagy 4 heroicot ugy másfél órán belül (heroic mgt 20 perc nem csoportonként hanem termenkénti egybehuzott mobokkal oszt had szóljon) prot warrior-fire mage- enc sámán-retri pala- resto drooid felállásba és milyen meglepõ qrvára rámvert a sámán meg a mágus 4-7 % ot.A gond az hogy ez raid környezetben mégjobban kicsucsosodik a végeredmény pedig az lesz 80 on mikor már nem lesz intellekt a retri itemeken hogy ismét nem elsz raid képes.

Az összes class iszonyat dps-t tud kitolni pl tegnap raiden 2900 as dps az egyik fire magenknak brutalluson vagy a 2700 at toló mm hunter és sorolhatnám az összeset.A tegnapi netfet követõen az az egy szem paladin aki retriként került be a raidbe (officer) "csak" 1900 at hozott pedíg ért a paladinhoz kimondottan jó pve gearje van és itta a haste potit vadul.Csütörtökön mh ban még 2400 at csináltam én is a kicsit gyengébb gearemben.

Ez a játék nem pvp rõl szól elsõsörben másodikban sem.Az meg hogy ki ver meg kit egy-egyben kiba.. mód nem mérvadó.Aki szeret futkosni oszlopok körül és le ipi-apacsolni egy másik playert tegye azt vagy egésznap a bg bejelentkezõ helyeken ácsorogni akár azt de ne az õ szavuk legyen a mérvadó egy másik class képességeinek a csökkentésében.

[HUN]Crassus
#131003
!resilience!? btw...pala aura es motw kivetelevel mondj barmilyen komoly resistet! bar elobbi ketto is csak nevetseges resistet biztosit....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

TVelvet
#131002
a pala problémája a holy típusú dmg, mivel az nemjön le semmiféle armorból, és még resisted sincs rá, ergó agyonbasz, mig a warri minden skillje fizikális...
[HUN]Crassus
#131001
es tessek par nap telt el es ahogy kiveszem a szavaidbol kezdessz rajonni,hogy a peccs utan mire vagy kepes az uj skiljeiddel illetve mi a legjobb reakvio egy ellenfel skilljere...rendben van ez igy teljesen.

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#131000
csak tudod az a gaz ,hogy a baj mindig a hulyegyerekek miatt van/lesz/volt😛 akik leallnak utni a IMMUN feliratot😛 egy okos player pl. elvansihel/elsprinttel,Ice blokkol, shdow pap is kap ilyen 90%os immunt vagy mit...stb.stb. eleg sok lehetoseg van kijatszani azt a 12 masodpercet...,de sajnos a hulyek tobben vannak es ok nyernek meghallgatast...

amig egymagamban kepes vagyok 8 emberbol 7-et elhuzni egy BG-n a zaszlotol csak mert buizom es azt "UTNI KELL" addig ugyis ez lesz:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#130999
Egyáltalán nem az a baj a palákkal, hogy sok dmget tol, hanem az hogy mindezt bubi alól és még visszaütni sem tudsz. Ezért van a sírás. Amúgy könnyen ölhetõ class lockal (akármilyen builden), ha már tudod hogy mit kell csinálni ellenük :p

[HUN]Crassus
#130998
ne csak a dps-t emlitsuk volt egy ally healer samli wsg-ben tegnap aki 20 perc alatt 400k! healt csinalt es 2x birt iszonytato erofeszitesek aran meghalni😛 /pedig sontam neki a retri palaval😊/

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#130997
NOs szerintem erdkes szituacio jott elo! Valahogy elkerulte szinte mindenki figyelmet,hogy nem csak a pala lett durva hanem az osszes klasszal lehet iszonytato talentet kirakni.....rugo+mage+warri+hunter stb.stb. mindegyiknek van kurvajo talentje....es ennek ellenere erdekes,hogy a paladint szinte azonnal lenerfeltek.....kicsit warriztam is /bladestorm-os talenten/ es hat nemszar:S 2 utes utan 100!! ragen vagyok proccol a kombat execute es bamm 5k-6k 1 masodpercenkent overpowerezem 90%-os krittel! a bladestorm+sweeping+recklessnessel pedig 6 sec alatt 4 emebert is hazavagok ha faszentosan kozel maradnak egymashoz.

Artum Infernitivel/Artahoros Top hordas guild/-el voltam 2 napja aq40-ben,de lecsusztam az elso 15 percrol mig 35-en kitakaritottak aq20-at...kerdeztem aq 40 feleben a sracot aki nezte a dmg metert raid elejetol/amin ugye meg nem voltam jelen/ hol allok csak,hogy lassam mennyit tol egy arms warri a 10! voltam 35 emberbol /igaz volt 6-8 healer is/,de a tobbiek t5-t6 full pve....az en gearem meg kozepszar pvp gear...Cthun halala utan 8.! kent vegeztem raid dmg ben 15 perces hatrannyal....lol?

lehet elkapkodtak a pala nerfet...en meg adnek 1-2 hetet,hogy legalabb egy kicsit tapasztaljak ki a jatekosok a klasszok kepessegeit,mert szerintem mindegyik kurvadurva>P

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Unknow
#130996
Hm? Mi baj volt a frosttal? Ice Lance mellé mostmár nehéz nyomogatni az instant fire boltokat? Vagy csak simán nem fér el a rengeteg procolt buff a képernyõdön és emiatt nem látod mit akarsz megölni épp?😄 (Meg ugye mostmár néha a frost bolt mellé be kell gyorsan nyomni az ice lancet ha procol a Fingers of Frost, ami teszem hozzá szinte minden második lövésnél be is következik, ahogy a Brain Freeze is), vagy mi? Komolyan nem értem. Az a különbség az Arcane és a Frost között,hogy Arcane gyorsabban öl, gyorsabban hal... Frost meg lassan öl = kevesebb hk, viszont rohadt nehéz kinyírni. (Meg ugye nem anti-caster). Ettõl függetlenül most a két legdurcább pvp talent a frost és az arcane. Hála égnek a hozzádhasonlók miatt, akik ilyen hozzászólásokat csinálnak a Blizznek se tûnik ez fel, bár a játékosok már kezdenek rájönni,hogy nem cska a palával volt gebasz XD
#130995
csak mert en buffokat latok magenek mindenhol, kiveve a flamethrowing nem hat a frostfire boltra dolgot.

#130994
ez mar a #130962-nel is latszott😄

btw milyen nerfet is kap a mage kov patchben? illetve melyik verzio is van most liveon? (betahoz kepest)

#130993
Tényleg egy fos a frost. Te is értesz ám a magehez <#wilting>

Narxis
#130992
új értelmet kapott a gankelés, nem is bánom, hogy még a patch elõtt lejárt az elõfizetésem, bugok tömkelege, server down, login server down ha jól mûködik a servered akkor meg farmolhatod az öcsiket.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#130991
minnyá' visszamegyek wowozni baszki

\"We expect the Surface pads to have a similar impact on the PC industry as the Zune did in portable music players,\" &#8212; Canalys Analyst Tim Coulling

#130990
jaja tudom mi a nerfelés 😊 igen azt a kommentet akkor irtam még mikor frost-os voltam... kalap szar... átraktam arcane-ra és nagyon nagyon erõs és jó 😮 én ütöttem vele mindent
de köv patchben nerf lesz megint magénak 😞

#130989
320Gigásat vettem 11.7K-ért

\"We expect the Surface pads to have a similar impact on the PC industry as the Zune did in portable music players,\" &#8212; Canalys Analyst Tim Coulling

#130988
nem azért.
valami valami hülye archivement, amihez bb-ben kell õrõket gyakni...
ezért ölnek ott halomra mindent a 70-esek (ezt general chat-en láttam, pont ehhez kerestek partytagokat)

#130987
hát jah...
túl nagy a dps class-ok burst dps-e most az új talentek miatt, hogy azt hotokkal ki lehessen healelni.
rugó is kapott valami talentet 51 pontosnak combat végére (nem emléxem a nevére), na azt benyomtam és ilyen 0->100-ra csökkent a dudu hp-ja kevesebb, mint 2 sec alatt.
szal eléggé instagib üzemmód van helyenként -.-

#130986
akartam mondani...
nem a pénz miatt, mert abba simán beleférne, csak miaf*sznak már megint?
jó ez, ami most van -.-

Count Adyn
#130985
Hát egy gamecard áráért már hozzád vágnak egy 200gigásat😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#130984
hu de kepmutato duma ez.