World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
"...mert egy skilles pala összepakolja bármelyik kasztot..." - Egyéb földi halandók meg a kõ-papír-olló rendszeren belül léteznek, nem felette.
"azt sem tudom hogy mi a bubival a gond?" - Hol volt gond a bubival? Mondta valaki, hogy ne legyen, vegyék ki? Idézd!
"ez olyan, minthogy a warriornak mért van disarm, meg spell reflect..... szánalmas." - Az szánalmas, hogy egy kasztnak a játék kezdete óta alap skill a bubi, és azzal érvel egy állítás ellen, hogy más kaszt is kapott olyan talenteket, amik részben képesek arra, amire a bubi. Nem mondom, hogy az alap állítás igaz (miszerint a bubi alól aprító retri pala az antikrisztus), de a "médzsnek meg van ib", az nem ellenérv. Tessék rendesen vitázni, nem másokra mutogatni, hogy a lacikánaaaak is vaaan kisautóóójaaa.
"Ezt a blizzard kitalálta, és kész." - Mi meg megvitatjuk, és kész. :p
ಥ_ಥ
warrior meg kurvajo lett, minden warriort jatszo ismerosom dicseri. bar nem konkretan pvp teren.
amúgymeg ragin, horda oldalon mié ien kihalt az ah? nézegettem prof alapanyagokat
hogy ne kelljen annyit elmélkedni...
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
mifolyikittgyöngyösön??
nembaj, legalább 2x is megfontolom hogy ez a nolife idõszak kell-e ismét nekem
Patch elõtt is az Arcane mágusok táborát gyarapítottam, utána is az lettem, csapatjátékos vagyok, sok hasznát vettük a talentes lassító varázslatnak nak 3.0.2 elõtt is, miért kellene másra specializálódjak pusztán azért, mert egyeseknek szúrja a szemét, és süti mindenkire aki kirakni/használni meri, hogy micsoda szar alak/kukamage, mert az annyira pro dolog, és mi pedig úriemberrek vagyunk, nem szabad ilyet csinálni stb.
hagyjuk már.
That\'s All Folk\'s
ಥ_ಥ
es megis hogy futsz el, ha offenziven hasznalja a bubit? nem fog megallni healelni es neki van +15% run speedje talentbol (ofc retrirol van szo). szal ha mar melee rangeben van mondjuk egy hammerstun utan akkor mar nem futsz el a bubi alatt, kiveve ha leall healelni, de az nem offenziv hasznalat.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
ಥ_ಥ
"Egyáltalán nem az a baj a palákkal, hogy sok dmget tol, hanem az hogy mindezt bubi alól és még visszaütni sem tudsz."
Az, hogy reagáltunk rá, nem jelenti azt, hogy egyet is értünk vele (még ha részigazságokat tartalmaz is), de a palának van egy ingyen menekülése 5 percenként, ami alól még vissza is üthet, és ez tény (bár nem ez volt a téma!). Az, hogy egyik nap jön Crassus, és rinyál, hogy imba a paladin, és ölik a warriorját, másnap meg jön, hogy nerfelték a paláját, és ggblizz, az is tény. Így teljesen értelmetlen vitázni, mert a véleménye attól függ, hogy melyik orrlyukán veszi a levegõt éppen.
ಥ_ಥ
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
abszolút imbaság, pvp trinket racial, na kiváncsi leszek, ezt mikor fogják lenerfelni a vérbe, mert hogy le fogják, az fix.
mondjuk a nightelf druida instant (vanish)shadowmeld + flight form, megmenekülök mindenféle gank elõl racial se utolsó 😄
azaz vannak class-ok, amik ellen op, azért, amit shaihulud irt, de rugóval pl. sima ügy volt.
megláttam a bubit, vagy szárnyakat, aztán már tapostam is a vanish-t (ha netán consec-kel meg kiszedett, akkor meg sprint azt hello), mint állat.
onnantól meg, hogy lement a bubi, nagy instantnuke ide vagy oda, free hk volt.
plusz rugó kapott egy trainelhetõ fincsi kis skillt is egy 10 sec-es disarm képében. na ez is tud fájni a retpaláknak elég szépen, evasion-rõl nem is beszélve.
szal' rugó legalább olyan op szerintem most, mint a retpala vagy az arcane/frost mage...vagy a többi...
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
http://blue.mmo-champion.com/3/10971858238-bug-pet-skills-still-turning-themselves-on.html
We collect a lot of data from both Beta and the live servers, and Ret paladins were killing people very quickly and often, especialy at level 70. Even after the nerfs, they are still very good at 70.
It's never fun to nerf anyone and we know the boards are going to be on fire for several days when we do it. It's our fault that the imbalance existed in the first place and we needed to take steps to correct it. Players are understandably nervous about the new world order with all of the changes we've made to classes and combat. Most of them, I am confident, want to see balance problems fixed quickly."
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"