166745
  • slime001
    #143310
    Model changerre gondolt. Úgy tudom ezt a Blizzard nem nagyon szereti.
  • bency
    #143309
    Hello,annyit szeretnek csak kerdezni hogy letezik hogy horda letemre(LVL 41) bekuldenek az Ali fovarosba?Van 1 quest amit megkell csinaljak hogy megkapjam a Soul Shardot,Warlockhoz kell!Esely nincs ra oda bejutni...:S
  • Lacee
    #143308
    más mobot max tört szerveren lehet buherálni, saját magad ruháit meg a karakterlapon válogathatod.
  • Captain20
    #143307
    Sziasztok! Ha jól tudom van egy olyan WoW progi amelyikkel a kasztokat és mobokat lehet mindenféle rucival, páncéllal felruházni, fegyókkal stb. Ha vki leírná a progi nevét, megköszönném.
  • picket
    #143306
    Oké, a gay-teszten átmentél, de a lényeg a háttérben álló alak a "szarkazmus" táblával.
  • Fehercsoki
    #143305
    Most éppen az Így jártam anyátokkal-t nézem,majd utána megnézem hogy az milyen:)
  • hawkie22
    #143304
    Igen, azóta ránéztem az Armory-ra, és utólag igen, elnézést kérek azoktól, akiket (esetleg) ezzel "megbántottam".

    De sajnos sok hasonló dolgot láttam/hallottam/volt benne részem, így engedtessék meg nekem, hogy bizalmatlanul álljak hozzá másokhoz elsőre. :)
  • WiLDoR
    #143303
    OFF:

    ha akarsz jó kis sorozatot nézni, akkor Spartacus - Blood and Sand.
    fullra rákattantam (pedig alapjáraton rühellem a sorozatokat), bár eddig még csak 8 részét láttam. odab*sz a szöveg és a látvány a filmben, ilyen sorozatot én még nem is láttam
    tisztára, mint ha a 300-at nézném...

    bár van rá 1 fogadásom, hogy kicsiny kis mo-n ezt tutira nem fogják leadni (hacsak nem hajnali 2-kor, agyoncenzúrázva), a magyar prűd és álszent média guardok gyomra ezt nem nagyon tudná befogadni, ami ebben a sorozatban van
  • WiLDoR
    #143302
    mellesleg nem rossz a csaj, vagy mit is kell ezen kívűl még látni ezen a képen?
  • Fehercsoki
    #143301
    Ez jó kis sorozat:)Pennyt meg dugnám.
  • picket
    #143300
    "Múltkor, amikor megjegyeztem, hogy az EU-szervereken a sajátomon kívül nem találtam másik Kisshamli nevű karaktert (nem dicsekvésből), tíz percen belül legalább két jóérzésű fórumozó közölte velem, hogy most már nem csak az enyém az egyetlen ilyen nevű karakter, és ezt biztos csupa "jóindulatból" tették." - Most nézd meg hány Kisshamli van rajtad kívül, aztán gondolkozz el az alábbi képen:

  • Flammius
    #143299
    Én se szeretem, ha itt törtös kérdéseket tesznek fel, de attól még nem fogok az emberi mivoltomból kivetkőzve szitkozódni. Sőt kevésbé zavarnak maguk a kérdések, mint az ezekre adott alpári "válaszok".
  • Fehercsoki
    #143298
    Más topicokban sem szeretik ha tört verzióról a rendes topicban kérdezgetnek...
  • Flammius
    #143297
    Én sem értem miért ez a hisztéria a törtszerveresek körül. A stílus pedig az egész sg-n kriminális, nem csak itt...
  • hawkie22
    #143296
    Én nem szeretek hozzászólás alapján ítélni, csak az ilyen hozzászólások kihozzák belőlem. Miért kell azért basztatni valakit, mert törtszerveres?
    Csak annyit kéne mondani, keresd a másik topikot, itt eredetisek vannak, nem tudunk segíteni.

    Hozzáteszem, én is törtszerveren kezdtem a WoW-os pályafutásomat, mint szerintem közülünk (akár titkoltan is) sokan. De aztán meguntam, hogy DC-lag-DC-bughegyek, stb. És irány eredetire. Viszont arra tökéletes volt, hogy kiismertem egy-két kasztot, és nem tök hülyén kezdtem neki az eredetin egy új karinak. És mondhatom, hogy hasznomra vált, a mostani guildemben elég nagy segítség vagyok a resto sámánnal.

    Tehát én azt mondom, nem kéne őket elküldeni a sunyiba, hanem valahogy átirányítani a másik, erre való topikba. :)

    Bár megjegyzem, nem is gondolom az itteni emberekről, hogy ilyesmire képesek lennének. Múltkor, amikor megjegyeztem, hogy az EU-szervereken a sajátomon kívül nem találtam másik Kisshamli nevű karaktert (nem dicsekvésből), tíz percen belül legalább két jóérzésű fórumozó közölte velem, hogy most már nem csak az enyém az egyetlen ilyen nevű karakter, és ezt biztos csupa "jóindulatból" tették. Na mindegy, ez más lapra tartozik. :)
  • Fehercsoki
    #143295
    Illetve én már kb 1 éve abbahagytam,csak visszajárok ide.
  • Fehercsoki
    #143294
    Biztosan összekeversz valakivel...Vagy csak kitaláltad.Én sem a KaniWoW-ot(gondolom törtszerver...) nem ismerem,dotát pedig ki sem próbáltam,mivel szerintem warcrafthoz nem sok köze van.
  • Flammius
    #143293
    Stimmel a nicknév és a város. De ezek szerint két kecskeméti ember is van, aki Fehércsoki néven "érdeklődik" a warcraft után.
  • Fehercsoki
    #143292
    Feltételezem ezt nem rólam írod.
  • Flammius
    #143291
    Hagyd a szerencsétlent. Ez a gyerek abból meríti az identitását, hogy már nem törtszerverre jár. KaniWoW-on, és egyéb törtszervereken eltöltött 2-3 év megviselte szegényt. Nem keveset dotáztam vele Kanin, nagy noob volt, és másról sem tudott beszélni, csak, hogy milyen "törtszerót" talált, fűnek-fának ezeket a szarokat ajánlgatta.

    Amúgy most, hogy már pár hónapja nem játszom, ki mertem próbálni pár törtszervert. Hát nem semmi, hogy egyesek képesek erre időt szánni, komolyan mondom annyi köze sincs a wow-hoz, mint amire számítottam, pedig eleve jó véleménnyel voltam róluk... A leginkább döbbenetes az volt, hogy a vanillás, és BC-s törtszerverek is elképesztően bénák, pedig ezek már nem változnak, egyszer kéne megcsinálni normálisan. Arra legalább jó volt, hogy tudtam castolni pár régi modelles fireballt/pyroblastot, Blizz legnagyobb hibája volt ezeket cserélni:(
  • hawkie22
    #143290
    Mert ugyebár, kedves Fehércsoki, aki eredetin játszik, az mind kedves, aranyos, intelligens ember, mint ahogy az a te hozzászólásodból, főleg az utolsó pár szóból látszik.

    Az másik dolog, hogy a legtöbb ember nem tudja elolvasni a bannerben említett dolgokat, de ettől még nem kell becsmérlő kifejezésekkel illetni, ha nem tudsz értelmesen hozzászólni a témához, vagy nem akarsz segíteni, akkor egyszerűen ne írj hozzászólást.
  • Dr DeViLKiNG
    #143289
    Mindenki milyen rendes, hogy rögtön leszólja meg tanácsot ad neki, mikor becopyzni a realmlistet fele annyi időbe se telik
  • Fehercsoki
    #143288
    Pedig csak törthöz kell a realmlistet átírni!
  • White QVAS
    #143287
    set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
    set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com
    set realmlistbn ""
    set portal eu

    remélem nem sértettem semmiféle szabályzatot :D
  • Pilutika
    #143286
    ha valakli be linkelné vagy elküldené privibe akkor nem kellene pecselnem
  • kabel15
    #143285
    Ha mást nem tudsz akkor leszeded a PATCH eket és felrakod újra.
    Akkor megkapod a realmlistet
  • Pilutika
    #143284
    nem törtölök nem érted mi a bajom. hiába irom be a passokat azt irja nincs ien account és ezért kellene 1 müködö realmlist
  • Fehercsoki
    #143283
    Miért buheráltál vele törtös buzi?
  • Pilutika
    #143282
    mert hiába irom be a passokat azt irja hogy nincs ien account..ezért gyanakodom a realmlistre
  • Pilutika
    #143281
    sziasztok! Buheráltam a realmlistel és kitöröltem igy most nem tok csatlakozni az eredeti szervezhez:( valaki linkelne 1et? köszi
  • slime001
    #143280
    GG
  • Skill
    #143279
    hit str ap arp expertize , mivel low lvlen csak strel találkozol sok variáció nincs. stamina és strenghtes ittemek kellenek. 70től lesz érdekesebb de ahhoz nem értek. =(
    (ja persze ott az agi is, de én inkább staminára megyek helyette)
  • picket
    #143278
    Tudatok ojan addonst ajallani, ami kiszamojja a castomnak, hogy mijen itemsek jok? lvl 12 warri vok. htx! <3
  • picket
    #143277
    Régen elmúltam már hatvan, még sem vitt még el a batman!!!
    Fatality (ettől függetlenül persze igazad van )
  • Flammius
    #143276
    "vissza hozni" -> visszahozni :D
  • kabel15
    #143275
    Köszi!

    Működik és tetszik is.
    1 bajom van hogy az itemek tulajdonságait nem mutatja.
    Szóval ahol eddig kiírta hogy stamina vagy agility na ott most valami más szöveg van.
    Ezt melyik kikapcsolásával tudom vissza hozni?
  • Botond #143274
    Batmen nem batmans -.-
  • Fehercsoki
    #143273
    Batmanek.
  • picket
    #143272
    Az addons többesszám, ráadásul angolul. Ha magyar szövegben használod, akkor illik magyarul többesszámba rakni, mert például azt sem mondanád, hogy batmans, hanem batmanok. Esetleg ha már többesszám, akkor a létigét ragozhatnád hozzá megfelelően.

    Egyébként ez azt hirdeti magáról, hogy tud ilyet ("Allows you to post multiple auctions with the single click of the Batch Post button.") Valamikor ezer éve én is használtam, nem tudom, hogy jó-e még, vagy van-e jobb...
  • mikusmate
    #143271
    Auctioneer