166745
  • kabel15
    #143270
    Hello!

    Van valami olyan addons ami segíti az AH ba való cuccok bepakolását?
  • Barpi
    #143269
    PiszkosFred, Skill: Köszönöm a válaszokat!
  • picket
    #143268
    Nem számlaszámot, hanem bankkártya számot. A többi kérdésedet megválaszolja a gyik, lásd fejléc.
  • Skill
    #143267
    elvileg ez kell neked , de olvasd el a leírást : http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/everyquest.aspx
  • PiszkosFred
    #143266
    Hat, options-ban van olyan lehetoseg, hogy mutassa a lowlvl kveszteket is, szurkes-sarga szinnel a felkialtojelet. Azt kapcsold be, majd mindenkeppen menned kell egy kort a kvesztadok kornyeken, es akkor latni fogod mit hagytal ki.
  • Barpi
    #143265
    Hi All! Van arra lehetőség, hogy valami beállítással, vagy addon segítségével megtudjam melyik quest-et hagytam ki? Repu-hoz kellene, de nincs kedvem minden korábbi helyre visszamenni, akad-e még low level quest.
  • slime001
    #143264
    És ez most szerinted vicces?
  • koocos
    #143262
    Bankkártyás fizetésnél csak megadom a számlaszámot és kész, vonják a havi zsét?
  • lalinov
    #143261
    Áááá segítsetek, amikor utoljára játszottam a gameval, még ment minden, most meg, amikor tölteném le az új patchet (eddig ment a launcher simán, csak már rég játszottam vele, aztán msot vettem gc-t) nem indul el. Honnan tudnám letölteni?
  • torrente111
    #143260
    sziasztok.kb 1 hete ezt írja ki startkor

    Microsoft Visual C++ Library
    Runtime error
    Program: c:\Játék\World of Warcraft\BackgroundDownloader.exe

    This aplication has requested the Runtime to terminate it an unusual way. Please contact the aplication's support team for more information.

    találkozott más is ezzel az üzenettel? mert a repair nem segített.
    ja és nem tört game.
    kösz
  • UnknownAsshole
    #143259
    Omnicc
  • Fehercsoki
    #143258
    Értem köszi,hát annyit nem ér az egész karakterem:D
  • [HUN]Crassus
    #143257
    20euró:P 5000+ huf
  • Flammius
    #143256
    lb 100% uptime, scorch buff 100% uptime, fb spam, pb proc->cast ennyi
  • WinT
    #143255
    Sziasztok!

    A mage altomnak tegnap csináltam egy fire talentet. Tudom, hogy az arcane a menő most, de gondoltam bohóckodni random HC-kban jó lesz, hogy legyen valami változatosság.
    Viszont nem igazán tudom kitalálni mi lenne a jó rota ehhez, tudna valaki mesélni róla kicsit, hogy hogyan is működik egy fire mage?
  • slime001
    #143254
    Mi az addon neve, ami ilyen királyul mutatja a CD idejét?
  • Fehercsoki
    #143253
    Karakter faj váltás mennyibe kerül?
  • UnknownAsshole
    #143252
    Aztmondták ezentúl én fogok tankolni :'<

    (combat log)
  • Dr DeViLKiNG
    #143251
    Jaj a kifogás
  • capaszabi
    #143250
    Más. kicsit kezd felbaszni, hogy nem akkor tudunk boss-t tryolni, amikor ideális/meg van a setup és ember, hanem amikor blizz/t-online/random ISP ugy gondolja, hogy most tryolhattok.

    Tegnap 1.5 órát szoptunk HC10 Syndragosán mert 2 healer felváltva DC/3sec spike p3-ban... Aztán levertük normálban :S
  • capaszabi
    #143249
    amugy van amikor kb leszarom és a healerrel végigtoljuk 2-en aki meghal mert hülye az vagy visszafut vagy kilép :D Volt hogy gundrak alatt 10 ember volt összesen a partiban... egyiket se kickeltük :D
  • capaszabi
    #143248
    szegény bladefistes csávó agyvérzést kapott izgalmában sztem
  • capaszabi
    #143247
    nálam nincs leechelés, ha egy pack nem hal meg mire a következőig elérek megállás nélkül, akkor rájuk szólok. ha ez mégegyszer előfordul kimegyek cigizni, bio-ra és elolvasok 1-2 postot EJn :D
  • capaszabi
    #143246
    még mielőtt valaki felvetné, ő nem én :D de kb én is irhattam volna.
  • koocos
    #143245
    És BSen is
  • Gumbo
    #143244
    2v2-ben, Druid+random dps ellen egy retri+disc felállással mit érdemes kezdeni? Mert ilyen párosítás ellen 90%ban bukjuk...
    Igen, a dispell CDre van tolva az éppen aktuális focus targetre.
  • kakaoskalacs
    #143243
    Steamwheedle Cartel-en is
  • Lacee
    #143242
    felháborítóan nagy lag és DC-hegyek vannak Arathoron, máshol is?
  • Fehercsoki
    #143241
    Nekem máskor semmit sem kérdeztek...(bár mindkettőnél én voltam a tulajdonos,még a másik account jelszavát sem kérték,csak a bankkártyaszám,nekik mind1 ha megy a pénz)
  • WiLDoR
    #143240
    ha mindkettőhöz tudod a titkos kérdésre a választ és be is tudsz velük logolni, akkor igen, lehet.
    továbbá nem árt, ha a tulajdonos is ugyanaz, bár szerintem ez nem kritérium. igy még nem próbáltam, úgy már igen, hogy azonos volt a tulaj.
  • drogosgeci
    #143239
    ha még nem volt b.netre konvertálva akkor ott meg lehet adni újat
  • [HUN]Crassus
    #143238
    hmmm akkor így: ha veszek egy accountot azt átírhatom a nevemre?:)
  • mikusmate
    #143237
    ha azonos néven van a két acc. akkor igen.
  • [HUN]Crassus
    #143236
    karit accountról lehet másikra átrakni?
  • Savmacska
    #143235
    Jónagyszar, tedd inkább vaterára mintsem ide...
  • koocos
    #143234
    Miért, Istenem, miért nem tudnak olvasni az emberek?
  • cikasz
    #143231
    Én amikor a hunterral misdirt lövök a tankra akkor pary-ba kiirja. 10 perc instázás után megkérdi, hogy "WTF missdirection?"
    Azjol-Nerub insta, tankolok. Tudtommal a skirmisher-t nem lehet tauntolni meg aggrozni sem mert random targetre megy.
    Persze megkaptam, hogy "aggro" meg "tank low gear" :)
    551 def meg 30k hp unbuffed nem lehet olyan szar egy sima HC-re szvsz.
  • Fehercsoki
    #143230
    Megkérhetnélek hogy a szaros oldalad ne linkeld be minden topicba?Mert semmi köze egyikhez sem ahova belinkeled.
  • [HUN]Crassus
    #143228
    Mage ellen 15!!! secre szoktak bírkában tartani:) legtöbbször mire kijövök már csak 3v2 vagy 3v1 van:P illetve 2v2 ben ahogy mondtad inkább csak 2v1:)
    Bubi után vagy azonnal halott vagyok vagy megnyerem a CC világbajnokságot:D
  • WiLDoR
    #143226
    gecinagy skill kell a poly-záshoz jajám.
    gondolom már sikerült ekkora arccal tökélyre fejleszteni...kb. ennyi a mage "hatalmas" cc-je...jah, ehhez aztán geciskillesnek kell ám lenni, jobb is, hogy te ilyen pr0 nemzetközi guildben vagy, ahová kell ez a onebuttonpushcc skill, mert szegény tökhülye "nemzeti guild"-ekben (ergo magyar), amiket annyira leszólsz, te már egyszerűen túl jó lennél.

    szégyenlem magam a guild-em nevében is, hogy nem érhetünk fel a te szellemi nagyságodhoz és skilled mértékéhez.

    üdvözlettel:
    egy nemzeti (magyar) guildleecher, aki laza 1-1,5 héten át majdnem minden délután elwipeolgatott LK-n 24 másik guildleecher társával együtt, mire meglett a kill


    ui.:
    magas lóról qrvanagyot lehet ám pofára esni, szal nem leszólni a sem a magyar guildeket, sem azok tagjait.
    ha te a pr0-k között érzed jól magad, asszem a többiek nevében is mondhatom, hogy áldásunk rá, de szvsz qrvára nem kiváncsi rá senki se, hogy te mennyire vagy profi a polymorphozásban.

    (btw poly-ról most eszembe jutott a mage gecinagy skill-je 2v2 arénában, amikor mage ellen kb. konstans 2v1-et vagy kénytelen játszani, mert épp azt rakja neverending poly-ba, akin éppen nincs diminish returns - na ehhez is aztán kiba**ott nagy skill kell ám o.O)