166745
  • Lacee
    #143713
    nem kértek tőled információt, és nincs az emailben valami kamu link, hogy itt és itt lépj be, ha meg akarod változtatni, szóval szerintem valódi lehet a cucc.
  • PiszkosFred
    #143712
    A szemelyes (keresztneved) megszolitas miatt elkepzelheto hogy valodi a cucc. Nagyon nezd at a linkeket az emailben, illetve azok mire hivatkoznak. Feladonak es replyto cimnek barki beirhat barmit, az nem tampont, a lenyeg a level szovegeben el/megbujo hivatkozasok. Ezek a sunyi accounttolvajok olyan weboldalakat csinalnak mar regota, amelyekrol elsore meg sem mondanad, hogy nem a valodi blizz oldalak, szinte tokeletes minosegu masolatok, meg mukodo kereses egy egyeb funkciok is vannak bennuk. En naponta 10+ db hasonlo huncutsagot kapok olyan - egyszerhasznalatos - emailcimre, amelynek a vilagon semmi koze a wowhoz, jokat is mosolygok rajta. Szal csak ovatosan.
  • jazzy
    #143711
    Ez nem scam, ezt bizony a blizzard küldte, hogy megváltoztattad az email címet, avagy nem te. A scamek mindig kérnek adatokat, a blizzard sosem, ez sem kért, csak tényeket közölt, próbálj meg belépni, ha nem sikerül írj blizzard account servicebe helpért.
  • Big Bad Ryder
    #143710
    Kaptam egy ilyen levelet ma reggel:


    Hello Bálint,

    Blizzard Entertainment recently received a request to change the e-mail address used to log in to the Battle.net account with the username [email protected]. The e-mail address z***@yahoo.com has been specified as the new username for this Battle.net account. An email has been sent to this new address containing a verification link to complete the change.

    Once the new address has been verified, the e-mail address [email protected] can no longer be used to log in to this Battle.net account or any World of Warcraft accounts merged with this Battle.net account.

    If you did not initiate this request, please click here to contact the Blizzard Billing & Account Services team immediately.

    Sincerely,
    The Battle.net Account Team
    Online Privacy Policy

    A feladója [email protected]. Ez lehet scam? Vagy valaki feltörte az accountomat és megváltoztatta a címet? Mert én nem nyúltam az accountomhoz már 2 hónapja. Elég hihetőnek tűnik nekem és a spam szűrő sem szűrte ki, pedig eddig minden ilyen levelet blokkolt. Érdekelne mit gondoltok
  • [HUN]Crassus
    #143709
    "POWA" erre keress rá ez a bestof musthave
  • Flammius
    #143708
    Itt találsz szabálykönyvet, és egy tutorial programot. Ez utóbbi rendkívül hasznos. MWS-en nekem nincs rendes accountom (sima player néven futok), viszont a testvéremet tarzan néven felismered, szóltam neki, segít szívesen, csak írd meg mikor lenne aktuális.
  • Flammius
    #143707
    Ez nem úgy működik, mint egy játékprogram, ez csak egy felület, ahol játszani lehet. A lépések nem automatizáltak, mindent a játékosoknak kell csinálniuk a szabályok szerint. Pl. kijátszol egy három költségű lapot, akkor utána neked kell a resource sorban kifizetni ezt. Csalni is bármilyen mértékben lehet(ne, csak ugye azt rögtön észreveszi az ellenfél), maga a program ebben nem fog megakadályozni.

    A gép elleni játék csak arra jó, hogy megismerd a programot. Hogyan működik a laphúzás, a kockadobás, pakli aljára rakás, stb. Ezzel persze mindenképpen tisztában kell lenned, különben nagyon nehézkessé válna a játék, illetve természetesen a wowtcg szabályait is ismerni kell.

    Ha csak most ismerkedsz a wowtcg-vel, akkor látogass el a Holdfény Fantasy-be (Bp.) valamelyik péntek délután (Miskolcon és Székesfehérváron is van klub, de ott még sosem voltam). Direkt vannak összeállított deckek az érdeklődők számára, szóval rögtön tudsz játszani is. Netes felületen keresztül sokkal nehezebben látható át az egész.

    Ja és szerintem baromi jóra sikerült ez az egész, mondhatnám jobb, mint a wow. Kell egy kis idő, hogy az ember belejöjjön, átlássa a dolgokat. Az MWS nagyon felgyorsítja a tanulást, mert rövid idő alatt sok meccset tudsz játszani, ráadásul változatos classok/deckek ellen, viszont kezdésnek kicsit mély víz. A nagyon alap dolgokat érdemesebb személyesen. Fénymásolt/printelt lapokkal is lehet játszani, csak versenyre kell eredeti. Nem vagyunk túl sokan, szóval az enyhe kifejezés, hogy örül a community az új tagoknak:) én is alig több, mint két hónapja kezdtem el versenyekre is lejárni, sok segítséget kaptam a többiektől.
  • lalinov
    #143706
    Hellósztok lenne gy olyan kérdésem, hogy nekem van egy druidom, és arenara kéne 1-2 addon. Olyan pl, ami jelez, ha mondjuk lejérd a cd a swiftmenden, vagy bevágja nekem warningba ha az ellen eltol valami cd-t. Gladius van, de abba nem találom, hogy lenne olyan, mint pl a Raid warning, hogy középre benyomja a szöveget, hogy mondjuk elhasználta a pvp trinyót.
  • Bhalage
    #143705
    látom lefoglaltad a legjobb neveket
  • Fehercsoki
    #143704
    Csináltam paklit,hogy tudok gép ellen játszani?Vagy egyáltalán bármit csinálni?Akárhogy kattintok a kártyákra egyik sem teszi azt ami a leírásában van.
  • Fehercsoki
    #143703
    Köszi szépen!
  • Flammius
    #143702
    Ja és ne használd azt a nyilvános accountot, mert sokan használják, és rögötn megszakad, ha egy olyannal rak össze, aki uazt használja.
  • Big Bad Ryder
    #143701
    Jól csináltad picket
  • Flammius
    #143700
    MWS és Lackey CCG. Az MWS sokkal jobb. Linkek.
  • Fehercsoki
    #143699
    Elvileg van 1 játék amiben WoW TCGt lehet neten keresztül más játékosokkal játszani,nem tudja valaki honnan lehet a legújabb változatot letölteni?
  • LeWyTy
    #143698
    Az szerintem aki először el akarta adni az az ebay hoz viszonyította az árat...mer egy hülye amcsi bisztos megvesz ilyent is.(de ez itt magyarország)Meg a sajátodat te is minér többért próbálnád eladni ha úgy adódna nem?
    De pl a tört szerós cuccé akármit is tud, egy fillért sem adnak... szerintem.
  • Csirke4
    #143698
    Manapság már nemhiszem, hogy ilyen drágák de régen sztem simán el lehetett adni ennyiért fulltápos accokat.
  • Dr DeViLKiNG
    #143697
    Senki nem veszi meg már annyiért. Még a full geares karikat sem lehet olyan 20-30knál többért eladni.
  • Fehercsoki
    #143696
    Valóban,egyébként senki sem veszi meg:)
  • Kandurex
    #143695
    Ami meglepett, hogy valóban 50 - 100 ezer forintokért adnak (akarnak?) el accountokat, amin van kb. 5-6 80 -as karakter. Van olyan hülye aki megveszi vagy mi?
  • Fehercsoki
    #143694
    Egyébként ugyebár cataclysmben MS csak 20%os heal debuff lesz,és a pap és mage hasonló képessége is 20% lesz(illetve minden más),na de ez csak warriornak szar mert a többi eddig is 20% volt...(kivéve wound poison)
  • Fehercsoki
    #143693
    Ez most komoly?Nem csak pofátlan módon törtösként idejössz de még törtös hirdetést is beírsz ide?
  • Flammius
    #143692
    Az egyiknél asszem csak 34 réz van mert hát ugye Goldshire-ben megkérték a Knitted Sandals árát... A lovakat sem ingyen adták a 20-asoknak, így azoknál sincs meg az 1 teljes arany, de silverből van náluk rendesen.
  • Csirke4
    #143691
    Mennyi gold van nála?
  • Csirke4
    #143690
    Kár hogy a Blizz nemcsinál Vanilla szervert. :(
  • Flammius
    #143689
    ELADÓ!!!ELADÓ!!!ELADÓ!!!ELADÓ!!!ELADÓ!!!ELADÓ!!!

    Eredeti 2db WoW trial account!!!

    Az egyiken 2db lvl20-as mage van: Egyikmásik. Utóbbinak fekete love is in the air ruhája van!!!!!!!!!!!!!!!!!

    A másik accounton egy még értékesebb karakter van, egy lvl11-es mage, akinek megvan a Tome of Rabbit!!!!!!!!!!!! Armory link!!!!!!!!!!!!!!!!!! Összes Noblegarden iteme megvan, ennek a lvl11-es trial karakternek, sőt tavaszi ruhából 4 is van nála!!!!!!!!!!!!

    Irányár: 70.000HUF (elvégre az egyik karakter teljes Húsvéti szettben van!!!!!!!!!!!!!!!)

    Kérdéseket, árajánlatokat ide írjátok a fórumba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • White QVAS
    #143688
    Ezt ugye te sem gondolod komolyan?
  • Flammius
    #143687
    Tudom, rémesek ezek a tört szerverek, pár hete felmentem egy vanilla szerverre, hogy tudjak castolni régi animációjú pyroblastot és fireballt. Még, jó, hogy nem a blink miatt mentem, mert az pl. nem volt azon a realmen:D
  • Csirke4
    #143686
    Nem. A Tauri az Blizzlike. :D
    Magyarul törekednek arra, hogy a legjobban hasonlítson az eredetihez, ellenbenazonban az insták kb 100%-a bugos meg úgy alapjában véve soksok bug van. :D
  • Flammius
    #143685
    Picket ezt a hirdetést légyszi ne töröld, túl szép ahhoz, hogy igaz legyen kategória.
  • Flammius
    #143684
    Legalább ez a tauri instant 80-as törtszeró?:)
  • FSpofon
    #143683
    Feladó: tauriaccount
    Elküldve: 2010. 04. 11. 14:19
    Tárgy: ár
    huf, 50 ezer

  • FSpofon
    #143682
    irányár? :D
  • tauriaccount
    #143681
    !!!!!!ÁTVERLEK!!!!!!!!!!!ÁTVERLEK!!!!!!!!!!!ÁTVERLEK!!!!!!!!!!!ÁTVERLEK!!!!!!!!!!!ÁTVERLEK!!!!!!!!!!!ÁTVERLEK!!!!!!!!!!!ÁTVERLEK!!!!!!!!!!!ÁTVERLEK!!!!!!!!!!!

    World of Wacraft Account ( WoW Felhasználó )

    Magyarország legnagyobb WoW Szervere a _TAURI WOW_
    ( ingyenes )Olyan, mint az eredeti, csak nem kell
    fizetni, hogy lehessen játszani. Azaz tört szar szerver semmi köze az eredetihez.

    Az accounton KILENC 80 -as karakter van (igazából HÚSZ volt egy creator acWOW nevű programmal készítettem őket, csak az feltűnő lett volna, hogy átakarlak baszarintani), Minden kaszt megvan a Warriort kivéve. Az Accountról egy kép: http://screenshot.xfire.com/s/94613969-4.jpg ( ez itt az anyám: Shaman a képen ).

    Karakterek:
    - lvl80 Rocco ( Alliance )
    - lvl80 Emanuelle ( Alliance )
    - lvl80 Anettka ( Horde )
    - lvl80 Győzi ( Horde )
    - lvl80 Puniella ( Alliance )
    - lvl80 Puncogó ( Horde )
    - lvl80 Hunter ( Alliance )
    - lvl80 Demjén Rózsi ( Horde )
    - lvl80 Priest ( Alliance )

    Többi INFORMÁCIÓÉRT fordulj hozzám: - email: [email protected]
    - xfire: fekus

    Kérdezzetek nyugodtan!!

    [i]/moderálva/...hehehehehehe :D
  • Skill
    #143680
    ja
  • Fehercsoki
    #143679
    Van 1 wow accom,amit hozzáraktam ugyebár battle.net accounthoz,de más e-mailre volt állítva a 2,szóval mostmár ugyanazon az e-mailen vannak?(a battle.netesen?)
  • koocos
    #143678
    Az egy másik játék:)
  • LeWyTy
    #143677
    Az a zene nekem nagyon átjött
  • LeWyTy
    #143676
    Akk megnyugodtam köcc
  • WiLDoR
    #143675
    login server szart be, nem nálad van a bibi... -.-