166745
  • [HUN]Crassus
    #143753
    2 trinketes kis ketsegek:)
  • [HUN]Crassus
    #143752
    copjanakle!
  • Savmacska
    #143751
    Human lettem, már 13as :)
  • Shortstop
    #143750
    Hát ez nagyon fasza...
  • Fehercsoki
    #143749
  • koocos
    #143748
    Köszönjétek meg annak az 5 bolgár balf*sznak, akik dotában leaveltek, hogy holnap megyek GCt venni és Nokedli visszatér:)

    kénytelen vagyok, nincs mivel levezetni a feszültséget
  • Tafaya
    #143747
    Ragnaros dettó
  • Jimbo
    #143746
    Arathor megint beszart? Percek óta csak a connected van...
  • Flammius
    #143745
    Átvertek, ráadásul a classic+BC+WOTLK kerül 9ezer forintba együtt... Szóval már a hirdetés szövege is hazugság volt.
  • jazzy
    #143744
    Igen nyilvánjobb, mert a 150 resit nem adhatod fel disc priestként jelenleg, viszont ha épp szarrá nukeolnak megment a stoneform.
  • Dr DeViLKiNG
    #143743
    Nyilván egy remove disease/bleed 2 percenként jobb mint egy perma trinket.
  • jazzy
    #143742
    Bár Disc priestként jelenleg a törpe a legjobb. Shadowként már valóban human.
  • Dr DeViLKiNG
    #143741
    Pvpre human.
  • Savmacska
    #143740
    Akkor ? (alli)
  • Fehercsoki
    #143739
    Szerintem ezek közül egyik sem.
  • Savmacska
    #143738
    Priestet inditok pvp-re főként disc talenten, a kérdés h melyik class éri meg a human vagy a nightelf ?
  • Shortstop
    #143737
    persze e-mailben tisztáztuk hogy le a szállítást.
  • Fehercsoki
    #143736
    Egyáltalán elküldted neki az e-mail címed?Am eléggé látszik h átverés mivel az accountról semmmit nem ír,hogy milyen karik vannak rajta meg ilyenek.
  • DarkHorSe
    #143735
    beszoptad, ennyi
  • Shortstop
    #143734
    4 óránként nézem minden nap, szóval ez kilőve.
  • Fehercsoki
    #143733
    "A DVD-ket postázom az accountot és minden adatot emailbe küldök!" Ezt írja!Úgyhogy nézd meg az e-mailed hátha fölöslegesen aggódsz!
  • Shortstop
    #143732
    Igen accounttal volt.
    http://www.vatera.hu/world_of_warcraft_wow_dvd_acc_elado_olcson_167231664.html
  • Flammius
    #143731
    Nincs mit, a weblapon, amit linkeltem a szabályokkal viszont van egy online tutorial, azt próbáld ki először (az automatizált).
  • Fehercsoki
    #143730
    LOL,szívás,blizzard instant bannal jutalmazza!A személyt pontozd le vaterán,amennyiben az accountot is leírta vaterán hogy adja,beszélj vele,esetleg feljelentés.
  • Flammius
    #143729
    99,99% hogy átvertek. Dobozban lévő kódot (a mellékelt kis könyvön szokott lenni) tudod használni új account létrehozásához? Vagy eleve accountot vettél? Lemezekre amúgy semmi szükség, a WoW mindenki számára letölthető a hivatalos weblapjáról...
  • Shortstop
    #143728
    A Blizzard mennyire toleráns az account vásárlásokkal kapcsolatban?
    Vaterás vétel során nem kaptam semmilyen infót csak a lemezeket. Lehet nekik írni az ügyben? Sajnos a vaterás kontakt személyt nem tudom elérni.
  • Fehercsoki
    #143727
    Így már világos!Köszi!
  • Flammius
    #143726
    Persze, hogy nem csinál semmit, az csak egy lehetőség, hogy ismerkedj a programmal. A printed powerst (ami a lapra van írva) értelmezni kell és végrehajtani, szintén manuálisan.

    Ez a program csak egy asztal, ahova kártyákat pakolhatsz ki, dobhatsz kockával, stb. Csak egy felület, ahol ugyanúgy kell játszani, mint hús-vér emberekkel. Kijátszol egy lapot, utána pedig az érintett fél végrehajtja a lapon lévő utasításokat, manuálisan, ugyanolyan módon, mintha előtted ülne az asztalnál. A kijátszás költségeit, stb. is nektek kell "befizatni", sőt az egész paklidat kijátszhatod költség nélkül, a program ebben nem fog megakadályozni, ugyanúgy, ahogy a való életben is kezedbe veheted az összes lapot, és kiterítheted az asztalon. A szabályokat saját magadnak kell követned. (Csalni pedig azért nem lehet, mert azt az ellenfél észreveszi, és fel fog állni az asztaltól - olyan kis trükkök sincsenek, hogy nem a legfelső lapot húzod fel, hanem az alsót, vagy a harmadikat, mert a logba belekerül, amit mindketten olvastok. De a program maga semmiben nem fog megakadályozni.)
  • Savmacska
    #143725
    örüljenek ennek is h bemásoltam:D
  • Fehercsoki
    #143724
    Értem köszi,leginkább az a bajom hogy semmilyen különleges képességet vagy támadást nem tudok kicsikarni a lapjaimból.Ha egyedül játszok gép ellen akkor gép sem csinál semmit.
  • Flammius
    #143723
    wow-europe.com
  • LeWyTy
    #143722
    Ja...engem is pont a druid érdekelne meg a hunter.
  • Lacee
    #143721
    a többit meg találja meg aki akarja? :)
  • Savmacska
    #143720
    CATACLYSM PRIEST
    CATACLYSM SHAMAN
    CATACLYSM WARLOCK
    CATACLYSM WARRIOR
    CATACLYSM DK
  • Big Bad Ryder
    #143719
    Az már megvolt, most már javában játszanak vele ahogy elnézem az armoryt :D
  • PiszkosFred
    #143718
    Akkor meg ezert kaptad a mailt, valaki lenyulta az accodat es mergelni probalja masikhoz. Bar ez csak tipp.
  • Big Bad Ryder
    #143717
    Basszus még a facebook accountomat is feltörték. Ezt nem hiszem el, mi történik ma?
  • byzhouse
    #143716
    kaptam 1 emailt mikor nem is wowozok:
    Greetings,

    An investigation of your World of Warcraft account has found strong evidence that the account in question is being sold or traded. As you may not be aware of, this conflicts with Blizzard's EULA under section 4 Paragraph B which can be found here:
    WoW -> Legal -> End User License Agreement
    and Section 8 of the Terms of Use found here:
    WoW -> Legal -> Terms of Use
    The investigation will be continued by Blizzard administration to determine the action to be taken against your account. If your account is found violating the EULA and Terms of Use, your account can, and will be suspended/closed/or terminated.
    In order to keep this from occurring, you should immediately verify that you are the original owner of the account.

    To verify your identity please visit the following webpage: http://www.worldofwarcraft.com/account/security/support

    Only Account Administration will be able to assist with account retrieval issues. Thank you for your time and attention to this matter, and your continued interest in World of Warcraft.

    Please remember that it is your responsibility to keep your login information confidential. You may not share access to the account with anyone who is not expressly permitted in the World of Warcraft Terms of Use and the Terms of Use for the games you play. You are also responsible for every use of your login information, whether you have authorized it or not.

    Billing and Account Services can be reached directly at 1-800-592-5499. Players in Australia and Singapore should call 1-800-041-378 and 800-2549927 respectively if unable to connect via the first number. Our representatives are available Monday through Friday, between 8:00AM and 8:00PM Pacific Time.

    ====================================================================================================================================================================

    We encourage you to keep the following security tips in mind when playing an online game on any computer:

    - Use up-to-date firewall, antivirus, and anti-spyware software, and scan your system regularly for viruses, Trojans, and key loggers.
    - Keep your operating system and other software up-to-date, and be careful when downloading new software.
    - Be wary of “spoof” and scam websites and e-mails that pose as Blizzard Entertainment and request account or personal information. As a reminder, Blizzard Entertainment representatives will *never* ask you for your password.
    - Use separate, unique passwords for your email, World of Warcraft account, and any other online accounts.

    For additional security tips and information, please visit the following site:

    - Account Security: http://us.blizzard.com/support/article.xml?articleId=26328


    Sincerely,


    Account Administration
    Blizzard Entertainment
    http://www.blizzard.com/support/wowindex/
  • Big Bad Ryder
    #143715
    Próbáltam belogolni a bneten. Nem megy. Felnéztem armoryra, 50 perce szereztek a karimmal egy Emblematic Feat of Strenghtet. Ezt nem hiszem el... írtam blizznek, remélem meg tudják oldani. Bár már nem játszom, de az accountért azért fizettem és az enyém
  • capaszabi
    #143714
    mindegy hogy valódi e, szépen nyiss uj ablakot. és manuálisan logolj be rendesen battlenetre, és ott nézd meg mi a szitu. ha meg megy accod akkor sz*rd le. :D