166745
  • LeWyTy
    #143674
    Jah és kivételesen nem a netemmel van gond
  • LeWyTy
    #143673
    Nagyba jáccok miko egyszer csak megszakattam.
    És nem tok viszalépni.
    Olyan mint ha nem lenne jó a jelszó vagy valami... "de jó" mer a bettlenetbe betok lépni vele.
    És 17. jár le a liszenszem.
    Másnak nincs gondja?
  • zalrobto
    #143672
    sziasztok
    lenne egy problémám Warcraft III - The Frozen Throne [HUN]

    mi a baj miért dobál ki?
    ha valaki tudna segiteni?
  • koocos
    #143671
    Ha megtanulsz olvasni, megveszem...
  • FSpofon
    #143670
    azért erőltették ezt az arena balfaszságot éveken át mert azthitték talán felfut és 25 cég fizet majd nekik hogy futtathassák a wowot a rendezvényükön, aztán semmi se lett
    alapvetően meg egy useless boring szar az egész

    bg zerg ftw, már csak a resit kéne eltöröniük ^^
  • Pyotr
    #143668
    Ah köszi. Közben felhivtam haveromat ,természetesen nála maradt a disc:P
  • Fehercsoki
    #143667
    Nem kell,ha a wotlkt telepíted abban benne van minden ami kell.Blizzard downloadert tudom még javasolni.
  • Pyotr
    #143666
    szevasztok! egy gyors választ várnék hogy honnan szedhetném le a BC 4.disc-jét mert nincs meg:(
    googleval nekem torrrent oldalakat adott meg!
    Valaki ha linkelne egy biztonságosat megköszönném!
  • Dr DeViLKiNG
    #143665
    Nna, megvan a mai legnagyobb idióta megszólalás is.
    (Mage bloodlustjára reagálva)
    For everyone focusing on the RMP Arena comp, I really think you’re going to see a shift to more PvP concerns in Cataclysm being about Battleground balance. There will still be players playing Arenas for sure, but a lot of the players currently doing Arenas are going to shift to rated BGs instead.

    Tehát kit érdekel az arena, ha lesz rated bg!
    Jó irány felé haladunk már megint...
  • Fehercsoki
    #143664
    Shadow pappal fejlődés közben sokszor le kell ülni inni vagy azért a spirit tap végzi a dolgát rendesen?
  • capaszabi
    #143663
    macislogóm? hol van?

    amugy meg: nekem allis karim van több, de hordával játszok szívesebben, viszont alliban van a mainem és a társaság :D
  • hawkie22
    #143662
    Ez milyen már? Ha bejelentkezem, de nem írok hozzászólást, úgy veszi, nem jelentkeztem be, viszont egy hozzászólás után már ki tudom tölteni. Érdekes.
  • hawkie22
    #143661
    Jelentem picket, bejelentkezem a fórumba, viszont nem engedi kitölteni a kérdőívet. Azt mondja, be kell jelentkezned az sg.hu-n, és utána visszatérni ide a Wow topikból.
    Én csinálok valamit rosszul?
  • Botond #143660
    Csak jelzem, hogy súlyos tévedés van a kérdőívben, mert az én kedvencem a törpe hunti. :) Az egyetlen class/race kombináció aminek minimum 4x nekifutottam és sose értem fel maxra. Most is fut egy éppen 45 körül....
  • picket
    #143659
    Nem szóltatok, hogy több válasz is választható a felmérés olyan kérdéseinél, ahol csak egyet lenne szabad :(
    Csak néztem, hogy több a válasz, mint ahányan kitöltötték... A hibát kijavítottam, de az eddigi eredményeket töröltem. Megkérek mindenkit, aki már kitöltötte, hogy tegye meg újra.
  • 1Darton1
    #143658
    Ha igy nezzuk, akkor az arcane mage 2 gombos, a rogue pedig 1. :)
    De aki szeret jatszani, az altalaban kevesbe feluletes.
  • Flammius
    #143657
    Az a kettő is három, de leginkább öt. Amúgy ez annyira jellemző, hogy a community olyan szinten mozog, hogy mai napig képtelen felfogni, hogy az arcane mage miről szól, pedig erről már volt Blizz kék post is...

    Annak a 3 gombnak, a még tegyük fel helyes, nyomogatásával is egy jó arcane mage dps/dmg done-jának max a 70-80%-át fogod hozni. Az már más kérdés, hogy annyira op volt egy időben az Arcane Mage, hogy még ez is elég volt egy "jó" szerepléshez, és elterjedt róla, hogy noob spec.
    Négy éve játszom maget (illetve játszottam, mert januárban kiszálltam), és szerintem messze ez a spec kívánta meg a legtöbb skillt, és tájékozottságot az adott fightról, és magáról a spec működéséről is. Az 5k dpst megfelelő gearben a hülye is kihozta belőle, de 10k+ környéki dps-hez már kellett némi agy is, és ilyen jellegű "agyfüggő" mage spec azelőtt sosem létezett, és azóta sincs. (Hogy azóta milyen számok vannak, azt nem tudom ToC HC-ban a fix 9-10k körüli dps szerintem elég jó volt.) Ebben a specben rengeteg potenciál, kis trükk van, amit ki lehet használni, de 1%-ban sem használja ezt ki a mage community, sőt nem is tud róla, magától meg esélye nincs, hogy rájöjjön, 99,99% úgyis csak guide-okat képes copyzni.
  • PiszkosFred
    #143656
    Vagyis akkor a 2 gombos arcane mage - egyebkent szarkazmussal atitatott - szosszenetem megsem santitott annyira... :)
  • Flammius
    #143655
    Az alap rotáció ismerete kb. semmire nem elég, még akkor sem, ha annak a használata amúgy megfelelőnek mondható. Mage alap rotációk amúgy a következők:

    Arc.: ABlast spam MB(ha proccol, és megvan a 4xAB buff), ABarrage, ha mozogsz, vagy ABlast spam MB(ha proccol, ABxX nem számít), ABarrage, ha mozogsz
    Hogy melyiket kell használni a fenti két rotáció közül gear kérdése,a vicces az, hogy a jobb gearrel egyszerűsödik a rotáció. 4xT10 elengedhetetlen a 2-es rotációhoz!

    Fire.:Sch (a buff folyamatosan legyen fent, de bosspullnál LB-vel indíts), LB szintén legyen fent, fontos, hogy hagyd lejárni:) FB spam, proc esetén Pyro

    Frost.:Frostbolt spam, FoF proc esetén mindig DF (erre érdemes powerauras-ban írni egy aurát, ami csak a kettős együttállás esetén figyelmeztet, így nem kell külön azt csekkolgatni, hogy DF cd-n van-e vagy sem), BF proc esetén mindig kilőni egy FFB-t, kivéve, ha FoF+DF együttállás van. Frostbolt-ra pedig írni kell egy /cast FB /cast WB macrot, hogy a pet ne lustálkodjon.

    Ezek jó egyszerű rotációk, az arcane esetében a legfontosabb talán a nagy cooldownok megfelelő, adott fightra optimalizált használata, illetve én a rotáció részének tekintem arc esetében a két ward-ot is, hiszen nem kevés +dps/dmg done-t lehet szerezni olyan trükkökkel, mint a tűz szélén állás, és IncAbs felstackelés, stb.
  • [HUN]Crassus
    #143654
    uhhh baszki mikor azthiszem mindent láttam már rájövök,hogy francokat!:S
    lvl 61-69 WSG....10 allysból 6-an, 22perc alatt egyszer sem haltak 3-an 1x és a maradék 1 gyerek pedig 3x.....
    horda oldalon ugyanez így néz ki: átlag 35-40!!!!! halál!

    mi a büdös picsa van a horda oldali játékosokkal? ez komoylan mostmár hihetetlen
  • Flammius
    #143653
    Nekem közel 30 volt bindelve, ebből jó 15-öt rendszeresen használtam is raideken.
  • r4pt0r
    #143652
    Ez talent kérdése nálam 2 valakinél 3 (ez arcane).

  • PiszkosFred
    #143651
    Felejtsuk el a 20-30secnel nagyobb cdvel rendelkezo huncutsagokat. Alap rotacio hany gomb egyes kasztoknal, csak ugy erdekesseg szinten. Pl a magenel mennyi?
  • r4pt0r
    #143650
    Hát elég sok ha beleszámolunk minden trinketet, talentet. És igen nem mindegy mikor nyomod meg a haste képességet, mert BL közben nem szerencsés. Aztán beszélhetnénk a mana használatról stb stb.

    Lehet 2 gombbal játszani, de lehet jól is játszani mageval.
  • PiszkosFred
    #143649
    A sikeres emberek hamar halnak, nem hianyzik. Hany gombos az arcane mage akkorhat?
  • picket
    #143648
    Kikerült az új felmérés. Töltsétek ki, hallassátok a hangotokat, osszátok meg a véleményeteket a többi fórumozóval!

    A kérdőívet figyelmesen töltsétek ki, mert csak egy lehetőségetek van!

    Már most meg lehet vitatni a kérdéseket, a véleményeket. Lehet rinyálni, hogy mi hiányzik a kérdések és a válaszok közül (be nem rakok újat, mert az hazavágja az egészet, de ha már előre nem segítettetek kérdésekkel meg válaszokkal, akkor most itt a lehetőség fikázni).
  • Savmacska
    #143647
    Jó az a peca daily :D:D
  • ShaiHulud
    #143646
    hat es ez akkor el is mond mindent :)
  • Fehercsoki
    #143645
    Viszont 80on az elem azért elég jó:)
  • Fehercsoki
    #143644
    De gyengébben gearelt casterek ellen minden melee jobb mint amúgy.
  • ShaiHulud
    #143643
    vard ki a veget, jobb ha magad tapasztalod meg :D amugy gyengen gearelt casterek ellen 80on is eleg jo.
  • Botond #143642


    És hát az új közvéleménykutatáshoz új rovat is dukál. A fenti kép az új "kedvenc szürke lootom" rovat első darabja.
  • Botond #143641
    Hát én eddig nem vagyok elájulva sc2től.
  • Csirke4
    #143640
    Tesztelve. Mostmá jöhet a köv felmérés :D
  • Dr DeViLKiNG
    #143639
    "noob" szinten igen.
  • cikasz
    #143638
    "Nembaj van sc2, ahol nem az nyer pvpben aki warrior"

    hanem aki gyorsabban rush-ol
  • Flammius
    #143637
    Ha 2 gombbal játszottad az arcane maget, akkor sikeres ember nem lehettél...
  • Dr DeViLKiNG
    #143636
    Meghalt a wow.
    1 hete nem játszottam, nem is hiányzik. Erre most bejelentik hogy milyen kurva jó lesz expansionban, mert a blood full tank talent lesz. Remek. Az egyetlen élvezetes pve buildet tönkrebasszák a dkk 5%-a miatt.
    Nembaj van sc2, ahol nem az nyer pvpben aki warrior.
  • Fehercsoki
    #143635
    Pve semmilyen más kaszttal nem több mint pár gomb folyamatosan nyomkodása.
  • PiszkosFred
    #143634
    Hat pveben elementalkent kb annyira bonyolult mint a ket gombos arcane mage. Cementkent meg van 4 cuccod, amiket ugy nyomkodsz randomra, mint suket a kaputelefon gombjait. Tenyleg elvezetes :)