166745
  • [HUN]Crassus
    #145091
    na ha a kérdésed komoly akkor én aztmondom rá: MENJ A PICSÁBA! ha 80-on ICC-ben ilyet kérdezne a tankom azonnal basznám ki mint macskát szarni és az élteben nem mennék vele instába....

    igazábol a tegnapi GS diszkurzusunk élő példája vagy,hogy nem minden esetben számít a GS.....
  • PiszkosFred
    #145090
    Varod hogy megharapjon valaki a raidbol a vege fele. A hercegeknel meg imadkozol, hogy a healerek es a raid tudja a dolgat :)
  • capaszabi
    #145089
    tankspot.com ?
  • Big Bad Ryder
    #145088
    Nem mondta, hogy DK tank
  • MaRee
    #145087
    Blood Queen Lanathel Blood Prince Council
  • Csirke4
    #145086
    1211211221112332132132112122112111212112111111131

    Fontos a sorrend!
  • slime001
    #145085
    Van itt valaki aki tank szemszögből letudná nekem írni mit kell csinálni ICC10-be Blood Queen Lanathelnél és Blood Prince-nél?
  • koocos
    #145084
    Ugyanilyen van BC-s, hordás, bloodscalpon?
  • Pyotr
    #145083
    Tessék itt van egy például:)
  • Skill
    #145082
    van ilyen?! omg linket!
  • FSpofon
    #145081
    A régi ony meg naxx sincs már meg.
  • antgecc
    #145080
    vanilla wow = original wow, max lvl 60, raid insták: mc, ony, bwl, naxx (az igazi hardcore naxx)
  • MaRee
    #145079
    Vanilla guild?
  • Big Bad Ryder
    #145078
    Játszik valaki vanilla guildben? Mesélhetne róla. Tervezek felnyomni egy karit 60ra csak kéne a lelkesítés :D
  • Big Bad Ryder
    #145077
    Csak két noname realmra lehet menni, egyik Veknilash, másikat nem tudom.
  • [HUN]Crassus
    #145076
    mi nem megyünk azt tudom:P
  • capaszabi
    #145075
    FCM van arathorról, nagyok mennek vagy maradnak, crassus? :)
  • Syron
    #145074
    Character Faction Change-ről tudtok vmit, miért nem használható?
  • antgecc
    #145073
    Quipper ultra rég "tag", már akkor wowozott, mikor te még - nagy eséllyel - a kislányok haját húzgáltad általánosban :)
  • [HUN]Crassus
    #145072
    jajó hülye vagyok:)
  • [HUN]Crassus
    #145071
    big GZ! ,de én arra használom a GS-t ,hogy belőjjem az illetőt MAGAMNAK és ha az én általamnak nem felel meg akkor vagy én lépek vagy ő lép....
    nekem már nincs türelmem tanítani senkit,hogyan játszon a karijával.Vagy elsőre megérti valaki vagy lépek azonnal....és mivel se időm se kedvem órákat szopni egy 10-15 perces szakaszon /mondjuk trashtől Bossig/ ezért én megengedem magamnak azt a luxust,hogy GS alapján mazsolázzak a raidbe jelentkezők közül bár kétségkívül egy idő után még a kisegítő iskolás is összeszed annyi frostot,hogy felöltözik 5-5500GS ba-be....
  • [HUN]Crassus
    #145070
    nemlátok semmit....mit kéne?
  • koocos
    #145069
    Totally agree...respect:)
  • koocos
    #145068
    Isten áldjon, jobb is ha mész:)
  • koocos
    #145067
    Akárki vagy, üdv köztünk, máris kedvellek:)
  • Csirke4
    #145066
    Kajak ilyen klánba kéne belépni. :C
    Esküszöm ha ilyenből lenne egy csomóü vagy külön játékmódban lehetne kiválasztani (pl hardmód karakterindítás) újra wowoznék. :D
  • picket
    #145065
    Amíg lehet személyekre szavazni, addig ez van.
  • WiLDoR
    #145064
    fa**án (NEM) működik a leírás szerint a youtube linkelés -.-

    na mindegy, akkor igy is jó lesz:
    Undergeared downs Marrowgar
    Undergeared downs Rotface

    szal' ennyit a gearscore-ról, kiverheti rá mindenki a brét, azt feldughatja magának a gírszkórját jó mélyre...kb. ennyire jó...
  • WiLDoR
    #145063
    nesze neked gearscore...



    ennyi.
    mehet a kukába az addon...

  • [HUN]Crassus
    #145062
    hát jó szar is a system......
  • picket
    #145061
    Gondolom arra válaszolt, hogy semmilyen hatalmuk nincs...
    Ezen kívül kattanjunk le a vallási csoportok (ide értve az ateistákat is) minősítéséről és értékeléséről, mert nem a topik témája, de legalább törölgethetek 24/7, mert 10-20 magát sértve érző vallásos/ateista flémel folyamatosan. Megismétlem: nem ide tartozik, és mostantól törlöm egyéb megfontolás nélkül.
  • picket
    #145060
    68,14%-a a képviselőknek...
  • [HUN]Crassus
    #145059
    53% Gyurika.......
  • High end PC #145058
    " Ja és számomra a topic -fav,látva hogy kik járnak ide,pont az ilyenek teszik tönkre a wowot mint ti,kis hülye vallási fanatista vérpistik!(nem jövök vissza többet,nem értek annyit hogy válaszoljak,de majd kurvára rájöttök hogy nincs semmiféle felsőbb erő) "



    Ó, akkor remélem szolgálhatok számodra egy új információmorzsával, mellyel a lélekgyógyászok (pszichológusok) tökéletesen tisztában vannak, s mely szerint szinte minden ember hiszi, hogy ő látja helyesen a világot, és a többi a hülye (ez olyan mélyre is elvezet, hogy vajon létezik e objektív valóság, létezik e univerzális igazság, vagy csak különböző nézőpontok), mert nem lehet, hogy önmaga látná rosszul, csak is a többi lehet, aki rosszul látja, és lépten-nyomon azon vagyunk, hogy a saját kis igazunk - mely az előéletünk külső és belső eseményei kialakítottak a kis fejecskénkben - próbáljuk elfogadtatni másokkal, hogy ők is velünk egy véleményen legyenek (csak evvel sajnos az a probléma, hogy a többiek is így gondolkodnak).

    Valamint abban is hiszek, hogy a bölcsebb emberek tökéletesen bizonytalanok, és nem "hótbiztosak" mindenben, sokkal inkább az: "úgy gondolom", "véleményem szerint", "én azt hiszem", és ehhez hasonló kijelentéseket tesznek.

    Ezen felül én úgy gondolom, hogy nem létezik okos ember, a tudásunk és a világképünk a történelmünk során mindvégig változott, és nagy valószínűséggel változni is fog, ezen felül hogy tudományos legyek a számodra (már ha állandóan evvel dobálóztál) a biológia/antropológia művelői szerint a törzsfejlődésünk genetikai öröksége az énközpontúság, önzés, agresszió, vagyis nekem ebből csak az jön le, hogy már genetikailag is el van rendelve, hogy nem létezhet abszolúte de értelmes ember, tényleg csak viszonyítási pont kérdése lehet, mihez képest.

    Remélem a szellemi szinted javulásához hozzájárulhattam, köszönöm.
  • cikasz
    #145057
    "note: 2/3-os többséggel vezeti az országot egy keresztény szövetség"

    /OFF
    Ennek semmi köze ahhoz , hogy létezik-e valamiféle isten vagy sem.
    Ezt az egész kereszténységet csak a hatalom és a pénz miatt találták ki, hogy a többi vallás követője CSAK egy istent imádjon (pl.keresztesháborúk) és természetesen az adókat az egy isten papjainak adja ne más akármilyen vallásnak ! !
    /ON
  • Csirke4
    #145056
    Jaja, csúnya dolgokat ír: "az ilyenek teszik tönkre a wowot mint ti,kis hülye vallási fanatista vérpistik!"
    Az aláírása: "Szarvashiba teróriát alkotni tények nélkül,ekkor ugyanis a tényeket igazítjuk a teóriához,nem pedig a teóriát a tényekhez."

    :o
    Lehet, hogy tud valamit amit mi nem? Én nem találkoztam vallási fanatista vérpistikkel. :D
  • Gumbo
    #145055
    Úgy látom megint sikerült magadról kiállítani a szegénységi bizonyítványt...
  • capaszabi
    #145054
    már ide is beférkőzött az IRL mocsok, jaja :/
  • picket
    #145053
    Azért szép dolog, hogy egyes emberek pisisnek neveznek másokat, miközben ott tartunk, hogy már nem elég ha sikít a tanítónéni, hanem el kell rohannia az igazgatóbácsiért, hogy az majd rendet rak néhány intővel.

    Szájbarágósan: mostantól nem törlök, hanem reportolok.
  • capaszabi
    #145052
    azért sajnálom az ilyeneket, mint te, de talán egy napon rájösz, hogy nem te vagy a világ közepe. :) Legalábbis a nagy többségnek nem :)