166745
  • Csirke4
    #145132
  • byzhouse
    #145131
    leálltak a tört szerverek :\
  • Lacee
    #145130
    a linket nem próbáltad?
    itt van a troubleshooting, a connection issuest nézd végig, hátha...
  • GoKu x
    #145129
    Sziasztok. Légyszi segítsetek mert amikor beszeretnék lépni a játékba mindig ezt a hibaüzenetet dobja ki a játék.

    Unable to connect. Pls try again later. If the problem persists, pls connect technical support at: http://eu.blizzard.com/support/index.xml?gameld=11&rootCategoryld=2100

    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • picket
    #145128
  • Csirke4
    #145127
  • Bhalage
    #145126
    failed ; (
  • picket
    #145125
    Bocs, azt hittem egyértelmű, hogy tudom mi az a színvonal-o-méter, és csak a színvonal emelése érdekében teszem fel a kérdést!
  • MarkBlade
    #145124
    Crassus egyébkén Chuck Norris.. Ismerem... komolyan
  • Bhalage
    #145123
    ez most sajnos hülye kérdés volt : (
  • picket
    #145122
    Azért színvonal-o-méter, mert van egy o betű a közepén? :O
  • koocos
    #145121
  • MaRee
    #145120
  • s0n1c
    #145119
    Crassus senkivel sem megy raidelni, ő maga egy raid!
  • koocos
    #145118
    A habzószájas törtbuzizó Fehércsoki volt, de szegény örökre eltávozott közülünk...



  • slime001
    #145117
    Szerintem elég korrekt volt a kérdésem, nem tudom hogy tudsz ebbe is belekötni. Nem értem a fejlődésnek mi köze van ahhoz, hogy tudom-e mi a feladatom ICC-ben konkrétan 2 bossnál. Nem voltam még ezeken a fightokon és amíg nem tudom a taktikot nem is megyek. Mivel angolból nem vagyok olyan szinten, hogy megértsem a taktikát, ezért itt kérdeztem meg hátha valaki letudja írni mi lenne a dolgom mint pl Saurfang-nál az aggró csere. Szerinted azt pl honnan a picsából kellet volna tudnom? Úgy hogy elmondták. Amúgy ha ekkora agresszív retardált fasz vagy, azt nem értem egyáltalán ki megy veled raidelni és kit dobsz ki? A másik pedig hogy még egy armory linket se láttál, de rögtön azzal jössz, hogy élő példája vagyok annak, hogy nem minden a GS. Te egy nagyon vicces ember vagy!:) Habzó szájjal ugatod le rögtön a tört szervereseket és semmivel sem vagy különb. Sőt...
  • Lacee
    #145115
    végre volt egy(!) ontopic kérdés, azt is sikerült lehurrogni, gz mindenkinek :P
  • MaRee
    #145114
    Persze, a kereszténységtől az ICC-s tankoláson át eljutottunk a "történelem nem tudomány"-ig, és mindezt a WoW témában ;D
  • [HUN]Crassus
    #145113
    mert? miért? szerintem teljesen fain a témázgatás:)
  • Big Bad Ryder
    #145112
    Színvonal-o-méter
    -0---------------
  • Csirke4
    #145111
    Jamégse, nincs benne a "Történelemtudomány és Manager szak".
  • Csirke4
    #145110
    Büfészak.
  • shaddam
    #145109
    Legközelebb szúrj be egy képet...prájszlessz
  • picket
    #145108
    "Úgy értem hivatalosan." - srsly
  • PiszkosFred
    #145107
    Random idokozonkent beszurt random okossagok - priceless
  • shaddam
    #145106
    Ettől függetlenül igaz hogy egy rertardált is képes 80-ra fejlődni aztán a kiboostolt gearjében verni a gear score-ra.
  • [HUN]Crassus
    #145105
    nemtudom nekem ez az egyik kedvenc legendám sokszor előhozakodom vele RL is:P:)

    Amúgy mint azt Csírke is írta ez a "történelem tudomány" ezt nem gondolhatod komolyan....
  • [HUN]Crassus
    #145104
    ebben van igazság!,de én már torkig vagyok a 80-as bénázásokkal....patience over:P
  • Csirke4
    #145103
    "de a történelem attól még tudomány"
    asd

    Are you sure?
  • picket
    #145102
    Csak szóltam, mert folyton emlegeted a történelem ezen szeletét. Itt hívnám fel a figyelmedet rá, hogy bár néha szájhagyomány útján terjedő dolgokra hagyatkozik, vagy feltételez más történések alapján, esetleg félreértett/félrefordított írásokra kénytelen támaszkodni, de a történelem attól még tudomány. Úgy értem hivatalosan. Ennek minden vonzatával természetesen, mint például amit csoki képtelen felfogni, vagyis hogy az új ismeretek alapján folyamatosan változik, nincs "kőbe vésve", és nem is megdönthetetlen hittételekből áll. Valaki utána nézett ennek a spártai dolognak is, hogy miért dobták a gyereket szakadékba, vagy rakták ki hegy tetejére keselyűknek, és kijavították az új ismeretek alapján. De gondolom tőled továbbra is várhatjuk a "Taigetosz pozitív vagy kisfiam" hozzászólásokat
  • PiszkosFred
    #145101
    Bocsanatodert esedezem Mester, de nem ICCben kerdezte, hanem az SG-n. Honnan tudod, hogy nem e az informacio gyujtes szakaszaban van ez a derek munkasember, es esetleg most probalja elsajatitani a kapcsolodo trukkoket, fortelyokat? Nem szegyen kerdezni :) Ha ez a kerdes iccben hangzik el, a boss elotti buffolas kozben, instant kickbankill, de itt kar ekkora feneket keriteni ennek...
  • cikasz
    #145100
    Várjatok hozok kólát meg pattogatott kukoricát!
  • [HUN]Crassus
    #145099
    nem haragszom rád:P ,de tudod mivel mítosz/legenda-ról beszálünk így ez a köztudatba az idők során rengeteg féle módon került el tehát én egy másik verziót ismertem mint te ,de lehet még 2 tucat verzió van btw a lényeg ugyanaz.....,de tessék kis szösszenet:

    "Plutarkhosz, a Kr. u. 2. században élt görög író így számol be a Taigetosz-hegyhez kötődő szokásokról: ?Az újszülött csecsemővel apja nem rendelkezett, hanem karjába vette, és elvitte a Leszkhé nevű helyre, ahol a törzsek vénei összegyülekeztek és megvizsgálták a kisdedet. Ha egészséges alkatú és erőteljes csecsemő volt, utasították az apát, hogy nevelje fel. (...) De ha idétlen vagy nyomorék volt, bedobták a Taügetosz Apothetai nevű szakadékába - azzal a meggyőződéssel, hogy nem előnyös sem a gyermeknek, sem az államnak, ha egy születésétől kezdve gyenge és életképtelen ember életben marad." (Lükorgosz életrajza, 16. Muraközy Gyula fordítása) A fordítás némileg pontatlan: a görög szöveg szerint a gyereket nem bedobták, hanem kitették"

  • koocos
    #145098
  • picket
    #145097
    Ha figyeltél volna a tantónénire, akkor tudnád, hogy a Taigetosz hegység, és nem dobják rá a gyereket, hanem kivitték a lábához. Ne legyél már történelmileg retardált és agresszív.
  • MaRee
    #145096
    Ezzel most megválaszoltad a kérdésem, köszönöm.
  • picket
    #145095
    Végig arra kell készülni, mint sportolónak az olimpiára. A 80-ra fejlődés az edzés, amikor eléred, az pedig a verseny! Ja várj, ez egy játék, kikapcsolódás. Akkor nem szóltam
  • [HUN]Crassus
    #145094
    GYurika korábban az ilyen gyerekeket mint te meg a "haverod"/lásd lennt/ a TAIGETOSZBA dobták....
  • MaRee
    #145093
    Mert ugyan a 80. szintre fejlődés alatt már honnan a picsából kéne tudni az endgame content bossainak a tankolási taktikáját fejből?
  • [HUN]Crassus
    #145092
    de tudodmit? jófej leszek és csak félig a te hibád másik felében a fasz blizardé aki úgy lebutította a játékot,hogy látod míg 80-ra fejlődtél a saját kariddal sem volt eszed megtanulni játszani,mert igazából szinte már semmi kurva taktika nem kell csak "nyomod ami nincs cd-n".....pffff